Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Prvi crni predsjednik i prvi gosti iz svemira?

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
silver
Majmun

Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Registration date : 25.10.2007

PostajNaslov: Re: Prvi crni predsjednik i prvi gosti iz svemira?   pon vel 23, 2009 4:49 pm

a ptica? uglavnom, poanta.. a mozda je nekakav avion ili nesto. ili je stvarno nlo proletio, al vjerojatno nikad nećemo znati istinu :D
[Vrh] Go down
qkac
Prašina

Male
Aquarius Horse
Broj postova : 6
Registration date : 24.03.2009

PostajNaslov: Re: Prvi crni predsjednik i prvi gosti iz svemira?   ned oľu 29, 2009 4:55 pm

SG1 je napisao/la:
Men se cini nekako prebrz za vojni avion. A nije ni pustijo onaj bjeli dim kojeg avioni pustiju.

prebrz?viruj mi mogu oni jos puno brze a dim o kojem pricas jos najbolje da ces ga vidit sa te udaljenosti uz tu rezolucij..i noramlni da je zracni prostor bia savrseno osiguran a taj avion je vjerovatno doprinosia tome..ma daj molin te kad bia alieni tek tako dolazili
[Vrh] Go down
afrodita
Stanica

Female
Aries Cat
Broj postova : 16
Registration date : 31.03.2009

PostajNaslov: Re: Prvi crni predsjednik i prvi gosti iz svemira?   pet tra 03, 2009 3:11 pm

nemam ništa protiv obame ali on je također plave krvi.dokazano je tako da tu nema novog nivoa svi se ni drže između sebe a nama mažu oći.
face
[Vrh] Go down
afrodita
Stanica

Female
Aries Cat

PostajNaslov: Re: Prvi crni predsjednik i prvi gosti iz svemira?   pet tra 03, 2009 3:13 pm

a to je vjerovatno bija nlo,popija je kavu sa obamom i sad ide ća da čovik more govor održati,malo humora neškodi;)))
[Vrh] Go down
Black Angel
Riba

Male
Taurus Rooster
Broj postova : 132
Registration date : 30.09.2008

PostajNaslov: Re: Prvi crni predsjednik i prvi gosti iz svemira?   pet tra 03, 2009 8:12 pm

@ afrodita....
Nije NLO popio kavu sa obamom vec su to cinili vanzici iz NLO-a
:D
Ja malo vise naginjem vjerovanju da je ovo sto je proletjelo zapravo supersonicni vojni avion i imam jak argument za to.
Na 37 sekundi objekt usporeno pocme ulaziti u vidokrug kamere i tu se pomalo vide obrisi krila i straznjih stabilizatora aviona i onda naglo to sve nestaje i objekt postaje iglicast.
Osim ako vanzici ne prave brodove od legure koja moze mjenjati izgled u milisekundi ovaj video je fake.
No ko zna,mozda zbilja njihovi brodovi mogu mjenjati oblik.
Cas farmeri vide NLO a cas krave koje pasu travu (bas se pitam u sto su se pretvorili) lolcina
Jedino sto neznam objasniti jest kako su svi oni ljudi dolje mirni i normalno se ponasaju jer obicno avioni pri toj brzini proizvode jako retardirani zvuk.
A kad tome kombiniras cinjenicu da oni prolete a tek 2 sekunde kasnije ljudi cuju taj zvuk a nigdje niceg i ja bi se usrao a ne ona gomila dolje (uvijek se nađe neka kukavica).
[Vrh] Go down
afrodita
Stanica

Female
Aries Cat

PostajNaslov: Re: Prvi crni predsjednik i prvi gosti iz svemira?   sub tra 04, 2009 8:53 pm

[quote="Black Angel"]@ afrodita....
Nije NLO popio kavu sa obamom vec su to cinili vanzici iz NLO-a
:D

mislim da se svatilo šta je pjesnik htio reći....
[Vrh] Go down
Apostol_Terorist
Stanica

Male
Libra Horse
Broj postova : 27
Registration date : 22.06.2008

PostajNaslov: Re: Prvi crni predsjednik i prvi gosti iz svemira?   sub lip 13, 2009 1:18 am

mogu dobiti link koji postoji jer kao ovaj su makli s youtubea...
ako neko zna drugo ime za link..tnx
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian

Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6014
Registration date : 05.09.2009

PostajNaslov: Re: Prvi crni predsjednik i prvi gosti iz svemira?   ned stu 15, 2009 10:35 pm

da, sad i mene zanima :)
Hocemo link! Hocemo link!

PostajNaslov: Re: Prvi crni predsjednik i prvi gosti iz svemira?   Today at 5:25 am

[Vrh] Go down

Prvi crni predsjednik i prvi gosti iz svemira?
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Moji prvi ručni radovi..
» PURGERIMA PRVI SNIJEG
» Sretan vam prvi dan proljeća!
» prvi nož.....camp knife
» prvi vrganji ikada