Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Predsjednicki izbori RH - kandidati

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Koga bi izabrali za novog predsjednika RH?
Zoran Milanović
36%
 36% [ 5 ]
Ivo Sanader
0%
 0% [ 0 ]
Radimir Čačić
7%
 7% [ 1 ]
Nadan Vidošević
7%
 7% [ 1 ]
Milan Bandić
50%
 50% [ 7 ]
Ukupno glasova : 14

Autor/icaPoruka
urbanaaa
Čovjek

Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Registration date : 24.09.2007

PostajNaslov: Re: Predsjednicki izbori RH - kandidati   čet lis 15, 2009 5:53 pm

lol! a u biti je za cry
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian

Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6014
Registration date : 05.09.2009

PostajNaslov: Re: Predsjednicki izbori RH - kandidati   čet lis 15, 2009 5:56 pm

Ideja s Kerumom i nije losa. Mislim da bi bio odlican predsjednik. Njemu je bar jasno kako se zivi i kako se novac zaraduje.
Za predjednika bi nekog iz SDP-a a da to nije Milanovic, njega bi stavio na vlast. Sta se tice Sanadera, on i sad, dok nije u politici ima pre velik politicki utjecaj. Bilo bi ga najbolje maknut sto dalje od politike i od ljudi. Makar mislim da je on najsposobniji hrvatski politicar, samo sto je tu sposobnost krivo iskoristio. Tj. nije ju iskoristio.

Čovjek

Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Registration date : 16.11.2007

PostajNaslov: Re: Predsjednicki izbori RH - kandidati   pet lis 16, 2009 10:02 am

ovo za Keruma,
nadam se da si se šalio i bio samo ironičan
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian

Male
Leo Buffalo

PostajNaslov: Re: Predsjednicki izbori RH - kandidati   pet lis 16, 2009 2:07 pm

Ja se nisam salio. Dobro, mozda sam pretjerao, ali mislim da bi radio dobar posao na nekoj poziciji . Covjek ima svoje stavove, planove i mogucnosti. Cvrst je u svojim odlukama i zna sto radi.
Malo sam se zaletio kad sam rekao da bi bio odlican predsjednik, makar mislim da bi dobio poprilican broj glasova. Mozda ne konkurentan, ali dovoljan da se progura dublje u politiku.

Čovjek

Female
Leo Tiger

PostajNaslov: Re: Predsjednicki izbori RH - kandidati   pet lis 16, 2009 2:11 pm

dobio bi glasove Splićana, ali ostatak Hrvatske mu se smije.... ili bar ovi unutrašnji dijelovi gdje živim i gdje sam bila, pa vidjela...
nebi ti on imao nikakve šanse

btw zaboravih, ne pada mi na pamet da nekog vrijeđam ovdje, a al fakat, ruku na srce, čovjek vjerujem je fenomenalan za svoju firmu, osobne interese, stvaranje novca, ali kao lik predsjednika je ipak malo sirov, neobrazovan, neuk... a predsjednik i tako nema nikakve ili minimalne ovlasti, nego da šeće svijetom i "pokazuje svoj lik" tj. predstavlja zemlju - a to upravo znači, biti jedan sofisticiran, kulturan, inteligentan...
[Vrh] Go down
josip21
banned

Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Registration date : 15.12.2008

PostajNaslov: Re: Predsjednicki izbori RH - kandidati   pet lis 16, 2009 2:14 pm

je....je....to ti mislis....

ma ljudima je vise pun qurac tih slatkorjecivih politicara....kao on je zavrsio neku skolu i vokabular mu je za 5......i sta bi na kraju......ne zna se koji vise zasere i pokrade.....sjede u tim nadzornim odborima i prodali su pola hrvatske.....gamad....
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek

Female
Leo Tiger

PostajNaslov: Re: Predsjednicki izbori RH - kandidati   pet lis 16, 2009 2:16 pm

dragi moj, pa oni su ti svi takvi...
al kad već treba birati predsjednika koji te u svijetu predstavlja, a jeb... ipak mora biti kulturan i civiliziran zar ne?
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian

Male
Leo Buffalo

PostajNaslov: Re: Predsjednicki izbori RH - kandidati   pet lis 16, 2009 2:21 pm

Njegov vokabular ili stupanj skolovanja ne ovisi o njegovoj sposobnosti u izvrsavanju duznosti. Osobno mislim da bi Kerum bio puno bolji kao politicar nego vecina "politicara", koji samo kradu i misle na svoju guzicu. Ja sam isto iz unutrasnjosti i ne vidim da mu se ljudi smiju. Smiju mu se klinci koji niti ne razumiju sta se tocno desava pa im je smjesno kad popljuje novinare ili nekog. I ja bi btw.
Nisam previse po splitu, ali MISLIM da je i vise nego dobar u svom poslu.
Jasno, kao predsjednik bi se trebao izrazavati i postupati kulturno, ali samo zbog ustogljenika. Mislim da je narodu to svejedno dokle god obavlja svoje duznosti kak treba.

Čovjek

Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Registration date : 24.09.2007

PostajNaslov: Re: Predsjednicki izbori RH - kandidati   pet lis 16, 2009 2:24 pm

^^Slažem se s gloriom... Kerum dosta voli psovat i vrijeđat, svojom pojavom odaje karakteristike neozbiljne osobe, barem meni tako djeluje, tako da ga ne vidim u ulozi predsjednika jedne države. Mislim da sve ti skupa ne bi trebala biti odlika jednog predsjednika.
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek

Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Registration date : 22.08.2009

PostajNaslov: Re: Predsjednicki izbori RH - kandidati   pet lis 16, 2009 2:47 pm

Mislim da Kerum ipak bolje "izgleda" od Mesica. Omg man, buy a brijaci aparat :S
[Vrh] Go down
josip21
banned

Male
Libra Buffalo

PostajNaslov: Re: Predsjednicki izbori RH - kandidati   pet lis 16, 2009 2:57 pm

pa i ja mu se smijem redovito....njegovi klipovi na jubitu su zakon.... rofl2

ja mislim kad bi on bio predsjednik da bi bio faca.....on i Berlusconi bili bi dva glavna frajera.....onda bi im se Putin usteka i posla bi nam malo plina.....a ono levata Obamu bi naucili nekim stvarima u zivotu.....i onda bi on njizi sve doveja u Ogorje na janjetinu..... rofl2

jel vi mene zajebavate......????

al nije zakon......gledamo ga iz bedruma....

rofl2 rofl2 rofl2 rofl2
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Predsjednicki izbori RH - kandidati   pet lis 16, 2009 3:03 pm

@Skulptura...hm, da...a znas kako se Kerum uopce obogatio? Pogodi :P Svi su oni lopovi. Da nisu ne bi bili gdje jesu...nazalost...

Pračovjek

Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Registration date : 22.08.2009

PostajNaslov: Re: Predsjednicki izbori RH - kandidati   sub lis 17, 2009 1:06 am

Nisam cuo Kerumov song :D Odlican!
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian

Male
Leo Buffalo

PostajNaslov: Re: Predsjednicki izbori RH - kandidati   sub lis 17, 2009 3:41 am

@Alpha
Pa sta nije kerum kao posten i to?

banned

Male
Libra Buffalo

PostajNaslov: Re: Predsjednicki izbori RH - kandidati   sub lis 17, 2009 3:47 am

nako ga vrag odnija sta je posten......a moj mladicu sve ti je to isto sranje samo drugo pakovanje......

a cuj da ti iskreno kazem.....pa vjerovatno bi i ja takav bio da se nadjem u prilici....ma bi sto posto......tesko je ostati posten kad se nadjes u prilici za veliku zaradu.....
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Predsjednicki izbori RH - kandidati   sub lis 17, 2009 10:41 am

Kerum se obogatio preprodavajuci humanitarnu pomoc i tome slicno. Tip je ratni profiter u punom smislu rijeci. Doticni deal je bio nudjen jos nekima ali su odbili, a ovaj je pristao. Stiti ga crkva i vrh politicke scene. Eto. To bi bilo ukratko.

banned

Male
Libra Buffalo

PostajNaslov: Re: Predsjednicki izbori RH - kandidati   sub lis 17, 2009 10:54 am

a isto je taj Kerum zanimljiv lik...o njemu se stalno nesto prica....ne znam zasto ali.....

Alpha ti si garant bila glasala za njega.....???
[Vrh] Go down
Fantom
Superforumaš CE-4

Male
Gemini Pig
Broj postova : 10363
Registration date : 23.06.2009

PostajNaslov: Re: Predsjednicki izbori RH - kandidati   pet stu 20, 2009 4:22 pm

Idem juce kroz HR,pocela kampanja za izbor novog predsjednika Hrvatske i svuda uz put Bandicevi reklamni panoi.
Obicno su politicari na tim panoima usminkani,nasmijani.
Kralj je odabrao ovu sliku za svoje panoe:

Orginalna ideja....
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek

Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Registration date : 28.08.2009

PostajNaslov: Re: Predsjednicki izbori RH - kandidati   pet stu 20, 2009 4:31 pm

Bandić, mudar je on.... i možda će baš i zbog toga pobijedit na izborima... on mi je osobno ovako naj od kandidata, ono, izgleda kao čovijek s kojim možeš pričat a da nemaš milijune u džepu....
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4

Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12302
Registration date : 09.09.2009

PostajNaslov: Re: Predsjednicki izbori RH - kandidati   pet stu 20, 2009 4:38 pm

U utrci za predsjednika neće se pojaviti Milanović i Čaćić, od navedenih.

Malo pratim politiku i čini mi se da usprkos iskvarenosti politike i političara, u utrci za predsjednika ima par njih koji bi mogli uspješno odraditi taj zadatak.

Moj izbor nikako nije Bandić niti Hebrang, da sad ne nabrajam razloge, afere u Zagrebu, kumska posla itd.
Iskreno, ne znam tko je od vas pratio intervjue s Bandićem, ali čovjek doslovno kao da je pao s Marsa.
Postaviš mu pitanje, na koje ne odgovori iako je precizirano, nego počne mljeti o pjevu ptičica i slično. suspect
Tko je ovdje lud? 8)

Kod nas, što više afera i izljeva gluposti, to omiljeniji političar, nažalost. roll

No, dobro to je moje mišljenje.
Nadam se da će narod izabrati nekog tko je stvarno dorastao toj funkciji, iako sumanjam. suspect

Čovjek

Female
Leo Tiger

PostajNaslov: Re: Predsjednicki izbori RH - kandidati   pet stu 20, 2009 4:40 pm

joooj, oni meni svi cure na uši....
sad slijedi ispiranje mozga do nove godine...

ne znam dal više ubiše s božićnim pjesmama (a za nevjerovati desetljećima su iste - umrijet ću od Geoerge Michael-a) ili će nas sada ti kandidati ubit i prije Božića doh
conf1
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek

Male
Taurus Cat

PostajNaslov: Re: Predsjednicki izbori RH - kandidati   pet stu 20, 2009 4:41 pm

Athena je napisao/la:

Nadam se da će narod izabrati nekog tko je stvarno dorastao toj funkciji, iako sumanjam. suspect
a tko bi to bio??
na izborima se više nemože birat najbolji kandidat, nego biraš 'manje zlo'...
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4

Female
Gemini Buffalo

PostajNaslov: Re: Predsjednicki izbori RH - kandidati   pet stu 20, 2009 4:57 pm

Pa osobno mislim da bi netko od kandidata stvarno dorastao funkciji.

Ako kažem svoj izbor, onda sam puno odala, ali on je jedan od top kandidata. 8)
Opće je poznato da kandidati koji su nezavisni nemaju statistički ni upola šanse dobiti izbore od onih koji pripadaju stranci.

Izuzetak je Bandić u ovom slučaju. roll

Pračovjek

Male
Taurus Cat

PostajNaslov: Re: Predsjednicki izbori RH - kandidati   pet stu 20, 2009 5:07 pm

Athena je napisao/la:

Ako kažem svoj izbor, onda sam puno odala, ali on je jedan od top kandidata. 8)
hehehe... sorry al ovo me malo nasmijalo... znam da je tvoj izbor reći ili ne, poštujem to, al ovo mi je zvučalo ono kao da si neka veoma poznata ličnost pa ne želiš svojim izjašnjavanjem odnjet prevagu na neku stranu...

a opet možda i jesi poznata ličnost confused ...
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4

Female
Gemini Buffalo

PostajNaslov: Re: Predsjednicki izbori RH - kandidati   pet stu 20, 2009 5:14 pm

Možda. 8)

Nikad ne znaš zubi , ali mislim da se iz moje rečenice može iščitati na koga mislim.
Ma napisat ću nešto o tome, ali ne sad, moram napuniti baterije preko vikenda pa kad se vratim.

I meni je dosta propagandi i predsjedničkih reklama, a još nas pravo ni nisu počeli bombardirati. :P

PostajNaslov: Re: Predsjednicki izbori RH - kandidati   Today at 11:18 pm

[Vrh] Go down

Predsjednicki izbori RH - kandidati
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next