Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Dr. Michael Newton - Putovanje Duša

Go down 
+9
Chakotay
Narayana
Blizzard
Gea
Svjetloisjena
stella
gloria_g
Casper
Alpha
13 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Guardian
Stanica
Guardian


Male
Virgo Dog
Broj postova : 18
Age : 29
Location : Čk
Registration date : 10.01.2012

Dr. Michael Newton - Putovanje Duša - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dr. Michael Newton - Putovanje Duša   Dr. Michael Newton - Putovanje Duša - Page 3 Icon_minitimesri sij 11, 2012 6:16 pm

Pročitao sam njegove prve dvije knjige, putovanje duša i sudbina duša. A i imam ih kod kuće.

Naravno bio sam fasciniran, sve dok nisam pobliže analizirao podatke.

Prilično nestručno je obavljao te regresije/intervjue... dobar dio pitanja mu je bio loše koncipiran, što vrlo lako može dovesti do toga da podsvijest praznine popuni informacijama na temelju prizvanih asocijacija... drugim riječima, lažna sječanja, izmišljotine itd, kako netko može vjerovati onome šta piše u tim knjigama? a o tome da dosta toga šta je napisao nije istinito da niti ne govorim.
Odlično za one koji pokušavaju smanjiti strah, ali loše za one koji traže istinu i malo dublje analiziraju.

"Kako je Newton zloupotrijebio regresoterapiju" nađite na netu i pročitajte.



[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Dr. Michael Newton - Putovanje Duša - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Dr. Michael Newton - Putovanje Duša   Dr. Michael Newton - Putovanje Duša - Page 3 Icon_minitimečet vel 02, 2012 11:30 am

@Guardian...slazem se da losa pitanja mogu biti idikativna ali onda opet tu su i istrazivanja drugih. Osim toga njegovi zapisi se prilicno razlikuju od pacijenta do pacijenta. Samo su neke stvari slicne ili iste, a ostale se dosta individualne i promatraju se vise kroz poimanje samog pacijenta (recmo kad netko vidi kao neku skolu, a drugi knjiznicu, a treci neku zgradu dok se na kraju to tumaci kao isto mjesto).

Meni su zapisi dobri, bez obzira na djelove koji mi se cine pomalo pretjerani (osobni dojam). Ali sama bit knjige smatram da stoji. Tu ''zanemarujem'' one opise boravka i zivota na ravnima 'izmedju zivota' kao i opis radjanja dusa medjutim generalni koncept je ok i nije ni prvi ni jedini koji opisuje tako nesto. Samo je nacin opisivanja iz nesto drugacijeg kuta nego kod nekih drugih autora :)
[Vrh] Go down
 
Dr. Michael Newton - Putovanje Duša
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Putovanje kroz vrijeme

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Svijet knjige-
Forum(o)Bir: