Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 10 naj ukletih mjesta nasih krajeva

Go down 
+22
yoco93cro
EchelonPIA
Skywatcher
Korplikan
Einar
Dantalion
Alastorus
srki2000
Andrea:))
Wayne_Myth
Neobicni forumas
mali_djogani
Berny_Sinara
Annon Imus
Cuppycake.Disaster
Jaykof
silver
Alpha
Svjetloisjena
PEPE-Top Secret
Hapa
josip21
26 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 10 naj ukletih mjesta nasih krajeva   10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Icon_minitimepon vel 09, 2009 1:06 am

ponijet ćemo lampe. :D i kamere!!
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 10 naj ukletih mjesta nasih krajeva   10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Icon_minitimepon vel 09, 2009 1:30 am

To već može ides
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 10 naj ukletih mjesta nasih krajeva   10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Icon_minitimepon vel 09, 2009 4:13 pm

iako, kad sam nocas pokusavajuci zaspat (neuspjesno nekih sat vremena bar) razmisljao o tome, ideja mi nije bila baš najmilija. :D
[Vrh] Go down
Cuppycake.Disaster
Žaba
Cuppycake.Disaster


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 257
Age : 30
Location : *||_DreaMwORld_||*
Registration date : 02.09.2008

10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 10 naj ukletih mjesta nasih krajeva   10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Icon_minitimesri vel 18, 2009 1:41 am

PEPE-Top Secret je napisao/la:
dobro da neštp kažem ja sam prije negdi 2 do 3 godine dana kod jedne kuče koja se gradila bija je sta ugašeni bager i kamenje na hrpi a sa druge strane ceste stajala su 5-6 kamenja na največeme bilo se isticalo lice isusa tj nekog čovijeka s dugom kosom a na drugom kamenu je bila marija isto tako ženska osoba a na ostalim kamenjima je isto bilo nešto ali nisam mogao raspoznati šta i ja sam to sliako i to mi je sad na mobitelu koji mi neradi probat ču ga nekako upalit i nač slike ako nađen pokazat ču vam

1.bolje bi skuzila da stavis zareze i tocke^^ scratch face


2. a ii jaaa bii htijela ic na istrazivanjeeee cry ali ja sam u njemackoj -.- :(
imam bas lijepu lampicu koju jos imam od prosle godine kad smo isli na camping s razredom face -.-"
[Vrh] Go down
Annon Imus
Dinosaur
Annon Imus


Male
Aries Snake
Broj postova : 360
Age : 34
Location : Out of Space
Registration date : 13.01.2008

10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 10 naj ukletih mjesta nasih krajeva   10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Icon_minitimened vel 22, 2009 4:19 pm

ovo je creeeepy sad znam gdje sigurno necu ici
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 10 naj ukletih mjesta nasih krajeva   10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Icon_minitimečet vel 26, 2009 9:05 pm

ima jedno mjesto u Sabunikama.... na moru kod mene govori se da kuca na plazi je nekoc bila restoran...ubili 2 mlade djevojke....na godisnjicu smrti njihovi duhovi opsjedaju kucu ...cuje se plac i neka cudna svijetlost
[Vrh] Go down
PEPE-Top Secret
Žaba
PEPE-Top Secret


Male
Gemini Broj postova : 229
Location : Na kraju svemira...
Registration date : 10.12.2008

10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 10 naj ukletih mjesta nasih krajeva   10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Icon_minitimeuto oľu 03, 2009 6:19 pm

sada da kažem u vezi one kuće koju sam spomenu da sam bija u njoj prije 3 godine bio sam prošao pokraj nje jučer sjetio sam se toga i isto tako sam se sjeti toga da smo mi ona prva vrata na cesti otvorili samo malo a jučer kada sam prolazio sam vidio ta vrata vrata su bila isćupana iz štoka a to su ona stara dalmatinska vrata debela i teška a njih nije baš lako isčupati neznam jeli iko čistio oko te kuće makar sumnjam da je pa ču sutra nakon škole napraviti par slika pa ču pokazat
[Vrh] Go down
mali_djogani
Prašina
mali_djogani


Male
Sagittarius Dragon
Broj postova : 5
Age : 35
Registration date : 04.03.2009

10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 10 naj ukletih mjesta nasih krajeva   10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Icon_minitimečet oľu 05, 2009 4:58 pm

Ova tema mi se fakat svidja. Volim o ovim "opsjednutim" mjestima slusati i citati. U mom kraju postoji par tih kuca. U jednoj, kako kazu, su u ratu poginli neki momci i nisu nikada izvadjena njihova tijela, tako da su istruhli i da niko ne smije u tu kucu uci. Sta ja znam sta se sve desava unutra. Pa se eto organizira neka ekipa koja bi ljetos otisla tamo da napravi party sa duhovima ili s tim necim sto opsjeda kucu.

Mislim da se nije s tim stvarima igrati. To je veoma osjetljivo i moze se to nesto uvuci u nase tijelo pa nam rusvaj praviti...

Ja bi licno volio ici u tu neku kucu prenociti. Ali, posto sam ja musliman, niposto u nju ne bi usao bez abdesta i bez Kur'ana.. Ipak.. Mislim da me jedini Bog moze zastiti od tog zla...


Btw.. Hocete li praviti kakav izlet u tu kucu u Vrbovec? Mozda bi i ja doletio.. :)
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 10 naj ukletih mjesta nasih krajeva   10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Icon_minitimečet oľu 05, 2009 11:10 pm

Tek smo u fazi dogovaranja :D

To zna trajat i po par godina :D
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 10 naj ukletih mjesta nasih krajeva   10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Icon_minitimepet oľu 06, 2009 12:28 am

mali_djogani je napisao/la:

Btw.. Hocete li praviti kakav izlet u tu kucu u Vrbovec? Mozda bi i ja doletio.. :)

Šta opet su dogovori za Vrbovec?

Bila je ekipa i snimili su kuću. Nema ničega, zaraslo, zapušteno, prljavo, išarano grafitima, ruševina. Ne liči baš na neku ukletu kuću, niti mislim da ima čega unutra.

Mislim da ima puno ukletijih mjesta za posjetitit :D
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 10 naj ukletih mjesta nasih krajeva   10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Icon_minitimepet oľu 20, 2009 5:06 pm

Neobicni forumas je napisao/la:
mali_djogani je napisao/la:

Btw.. Hocete li praviti kakav izlet u tu kucu u Vrbovec? Mozda bi i ja doletio.. :)

Šta opet su dogovori za Vrbovec?

Bila je ekipa i snimili su kuću. Nema ničega, zaraslo, zapušteno, prljavo, išarano grafitima, ruševina. Ne liči baš na neku ukletu kuću, niti mislim da ima čega unutra.

Mislim da ima puno ukletijih mjesta za posjetitit :D
definitivno odi posjeti mjesto ovo u Sabunikama sta sam pricala hehe :D :) :P
[Vrh] Go down
Wayne_Myth
Riba
Wayne_Myth


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 122
Age : 34
Location : zagreb
Registration date : 22.10.2010

10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 10 naj ukletih mjesta nasih krajeva   10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Icon_minitimened lis 24, 2010 11:22 pm

Ajmo zajedno ajmo se skupiti i idmeo :D
[Vrh] Go down
Andrea:))
Stanica



Female
Gemini Snake
Broj postova : 20
Age : 34
Registration date : 18.05.2011

10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 10 naj ukletih mjesta nasih krajeva   10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Icon_minitimečet svi 19, 2011 12:20 pm

hehehe stvarno :P
[Vrh] Go down
srki2000
Stanica
srki2000


Male
Cancer Pig
Broj postova : 19
Age : 28
Location : BiH
Registration date : 31.07.2011

10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 10 naj ukletih mjesta nasih krajeva   10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Icon_minitimepon kol 01, 2011 1:08 pm

Mene stavite 1. na sledeći izlet,amo gdje je Vrbovac?
confused
[Vrh] Go down
srki2000
Stanica
srki2000


Male
Cancer Pig
Broj postova : 19
Age : 28
Location : BiH
Registration date : 31.07.2011

10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 10 naj ukletih mjesta nasih krajeva   10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Icon_minitimepon kol 01, 2011 1:17 pm

Neznam,ja sam u Boomerangu pročitao o nekoj kući u Beogradu,što jr kao bila ukleta
neka ekipa došla našli duhove,neku džukelu,neka živa slova ko oni unowni iz pokemona,onda faca neke ribe,oni giba i kuća onda svvuuuuuuuuuuuš dole i to je to!
Onda našli neku ko radijaciju pa energiju magneti i nešta emocije....
Ja se usr'o dok sam čitao!
bag
[Vrh] Go down
Alastorus
Prašina
Alastorus


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 9
Age : 35
Location : Metro 2033
Registration date : 15.10.2010

10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 10 naj ukletih mjesta nasih krajeva   10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Icon_minitimepon lis 24, 2011 10:34 pm

Evo da i ja podijelim jednu informaciju.

Lokacija : Samobor - preko puta franjevackog samostana,bijela napustena kuća,ogromno zdanje.

Pošto sam u svojoj mladosti proučavao [ što i danas radim ],razne parapsihološke pojave a tako i općenito bilo kakva neuobičajena ubojstva,i slične pojave,Otkrili smo tu lokaciju njuškajući po gradu.Uglavnom ta priča ide nekako ovako,ja i još par frendova dolazimo u dvorište od te,ajmo reć vile,tipični prizor,svej e zaraslo,jao teško prohodan put,mislim da je bilo oko 10 sati navečer,svijetlo se ne probija gotovo nikako,tipičan način osvjetljavanja.

Da počnem sa temeljom priče,tzv."Samoborska legenda".Nekakva čudna obitelj koja je ako se dobro sjećam imala dosta mentalno zaostalih osoba,koje su bile nusprodukt incesta su zivjele u toj zgradi,ali s vremenom su se svaku večer čuli vrisci,i plač iz kuće.Taj par je imao nekakav malo veći broj djece,tipa 12-tak i uglavnom,svi su se pitali otkud dolaze ti zvukovi,uglavnom otkrilo se da su najmlađeg klinca,tipa 3 godine,bacili sa 3.kata,i da su takva sranja stalno radili s klincima,dok se to nije otkrilo,cak mi se cini da je 2 djece prezivjelo.

No da se vratim na posjet,ništa tipična mladenačka glupost,idemo vidjet šta ima,makar sama zgrada po sebi ima creepy izgled,a postapokalipticna atmosfera odiše cijelom kućom,ništa penjanje na prvi kat,ovo ono prebirem po člancima raznim,knjigama rasturenim po cijeloj kući.I ja se scimam iz nepoznatog razloga,a frend stoji na hodniku razvaljenih čuba,rekoh daj me nemoj zajebavat,kaj ti je,a frajer mi onak skroz blijed,sjeban od šoka veli,sad sam vidio kak klinac leti kroz prozor.Mislio sam da se šali,ali poslije toga,počela grebanja po krovu,a cuje se onak kmećanje,odvratan zvuk,ako se tada nisam stepo nisam nikad.Mozete mislit da smo zbrisali od tamo sto brze,sad je li to bila nasa podsvijest ili nesto drugo ne bih znao,al je bilo gadno.
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 10 naj ukletih mjesta nasih krajeva   10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Icon_minitimepon lis 24, 2011 11:51 pm

ajde vi lijepo skoknite opet tamo al sa fotićem pa da vidimo tu kuću :D
[Vrh] Go down
Alastorus
Prašina
Alastorus


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 9
Age : 35
Location : Metro 2033
Registration date : 15.10.2010

10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 10 naj ukletih mjesta nasih krajeva   10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Icon_minitimepon lis 24, 2011 11:52 pm

Može :D
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 10 naj ukletih mjesta nasih krajeva   10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Icon_minitimepon lis 24, 2011 11:53 pm

hebate led, čitajući ovaj događaj sve sam konstruirao u glavi kako se zbivalo.
vidim njega na hodniku kako stoji pored vrata koje su mu desno od sobe u kojoj si ti i ti ga gledaš, a on je gledao na drugi kraj hodnika di je prozor. napravio sam stvarno zanimljivu sliku u glavi, ajde vi slikajte to :D
[Vrh] Go down
Alastorus
Prašina
Alastorus


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 9
Age : 35
Location : Metro 2033
Registration date : 15.10.2010

10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 10 naj ukletih mjesta nasih krajeva   10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Icon_minitimepon lis 24, 2011 11:58 pm

Zaletit ću se za koji tjedan pa idem to malo poslikat, iako ne znam za legendu dal je istinita, hebiga, možda fakat ima nešto u svemu tome.
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 10 naj ukletih mjesta nasih krajeva   10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Icon_minitimeuto lis 25, 2011 9:56 am

preko puta samostana?
jel to preko glavne ceste ili Tabor graniči s tim?
[Vrh] Go down
Alastorus
Prašina
Alastorus


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 9
Age : 35
Location : Metro 2033
Registration date : 15.10.2010

10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 10 naj ukletih mjesta nasih krajeva   10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Icon_minitimeuto lis 25, 2011 1:37 pm

Preko puta.
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 10 naj ukletih mjesta nasih krajeva   10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Icon_minitimesub lis 29, 2011 5:53 pm

može li netko staviti koordinate sa google eartha da mogu vidjet di je to? hvala :)
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 10 naj ukletih mjesta nasih krajeva   10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Icon_minitimened lis 30, 2011 10:56 pm

zar nitko? :(
[Vrh] Go down
Alastorus
Prašina
Alastorus


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 9
Age : 35
Location : Metro 2033
Registration date : 15.10.2010

10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 10 naj ukletih mjesta nasih krajeva   10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Icon_minitimepon lis 31, 2011 12:15 am

45.800806,15.714312
[Vrh] Go down
Sponsored content





10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: 10 naj ukletih mjesta nasih krajeva   10 naj ukletih mjesta nasih krajeva - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
10 naj ukletih mjesta nasih krajeva
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Strah od ukletih imena...
» Gdje ljudi zive...Kakva su to mjesta..Kakvom energijom zrace

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: