Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share

"Muško-ženski" poslovi

Go down 
Autor/icaPoruka
Goran
Majmun
Goran

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Registration date : 21.11.2008

"Muško-ženski" poslovi Empty
PostajNaslov: "Muško-ženski" poslovi   "Muško-ženski" poslovi Icon_minitimesub sij 31, 2009 1:02 pm

Jeste li jedan od onih koji nikad nisu dotakli usisavač, kuhaču ili možda pranje prozora ili ste nadišli primitivna razmišljanja kako ti poslovi nisu za muškarce?
[Vrh] Go down
switch
Višestanični organizam
switch

Male
Leo Horse
Broj postova : 75
Registration date : 26.01.2009

PostajNaslov: Re: "Muško-ženski" poslovi   "Muško-ženski" poslovi Icon_minitimesub sij 31, 2009 1:25 pm

pa nije da mislim da ti poslovi nisu za muskarce,radio sam ih i ja par puta...ali smatram da ce zena to bolje napraviti bolje nego muskarac...
znaci da ce bolje oprati prozor,peglati i tako to...kod kuhanja to ne mora znaciti jer sam ja zavrsio za kuhara tako da ono...
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Registration date : 22.09.2007

PostajNaslov: Re: "Muško-ženski" poslovi   "Muško-ženski" poslovi Icon_minitimesub sij 31, 2009 2:30 pm

gledala sam dokumentarac (biće Đelo zubi) gdje su hormonima pretvarali ženu u muškarca. nakon svake faze bi joj/mu skenirali mozak i primjetili da se neki centri u mozgu koji su zaduženi za zapažanje mijenjaju u intenzitetu prilikom preobrazbe. zakljlučili su da žene više primjećuju prljavštinu i nered oko sebe.
naravno da to ne mora značiti da muškarci nebi trebali obavljati kućanske poslove. iz vlastitog iskustva mogu reći da obavljaju takve poslove površno. ja kad spremam onda to radim temeljito a njima je više bitan vanjski dojam tako da neće sa usisavačem zalaziti u kutove soba.
[Vrh] Go down
Goran
Majmun
Goran

Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Registration date : 21.11.2008

PostajNaslov: Re: "Muško-ženski" poslovi   "Muško-ženski" poslovi Icon_minitimepon vel 02, 2009 12:12 am

Tko bi drugi odabrao dokumentarac Misečino nego Đelo! lolcina
Odmah nakon srednje sam počeo samostalno živjeti i vrlo brzo sam naučio kuhati, volim čistoću i urednost, ne čistim površno, mana mi je kad krenem u generalno čišćenje da ponekad iznenadno izgubim volju za tim, pa odem na pivce i nastavim kasnije ili čak drugi dan. lol
Trenutno već nekoliko mjeseci živim sam, pa tako kad ne iziđem van na večeru sam si i kuham sve, često volim eksperimentirati sa nekim novim jelima. Kad sam živio s djevojkom uvijek smo gotovo sve obavljali zajedno i ne razumijem muškarce koji prstom ne maknu da bi pomogli ženi nešto u kući.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha

Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: "Muško-ženski" poslovi   "Muško-ženski" poslovi Icon_minitimepon vel 02, 2009 12:15 am

E neko je privarija Đelu s tim dokumentarcem jer znam toliko zena koje su prosto prljave da je to cudo jedno... :P

PostajNaslov: Re: "Muško-ženski" poslovi   "Muško-ženski" poslovi Icon_minitime

[Vrh] Go down

"Muško-ženski" poslovi
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.