Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete

Go down 
+8
Absynthia
zmija
Svjetloisjena
malena
sanja
Rain
belongs to lovers
Aleksandar Veliki
12 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Empty
PostajNaslov: Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete   Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Icon_minitimesri lis 10, 2007 8:54 pm

Ma što? Kako ? Zašto ?

To je naj vijest na dnevniku HRT-a. Nevjerovatno. A ne samo to nego i većina infor-servisa u Hrvatskoj prenose tu vijest kao senzaciju.

PRILOG:
NEW YORK – Iako su na jelovniku tjedna hrvatske gastronomije u UN-u vegetarijanska jela u manjini, Angelini Jolie svidjelo se nekoliko jela od povrća koje je probala, pa je zatražila da se upozna s hrvatskim kuharima.

Poznata američka glumica je uz vegetarijanski objed pila vodu, a desert je preskočila, kazali su kuhari.

Na Festivalu hrvatske kuhinje, koji je organiziralo Ministarstvo vanjskih poslova i europskih integracija, sudjeluje deset vrhunskih kuhara iz svih krajeva Hrvatske, na čelu s Ivicom Štrumlom iz Zagrebačkog hotela Palace. Koordinator tima je novinar i gastronomski stručnjak Rene Bakalović.

Uz Ivicu Štrumla, za diplomate 192 članice UN-a u New Yorku ovoga tjedna hrvatske specijalitete pripremaju i Tomislav Špiček, Miroslav Dolovčak, Mario Čepek, Kuzma Novak Falko, Marin Rendić, Darko Debić, Zlatko Sedlanić, Anton Čehić, Dražen Đurišević i Mirica Čulig.

Angelina Jolie je nakon objeda u restoranu za izaslanike UN-a i upoznavanja s hrvatskim kuharima razgledala izložbu BeCroative postavljenu u predvorju restorana, kojom se promoviraju kvalitetni hrvatski proizvodi i hrvatski velikani.
[Vrh] Go down
belongs to lovers
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 4010
Age : 50
Location : Zagreb
Registration date : 28.09.2007

Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Empty
PostajNaslov: Re: Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete   Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Icon_minitimesri lis 10, 2007 8:59 pm

to jolie, bravo...zovem te na veceru....
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Empty
PostajNaslov: Re: Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete   Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Icon_minitimečet lis 11, 2007 12:31 am

Kupujmo i jedimo hrvatsko :)
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Empty
PostajNaslov: Re: Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete   Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Icon_minitimečet lis 11, 2007 6:47 am

ajde, neće li dobiti koju kilu... lovely
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Empty
PostajNaslov: Re: Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete   Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Icon_minitimečet lis 11, 2007 8:40 am

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Ma što? Kako ? Zašto ?

To je naj vijest na dnevniku HRT-a. Nevjerovatno. A ne samo to nego i većina infor-servisa u Hrvatskoj prenose tu vijest kao senzaciju.

Pa šta se čudiš? Jesi vidija sinoć udarnu vijest na dnevniku RTL-a? Hrvoje je izašao iz BB kuće, a dečko mu se još nije javija. To je u najavi dnevnika i cila reportaža o tome!!! Ne znam zašto im onda služi onaj Exclusive ili kako se već zove...

To s Angelinom je bar neka promocija Hrvatske vani...
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Empty
PostajNaslov: Re: Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete   Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Icon_minitimečet lis 11, 2007 10:16 am

OK

Promocija Hrvatske.

Ali to mi je tako glupo ona je pojela njinji nji nji. I sad ćemo to pokazat narodu. "Ej, vi glupavi Hrvati vidite da i Holivud nas obožava!" Nekako osjećam da nam mažu oči tim smeće-vijestima kako ne bi prikazali ono što pogađa u sridu.

Uostalom nije da baš obožavam Holivudske glumice...što se njihovih života tiće...Angelina je trenutno za pohvalu...
Ali žena je došla jeftino pojesti nešto sa "trusnog Balkana" da vidi kakav je tamo svijet i onda je to velika atarakcija.
Vjerovatno nitko u Nju jorku uopće niti ne zna da je ona bila tamo i tamo i jela to i to.
Hrvatska je lijepo propagirana u Svijetu ima dobru promiđbu, ali ja osobno smatram da je ovo malo previše konzumentski i potrošački.
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Empty
PostajNaslov: Re: Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete   Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Icon_minitimečet lis 11, 2007 11:44 am

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Nekako osjećam da nam mažu oči tim smeće-vijestima kako ne bi prikazali ono što pogađa u sridu.

Sve si sam reka... To je jadno, ali šta ćeš.
Ja se borim protiv tih ''zvijezda'', ne čitam o njima, ne kupujem glupi žuti tisak, ali ne možeš protiv toga. na kraju opet ispadne da sve znaš kad su svugdi, pa čak i na vijestima. A kao što i sam kažeš, tu su da nam skrenu pažnju s bitnih stvari. Politika...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Empty
PostajNaslov: Re: Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete   Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Icon_minitimečet lis 11, 2007 7:45 pm

Stvarno jadno. I to im je udarna vijest. A meni žena inače izgleda kao izgladnjela vještica, ne mogu si pomoći... 8)
[Vrh] Go down
belongs to lovers
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 4010
Age : 50
Location : Zagreb
Registration date : 28.09.2007

Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Empty
PostajNaslov: Re: Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete   Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Icon_minitimečet lis 11, 2007 8:01 pm

nekad je bila bucmastija i tada je bila ljepša, nije ni meni jasno zakaj je tak mrsava...inace je prekrasna, al te rukuice i nogice....šteta
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Empty
PostajNaslov: Re: Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete   Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Icon_minitimečet lis 11, 2007 8:02 pm

Eto što je nama događaj. Kada neka Agelina pohvali jelo od nekog kuhara. Da da. O da da da. :D
[Vrh] Go down
belongs to lovers
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 4010
Age : 50
Location : Zagreb
Registration date : 28.09.2007

Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Empty
PostajNaslov: Re: Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete   Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Icon_minitimečet lis 11, 2007 8:05 pm

pa meni je drago to čut.....naprimjer....imamo tak super klopu...
[Vrh] Go down
zmija
Majmun
zmija


Female
Libra Snake
Broj postova : 1690
Age : 34
Registration date : 19.09.2007

Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Empty
PostajNaslov: Re: Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete   Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Icon_minitimečet lis 11, 2007 8:11 pm

i meni je to drago cut...al opet mislim da to nije glavna vijest taj dan u Hrvatskoj...ono..ne kuzim..pa ona je samo glumica..
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Empty
PostajNaslov: Re: Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete   Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Icon_minitimečet lis 11, 2007 8:14 pm

Pa imamo super klopu, ništa ja ne kažem, imamo odličnu klopu, kao što imaju i druge zemlje svoje specijalitete, a i to nije naša klopa nego od tog kuhara koji ju je napravio sa stilom :D.
[Vrh] Go down
belongs to lovers
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 4010
Age : 50
Location : Zagreb
Registration date : 28.09.2007

Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Empty
PostajNaslov: Re: Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete   Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Icon_minitimečet lis 11, 2007 8:24 pm

zmija je napisao/la:
i meni je to drago cut...al opet mislim da to nije glavna vijest taj dan u Hrvatskoj...ono..ne kuzim..pa ona je samo glumica..



nije ona samo glumica, ona je angelina jolie
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Empty
PostajNaslov: Re: Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete   Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Icon_minitimepet lis 12, 2007 1:30 am

A ja sam Aleksandar Veliki
[Vrh] Go down
belongs to lovers
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 4010
Age : 50
Location : Zagreb
Registration date : 28.09.2007

Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Empty
PostajNaslov: Re: Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete   Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Icon_minitimepet lis 12, 2007 6:52 pm

Angelina Jolie nije samo lijepa zena s privatnim zivotom, vec vrhunska umjetnica. Ako netko ovdje ne zna zasto bi se to trebalo cijeniti-bas mi ga/ju je zao.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Empty
PostajNaslov: Re: Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete   Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Icon_minitimepet lis 12, 2007 6:56 pm

Ja to cijenim. Ali ne želim da mi top vijest bude što je Anđelina, Madona ili Britni jela, pila, šmrkala.
[Vrh] Go down
belongs to lovers
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 4010
Age : 50
Location : Zagreb
Registration date : 28.09.2007

Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Empty
PostajNaslov: Re: Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete   Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Icon_minitimepet lis 12, 2007 7:12 pm

e jebi ga sad, ti bi ovo, ti bi ono.... :D
[Vrh] Go down
belongs to lovers
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 4010
Age : 50
Location : Zagreb
Registration date : 28.09.2007

Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Empty
PostajNaslov: Re: Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete   Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Icon_minitimepet lis 12, 2007 7:34 pm

a meni je drago tu i tamo cut nesto takvo, ak je kratko i slatko....zasto ne, pa oprosti, ali medju tim ljudima ima puno genijalnih bića koji nesto ipak znace i rade dobre stvari po ovoj crknutoj planeti ( za razliku od npr. tebe i mene).....

pa meni je drago cut da je angie veselo prdnula nakon doručka...
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Empty
PostajNaslov: Re: Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete   Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Icon_minitimepet lis 12, 2007 9:13 pm

Bravo Ti!
[Vrh] Go down
belongs to lovers
banned



Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 4010
Age : 50
Location : Zagreb
Registration date : 28.09.2007

Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Empty
PostajNaslov: Re: Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete   Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Icon_minitimepet lis 12, 2007 9:45 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Bravo Ti!


Pa tko je stavio ovu temu uopće, ako ne ti.
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Empty
PostajNaslov: Re: Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete   Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Icon_minitimepet lis 12, 2007 11:00 pm

Istina.
Želio sam samo napomenuti kako su ljudi skloni sistematizaciji, tj. kontra individualnosti. Svih barem malo zanima tuđi život. Volimo se uzdizati iznad drugih.
I to ponekad psihiči pomaže. Ali ne uvijek, ako to postane preučestalo onda to postaje bolest.
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Empty
PostajNaslov: Re: Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete   Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Icon_minitimesub sij 05, 2008 4:25 pm

Mene ona uopće više ne zanima. Divila sam joj se, al kad sam pročitala na jednom forumu da je išla kupovati bundu il tak neš.. uglavnom bila je u butiku di prodaju krzno, automatski sam ju prekrižila in my book.

Protiv sam klanja životinja zbog jebene mode! Svatko tko želi imati bundu mora prvo odgledati film kako im se živima dere krzno! Užas!


Fur is worn by beautiful animals, and ugly people!!!!!
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Empty
PostajNaslov: Re: Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete   Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Icon_minitimesub sij 05, 2008 5:32 pm

Aleksandar Veliki je napisao/la:
Ja to cijenim. Ali ne želim da mi top vijest bude što je Anđelina, Madona ili Britni jela, pila, šmrkala.


to care mudri
[Vrh] Go down
Aleksandar Veliki
Čovjek
Aleksandar Veliki


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 6274
Age : 116
Location : E11T
Registration date : 20.09.2007

Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Empty
PostajNaslov: Re: Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete   Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Icon_minitimesub sij 05, 2008 9:02 pm

Eh... gica
[Vrh] Go down
Sponsored content





Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Empty
PostajNaslov: Re: Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete   Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Angelina Jolie je poželjela hrvatske specijalitete
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Angelina Jolie se podvrgnula mastektomiji
» volite li andjelinu jolie
» Interaktivna mapa Hrvatske
» eliksir zivota iz hrvatske
» Zasto toliko mrznje izmedju Hrvatske i Srbije?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Društvo-
Forum(o)Bir: