Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zaštita potrošača

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Zaštita potrošača Empty
PostajNaslov: Zaštita potrošača   Zaštita potrošača Icon_minitimeuto vel 10, 2009 9:57 pm

Pazite koliko se Metronet 'brine' za svoje korisnike.

Prije par dana dođem na komp i ne želi na internet. Zovem ih i kažu da imamo nepodmirenih dugova iz sedmog mjeseca i da su nam 'ograničili korisničke mogućnosti', tj. isključili telefon i internet. Na kraju operater skuži da smo 2× platili 8. mjesec umjesto 7. i da moramo platiti 7. Mama pogleda među papire i skuži da je račun telefona za 7. mjesec manji od onog za 8. i da smo, izuzmemo li 1.mjesec, u plusu! Još k tome, nismo dobili nikakvu opomenu i onda nam kažu da će nam ju kao poslati. Naravno, mama mi je još u subotu otišla u banku i platila 'dug' od 1. mjeseca i skužila da nam nisu trebali isklučiti telefon jer nemamo duga starijeg od mjesec dana! Kada je došla doma opet zovem službu za korisnike i kažu nam da moramo faxirati potvrdu na neki broj telefona (koji nije besplatan, tj. ne počinje na 0800) i da će nam vratiti mogućnosti. Samo je problem u tome što ne možemo faxirati jer su nam isključili telefon!!!!! Zatim zovemo opet jer su nam rekli da pričekamo transakciju iz banke i kaže nam operater da će nam upaliti telefon između 14-17 h u ponedjeljak. Naravno, nisu. Zovemo opet i kažu nam da imamo 500 i nešto kuna duga na što smo jednostavno ostali Shocked
Mama opet gleda račune i zove službu i na kraju ispadne da je operator krivo pročitao i da smo 500 i nešto kuna u plusu jer smo platili i 7. mj. samo što je došlo do nekog 'nesporazuma' i da smo 2× platili 8. mj. i sada 1. što još nije sjelo na transakciju (mislim da se to tako kaže). I danas nam dođe opomena (koju su nam ''poslali'' još prije) i piše datum 09.02 (kasnilo jedan dan) zbog duga (!!) na kojoj je još pisalo da imamo pravo još 60 dana nakon primitka opomene koristiti 'pune korisničke mogućnosti' Mad
I zovemo opet i kažu nam da zanemarimo opomenu Rolling Eyes drunken Evil or Very Mad

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Zaštita potrošača Empty
PostajNaslov: Re: Zaštita potrošača   Zaštita potrošača Icon_minitimeuto vel 10, 2009 11:05 pm

Nama su nedavno u zgradu upali B-netovci. I sve izbušili bez pitanja, ili nam smotani predstavnik stanara opet nije ništa rekao. Onda je došao predstavnik u kravati i s aktovkom nuditi usluge - rekla sam da muža nema doma i da me ponuda ne zanima, a djeca ja i pas očito nismo izgledali prijateljski jer se izgubio i - nije se više vratio face

Ne želim s enatezati s takvima, moji svekar i svekrva promijenili su operatera i - ne pitajte koliko puta smo ih zvali a da im telefon nije uopće zvonio evil Svi nude jeftino i kvalitetno. Jeftino je u početku, a kvalitetno nikad. S T-comom barem znam na čemu sam, lopovi jedni kava
[Vrh] Go down
Casper
Dinosaur
Casper


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 305
Age : 46
Location : Croatia
Registration date : 10.02.2009

Zaštita potrošača Empty
PostajNaslov: Re: Zaštita potrošača   Zaštita potrošača Icon_minitimesri vel 11, 2009 1:40 am

Ja volim pogledati na HTV-u Potrošački kod ima korisnih savjeta.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Zaštita potrošača Empty
PostajNaslov: Re: Zaštita potrošača   Zaštita potrošača Icon_minitimesri vel 11, 2009 1:42 am

Ima, da. I svakakvih priča i iskustava. :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Zaštita potrošača Empty
PostajNaslov: Re: Zaštita potrošača   Zaštita potrošača Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zaštita potrošača
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Društvo-
Forum(o)Bir: