Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Da li bi oženili ženu koja ima djecu sa drugim muškarcem?

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Majmun
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Age : 42
Registration date : 21.11.2008

Da li bi oženili ženu koja ima djecu sa drugim muškarcem? Empty
PostajNaslov: Da li bi oženili ženu koja ima djecu sa drugim muškarcem?   Da li bi oženili ženu koja ima djecu sa drugim muškarcem? Icon_minitimepet sij 30, 2009 4:55 pm

Meni ne bi bio problem kad bi žena s kojom sam u ozbiljnoj vezi imala djecu iz neke prethodne veze, no u našem društvu vladaju razne predrasude, pa tako i u vezi toga. Koje je vaše mišljenje?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Da li bi oženili ženu koja ima djecu sa drugim muškarcem? Empty
PostajNaslov: Re: Da li bi oženili ženu koja ima djecu sa drugim muškarcem?   Da li bi oženili ženu koja ima djecu sa drugim muškarcem? Icon_minitimepet sij 30, 2009 5:02 pm

A da prosirimo i na obratno...ako muskarac ima djecu iz predhodne veze...
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Da li bi oženili ženu koja ima djecu sa drugim muškarcem? Empty
PostajNaslov: Re: Da li bi oženili ženu koja ima djecu sa drugim muškarcem?   Da li bi oženili ženu koja ima djecu sa drugim muškarcem? Icon_minitimepet sij 30, 2009 5:06 pm

ili da otvorimo temu na podforumu Žena
zubo

Pa mislim da da...obzirom da sam bez obzira na okolinu i njihove predrasude krenula u razbijanje istih.... :boks:
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Da li bi oženili ženu koja ima djecu sa drugim muškarcem? Empty
PostajNaslov: Re: Da li bi oženili ženu koja ima djecu sa drugim muškarcem?   Da li bi oženili ženu koja ima djecu sa drugim muškarcem? Icon_minitimepet sij 30, 2009 5:16 pm

A gle...musko sa djecom bi znacilo da se nova zena mora brinuti i o toj prvoj djeci (jer ipak je ona zensko, jelte), isto tako nova zena i bivsa zena...jel treba sto reci - dvije zene...onda musko mora placati alimentaciju bivsoj zeni tj. djeci (iako mnogi, nazalost, ne placaju)...sve u svemu makar se ne prvi tren cini da je 'zeznutije' muskarcu uci u vezu sa zenom koja ima djecu mislim da je obratno puno zeznutije...ali tu je taj moment drustva, koji Goc navodi, koji kolektivnu svijest okrece obratno od ove gore logike...jer rastavljeno musko s djecom je, eh, musko...a rastavljena zena s djecom je kurva.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Da li bi oženili ženu koja ima djecu sa drugim muškarcem? Empty
PostajNaslov: Re: Da li bi oženili ženu koja ima djecu sa drugim muškarcem?   Da li bi oženili ženu koja ima djecu sa drugim muškarcem? Icon_minitimepet sij 30, 2009 6:22 pm

Mi imamo u susjedstvu jedan par - njegova djeca su kod njegove bivše žene, njezina djeca su kod nje u stanu koji su zajedno kupili njen bivši muž i ona, njen bivši muž je kod mame i tate u obližnjem naselju... Petljanac u svakom slučaju

Udala bih se za nekoga tko je već imao djecu, ali samo kad bih u njega bila jako sigurna. To je moguć izvor ozbiljnijih problema kasnije u vezi kad više nije sve ružičasto. No danas kad su rastave učestale nije ništa neobično da se čovjek nađe u situaciji da (ne) bira.
[Vrh] Go down
Goran
Majmun
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Age : 42
Registration date : 21.11.2008

Da li bi oženili ženu koja ima djecu sa drugim muškarcem? Empty
PostajNaslov: Re: Da li bi oženili ženu koja ima djecu sa drugim muškarcem?   Da li bi oženili ženu koja ima djecu sa drugim muškarcem? Icon_minitimepet sij 30, 2009 6:46 pm

Svaka čast Svjetlo, na ovo se nema što dodati. Mislim da su ljudi koji o tome normalno razmišljaju ipak u večini. To je doista kompleksna situacija i potrebno je puno zrelosti i tolerancije kad se nađeš u njoj.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Da li bi oženili ženu koja ima djecu sa drugim muškarcem? Empty
PostajNaslov: Re: Da li bi oženili ženu koja ima djecu sa drugim muškarcem?   Da li bi oženili ženu koja ima djecu sa drugim muškarcem? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Da li bi oženili ženu koja ima djecu sa drugim muškarcem?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Hrana za djecu i keksi puni otrova
» Koja ste vi vocka?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Muškarac-
Forum(o)Bir: