Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Skrivene poruke u pjesmama?

Go down 
+27
orca
kika13
Foto
Korplikan
gagi_
primitive101
Wickey666
schmizzl
Dragony
baglic
Gea
snow queen
Q to the E
Berny_Sinara
monikaaa
zvezda
Annon Imus
userNejm
Svjetloisjena
Shadowh86
silver
Goran
Thor
gothic45
Jaykof
Alpha
Anat
31 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 3 Icon_minitimened kol 28, 2011 12:33 am

Evo, sjedi se udobno, uzmi kokice, otvori oči i uživaj: https://www.youtube.com/watch?v=-iDq0Tdja4A
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca


Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Age : 35
Location : Under the Guillotine
Registration date : 17.08.2011

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 3 Icon_minitimened kol 28, 2011 12:39 am

Ajde pogledam pa ostavim kakav komentar na isti.. thx ; )
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 3 Icon_minitimened kol 28, 2011 12:41 am

Naravno, ne mora se vjerovati svakoj riječi što se spomene tu, ali barem se dobije okviran dojam o svemu... i tome što mediji rade. Previše je primjera da se sve to sada svede na 3-4 rečenice... Uživaj!
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca


Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Age : 35
Location : Under the Guillotine
Registration date : 17.08.2011

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 3 Icon_minitimened kol 28, 2011 3:42 am

Kako je vec jako kasno necu puno pisati jer nemogu drugacije shvatiti autora videa/dokumentarca osim kao osobu koja je ocito opterecena vlastitom hrpom dezinformacija. Ovak od oka rekao bih da ga je odlicno sklepao kakav fanaticni krscan ili kakav sljedbenik onog ludjaka (u biti odlicnog biznismena) Ickea. Najvjerojatnije u Adobe Premieru ili slicnom programu. Ocekivao sam nesta pametnije ali ajde.. ako nista ne losa pozadinska muzika sa obzirom do koje doba noci me je isti i zadrzao, sto je prigodno prigodno je, taman je i napokon malo zahladilo vani :)

Ajmo redom od onih frazi koje su najcesce i koristene u samom videu:

Illuminati - tajno drustvo koje je nastalo u bavarskoj sredinom 18.st. iliti tocnije 1776. u svrhu bobre protiv crkvene dogme. Radi vlastite radikalnosti te bivanja ispred svoga vremena nisu se bas proslavili zbog cega su svi i pohvatani vec 1784. Sto reci nego da je crkva bila prejaka. Skraceno - Illuminati ne postoje vec preko 200-injak godina.

Okultizam - sami pojam nema apsolutno nikakve direktne veze sa stovanjem sotone te samim sotonizmom koji je nista vise do reciklaza vec postojecih ideja i praksi, po nicem specijalna osim sto je mozda brija uglavnom hrpi klinaca fasciniranih nihilizmom, corpse paintom i trckaranjem po sumi. Uglavnom nisu za nikoga opasni osim za svoje psihicko zdravlje.

Nadalje - SAMO spominjanje sotone u videu nema nikakvog smisla jer takvo nesto ne postoji, barem ne u smislu entiteta. Sotona je ljudski ego, negativni pol magneta ljudske osobnosti a ne tamo neka rogata bestija koja kontrolira svijetom putem glazbe lol. Dalo bi se o istom gospodinu no ne na ovoj temi.

No ajde, da ne ispadnem sada totalni partybraker po pitanju cijele te price oko tajnih drustva (kako gore vec i napisah) - da ima organizacija i pojedinaca sa sebicnim motivima - ima. No takvi su uvijek u manjini te se takvi ne mogu probiti u ezotericna drustva jer kao prvo ne zadovljavaju ni osnovne kvalitete za inicijaciju iliti posvecenje pri kojem je vrhovni cilj spoznati Boga. Dakle, price o iskoristavanju i mentalnom porobljavanju pol planete nemaju nikakvog smisla. Luk i voda kak bi neki rekli.

Dalje:

NWO (.. ova tri slova jednostavno su kvlt - morate priznati) - je nista drugo do prirodno kretanje stvari, dakle nesto sto je normalno. To sto vecina ljudi povezuje neke od okultnih simbola sa okom na vrhu piramide americkog dolara i slicnim stvarima neznaci nista jer simboli kao takvi kroz povijest su koristeni u svakakve svrhe te kako ih je tko shvacao. Pocevsi od garaznih bendova pa do kojekakvih organizacija.

Kratka definicija nwo-a bi bila bratstvo i jedinstvo. Nesto kao ex yuga samo na spiritualnijem nivou (u biti izvorni komunizam i je imao spiritualne korjene - medjutim sa vremenom, netko je negdje zabrljao). Tako nesto se nece desiti jos jako jako dugo i tako nesto ne ovisi o tajnim drustvima (a pogotovo ne o nepostojecim tajnim drustvima) koja nemaju gotovo nikakvog utjecaja na danasnju globalnu politiku, posebice ova ciji interesi su striktno unutarnji / ezotericni / duhovne prirode.

..

Simboli / Lyricsi / Video spotovi

Jednostavno receno - to se zove marketing - Seljacki receno - cover donosi lovu, trac donosi lovu, hrpa gluposti donosi lovu. Onoliko love koliko ja i ti, zajedno sa ostatkom foruma nemozemo zaraditi niti u sto godina, a da nista ne jedemo. Mislim da jednostavnije od toga nemoze biti (sto je u biti pomalo depresivno : / )


Da skratim cijelu spiku; Rekao bih sori, ali i dalje ostajem pri svojem misljenju ; )


Zadnja promjena: orca; ned kol 28, 2011 11:22 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 3 Icon_minitimened kol 28, 2011 11:15 am

Ovo i meni djeluje pomalo paranoično. Vidi se da autor sluša MJ-a, i vjerojatno ne voli rap zubi

Glupo je optužiti Eminema da je na iluminatskoj strani kada je napravio pjesmu Mosh koja otvoreno kritizira Busha, njegovu politiku, pohlepnost za naftom i mnogo toga. Normalno da će u spotu koristiti masonske znakove kada ih zapravo kritizira. Za 2Paca ne znam. Bio je odličan rapper ali zadnji album mu je uistinu čudan. Promjenio je ime u Makaveli (očito je čitao Vladara), često je koristio riječ "(k)illuminati"

Ovo je cover tog albuma:
Skrivene poruke u pjesmama? - Page 3 Folder

Dakle ime Makaveli je samo prilagođena verzija imena Machiavelli
The don killuminati - drugo ime, nije ga koristio ali mu se valjda svidjelo.
Slika - 2Pac razapet na križ. Kako ne bi bilo zabune, ispod je napisao kako ovaj portret nije izraz nepoštivanja Isusa Krista. Na neku je simboliku ciljao, možda je znao da će biti ubijen što nije nemoguće jer je jednom već preživio pokušaj ubojstva.
Sad ima jedna zanimljivost, 2Pac je bio propucan 7. rujna nakon čega je još 7 dana bio živ, preminuo je u 25. godini (2 + 5 = 7), bio je upucan na dan točno 7 mjeseci nakon izdanja njegovog albuma "All Eeyz On Me" (koji je inače najbolji njegov album, sastoji se od book one i book two što opet podsjeća na Makijavelija) i na kraju je preminuo u 4 sata i 3 minute (4 + 3 = 7). Ne zaboravimo da mu se taj posljednji albim zvao The 7 Day Theory. Ovakvih stvari doduše ima u ovom videu koji pozazuje značajnost brojeva u tome svemu. Uzmimo i u obzor da je 2Pac pri kraju karijere bio smrtno posvađan sa Dr. Dreom i Jay-Zjem, dvojicom koja se najviše i spominju u kontekstu iluminata.

Dakle smatram da Eminem i 2Pac ne spadaju u taj krug. Čini se pristrano, možda malo je ali vjerujte da sam 2Pacovu prošlost detaljno proučio uostalom zbog 2Pacovog natpisa Killuminati sam se i prvi put susreo sa pojmom Iluminati. On je u biti zaslužan što sam se počeo zanimati za to :)
No sad tokom ovog pisanja jedna mi je stvar zapala za oko. Dr. Dre je zaslužan za Eminemov uspjeh i dan danas su si bliski. Joj, zbunjujuće je sve to.
Ali sigurno ima nekih takvih glazbenika koji su na iluminatskoj strani. Vjerujem da Rihanna je. Ne samo zbog onog videa koji sam postavio (treba mi više od toga da bi u nešto povjerovao) već i odprije kontroverzan tekst Umbrelle koji se pusti unazad i čuje se tekst (probao sam, uistinu je tako) i to što je Jay-Z njezin producent. Ima ih vjerojatno još ali nisam to još proučio :P

Ne treba sad svakog ko kaže da je prodao dušu vragu uzeti za ozbiljno jer tu ima dosta glupih ljudi koji nešto kažu tek toliko da kažu

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca


Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Age : 35
Location : Under the Guillotine
Registration date : 17.08.2011

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 3 Icon_minitimened kol 28, 2011 11:28 am

@Korplikan - to nije paranoicno, to je da vristis od smijeha : )

Nadalje, Bush i ostala americka kompanija su uglavnom Lubanje. Obicni karijeristi. Vecina ih nema veze sa masonerijom, kamoli tek illuminatima koji vise ne postoje.

Shvatite da je koristenje samog pojma illuminati u glazbenoj industriji nesto sto se je vec ukorjenilo kao seks droga i alkohol kada je u pitanju marketing. Posebice na americkom kontinentu te posebice u pop / rap / rock glazbenoj kulturi.

Cijela ta spika o teorijama zavjera i illuminatima koju su gutali svi redom, od totalno prolupalog Hitlera pa do danasnjeg Ickea pocinje jos od davnih dane te lupetanja gospodicine imenom Nesta Helen Webster inspirirane Sionskim Protokolima. Hardcore glupaca koja je usudio bih se reci prva i posijela sjeme paranoje po tom pitanju te ciji se rezultati vide jos i dan danas (sudeci po kolicini paranoicnih ljudi, hrpetini filimica na youtubeu naj slicnijih zeitgeistu te hrpetini knjiga izdanih na istu temu - opet prvo plasiranih na americkom trzistu koje je ujedno i najvece kada je u pitanju prava lova).

Enivej, sta se tice M.J-a, obicni narkoman cije srce vise nije moglo podnjeti sve ono sta je trpao u sebe.
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 3 Icon_minitimened kol 28, 2011 12:43 pm

Osobno, najtužnije od svega mi je kada vidim osobe koje su ostale na razini udžbenika "Povijest 1/2/3/4", Wikipedije, i sličnih stranica na koje ih može dovesti Google jer su preljeni da sami dođu do nekakvih zaključaka.
Pretpostavljam da nisi niti čuo za ijednu Ickovu knjigu, pa eto da te malo upoznam sa njim. On je mogao biti biznismen na razno razne načine. S druge strane u svakoj njegovoj knjizi je na samom početku velikim slovima napisano da ukoliko niste dovoljno dorasli saznati neku drugu istinu od one u kojoj su vas mama i tata odgojili dok se sisali palac u ustima, da jednostavno to zatvorite i move on. Icke je osoba koja ima HRPETINU dokaza za mnoge stvari, tako da i svaka osoba pi postala paranoična i lagano se kretala prema shizofreniji. Svaka njegova knjia je 90%dokaza,10%tih teorija njegovih. Naravno, da imaš neko svoje ja koliko-toliko razvijeno pročitao bi nešto prije nego što počneš komentirati išta vezano za Ickea. To naravno, ne znači da MORAŠ slijepo vjerovati svakoj činjenici (osobno,ona teorija da svijet vode reptili i slično - ne vjerujem).

Hm...izgledaju lijepo sve ove činjenice koje se našao, gdje drugdje nego na internetu, vezano za iluminate. Iluminati postoje duže vrijeme, i još uvijek su tu.

NWO - tebi je to prirodno? Ako je tebi to prirodno, svaka ti čast. Pobiti ljude kako bi se sveli na 1 milijardu? Naci? I slične stvari. Tebi su to normalne?.... shock

Da ne duljim, tajna društva. Da, postoje.
[quote]No takvi su uvijek u manjini te se takvi ne mogu probiti u ezotericna drustva jer kao prvo ne zadovljavaju ni osnovne kvalitete za inicijaciju"

Jesi li siguran? Ajde razmisli ponovno uz ove činjenice:

Bila sam u Londonu i imam hrpu slika vezano za masonska obilježja koja sam tek naknadno skužila, ukoliko te životna struja ne odnese u London, dovoljno ti je prošetati se Zagrebom. Zgrada glavnog kolodvora, zgrada muzeja za umjetnost i obrt, Mimara, i na kraju krajeva, piramida od 3-4 metra kod konc.dvorane Lisinski. Hm, ČUDNO! takva ista piramida se pojavljuje na novčanici dolara sa stražnje strane. Sada iskreno, to sam osobno vidjela na novčanici 1 dolara i 20 dolara, nisam ziher da li baš na svakoj ima. Uglavnom, piramida, oko, i latinski: "annuit coeptis novus ordo seclorum" (valjda sam doro napisala).

Imaš li objašnjenje?

Također, to nije sve što se tiče Zagreba.

Oni jesu tajno društvo, postoje. Ostavljaju svoja obilježja, simbole, ali nikada nećemo u potpunosti saznati sve članove. Malo da dublje prokopaš u povijest (ne ono što stoji u udžbeniku) doći ćeš do dokaza od kojih će ti biti zlo. U tom tajnom društvu se radi zapravo o jako maloj grupi ljudi koji upravljaju ljudima koje viđamo na tv-u ili u novinama i slično.

Naravno, svatko ima pravo na svoje mišljenje. I naravno, ja ne mislim da ću ja kao pojedinac otkriti te masone i pobiti sve i biti superjunakinja. Ne. Ali je dobro ponekad znati drugu stranu istine, a ne ono što se pažljivo probrano si servirali tijekom školovanja. To je gluposti. Zatupljenost. To je da vrištiš od tuge.

It's up to you.
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 3 Icon_minitimened kol 28, 2011 12:45 pm

I da, daj mi onda pametni odgovor na pitanje, zašto svi koji su se digli protiv američke vlade 11.rujna jer znaju da su to oni sve isplanirali?? Ti doista vjeruješ u te bajke??

Zakon si! ;)

Ili si jednostavno neinformiran.

[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca


Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Age : 35
Location : Under the Guillotine
Registration date : 17.08.2011

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 3 Icon_minitimened kol 28, 2011 3:10 pm

kika13 je napisao/la:
Osobno, najtužnije od svega mi je kada vidim osobe koje su ostale na razini udžbenika "Povijest 1/2/3/4", Wikipedije, i sličnih stranica na koje ih može dovesti Google jer su preljeni da sami dođu do nekakvih zaključaka.

Vidis meni je pak s druge strane najtuznije to sta ljudi taman nakon sta se iscupaju iz jednih okova, ulete u druge.

Citat :

Pretpostavljam da nisi niti čuo za ijednu Ickovu knjigu, pa eto da te malo upoznam sa njim. On je mogao biti biznismen na razno razne načine. S druge strane u svakoj njegovoj knjizi je na samom početku velikim slovima napisano da ukoliko niste dovoljno dorasli saznati neku drugu istinu od one u kojoj su vas mama i tata odgojili dok se sisali palac u ustima, da jednostavno to zatvorite i move on. Icke je osoba koja ima HRPETINU dokaza za mnoge stvari, tako da i svaka osoba pi postala paranoična i lagano se kretala prema shizofreniji. Svaka njegova knjia je 90%dokaza,10%tih teorija njegovih. Naravno, da imaš neko svoje ja koliko-toliko razvijeno pročitao bi nešto prije nego što počneš komentirati išta vezano za Ickea. To naravno, ne znači da MORAŠ slijepo vjerovati svakoj činjenici (osobno,ona teorija da svijet vode reptili i slično - ne vjerujem).

Klasicni slucaj obrnute psihologije - "Nemorate mi vjerovati, provjerite!". Danas mamac samo takav. Sta se tice dokaza, .. pa ajde slobodno i nabaci koji, samo ovaj puta bez youtube filmica : )

Citat :
Hm...izgledaju lijepo sve ove činjenice koje se našao, gdje drugdje nego na internetu, vezano za iluminate. Iluminati postoje duže vrijeme, i još uvijek su tu.

NWO - tebi je to prirodno? Ako je tebi to prirodno, svaka ti čast. Pobiti ljude kako bi se sveli na 1 milijardu? Naci? I slične stvari. Tebi su to normalne?.... shock

Ne izokreci mi post molit cu. Sto se tice samog NWO-a te njegove definicije - u vecini teorija zavjera ista nema nikakve veze sa pravom istinom. Nadalje kao sto vec i napisah, pitanje je uopce da li ce do tako necega ikada i doci jer cinjenica je da svi uredjeni sustavi teze kaosu. Veca je vjerojatnost da ce Zemlju ponovo okinuti kakav meteor nego to da ce se uspostaviti NWO koji kao sto vec napisah, nema nikakve veze sa istrebljenjem ljudi i slicnim bolesnim glupostima te o kojem svi teoreticari zavjera trabunjaju kao papige.

Citat :
Bila sam u Londonu i imam hrpu slika vezano za masonska obilježja koja sam tek naknadno skužila, ukoliko te životna struja ne odnese u London, dovoljno ti je prošetati se Zagrebom. Zgrada glavnog kolodvora, zgrada muzeja za umjetnost i obrt, Mimara, i na kraju krajeva, piramida od 3-4 metra kod konc.dvorane Lisinski. Hm, ČUDNO! takva ista piramida se pojavljuje na novčanici dolara sa stražnje strane. Sada iskreno, to sam osobno vidjela na novčanici 1 dolara i 20 dolara, nisam ziher da li baš na svakoj ima. Uglavnom, piramida, oko, i latinski: "annuit coeptis novus ordo seclorum" (valjda sam doro napisala).

Zelis li da ti protumacim svaki od gore navedenih? Uistinu mi to nije problem : )

Citat :
Imaš li objašnjenje?

Da imam; utjecaj okultne, hermeticke te alkemijske simbolike u umjetnosti i arhitekturi. Sto se tice dolara, tu sam svoje misljenje vec iznio te ga ne namjeravam ponovo iznositi.

Citat :
Oni jesu tajno društvo, postoje. Ostavljaju svoja obilježja, simbole, ali nikada nećemo u potpunosti saznati sve članove. Malo da dublje prokopaš u povijest (ne ono što stoji u udžbeniku) doći ćeš do dokaza od kojih će ti biti zlo. U tom tajnom društvu se radi zapravo o jako maloj grupi ljudi koji upravljaju ljudima koje viđamo na tv-u ili u novinama i slično.

U biti ime svakog masonskog clana se moze provjeriti u registru nakon smrti. Sto se tice tajnosti.. vise manje svako masonsko drustvo ima svoju web stranicu te se sa istima bez problema moze stupiti i u kontakt. Moja greska je vjerojatno ta sta gore kada sam iste i nazivao tajnima - nisam stavaljao navodnike.

Citat :
Naravno, svatko ima pravo na svoje mišljenje. I naravno, ja ne mislim da ću ja kao pojedinac otkriti te masone i pobiti sve i biti superjunakinja. Ne. Ali je dobro ponekad znati drugu stranu istine, a ne ono što se pažljivo probrano si servirali tijekom školovanja. To je gluposti. Zatupljenost. To je da vrištiš od tuge.

Ja cu te vrlo rado upoznati sa jednim ako to zelis. Cim se vrati sa odmora te prvom prilikom kada kada cu mu opet ici u posjet. Inace obiteljski te vrlo dragi covjek od kojega se jako puno moze nauciti.

A inace cisto informacije reda radi, u samoj hrvatskoj ih je svega 400-injak, a njihovu stranicu mozes pogledati i na ovoj adresi:

http://www.freemasonry-croatia.org/


Pogledaj i drugu stranu medalje, nije bas sve crno na bijelo.. naravno u svrhu sto dubljeg razumijevanja ; )
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca


Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Age : 35
Location : Under the Guillotine
Registration date : 17.08.2011

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 3 Icon_minitimened kol 28, 2011 3:10 pm

A inace, nisam ni mislio da si ti jedna od onih sta briju na reptile - ovako citajuci te, rekao bih da si i poprilicno iznad toga, stoga nhf po pitanju Ickea (svatko svoje stavove brani sto u potpunosti razumijem; u suprotnom bilo bi nam jako dosadno zar ne?) te MOJEG misljena o tom liku.. iako nevelim, kod svakoga se da po nesto izvuci iliti kako se veli Metla je mozda prljava, ali ce svejedno posluziti pri ciscenju ostatka smeca..
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 3 Icon_minitimened kol 28, 2011 4:59 pm

Osobno vjerujem da skupina ljudi vlada svjetom. Ne sad toliko čvrsto da odlučuju za svaki sukob u svijetu ali mislim da oni stoje iza ovih glavnijih, uključujući i lov na gadafija koji još traje.
Sad dali se ta skupina naziva Iluminati, Masoni, Bilderberg grupa ne znam niti je uistinu bitno.
Bilderberg doduše mora imati neke veze sa svime jer su močnici snimljeni kako dolaze na sastanak a ipak o tome nitko ne piše. Čudno pošto se piše o svakakvim sastancima ministara a da se o sastanku najmočnijih ljudi na svijetu ne piše? Vjerojatno to je nešto bitno i to držim kao neko osiguranje od sumnje u istinitost svog uvjerenja.

E, da, netko je spomenuo Zeitgeist. Primjetio sam jednu neistinu. Naime, proučavao sam malo egipatsku mitologiju i uvidio da Oziris nema nikakve veze sa Isusom kako se kaže u Zeitgeistu. Ozirisa nije rodila nikakva djevica, on sam nije bezgriješan bog, nisu poznate godine kada je umro ali što je najbitnije on nije razapet. Ubio ga je njegov brat Set, rasjekao i dijelove tijela razbacao po cijelom Egiptu. Onda ga je oživila Ozirisova žena Izida tako što je pronašla sve njegove dijelove (osim penisa zubi )
E sad ako je takva greška prošla u Zeitgeistu, ko kaže da je ostalo točno? confused
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 3 Icon_minitimened kol 28, 2011 11:17 pm

Citat :
Vidis meni je pak s druge strane najtuznije to sta ljudi taman nakon sta se iscupaju iz jednih okova, ulete u druge.

Eto u krivu si. Imaš izbor da li želiš saznati nešto više ili ostati na "osnovama". Ti,kako ti kažeš,drugi okovi ti nisu nametnuti.. Imaš izbor.

Ta obrnuta psihologija vezano za Ickea, možda to djeluje na tebe,ali mnoge osobe koje znam su odustale od čitanja jer se nisu osjećali "ugodno" čitajući to. Obrnuta psihologija ne djeluje na osobu koja ima razvijeno svoje ja.

NWO - Već dolazimo prema tome.

Molim te, protumači onda one znakove. :)

U potpunosti se ne slažem sa ovim da se do masonskih društva može doći samo tako. Sorry, ali danas svaka budala može otvoriti takvu stranicu i uvjeriti nekoga da je to "official" stranica. Come on! Zar doista misliš da u tajno društvo može ući bilo tko?? S druge strane, ovaj link kaj si mi stavio nema smisla, jer kao što rekoh, može ga bilo tko otvoriti i napisati kaj hoće. Također, gore si napisao da iluminati ne postoje već nekoliko stotinjak godina... pa ako doista u to vjeruješ a s druge strane tu stavljaš net stranice tajnih drustava - cemo onda ovo: http://meetilluminatimembers.com/ ?

Citat :
Ja cu te vrlo rado upoznati sa jednim ako to zelis. Cim se vrati sa odmora te prvom prilikom kada kada cu mu opet ici u posjet. Inace obiteljski te vrlo dragi covjek od kojega se jako puno moze nauciti.

Ne razumijem, za koga točno govoriš?

U svakom slučaju slažem se sa Korpiklanom. Vjerujem da skupina ljudi vlada svijetom. Točnije 2-3 obitelji koje su močne i za koje malo toga znamo. Osim da nagađamo koliko toliko. Ostale osobe su samo marionete.
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca


Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Age : 35
Location : Under the Guillotine
Registration date : 17.08.2011

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 3 Icon_minitimepon kol 29, 2011 12:00 am

Citat :
NWO - Već dolazimo prema tome.

Ajde lupi ovdje kakav primjer.. stalno govoris dolazi dolazi, ti i ti su tu. Oke shvatio sam. No daj mi konkretan primjer : )

Citat :
Molim te, protumači onda one znakove. :)

Citat :
Zgrada glavnog kolodvora, zgrada muzeja za umjetnost i obrt


- Sestar i kutomjer treceg stupnja masonerije koji je potpuno komatibilan sa ucenjem o Kristovom uskrscnucu i patnji te koji je istodobno analogan sa ucenjem o osobnom spasenju iliti prosvjetljenju.

Citat :
Mimara


- Koliko me sjecanje sluzi radi se o luku sa glavom lava zar ne? Takav tip svoda u masoneriji se naziva Kraljevski svod iliti Royal Arch. Da bi shvatila znacenje istoga simbola potrebno je spomenuti i jedan dio masonske mitologije koji je poprilicno dugacak te koji cu ti poslati na pm jer ovdje ako pejstam isti napraviti cu samo skrolajuci kaos (kao da vec i nisam).

Citat :
Piramida od 3-4 metra kod konc.dvorane Lisinski.


- Piramida koja se nalazi u centru kruga cija je linija crvene boje (zar ne?). Oko piramide se nalaze sa svake strane po 11 zastava sa stupovima. 11+11=22 je broj staza na Drvetu Zivota zajedno sa Monadom u sredini. Kada bi gledala odozgo vidjela bi stari simbol koji simbolizira uniju polova. tj. Ozirisa u sredini kruga ili stvaranja, a kruznicu kao zenski dio koji je Majka Izis. Isto tako to je egipatski hijeroglif za rijec Ra ili Sunce sto u hermetizmu, masoneriji i alkemiji predstavlja spiritualno Sunce ili alkemijsko zlato. Jedno milijun puta vec raspravljano na x foruma, ukljucujuci sada i na ovom.

Citat :
ČUDNO! takva ista piramida se pojavljuje na novčanici dolara sa stražnje strane. Sada iskreno, to sam osobno vidjela na novčanici 1 dolara i 20 dolara, nisam ziher da li baš na svakoj ima. Uglavnom, piramida, oko, i latinski: "annuit coeptis novus ordo seclorum" (valjda sam doro napisala).

- Dolarska simbolika nema veze ni sa Illuminatima ni sa masonima. Po treci put. Sami simbol predstavlja svevidece oko u krscanskoj ikonografiji. Moze ga se povezati apsolutno sa jos hrpetinom simbola na slicnu foru. Ovisno o tome kako koga puknu gluposti o kojima zna jako malo ili najcesce nista. Te zadnje o istome, tocno se zna kada i tko ga je dizajnirao.

Citat :
U potpunosti se ne slažem sa ovim da se do masonskih društva može doći samo tako. Sorry, ali danas svaka budala može otvoriti takvu stranicu i uvjeriti nekoga da je to "official" stranica. Come on! Zar doista misliš da u tajno društvo može ući bilo tko?? S druge strane, ovaj link kaj si mi stavio nema smisla, jer kao što rekoh, može ga bilo tko otvoriti i napisati kaj hoće. Također, gore si napisao da iluminati ne postoje već nekoliko stotinjak godina... pa ako doista u to vjeruješ a s druge strane tu stavljaš net stranice tajnih drustava - cemo onda ovo: http://meetilluminatimembers.com/ ?

Procitaj mi jos jednom post.. ovaj puta polako, ili pokusaj sutra, barem na tren ohladi od price sa illuminatima. Istina, istina je dosta puta jako jako teska, ali i dosta puta tako jednostavno te olaksavajuca. Stvari su jednostavne. Kao sto vec rekoh.. nista toliko posebno. Obicni ljudi od krvi i mesa sa interesima gradnje koja se odvija na unutarnjem planu. Barem sta se "strasnih te krvolocnih" masona tice.


Zadnja promjena: orca; pon kol 29, 2011 12:21 am; ukupno mijenjano 3 put/a.
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 3 Icon_minitimepon kol 29, 2011 12:14 am

U potpunosti se ne slažemo. :)
amen
[Vrh] Go down
orca
PraGlodavac
orca


Male
Libra Dragon
Broj postova : 592
Age : 35
Location : Under the Guillotine
Registration date : 17.08.2011

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 3 Icon_minitimepon kol 29, 2011 12:19 am

kika13 je napisao/la:
U potpunosti se ne slažemo. :)
amen

Prije bih rekao da je nastupio muk; al to je oke.. : )
[Vrh] Go down
kika13
PraGlodavac
kika13


Female
Aries Goat
Broj postova : 847
Age : 33
Location : Berry Pomeroy Castle
Registration date : 03.08.2011

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 3 Icon_minitimepon kol 29, 2011 12:22 am

Ma nije... Nego nema smisla tu se "prepirati" oko nečega oko čega se ne slažemo... To bi onda trebali otvoriti novi podforum gdje bi se ti i ja samo raspravljali...ja bih tebi na svaku rečenicu odgovorila,ali nekako nema smisla,a i s druge strane, malo smo skrenuli sa ove glavne teme. A i najiskrenije,neda mi se toliko tipkati! :)

ps,između ostalog, ne želim da ispadne da ti namećem skroz svoje mišljenje...jer ako nastavimo dalje sa svim,upravo će tako ispasti...
[Vrh] Go down
Maria Elena
Riba
Maria Elena


Female
Virgo Goat
Broj postova : 108
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 24.06.2010

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 3 Icon_minitimesri pro 07, 2011 1:40 am

mene je strah puštat pjesme unatrg...zastrašujuće je :O
[Vrh] Go down
Akasha
Majmun
Akasha


Female
Aquarius Horse
Broj postova : 1299
Age : 34
Location : Between nowhere and hiding
Registration date : 09.11.2011

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 3 Icon_minitimesri pro 07, 2011 5:53 pm

Sve više pjesama se ni ne treba više puštat u natrag :D (pritom ne mislim na metal žanrove)
[Vrh] Go down
SkywardSword
Majmun
SkywardSword


Female
Virgo Horse
Broj postova : 1651
Age : 33
Location : Beograd, Srbija
Registration date : 30.12.2011

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 3 Icon_minitimened sij 01, 2012 7:35 pm

Po meni, to je lazno... lol
[Vrh] Go down
InaNNaa
Pračovjek
InaNNaa


Female
Taurus Tiger
Broj postova : 3112
Age : 37
Location : negdje u snovima
Registration date : 22.07.2010

Skrivene poruke u pjesmama? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 3 Icon_minitimesub sij 21, 2012 12:19 am

hm.. ja slučajno (mada ne vjerujem u slučajnost) naletih na neku stranicu (pitaj boga šta mi je bilo) i naiđoh na ... u svakom slučaju sadržajan članak... što misli islamska zajednica BiH i kako oni prosvjetljuju narod (naravno ne želim da me se shvati pogrešno da vrijeđem islam, već mi je čudan način objašnjavanja nečega što oni smatraju relevantnim):

"Tradicionalno, umjetnici. imaju tu odgovornost da unapređuju unutrašnje čulo slušatelja i kreiraju veću svjesnost o jedinstvu svega stvorenog. U Persiji, zvukovi ptica i vodopada su korišteni za liječenje. Majke često koriste svoj blagi glas da bi ušuškale svoje bebe. Učenje Kur'ana je korišćceno za liječenje još od vremena Poslanika, sallallahu alejhi ve sellem. Međutim nisu svi zvukovi iscjeliteljski. Neki mogu biti i opasni.

Zvuk muzike, naprimjer, utiče na brzinu pulsa, temperaturu kože, krvni pritisak, misićnu tenziju te na aktivnost moždanih valova. Muzika može takođe pomoći u oslobađanju biohemijskih supstanci kao što su endorphini u mozgu i ponašati se kao prirodno sredstvo protiv bolova. Ljudski skelet je takoder visoko osjetljiv na vibracije 69-70% zvukova koji se mogu naći unutar čujnog opsega, a zvuk se brže kreće u vodi od koje se čovjek najvise i sastoji. Skelet potom permanentno prenosi informacije sa još osjetljivijih nivoa u samo nervno tkivo. Neprikladna ili glasna muzika, s druge strane, može biti opasna. Studije iz 1990. tvrde da glasna muzika dovodi do vasoconstrictie uzrokovane povecanim krvnim pritiskom. To redom dovodi do hipertrophije glatkih mišića, suzavanja kapilara te začepljenja krvotoka.

Gdje je rock muzika u svemu tome?

Eksperimenti sa biljkama su to također pokazali nešto slično. Naime, biljke koje su mučene muzikom Jimmija Hendrixa i grupe Led Zeppelin uginule su za desetak dana, a svojim su rastom bježale od izvora zvuka.

Utjecajem disharmonične rock muzike i njenog sadržaja - skrivenim i otvorenim porukama, mladi upijaju programe zla koji će kroz njih utjecati da budu hladni i zli, fanatici, ideolozi mraka. Mnogi ne znaju koliko su vođeni i izmanipulisani. Mnogi obožavaoci kažu da se prilikom slušanja ove ili one, rock ili heavy metal muzike apsolutno dobro osjećaju i da dobijaju puno energije. Ali oni ne znaju da postoje i negativna energetska polja sa kojim možemo stupiti u komunikaciju, a preko njih i sa demonskim poslužnicima i hijerarhijama. Ovoj privlačnosti rock muzike često je prethodila životna situacija neispunjenih želja, potreba za zaštitom, razočarenja, neuspjeha, odakle dolaze osjećaji samoće, melanholije, frustracije, rezignadje pa sve do agresije, pobune i samoubistva. Ti osjećaji otvaraju vrata negativnoj energiji i zvukovima kao štoje rock muzika .Zviždeći tonovi, prodorna kreštanja i glasna muzika faktor su smetnje našem duhovnom miru.

Kokain, marihuana, LSD...

Šezdesete godine su bile period velikog nemira u Sjedinjenim Američkim Državama. Kultura mladih je tražila drugačiji način života, a našla je marihuanu i nove "unapređene" droge kao što je lysergic add diethylamide (LSD). Ove droge nisu u potpunosti shvaćene, i vjerovalo se da one mogu proširiti ljudsku svjesnost a njihovim konzumentima osigurati mistično iskustvo koje je moglo povećati njihovo razumijevanje. Mnogi od najranijih eksperimentatora sa LSD-om (najzapaženijije Timothy Leary) smatrali su ovu drogu poklonom čovječanstvu - neizvjesnoje od čega ili koga. Bez obzira na ove izvore, LSD je imao glavni utjecaj na razvoj rock muzike. Zvuk i sadržaj pjesama su primjetno izmijenjeni. Rock muzika postaje opterećena pretpostavljenom mističnom slikom generisanom od strane halucinogena. Ovaj pokret je imao svoje korijene kako u samim muzičarima tako i u muzici posvecenim biznismenima Naprimjer, jedan od najvećih proizvođača LSD-a (tajanstvena figura koja je još uvijek poznata samo kao Owsley) sponzorisao je rock band The Grateful Dead u promišljenoj kampanji promovisanja ideje o ekspanziji svijesti kroz upotrebu LSD-a

Satanske zamke

Bivši pripadnik masona, odnosno njihovog užeg kruga -iluminata (satanskih "svjetlonoša"), John Tod, posvjedočio je kako je služio satani kroz jedno od najmoćnijih sredstava destrukcije mladih - rock muzike:

"Bio sam rukovodilac produkcije Zodiac, najveće organizadje firmi za produkciju ploča i društva za organizaciju koncerata u USA. Kad bi se dovršila jedna matrica (snimak sa koje se presnimavaju sve druge ploče i kazete), odnosili bi je u jednu salu koja nije bila dostupna za javnost i tamo bi bila postavljena najedan oltar (satani). Informacija o ovim kultnim radnjama te o usnimavanju tajnih, uhu nečujnih molitvi satani na pločama i kazetama dospjela je u javnost i to je izazvalo veliku paniku medu producentima i njihovim Ijudima u pozadini, a 'kršćanski' obožavaoci ove muzike radili su na rušenju populamosti izdavača. Zato je otvorena nova firma produkcije ploča i potpisani su ugovori sa nekim uglednim rock grupama i dali im blaža, 'kršćanska' imena." Tod priznaje: "Da biste znali koliko demona imate u kući morate samo prebrojati svoje rock ploče."

Skrivene poruke

Pjesma "Stairway to Heaven" grupe Led Zeppelin je najpopularnija pjesma u historiji rocka. Jedan redak pjesme kaže: "Znaš, ponekad riječi imaju dva značenja." Treba znati daje pjesma podvrgnuta satanskom BACKMASKINGU! Jedan dio slušan normalno glasi: "Da, postoje dvije staze kojima možeš ići, ali u dugoj trci još uvijek ima vremena da promijeniš put na kojem si." Ali ako se to pusti unatrag, jasno se može čuti: "To je moj slatki satana... ohhh, zapjevaću jer živim sa satanom." Ovo je pjesma "number one" u historiji rocka! Samo koincidencija? Ne bi se reklo! Jimmy Pageje predani sljedbenik sataniste Aliestera Crowleya. Jedno od Crowlyjevih satanističkih učenja je naučiti bacati neslućene čini na ljude govoreći im unazad! U pjesmi "Houses of Holy", oni pjevaju:

"Neka pjesma bude tvoj gospodar

Hoćeš li povesti računa o gospodarevom pozivu

Ohhhh, satana..."

Ljudski mozak je podijeljen u dvije polovine. Naučnici tvrde da lijeva polovina mozga obuhvata racionalne i analitičke funkcije nervnog sistema, dok je desna polovina mozga sposobna obuhvatati podsvjesne, emocionalne i instinktivne procese. Tako, naprimjer, skrivenu poruku "unauhiram imzu", koja preko lijeve polovine mozga dospijeva u svijest slušaoca, desna polovina mozga pretvara u naredbu "uzmi marihuanu". Razum se ovoj poruci ne može suprotstaviti, jer je ne prepoznaje.

Mnogi rockeri i rock grupe kao što su: The Beatles, The Eagles, Pink Hoyd, Alan Parsons Project, T. Rex, Rolling Stones, Tull, Reed, Eltonjohn, Madonna, Chris de Burhg i dr., osim svoje destruktivne muzike, svojim slušaocima, kroz teliničko ili fonetsko šifrovanje jednog snimka, predaju još i skrivene poruke, izobličene ili uhu nečujne (ali podsvjesti čujne), a koje bi trebalo destruktivno djelovati. "I kad posmatramo osnovno značenje u mozak tajno unesene poruke biće nam jasno demonsko nastojanje da se čitave mase mladih - koje o tome i ne slute, odgajaju za 'đavolje legije' ("Rock unatrag", Michaela Bushmanna)."

Neki primjeri skrivenih poruka:

"Pristupi nam, pristupi nam, pristupi nam..." (pjesma "Hell Awaits" grupe Slayer);

"Sam đavo je tvoj bog" (pjesma "God of Tliunder" grupe KISS);

"Zli imaju moć" (pjesma "Every Little" grupe Police);

"'Ja te volim' - rekao je đavo" (pjesma "Tops" grupe Rolling Stones);

"Ti si bespomoćan protiv zlih, protiv sviranja unatrag" (pjesma "She bop" grupe Cindy Lauper);

"Hail Satan, haaaaail Satan!" (pjesma "When you call my name" pjevačice Madonna).

Kroz ove skrivene, unatrag snimljene, poruke, čovjekovoj podsvijesti, koja je jača od svijesti i kojoj svijest robuje, daju se hipnostičke zapovijedi kako misliti, kako osjećati, kako se osjećati bespomoćnim protiv "moćnih" (koji postaju moćni samo zato što ih obožavamo).

I skriveno i jasno...

Dok metoda backward masking (backmasking, backtracking) upravo "finim" rok grupama donosi veliku populamost jer podsvjesne satanske poruke pojačavaju uspjeh, dotle heavy metal ili death metal grupe vec' otvoreno koriste široku paletu riječi bogohuljenja, gnusosti i perverzija. ("Slušaj čovječe čime te miluju: budi đubre do kraja.")

Rock zvijezda, homoseksualac, David Bowie u magazinu Rolling Stone (12. II 1976.) je zapanio muzički svijet kada je izjavio:

"Rock je oduvijek bio đavolja muzika... Vjerujem daje rock & roll opasan... Osjećam da mi samo nagovještavamo nešto još mračnije od nas samih."

U pjesmi "The Conjuring" grupe Megadeth, jasno se može čuti prava misija rocka:

"Ja sam đavolov advokat, prodavac, ako hoćeš... Dodi i pridruži mi se u mojem paklenom ambisu... Ja imam tvoju dušu!"

Na kraju pjesme pjevaju: "Povinuj se!"

Grupa Metallica u svojoj pjesmi "Jump in the Fire" nareduje omladini da skoči u pakao:

"Prati me sada, dijete moje...

Uradi tačno onako kako kažiem... Skoči svojom voljom ili budi uzet silom Imaću te na jedan ili drugi način... Stoga, dostigni dno, ščepaj mi ruku, šetaj sa mnom kroz zemlju, Dodi domu kojem pripadaš, Tako, hajde, skoči u vatru."

U svojoj naslovnici "The Prince", Metallica otvoreno pjeva:

"Anđele iz dubina...

Hoću da prodam svoju dušu...

Uzmi moju dušu, sotono

sa dijamantima kojim se odužuješ

Nije me briga za raj

Stoga, ne traži da plačem

I ja ću gorjeti u paklu

Od dana kada umrem."

Rock zvijezda, Marilyn Manson, ponosno se hvali: "Nadati se je da ću biti zapamćen kao osoba koja je donijela kraj kršćanstvu." (Spin, august 1996.) Mansonove nade su: "Mislim da svaki put kad ljudi slušaju ovaj novi album možda će bog biti uništen u njihovim glavama..." (Huh, oktobar 1996.) Mansonove blasfemije nisu samo akt. Manson rado priznaje da tu ima više od onoga što je očigledno: "Ja ne znam da li je iko stvarno razumio šta mi pokušavamo učiniti. To ne predstavlja samo šok... to je mamac. Jednom kada ih uhvatimo, mi im možemo dati našu poruku." (Hit Parader, oktobar 1996.)

Bon Jovi pjeva u "Homebound Train":

"Dok sam bio još samo dječak đavo me je uzeo za ruku odveo me od moje kuće napravio me je čovjekom... Ja idem dolje, dolje, dolje, Dolje, dolje,... Na vozu koji juri kući."

U magazinu "Smash Hits", Bon Jovi kaže: "... Ubio bih svoju majku za rock & roll. Prodao bih svoju dušu."

Jedna od najpoznatijih pjesama 70-tih je "Hotel California" grupe The Eagles. Mnogi ljudi ni u snu ne bi pomislili da se ta pjesma odnosi na "Crkvu Satane", koja je smještena u preobraćenom HOTELU u ulici CALIFORNIA. Unutar omotnice albuma, gledajući nadolje, stoji slika Antona Laveya, osnivača "Crkve Satane" i autora Satanske biblije! Neki će reći: The Eagles nisu ozbiljni - oni samo prodaju ploče. Ali Larry Salter, menadžer ove grupe, u novinama Waco Tribune Herald (28. II 1982.) priznao je da su The Eagles bili upleteni u "Crkvu Satane". Nije iznenadujuće budući da je jedna njihova pjesma naslovljena kao "Prijatan dan u paklu." (U samoj pjesmi "Hotel Califomia" oni pjevaju: "Zvijer se ne može ubiti...", misleći pritom na đavola.)

Grupa KISS je iskakala na pozornicu kao rock'n'roll demoni - bljuvanjem krvi i vrišteći. Njihova ispovijest glasi: "Mi smo sveštenici 'Satanskog bratstva Amerike'. Izdavač ploča nije želio da objavi naše pravo ime jer naše ime znači 'Kings In Satan Service' (Kraljevi u satanskoj službi)."

Grupa Black Sabbath je, ustvari, tokom svojih koncerata pozivala omladinu da prime satanu. Jedan od njihovih albuma je istinoljubivo nazvan "Prodali smo naše duše za rock & roll". Njihova pjesma N.I.B. (Kristovo rađanje u crnom) je jedna od najotvorenijih satanskih pjesama ikad snimljenih. To je Luciferova Ijubavna pjesma u kojoj on poziva slušaoca da "ga uzme za ruku":

"Neki Ijudi kažu da moja Ijubav ne može biti istinska

Molim te, vjeruj mi, moja Ijubavi, i ja ću ti pokazati

Daću ti one stvari koje si smatrao nestvamim...

Tvoja Ijubav prema meni umalo da ne postane stvarna...

Pogledaj u moje oči, vidjećeš ko sam ja,

Moje ime je Lucifer, molim te, uzmi me za ruku!"

Pjesma "Sympathy for the Devil" grupe Rolling Stones je zvanična anatema "Crkve Satane". U njoj Lucifer govori u prvom licu. Vodeći vokal, Mick Jagger, tvrdi da Anton Lavey, osnivač spomenute crkve, inspiriše njegovu muziku! Njihov album "Their Satanic Majesties Request" ne ostavlja sumnju na njihovu vjernost.

Na dodjeli MTV nagrade 1992. godine, predstavnik grupe Red Hot Chili Peppers je, nakon zahvale, rekao: "Najprije želimo da zahvalimo satani..."

Šta misliš da ova muzika čini?

Spomenute su samo neke od najpopularnijih grupa na svijetu koje služe đavolu.

Prema knjizi "Satanizam u Americi", ova pojava predstavlja najbrže rastuću supkulturu među američkim tinejdžerima. Studije koje je obavila Georgia Police Academy otkrivaju da 90% umiješanih u satanizam čine tinejdžeri. Dr. Paul King, direktor programa za adolescente u bolnici Charter Lakeside, u Tennesseeju, kaže da je više od 80% njegovih pacijenata tu zbog rock muzike. On kaže da "ova lirika postaje njihova životna filozofija, religija".

"Gospodaru moj," - reče - "zato što si me u zabludu doveo, ja ću njima na Zemlji poroke lijepim predstaviti i potrudiću se da ih sve zavedem, osim među njima Tvojih robova iskrenih." (Kur'an: El-Hidžr, 39'40)

Literatura:

1. Eric W. Brown, The Occult Influance On Rock Music

2. Terrv Watkins, The Devil's Advocate

3. Hwaa Irfan, The Science of Sound

Tekst preuzet iz TAKVIM-a 2006 godine Islamska Zajednica Bosne i Hercegovine"
[Vrh] Go down
Sponsored content





Skrivene poruke u pjesmama? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Skrivene poruke u pjesmama?   Skrivene poruke u pjesmama? - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Skrivene poruke u pjesmama?
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Skrivene poruke
» aaaaah te poruke
» SMS poruke i voznja
» Subliminalne poruke

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Manipulacija-
Forum(o)Bir: