Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vraćanje narudžbe

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Vraćanje narudžbe Empty
PostajNaslov: Vraćanje narudžbe   Vraćanje narudžbe Icon_minitimeuto vel 10, 2009 6:21 pm

Da li ste ikad i koliko često i iz kojih razloga ste vratili naručeno u kafiću i/ili restoranu?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Vraćanje narudžbe Empty
PostajNaslov: Re: Vraćanje narudžbe   Vraćanje narudžbe Icon_minitimeuto vel 10, 2009 6:49 pm

Mislim da nisam, iako bi mi ponekad dali nešto pogrešno... :)
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Vraćanje narudžbe Empty
PostajNaslov: Re: Vraćanje narudžbe   Vraćanje narudžbe Icon_minitimesri vel 11, 2009 11:40 am

Meni je uvijek tako neugodnjak kad pomislim da bih vratila narudžbu....

Mislim zašto bi popila neš što nisi naručila (npr. čaj a htjela si kavu....) kod nas se konobari totalno iznenade ako neko vrati narudžbu....

Neki dan sam dobila izgorene palačinke u jednom restoranu.....pazi dvije palačinke su 30 kn što i nije baš neka jeftinjara....i meni bedara, joj neću vraćati, joj odstranit ću to i sl...ali dečko je inzistirao da vratiom i ja sam rekla OK onda....bio mi je bed skroz....a konobar kao u čemu je problem (a palačinke kremirane skoro)....i dobijemo novu porciju malo manje kremiranu.....niš nismo baš postigli.....i tako....
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Vraćanje narudžbe Empty
PostajNaslov: Re: Vraćanje narudžbe   Vraćanje narudžbe Icon_minitimened srp 19, 2009 5:52 am

Zadnje što očekujete u finom restoranu je da će vam uz krvavi odrezak servirati krvavi tampon. Upravo se to desilo njemačkom gostu u restoranu hotela Waldorf Astoria u New Yorku.


Axel Sanz-Claus, uživao je u savršenom turističkom posjetu New Yorku sve dok nije sjeo za večeru. Naručio je steak sa špinatom i doživio šok života.

Sakriven u njegovoj hrani bio je rabljeni, krvlju natopljen tampon. "Imao sam ga u ustima, žvakao ga i skoro ga progutao", rekao je Sanz-Claus za američku TV kuću ABC. "To je tako odvratno, otad se stalno osjećam bolesno", dodao je
Axel tvrdi kako je odmah isprao usta brandyjem te odjurio povraćati na WC. Hotel je zatim nazvao hitnu pomoć, a doktori u bolnici prerezali su nepoznati predmet i potvrdili kako je riječ o rabljenom tamponu.

Nakon ove odvratne epizode Sanz-Claus ima teškoća sa spavanjem i jelom te ga je strah da se zarazio kakvom bolešću. U bolnici su ga testirali na hepatitis, a za dva mjeseca ga iščekuje i testiranje na HIV.
Uprava Waldorf Astorije zasad je samo izdala priopćenje o tome kako provode unutarnju istragu, no imaju razloga vjerovati kako su okolnosti ovog incidenta sumnjive. Čini se kako će ovaj slučaj svoj krajnji epilog doživjeti na sudu.
link

odvratno da ne može biti odvratnije rigo
a šta mislite kad vam u kavi serviraju i žohara? to se mom frendu desilo jednom.
[Vrh] Go down
Greed
Višestanični organizam
Greed


Male
Virgo Horse
Broj postova : 90
Age : 33
Location : Vinkovci
Registration date : 16.07.2009

Vraćanje narudžbe Empty
PostajNaslov: Re: Vraćanje narudžbe   Vraćanje narudžbe Icon_minitimened srp 19, 2009 5:55 am

erm, vracam pice redovito ako nije ispred mene otvoreno :D
bmk, al ocu da se ispred mene otvori kad sam vani, buduci da droge ima na svakom koraku, i frendovi su imali iskustva s time
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Vraćanje narudžbe Empty
PostajNaslov: Re: Vraćanje narudžbe   Vraćanje narudžbe Icon_minitimened srp 19, 2009 11:03 am

u MC downaldsu nekoj djevojcici u happy meal-u servirali rabljeni kondom, djevojcica digne i pokaze mami rofl2 fuj ja bi to konobaru u grlo zabio
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vraćanje narudžbe Empty
PostajNaslov: Re: Vraćanje narudžbe   Vraćanje narudžbe Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vraćanje narudžbe
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Gastronomija-
Forum(o)Bir: