Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Skrivene poruke u pjesmama?

Go down 
+27
orca
kika13
Foto
Korplikan
gagi_
primitive101
Wickey666
schmizzl
Dragony
baglic
Gea
snow queen
Q to the E
Berny_Sinara
monikaaa
zvezda
Annon Imus
userNejm
Svjetloisjena
Shadowh86
silver
Goran
Thor
gothic45
Jaykof
Alpha
Anat
31 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Icon_minitimesri tra 22, 2009 1:41 am

Gea je napisao/la:
za mene su te stvari - skrivene poruke, prizori "podslika" u reklamama- što je ćak zakonom zabranjeno - znači postojalo je ( ljudi su kupovali te prikazane proizvode koje su se skivali u montaži filmova, a da ni sami nisu znali zašto) ... samo naćin kako da se što prije domognu nećije podsvjesti, a nešto je samo zezancija , kao ogromni eksperiment.
inače zašto ti neka glazba jednostavno uđe u uho? a znaš da nije tvoj stl i da je jednostavno glupa
manipulacija na podsvjesnoj razini
usudim se rec Millow i Ayo technology nije moj stil ali mi je usla u uho jer su je na MTV u nonstop pustali :D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Icon_minitimesri tra 22, 2009 12:11 pm

usudim se rec Millow i Ayo technology nije moj stil ali mi je usla u uho jer su je na MTV u nonstop pustali :D[/quote]

da je probaš pustiti natraške? ;) možda ti nešto drugo govori
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Icon_minitimesri tra 22, 2009 12:44 pm

Gea je napisao/la:
usudim se rec Millow i Ayo technology nije moj stil ali mi je usla u uho jer su je na MTV u nonstop pustali :D

da je probaš pustiti natraške? ;) možda ti nešto drugo govori[/quote]hehe probat cu a reci kak se to ono radi :D?
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Icon_minitimesri tra 22, 2009 12:48 pm

[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Icon_minitimečet tra 23, 2009 2:32 pm

snow queen je napisao/la:




btw, osobno mislim da bi se ovaj topic trebao zvati ''subliminalne poruke''zubi ... jer nisu te poruke skrivene samo u pjesmama...


O subliminalnim porukama imas dosta u temi Manipulacija i mediji, ako te zanima... Ovde je konkretno rec o skrivenim porukama u pesmama... *
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Icon_minitimepet tra 24, 2009 4:07 pm

ovo su bas poruke u pjesmama :D
[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur
gothic45


Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Age : 31
Location : Ploče
Registration date : 02.11.2008

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Icon_minitimened tra 26, 2009 12:30 pm

Ja nisam nasao temu za skrivene poruke u reklama, ali imam osjecaj da u onoj reklami za Kinder Bueno ima neka skrivena poruka, jer kad bolje pogledate reklama kao takva nema nikakvog smisla, a pjesma je zarazna.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Icon_minitimened tra 26, 2009 8:27 pm

Imali smo negdje sublimirane poruke, ali ne mogu naći, ako se netko sjeća, možda je bilo unutar neke druge teme misli
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Icon_minitimepon tra 27, 2009 1:16 am

Ponoviću:
"O subliminalnim porukama imas dosta u temi Manipulacija i mediji"!!!

To sam napisala samo par postova ranije. *
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Icon_minitimepon tra 27, 2009 8:19 pm

Repetitio est mater studiorum zubo
[Vrh] Go down
baglic
Stanica



Male
Gemini Pig
Broj postova : 26
Age : 28
Registration date : 25.01.2010

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Icon_minitimened oľu 07, 2010 11:20 pm

e cemu te poruke sluze..ako neko zna
[Vrh] Go down
Dragony
Majmun
Dragony


Male
Pisces Rat
Broj postova : 1048
Age : 28
Registration date : 16.12.2009

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Icon_minitimened oľu 07, 2010 11:40 pm

https://www.youtube.com/watch?v=uXoNuFFv94Y

Na 0:46 kaže "You're a wise little muffin" xD
[Vrh] Go down
schmizzl
PraGlodavac
schmizzl


Female
Aries Tiger
Broj postova : 594
Age : 37
Location : Alnilam sys
Registration date : 19.11.2009

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Icon_minitimečet oľu 11, 2010 12:59 pm

možda sam ja degenerična, ali poslušala sam umbrellu 10 sec unazad, i raspada mi se glava još uvijek.... ne znam od čega... daj briši s tim!!!! cry
[Vrh] Go down
Wickey666
Riba
Wickey666


Male
Pisces Snake
Broj postova : 127
Age : 35
Registration date : 07.09.2009

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Icon_minitimesub tra 17, 2010 1:29 am

a sve je to veoma zanimljivo, ali ne vjerujem da je namjerno. Jednostavno dok se otpjeva unazad drukčije zvuči. Iako negdje se jasno čuje šta kaže to nemora ništa značiti...Jednostavno slučajnost.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Icon_minitimesub tra 17, 2010 7:40 pm

...a slučajnosti nema ;)
Pitanje je samo je li autor ili izvođač toga svestan ili ne... *
[Vrh] Go down
Wickey666
Riba
Wickey666


Male
Pisces Snake
Broj postova : 127
Age : 35
Registration date : 07.09.2009

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Icon_minitimened tra 18, 2010 9:46 pm

Ja kažem ne, ali svatko iuma svoje mišljenje
[Vrh] Go down
primitive101
Pračovjek
primitive101


Male
Sagittarius Cat
Broj postova : 1815
Age : 36
Registration date : 20.10.2010

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Icon_minitimepet lis 22, 2010 2:37 am

Obicno kad slusham ovakve priche pomislim zasto nidje nema tajnih poruka koje slave isusa,alaha,krishnu,budu ili pak shejtana,kali.....nego je uvjek vezano za nesto na sta ce neko navuc.Zamisli koliko bi se na ovu pricu naviko mozak indijca ili japanca koji maltene nisu ni culi za rjec satan...zasto te tajne poruke ne bi bile i dobre ane samo zle?Znaci uvjek ovakve price vaze samo u usko odredjenom kontekstu samo za odredjene mozgove ljudi.A onaj eksperiment sa ispitanicima je odlican primjer koliko je nepouzdan ljudski mozak pri interpretaciji podataka.
[Vrh] Go down
gagi_
Višestanični organizam
gagi_


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 75
Age : 34
Location : Planet Earth
Registration date : 03.09.2008

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Icon_minitimepon lis 25, 2010 1:37 pm

Jeste li znali da kad pjesmu ''Dalmatinac sam'' od Mladena Grdovića preslušate unatrag dobijete uvit u cijeli projekt privatizacije Sunčanog Hvara lol!
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Icon_minitimepet kol 26, 2011 5:58 pm



Mala analiza kontroverzne pjesme. Ne znam ni sam vjerovati ili ne jer ako tražiš neke kodove naći ćeš ih i tamo di ih nema. SPOT zapravo i je napravljen na prostački način. Što vi mislite?
[Vrh] Go down
Foto
Žaba
Foto


Male
Scorpio Tiger
Broj postova : 233
Age : 37
Location : Dugo Selo
Registration date : 22.06.2011

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Icon_minitimepet kol 26, 2011 10:00 pm

meni je uvijek super bila pjesma od parnog valjka "sve jos mirise na nju" di je dio gdje kaze "..i sada mamurna pita gdje je utjeha..." a ja dok sam bio mali sam uvijek cuo "...i sada MAJMUNA.." :D

stvar je da kao mali nisam znao za pojam mamurna, mozak je uzeo najblize sto je bilo toj rijeci i eto :D

mislim da tako nekako funkcionira i kada se slusaju pjesme unatrag, em ocekujes nesto sotonsko, em mozak cudne zvukove pokusava sa svojim ocekivanjima pretvorit u doticne rijeci
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Icon_minitimesub kol 27, 2011 1:41 am

Foto je napisao/la:
meni je uvijek super bila pjesma od parnog valjka "sve jos mirise na nju" di je dio gdje kaze "..i sada mamurna pita gdje je utjeha..." a ja dok sam bio mali sam uvijek cuo "...i sada MAJMUNA.." :D
lolcina Takodjer
Nikad nisam razumio sta kaze, i danas kad ju cujem u sebi otpjevam "majmuna" lolcina
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Icon_minitimesub kol 27, 2011 11:23 pm

To je sve vezano za iluminate.
Pjesme današnjih glazbenika koji imaju VELIKI utjecaj na slušatelje tj općenito ljude širom svijeta ali i većinom njihovi spotovi imaju dosta iluminatskih oznaka. Ima dosta tih primjera na youtubu.
Osobno, ove poruke od iza su mi čista glupost jer je sve nejasno i može se čuti ono što se želi čuti.
Jedino mislim da su skrivene poruke znakovi na koje se nailazi na spotovima, a 99% ljudi ne zna što bi to trebalo značiti.
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca


Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Age : 35
Location : Under the Guillotine
Registration date : 17.08.2011

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Icon_minitimened kol 28, 2011 12:06 am

Smatram da postoje subliminalne poruke u koje kakvim reklama i sl. (jer znam kakvi ljudi obicno rade na njima) medjutim isto smatram da ljudi malo i pretjeruju. Pogotovo ameri koji valjda vide urotu i kad otvore konzervu omiljenog im junk fooda lol.

Vecinu ljudi koje sam vidio da za svo zlo u svijetu i sl. optuzuju masoneriju ili ih uhvati panika na sestar otvora pod 60° uglavnom o istoj nemaju blage veze niti su procitali svega barem jednu knjigu o istoj, no jel bitno je to da su od nekoga culi ili negdje procitali da je sestar simbol svih zala i sta ti ja znam sta jos sve ne.

Ja nevelim, ima svakavih grupa i to je doista istina, medjutim generalno tj. u dosta slucajeva se uglavnom radi o pretjerivanjeu. Brijem da su mi od takve ekipe jaci samo jos ovi panicari sta na reptile briju.


Zadnja promjena: orca; ned kol 28, 2011 12:20 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Icon_minitimened kol 28, 2011 12:19 am

@orca - pogledaj si bilo koji dokumentarac o glazbenoj industriji. Bit ćeš više upućeniji u neke sitnice. "Zlo" dolazi od svukuda, ali ipak se zna na koji način i sa kojom svrhom će se određene stvari prenjeti ljudima diljem svijeta na skriven način.
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca


Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Age : 35
Location : Under the Guillotine
Registration date : 17.08.2011

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Icon_minitimened kol 28, 2011 12:29 am

Pa ajde mi ti evo svojim rijecima objasni sto tocno se ljudima u glavu zeli usaditi putem glazbe iliti u ovom slucaju glazbe vecinom sa americkog kontinenta (sudeci prema youtube paranoji sa desne strane gdje na svakom drugom spotu pise illuminati ili jos jace mi satanic?

[Vrh] Go down
Sponsored content





Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Skrivene poruke u pjesmama?
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Skrivene poruke
» Subliminalne poruke
» aaaaah te poruke
» SMS poruke i voznja

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: