Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sam svoj majstor - hobby club

Go down 
+2
floridana
Goran
6 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Majmun
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Age : 42
Registration date : 21.11.2008

Sam svoj majstor - hobby club Empty
PostajNaslov: Sam svoj majstor - hobby club   Sam svoj majstor - hobby club Icon_minitimesub sij 31, 2009 2:05 pm

Imate li neki omiljeni hobi, neke stvari koje volite sami izrađivati,
s kojim alatom se najradije služite, želite li nam nešto savjetovati ili preporučiti?
Ja recimo imam neka loša iskustva s alatima kupljenim u jednom trgovačkom centru, praktički mi dođe da svaki alat tamo isprobam
jer mi se često znalo desiti da mi prodaju neispravne stvari.
Susjed mi radi u tom xy centru, pa mi je ispričao kako često uz
naređenje nadređenih vračene neispravne artikle vračaju nazad na
police, bez da ih šalju u servis, grozno.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Sam svoj majstor - hobby club Empty
PostajNaslov: Re: Sam svoj majstor - hobby club   Sam svoj majstor - hobby club Icon_minitimepon vel 16, 2009 9:58 pm

o kojem alatu se radi? mislim na taj neispravni.
ja bi volila imati neku garažicu, radionicu sa puno alata... pa bi nešto kreativno radila.
šta ti radiš sa svojim alatom?
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Sam svoj majstor - hobby club Empty
PostajNaslov: Re: Sam svoj majstor - hobby club   Sam svoj majstor - hobby club Icon_minitimeuto vel 17, 2009 1:56 pm

Volim kad se majstoriše, i vuijek se negdje vrzmam okolo cerek , samo što muški ne vole kad se žene vrzmaju okolo kad oni rade i nedo bog im reći da bi bilo bolje ovako ili onako...... baja

Najdraži alat bi mi bio (za sada) klješta (sve vrste) i šarafciger (ili odvijač, mada ne znam zašto se iskljućuje zavijač u tom slučaju, ili postoji neki drugi naziv za isti) zubo
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Sam svoj majstor - hobby club Empty
PostajNaslov: Re: Sam svoj majstor - hobby club   Sam svoj majstor - hobby club Icon_minitimeuto vel 17, 2009 2:02 pm

Citat :
samo što muški ne vole kad se žene vrzmaju okolo kad oni rade i nedo bog im reći da bi bilo bolje ovako ili onako......

božesačuvaj im bilo šta reći kad nešto rade a kamoli tako nešto cerek
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Sam svoj majstor - hobby club Empty
PostajNaslov: Re: Sam svoj majstor - hobby club   Sam svoj majstor - hobby club Icon_minitimeuto vel 17, 2009 2:08 pm

Misečina je napisao/la:
Citat :
samo što muški ne vole kad se žene vrzmaju okolo kad oni rade i nedo bog im reći da bi bilo bolje ovako ili onako......

božesačuvaj im bilo šta reći kad nešto rade a kamoli tako nešto cerek

rofl2
iz tebe progovara iskustvo...
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Sam svoj majstor - hobby club Empty
PostajNaslov: Re: Sam svoj majstor - hobby club   Sam svoj majstor - hobby club Icon_minitimeuto vel 17, 2009 2:10 pm

Nefertiti je napisao/la:
Misečina je napisao/la:
Citat :
samo što muški ne vole kad se žene vrzmaju okolo kad oni rade i nedo bog im reći da bi bilo bolje ovako ili onako......

božesačuvaj im bilo šta reći kad nešto rade a kamoli tako nešto cerek

rofl2
iz tebe progovara iskustvo...
je zubi
iskustvo mi kaže da moram hodati na prstima i čitati mu misli. kad on pomisli na čekić ja to telepatski fatam i brzinom munje nosim dok još ima volje za raditi cerek
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Sam svoj majstor - hobby club Empty
PostajNaslov: Re: Sam svoj majstor - hobby club   Sam svoj majstor - hobby club Icon_minitimeuto vel 17, 2009 2:13 pm

Misečina je napisao/la:
Nefertiti je napisao/la:
Misečina je napisao/la:
Citat :
samo što muški ne vole kad se žene vrzmaju okolo kad oni rade i nedo bog im reći da bi bilo bolje ovako ili onako......

božesačuvaj im bilo šta reći kad nešto rade a kamoli tako nešto cerek

rofl2
iz tebe progovara iskustvo...
je zubi
iskustvo mi kaže da moram hodati na prstima i čitati mu misli. kad on pomisli na čekić ja to telepatski fatam i brzinom munje nosim dok još ima volje za raditi cerek

Taki je i moj otac...ja prokljuvila caku, ali majka nije....uvijek svađa kad se nešto radi...zato ja asistiram kod velikih projekata zubo
[Vrh] Go down
Goran
Majmun
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Age : 42
Registration date : 21.11.2008

Sam svoj majstor - hobby club Empty
PostajNaslov: Re: Sam svoj majstor - hobby club   Sam svoj majstor - hobby club Icon_minitimeuto oľu 17, 2009 1:38 pm

floridana je napisao/la:
o kojem alatu se radi? mislim na taj neispravni.
ja bi volila imati neku garažicu, radionicu sa puno alata... pa bi nešto kreativno radila.
šta ti radiš sa svojim alatom?
Zadnje neispravno što sam kupio bila je brusilica, bio sam nepažljiv, nisam gledao ambalažu, bila je u ambalaži koja je već bila otvarana, sigurno ju je već netko vratio, a oni umjesto da su je popravili jednostavo su je spakovali u kutiju i vratili takvu na policu. neides
Dali su mi drugu i ta šljaka bez problema.
Najviše volim izrađivati predmete od drveta, jedan dio namještaja sam sam izradio, neke police, stoliće, ormariće, ogradice itd. To me raduje, a i štedi novac, jer kad zbrojim novac za materijal i trud, to ipak ispadne barem trostruko jeftinije nego da nešto kupujem, a mogu to izraditi sam da bude jednako kvalitetno kao i kupljeno.
Jel imaš neku ideju što bi radila ili samo razmišljaš o tome? Ja volim izrađivati i razne makete; brodove, kuće i slično. To mi je hobi još iz djetinjstva.
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Sam svoj majstor - hobby club Empty
PostajNaslov: Re: Sam svoj majstor - hobby club   Sam svoj majstor - hobby club Icon_minitimeuto oľu 17, 2009 4:11 pm

i nije samo šta je jeftinije i kvalitetnije nego je gušt kad je gotovo znati da si to sam napravio, da je to u cjelosti od ideje do realizacije tvoje.
aj baci koju sličku ovdje da vidimo šta si napravio miga

Citat :
Jel imaš neku ideju što bi radila ili samo razmišljaš o tome? Ja volim izrađivati i razne makete; brodove, kuće i slično. To mi je hobi još iz djetinjstva.

nemam ideju ali mašta bi sigurno proradila kad bi bila okružena sa alatom i materijalom.
[Vrh] Go down
Goran
Majmun
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Age : 42
Registration date : 21.11.2008

Sam svoj majstor - hobby club Empty
PostajNaslov: Re: Sam svoj majstor - hobby club   Sam svoj majstor - hobby club Icon_minitimeuto oľu 17, 2009 4:46 pm

Baš to, poseban je gušt kad napraviš nešto svojim rukama i koristiš to. Na žalost, nešto me komp zeza, pa ne mogu stavljati fotke, kad ga sredim budem.
Jel imaš barem ideju koje bi materijale koristila Flo i za što misliš da imaš talenta? miga
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Sam svoj majstor - hobby club Empty
PostajNaslov: Re: Sam svoj majstor - hobby club   Sam svoj majstor - hobby club Icon_minitimeuto oľu 17, 2009 4:55 pm

pa razne praktične stvari kao šta su police ili renoviranje namještaja, brušenje, farbanje, tapeciranje...
da imam tokarski radila bi dugmeta od metala takozvane toke za narodnju nošnju
[Vrh] Go down
Goran
Majmun
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 1550
Age : 42
Registration date : 21.11.2008

Sam svoj majstor - hobby club Empty
PostajNaslov: Re: Sam svoj majstor - hobby club   Sam svoj majstor - hobby club Icon_minitimeuto oľu 17, 2009 5:00 pm

Već te zamišljam ovakvu u akciji Flo! zubi miga

Sam svoj majstor - hobby club X31160091810334889_12
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Sam svoj majstor - hobby club Empty
PostajNaslov: Re: Sam svoj majstor - hobby club   Sam svoj majstor - hobby club Icon_minitimeuto oľu 17, 2009 5:03 pm

je, ista ja cerek
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Sam svoj majstor - hobby club Empty
PostajNaslov: Re: Sam svoj majstor - hobby club   Sam svoj majstor - hobby club Icon_minitimened svi 24, 2009 12:52 am

Goran je napisao/la:
Imate li neki omiljeni hobi, neke stvari koje volite sami izrađivati,
elektronika
[Vrh] Go down
klapa
Riba
klapa


Male
Gemini Dog
Broj postova : 100
Age : 29
Location : Kaštela
Registration date : 21.05.2009

Sam svoj majstor - hobby club Empty
PostajNaslov: Re: Sam svoj majstor - hobby club   Sam svoj majstor - hobby club Icon_minitimened svi 24, 2009 12:23 pm

robotika i elektronika ;)
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Sam svoj majstor - hobby club Empty
PostajNaslov: Re: Sam svoj majstor - hobby club   Sam svoj majstor - hobby club Icon_minitimened svi 24, 2009 12:30 pm

robotikom se ne bavim jer nemam dovoljno para a i nisam je jos ucio u skoli... btw kako ti znas elekroniku kad se to tek uci u srednjoj ?
[Vrh] Go down
klapa
Riba
klapa


Male
Gemini Dog
Broj postova : 100
Age : 29
Location : Kaštela
Registration date : 21.05.2009

Sam svoj majstor - hobby club Empty
PostajNaslov: Re: Sam svoj majstor - hobby club   Sam svoj majstor - hobby club Icon_minitimened svi 24, 2009 1:48 pm

otac mi je elektronicar i elektricar
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Sam svoj majstor - hobby club Empty
PostajNaslov: Re: Sam svoj majstor - hobby club   Sam svoj majstor - hobby club Icon_minitimened svi 24, 2009 2:05 pm

pa to ti je isto elektronicar i elektricar lol!
[Vrh] Go down
klapa
Riba
klapa


Male
Gemini Dog
Broj postova : 100
Age : 29
Location : Kaštela
Registration date : 21.05.2009

Sam svoj majstor - hobby club Empty
PostajNaslov: Re: Sam svoj majstor - hobby club   Sam svoj majstor - hobby club Icon_minitimepon svi 25, 2009 11:00 am

ja mislim da nije al eto :))
[Vrh] Go down
Eagle-1
Višestanični organizam



Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 92
Age : 35
Location : Rijeka
Registration date : 14.01.2009

Sam svoj majstor - hobby club Empty
PostajNaslov: Re: Sam svoj majstor - hobby club   Sam svoj majstor - hobby club Icon_minitimepon svi 25, 2009 12:27 pm

električar razvodi žice od struje po kući i sl, dok elektroničar se jebe sa TV, i sličnim stvarima. Ja sadim u jednom elektroničkom servisu (struka) pa znam.
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Sam svoj majstor - hobby club Empty
PostajNaslov: Re: Sam svoj majstor - hobby club   Sam svoj majstor - hobby club Icon_minitimepon svi 25, 2009 3:30 pm

Eagle-1 je napisao/la:
električar razvodi žice od struje po kući i sl, dok elektroničar se jebe sa TV, i sličnim stvarima. Ja sadim u jednom elektroničkom servisu (struka) pa znam.
ja ucim osnove elektrotehnike i znam oba pa nikom nista... ?!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sam svoj majstor - hobby club Empty
PostajNaslov: Re: Sam svoj majstor - hobby club   Sam svoj majstor - hobby club Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sam svoj majstor - hobby club
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Talent i praksa - odabir zanimanja ili hobby-a

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Muškarac-
Forum(o)Bir: