Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Koliko često jedete izvan doma?

Go down 
+3
urbanaaa
Svjetloisjena
Nefertiti
7 posters
Autor/icaPoruka
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Koliko često jedete izvan doma? Empty
PostajNaslov: Koliko često jedete izvan doma?   Koliko često jedete izvan doma? Icon_minitimesub vel 07, 2009 12:10 am

Dakle sve je jasno....
Pri tom mislim na restorane svih vrsta i oblika, brezu hranu, picerije...a ne odlazak kod rodbine, tazbine i prijatelja na obrok....
Koji vam je restoran najdraži i što vas privlači tamo?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Koliko često jedete izvan doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često jedete izvan doma?   Koliko često jedete izvan doma? Icon_minitimesub vel 07, 2009 12:15 am

Dosta rijetko. Samo kad sa svojim društvancem jednom na mjesec nekamo odem. A to je onda raznoliko - od pizzerije do indijskog restorana :) Najviše volim jesti domaće klopa S obitelji izađem dva do tri put na godinu.
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Koliko često jedete izvan doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često jedete izvan doma?   Koliko često jedete izvan doma? Icon_minitimesub vel 07, 2009 12:22 am

Ima neki restoran koji ti je posebno zapeo za nepce?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Koliko često jedete izvan doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često jedete izvan doma?   Koliko često jedete izvan doma? Icon_minitimesub vel 07, 2009 12:24 am

Pa ne znam, nemam baš neki izbor. Leonardo u Skalinskoj mi je dobar, a finu domaću klopu su imali u tzv. Krčmi Lady Šram u Mesničkoj klopa


Zadnja promjena: Svjetloisjena; sub vel 07, 2009 12:24 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Koliko često jedete izvan doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često jedete izvan doma?   Koliko često jedete izvan doma? Icon_minitimesub vel 07, 2009 12:24 am

Ja bih se stavila u kategoriju poprilično često....
A nekako u zadnje vrijeme mi je kineski najdraži....mada mi meksički puše za vratom kinezima miga

I ja volim domaće i najsretnija sam kad nešto sama skuham (ili još bolje majka) ali kako me nema često doma to se sve više prorjeđuje... tuzni
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Koliko često jedete izvan doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često jedete izvan doma?   Koliko često jedete izvan doma? Icon_minitimesub vel 07, 2009 12:26 am

Svjetloisjena je napisao/la:
Pa ne znam, nemam baš neki izbor. Leonardo u Skalinskoj mi je dobar, a finu domaću klopu su imali u tzv. Krčmi Lady Šram klopa

Lady Šram, to je negdje kod uspinjače? Ili sam nešto pobrkala.... misli

U Leonardu sam bila samo jednom, češće odem u Nokturno... klopa
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Koliko često jedete izvan doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često jedete izvan doma?   Koliko često jedete izvan doma? Icon_minitimesub vel 07, 2009 12:26 am

Meni je u kineskom bilo grozno, bila sam jednom i išla bih opet samo da moram. no

Jesi bila u meksičkom u Frankopanskoj ili u Mexcantini u Savskoj? Bio je jedan i u Jurišićevoj, mislim. Ali nisam nikad bila, spremam se već ne znam otkad.
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Koliko često jedete izvan doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često jedete izvan doma?   Koliko često jedete izvan doma? Icon_minitimesub vel 07, 2009 12:27 am

Joj sad su mi počele sline curit a sjedim u kuhinji, bojim se sebe da ne napadnem frižider.... strah

A čvreto sam si obećala da neću jesti iza 7 navečer....baš sam kokoš.... miga
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Koliko često jedete izvan doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često jedete izvan doma?   Koliko često jedete izvan doma? Icon_minitimesub vel 07, 2009 12:27 am

Nefertiti je napisao/la:
Svjetloisjena je napisao/la:
Pa ne znam, nemam baš neki izbor. Leonardo u Skalinskoj mi je dobar, a finu domaću klopu su imali u tzv. Krčmi Lady Šram klopa

Lady Šram, to je negdje kod uspinjače? Ili sam nešto pobrkala.... misli

U Leonardu sam bila samo jednom, češće odem u Nokturno... klopa

Naknadno sam gore editirala - u Mesničkoj je :)

A Nokturno je isto dobar, ali Leonardo ima neke specijalitete - recimo izvrstan špinat uz pohani sir klopa
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Koliko često jedete izvan doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često jedete izvan doma?   Koliko često jedete izvan doma? Icon_minitimesub vel 07, 2009 12:28 am

Nefertiti je napisao/la:
Joj sad su mi počele sline curit a sjedim u kuhinji, bojim se sebe da ne napadnem frižider.... strah

A čvreto sam si obećala da neću jesti iza 7 navečer....baš sam kokoš.... miga

Ja upravo glođem nekakav suhi dvopek klopa
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Koliko često jedete izvan doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često jedete izvan doma?   Koliko često jedete izvan doma? Icon_minitimesub vel 07, 2009 12:34 am

Svjetloisjena je napisao/la:
Meni je u kineskom bilo grozno, bila sam jednom i išla bih opet samo da moram. no

Kineski se dosta razlikuju po kvaliteti klope i po cijenama....Ovisi gdje si bila....može biti baš bezveze....

Svjetloisjena je napisao/la:
Jesi bila u meksičkom u Frankopanskoj ili u Mexcantini u Savskoj? Bio je jedan i u Jurišićevoj, mislim. Ali nisam nikad bila, spremam se već ne znam otkad.

Bila sam i u Frankopanskoj i u Savskoj, ali mi je puno bolji ugođaj u Savskoj, ono u Frankopankoj mi je malo podrumasto i mračno.....onaj u Savskoj sa onim kaktusićima mi je baš po volji lovely
E i ja sam čua za ovaj u Jurišićevoj ali nisam bila, mada su ljudi rekli da je dobar....
Ajme, tamna palačinka u musu od vanilije sa sokom od višnje.....toplo preporučam ne preskočiti u Savskoj klopa
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Koliko često jedete izvan doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često jedete izvan doma?   Koliko često jedete izvan doma? Icon_minitimesub vel 07, 2009 12:36 am

Svjetloisjena je napisao/la:


Naknadno sam gore editirala - u Mesničkoj je :)
E za taj nisam čula....hm.....

Svjetloisjena je napisao/la:
A Nokturno je isto dobar, ali Leonardo ima neke specijalitete - recimo izvrstan špinat uz pohani sir klopa
Pa moraju se nekako razlikovati jedan od drugog i imati drugačiju ponudu inače ode pos'o miga
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Koliko često jedete izvan doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često jedete izvan doma?   Koliko često jedete izvan doma? Icon_minitimesub vel 07, 2009 12:40 am

Da,. slični szu dosta. Ali Leonardo je manji i mirniji, a u Nokturnu je obično buka :)
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Koliko često jedete izvan doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često jedete izvan doma?   Koliko često jedete izvan doma? Icon_minitimesub vel 07, 2009 3:50 pm

Jednom tjedno najmanje...najčešće u pizzeriju na lazanje ili pizzu. Najdraža mi je Delfino u Lovranu što se tice pizze (i palačinki), a Ex u Rijeci na Srdočima što se tice lazanja.. Zalomi se koji put da pojedem hamburger u nekom fast foodu, pizza cut ili nešto iz pekare kad se vraćam izvana u rane jutarnje sate. Prije sam češće jela vani kad sam imala predavanja...onda sam svaki drugi dan jela u studentskom restoranu Index u Rijeci.
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Koliko često jedete izvan doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često jedete izvan doma?   Koliko često jedete izvan doma? Icon_minitimepon oľu 23, 2009 1:12 pm

Jučer bijah u indijskom retoranu MAHARADJA u Zg-u

Ne znam što da kažem, nisam jako oduševljena, mada je klopa bila ukusna, ali sam nekako ostala revnodušna i nisam rekla moramo ovo ponoviti....jela sam sambusa ili samobsu sa nekim zelenim (ljutkastim) umakom, piletinu tiki (čini mi se da piše TIKKi) (mada sam malo razmišljala o nekom siru ali eto prevladala je piletina) i ona je bila fna i neku salatu i pita-kruhove one njhove i bilo mi sve fino ali opet nekako neš mi fali....

Mislim da je od presudne važnosti bilo okruženje....očekivala sam više sređen restoran puno više boja u restoranu...
Ne znam....

Ali kao što rekoh, klopa ukusna, usluga korektna i susretljiva, porcije više nego dovoljne, cijena pristupačna, dobro za probati nešto novo i drugačije. zubo
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Koliko često jedete izvan doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često jedete izvan doma?   Koliko često jedete izvan doma? Icon_minitimened svi 24, 2009 7:19 pm

Nefertiti je napisao/la:
Dakle sve je jasno....
Pri tom mislim na restorane svih vrsta i oblika, brezu hranu, picerije...a ne odlazak kod rodbine, tazbine i prijatelja na obrok....
Koji vam je restoran najdraži i što vas privlači tamo?
hmm ne secam se tacno ali obicno 2-3 puta godisnje ako sam u mom gradu..
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Koliko često jedete izvan doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često jedete izvan doma?   Koliko često jedete izvan doma? Icon_minitimened svi 24, 2009 7:37 pm

Nefertiti je napisao/la:
Lady Šram, to je negdje kod uspinjače? Ili sam nešto pobrkala.... misli

U Leonardu sam bila samo jednom, češće odem u Nokturno... klopa
Nokturno je i meni puno bolji. Ali ponekad idem u Leonardo. To je tako lijepo ime cerek zubi
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Koliko često jedete izvan doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često jedete izvan doma?   Koliko često jedete izvan doma? Icon_minitimened svi 24, 2009 9:32 pm

brza hrana ubija, i ja sam veliki protivnik brze hrane...
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Koliko često jedete izvan doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često jedete izvan doma?   Koliko često jedete izvan doma? Icon_minitimesri svi 27, 2009 7:33 pm

Jedem na poslu tjednom, a doma vikendima.

Na poslu jedem u menzi (Cassandra, na FER-u), ili koji put u restoranima: gospodarski klub (stara INA-ina zgrada u Vukovarskoj). Jučer sam otkrio i jedan dobar restorančić Hvar u Koturaškoj. 25 kuna glavni obrok + 10 kuna velika mješana salata. Jeo sam tjesteninu s kuhanom tunom (ne ono čudo iz konzerve). cerek

Doma je naravno ipak doma, i tu jedem ono što volim, a vani ono što se nudi. klopa
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann


Male
Scorpio Broj postova : 2443
Age : 132
Location : Heidenheim
Registration date : 24.05.2009

Koliko često jedete izvan doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često jedete izvan doma?   Koliko često jedete izvan doma? Icon_minitimesri svi 27, 2009 7:40 pm

MoW je napisao/la:
Jedem na poslu tjednom, a doma vikendima.

Na poslu jedem u menzi (Cassandra, na FER-u), ili koji put u restoranima: gospodarski klub (stara INA-ina zgrada u Vukovarskoj). Jučer sam otkrio i jedan dobar restorančić Hvar u Koturaškoj. 25 kuna glavni obrok + 10 kuna velika mješana salata. Jeo sam tjesteninu s kuhanom tunom (ne ono čudo iz konzerve). cerek

Doma je naravno ipak doma, i tu jedem ono što volim, a vani ono što se nudi. klopa
ja sam zaboravio kad sam jeo van kuce..
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Koliko često jedete izvan doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često jedete izvan doma?   Koliko često jedete izvan doma? Icon_minitimesri svi 27, 2009 7:44 pm

Stayter je napisao/la:
MoW je napisao/la:
Jedem na poslu tjednom, a doma vikendima.

Na poslu jedem u menzi (Cassandra, na FER-u), ili koji put u restoranima: gospodarski klub (stara INA-ina zgrada u Vukovarskoj). Jučer sam otkrio i jedan dobar restorančić Hvar u Koturaškoj. 25 kuna glavni obrok + 10 kuna velika mješana salata. Jeo sam tjesteninu s kuhanom tunom (ne ono čudo iz konzerve). cerek

Doma je naravno ipak doma, i tu jedem ono što volim, a vani ono što se nudi. klopa
ja sam zaboravio kad sam jeo van kuce..

Tako i treba! Dokle god možeš tako, izdrži! 5 ides
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Koliko često jedete izvan doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često jedete izvan doma?   Koliko često jedete izvan doma? Icon_minitimečet svi 28, 2009 1:07 am

ja jedem izvan doma jedino kad napravim sendvič i jedem ga po putu zubi
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Koliko često jedete izvan doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često jedete izvan doma?   Koliko često jedete izvan doma? Icon_minitimepon lip 01, 2009 11:58 am

Dio postova prebačen u temu "Prehrambene navike" malo je bilo off topic... zubo
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Koliko često jedete izvan doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često jedete izvan doma?   Koliko često jedete izvan doma? Icon_minitimepon lip 01, 2009 12:21 pm

Evo sad se ja vraćam na temu....
Dakle, mogu reći samo da ne zazirem od jela izvan doma....pogotovo što sad postoje restorani koji su mi dostupni po džepu i koji imaju dobru klopu....a i uvijek mogu pokupiti neku dobru ideju da svoje kulinarske delicije poboljšam zubo
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koliko često jedete izvan doma? Empty
PostajNaslov: Re: Koliko često jedete izvan doma?   Koliko često jedete izvan doma? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koliko često jedete izvan doma?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Izvan tjelesna iskustva osoba nevjernika

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Gastronomija-
Forum(o)Bir: