Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Čudan događaj...?

Go down 
+9
Neobicni forumas
Annon Imus
Groinx
Alpha
Hapa
Shadowh86
Jaykof
Legionar
razzor123
13 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Čudan događaj...? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudan događaj...?   Čudan događaj...? - Page 2 Icon_minitimepet lip 12, 2009 12:58 am

OVDJE imas o Astralnoj pa 'prolistaj' :)

Sto se tice nocnih mora...ja sam zahvaljujuci njima dosla do lucidnog sanjanja i sad je sve kao na TV-u...nekad horror, nekad SF i tako zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Charles Dexter Ward
Višestanični organizam
Charles Dexter Ward


Male
Libra Snake
Broj postova : 78
Age : 34
Location :
Registration date : 07.06.2010

Čudan događaj...? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudan događaj...?   Čudan događaj...? - Page 2 Icon_minitimepon lip 07, 2010 5:12 pm

Ovaj dečko nije doživio astralu, on je doživio takozvanu paralizu sna.

Gledao sam davno dokumentarac o otmicama ljudi od strane vanzemaljaca i nekolicina njih svoj je prvi kontakt ( dolazak vanzemaljaca ) opisala upravo tako no kasnije je ta cijela priča detaljno obrazložena :D. Uz paralizu sna nerijetno dolaze i halucinacije o raznim bićima ( ili običnim ljudima ) koji sjede na prsima čovjeka koji se nalazi u tom stanju ( prilično uznemirujuče :D). Paraliza sna obično se javlja u trenutku kad više ne spavamo ali nismo ni potpuno budni, a to može biti bilo kad, pa i 10 minuta nakon što smo zaspali :D.

Čovjek koji se nalazi u paralizi sna nekoliko minuta ( nekad i više) nemože micati ruke, noge, glavu te nemože govoriti, jedino što se može u tom trenutku micati jesu oči. Osoba tad osječa težinu ga grudima kao da neko sjedi ili leži na njemu, disanje se otežava a kucanje srca se ubrzava. I kao što sam rekao nerijetko su prisutne i halucinacije svakakvih bića koja sjede na prsima. I sve to popračeno je neobičnim svjetlom.

To je pojava koja ima medicinsko objašnjenje, i doživjeli su je mnogi. A astrale projekcije su nešto drugo :D, s njima ima iskustva jedna moja poznanica i prema njenim pričama to je prilično zeznuta stvar :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Čudan događaj...? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudan događaj...?   Čudan događaj...? - Page 2 Icon_minitimeuto lip 08, 2010 1:26 pm

Prema mojim iskustvima nije uopce zeznuta stvar...

Imas taj link u gornjem postu koji je trazio i Black Angel pa vidi sto pise ako te zanima :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Charles Dexter Ward
Višestanični organizam
Charles Dexter Ward


Male
Libra Snake
Broj postova : 78
Age : 34
Location :
Registration date : 07.06.2010

Čudan događaj...? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudan događaj...?   Čudan događaj...? - Page 2 Icon_minitimeuto lip 08, 2010 2:30 pm

pogledat ću :D

Ja sam možda čak i malo požurio kad sam njeno iskustvo nazvao astralnom projekciom. Ona ubiti usred sna osjeća da izlazi iz tijela ali to se nikad ne dogodi. U nekom je čudnom stanju u tom trenutku i kaže da ju preplavi nevjerojatni strah. Možda bi se kad se ne bi toliko bojala, kad bi se uspjela smiriti, astralna projekcija zapravo i dogodila. Ne znam puno o astralnoj tako da ne bi bilo uredu da sad pametujem :D, to i onako nevolim:D. Ali informirat ću se ja :D
[Vrh] Go down
Sponsored content





Čudan događaj...? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Čudan događaj...?   Čudan događaj...? - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Čudan događaj...?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» najdrazi sportski dogadaj

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: