Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pali gasi svjetla ...

Go down 
+22
OLugo
Dragony
fichoxxx
Remke
Michael Wittmann
Cube
Aurora Borealis
ThE_IMMORTAL
Absynthia
Gea
Berny_Sinara
silver
urbanaaa
userNejm
einstein20
goa-a
absent_beast
Alpha
Svjetloisjena
Groinx
Legionar
Jaykof
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Pali gasi svjetla ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pali gasi svjetla ...   Pali gasi svjetla ... - Page 3 Icon_minitimesri sij 05, 2011 1:05 am

meni se isto to desava kad idem sam. Od skole do kuce barem 3 se ugase kad prolazim. Nikad nisam tako razmisljao da iza toga stoji nesto natprirodno mislio sam da je to samolose uradjen senzor pokrete :S zad sam u zabludi :D
[Vrh] Go down
mEN_iN_WHite
Dinosaur
mEN_iN_WHite


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 483
Age : 30
Registration date : 10.09.2009

Pali gasi svjetla ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pali gasi svjetla ...   Pali gasi svjetla ... - Page 3 Icon_minitimesri sij 05, 2011 1:08 am

i da odgovorim na pitanje povise. Meni se to stalno desava, evo bas pre neki dan nesto me je iznervirao brat i kako sam dotako prekidac tako je crklo svetlo. Ne kazem da pukne slijalica samo pregori. Ali se to mojoj majci mnogo vise desava, nju cak pecne struja kad pali/gasi svetlo. Tako da sad prvo navuce rukave preko sake pa onda pali svetlo ali nekad ni to ne pomaze :)
[Vrh] Go down
filip
Prašina
filip


Male
Capricorn Horse
Broj postova : 1
Age : 33
Registration date : 29.09.2011

Pali gasi svjetla ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pali gasi svjetla ...   Pali gasi svjetla ... - Page 3 Icon_minitimečet ruj 29, 2011 9:48 pm

Pozdrav ljudstvo...

Dugo pratim taj forum i jako mi se sviđa...

Šta se tiče ove teme... Vidim da se to tebi dogodilo u Mariji Bistrici... evo, ja sam nedaleko od tog mjesta i često se meni i dvojici prijatelja dogodilo nešto slično... Dva puta nam se dogodilo u Mariji Bistrici, jednostavno smo prošli ispod rasvjetnog stupa i svjetlo se ugasilo, a najviše nam se događa u ulici u kojoj jedan od nas živi... Doslovno uvijek kad prođemo pješice ispod tog stupa, svjetlo se ugasi, a jednom se dogodilo da kad smo se vraćali, upalilo se...
Tako da... slažem se sa svima vama, sve je moguće...
Možda imamo neku energiju koja se baš u taj trenutak usmjeri baš u to svjetlo, al ne znam zbog čega...
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Pali gasi svjetla ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pali gasi svjetla ...   Pali gasi svjetla ... - Page 3 Icon_minitimečet ruj 29, 2011 10:58 pm

I meni se desava, ispred kuce imam takvu banderu a i 50 m dalje je jos jedna. No ne vjerujem da to ima ikakve veze sa nekom energijom, to su jednostavno razmrdane bandere

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pali gasi svjetla ... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Pali gasi svjetla ...   Pali gasi svjetla ... - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pali gasi svjetla ...
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Kako su pali MIG-ovi 21?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: