Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 maloljetnici opet haraju

Go down 
+12
dr.chaos0
tomi
Gea
Cinderella
biga
Eagle-1
stella
bbeebbaa
Blizzard
urbanaaa
Alpha
Annon Imus
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

maloljetnici opet haraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju - Page 2 Icon_minitimened pro 06, 2009 4:31 pm

Imala sam full hepi period u životu..puna nade, života...od petka, balončić koji ti Gea spominješ, se meni probušio opet kao u 2. mjesecu ove godine...al ovaj put jače jer je došlo do smrti.

Sinoć sam bila opet zapalit svijeću u 21h na mjestu tragedije...samo mi je njegovo tijelo bilo pred očima pošto su odvratni novinari u NL objavili njegovu sliku kako nepomično sjedi krvav i mrtav...šta ga tako moram pamtit???Pokušavam izbrisati to iz glave...i pamtit sve ono prije što smo se vidjeli...

Damir Urban je došao sa ženom i sinom zapalit svijeću što je i učinio njegov mali. Mislim da bi to trebali napraviti, uz familiju, prijatelje i ljude koje je to pogodilo..svi koji su sudjelovali tu večer na koncertu...pitam se dal bi se sve dogodilo da nije bilo tog koncerta i after party-a...

Ne mogu vjerovat da su ga jadnog napali i smrtno istukli zbog reda u prokletom u fast food Hamby-u u kojem sam i ja bila tu večer. Da je došao minutu ranije ili kasnije, dogodilo bi se nekom drugom.... Strašno je što više ni ne treba razlog tim manijacima da te napadnu, krivo ga pogledaš i evo im razlog.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

maloljetnici opet haraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju - Page 2 Icon_minitimened pro 06, 2009 4:53 pm

:( ljubi

maloljetnici opet haraju - Page 2 Indexpic
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

maloljetnici opet haraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju - Page 2 Icon_minitimened pro 06, 2009 5:39 pm

maloljetnici opet haraju - Page 2 9iwgok

:(
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

maloljetnici opet haraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju - Page 2 Icon_minitimened pro 06, 2009 5:53 pm

Vrijeme je da prestanemo okretati glavu!
http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/suzana-ritz-trudili-smo-se-da-nitko-nakon-nas-ne-osjeti-takvu-bol.html
Ovo bi svatko trebao pročitati...

Izjava policije je da je Rijeka siguran grad, te da su ovo izolirani slučajevi i da statistika govori u prilog sigurnosti. Ok, pa ja ne mogu vjerovat da se broji samo napad koji završi ovako?!? Iz provjerenih izvora znam da na hitnu zbog premlaćivanja SVAKI DAN dolaze na Sušak(Rijeka) na hitnu. Bolnica mora prijaviti slučaj policiji ako je netko žrtva fizičkog napada što je istina, znam jer sam bila jedini svjedok jednom slučaju koji smo sami prijavili, al nam je rečeno da je već prijava iz 2 bolnice stigla. Evo jučer je opet u Rijeci bio "fight" nekih klinaca, ženska je odmah zvala murju. Ali to nema veze, to se "ne broji"...
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

maloljetnici opet haraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju - Page 2 Icon_minitimened pro 06, 2009 6:37 pm

To su iskompleksirani klinci i sramote skinhead pokret i sve ostale pokrete. Prva stvar to su kukavice takve ljude treba odvesti na razgovor sa pravim skinsima pa bi drukcije pijevali. Jednom rijecu idijoti
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

maloljetnici opet haraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju - Page 2 Icon_minitimened pro 06, 2009 7:00 pm

dr.chaos0 je napisao/la:
To su iskompleksirani klinci i sramote skinhead pokret i sve ostale pokrete. Prva stvar to su kukavice takve ljude treba odvesti na razgovor sa pravim skinsima pa bi drukcije pijevali. Jednom rijecu idijoti
tako je! slažem se s tobom... oni kontaju valjda ako se ošišaju na kecu da im niko ništa nemože...
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

maloljetnici opet haraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju - Page 2 Icon_minitimened pro 06, 2009 7:04 pm

^^Kad vidiš skinse, barem znaš da moraš otić što dalje od njih čim ih iz daljine vidiš...ali ovakvi dečki koji naizgled normalno djeluju...ne možeš znati što možeš očekivati od njih u redu za pizza cut i ostalim normalnim životnim situacijama. Bili su živčani i gladni...zamislite kako bi to bilo da svatko od nas prebije ili/i ubije nekog jer je bio živčan i gladan...kako si mogu uzet to za pravo?!? Izrodi! Neka crknu!
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

maloljetnici opet haraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju - Page 2 Icon_minitimened pro 06, 2009 7:13 pm

da, imaš pravo.. imam ja rođaka skinsa i još jednog što zna puno raje koja je recimo u podne u ponoć spremna doći i 'branit' nekoga, al svi ti momci u pravilu te neće dirat ako ti njih ne dirneš... osobno sam se s njima zafrkavao čak nekad i 'pogurao' al kao što kažeš takvi nisu problem, znaš da ih nesmiješ dirat i sve 5, nego su problem ovi drugi jadnici što pogledaju Ramba na tv-u, skupe 30 ljudi i odu izmlate jednog čovjeka...
ti ljudi zaslužuju kazne kao što su bile za vrijeme Atille... nož u vrat pa nek se onda puše koliko hoće...
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

maloljetnici opet haraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju - Page 2 Icon_minitimened pro 06, 2009 7:25 pm

Malo si fula film ti klinci su gledali previse puta Romper stompera i generaciju x i opet nisu izvukli pouku iz toga ja sam imao priliku uopznati prave skinse od 30 godina oni se ne tucu po cesti oni su ponosni na svoju domovinu i svoju rasu ali zato nece druge tuci a znao sam se sa njima cugnuti masu puta dobri ljudi.A voi huligani i skin to su idijoti sta starci kupe marte i spitku i ja sam skinjara ma daj to su samo foliranti koji neznaju niti kako je taj pokret nastao a kamoli da imaju ponos
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

maloljetnici opet haraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju - Page 2 Icon_minitimened pro 06, 2009 7:31 pm

Ja ne bi generalizirala i rekla da nijedan Skins ili pripadnik slične skupine ne napada, ako ih ti ne dirneš, samo zato jer neki od njih ne napadaju. nono
U redu, ali to ne vrijedi za sve, podaci i situacije o kojima čitamo svako malo, govore drukčije. study

Poštujem nečije pravo da bude ponosan na svoju domovinu pa ako hoće i rasu, ali čemu uopće onda potreba da se deklarira kao jedan skins? suspect
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

maloljetnici opet haraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju - Page 2 Icon_minitimened pro 06, 2009 7:36 pm

da, ma film sam pukao onako koji mi je prvi pao na pamet... moglo bi bit i klub boraca... al nije sad važno... a to što si rekao o skinsima je istina!
skinsi rijetko rade gluposti, al ih kopaju baš ti jadnici kao što si rekao da im starci kupe martinke i spitke i oni kontaju sad ko su ko ja...

to su nasilnici i oni razumiju samo nasilje i tako se treba i odnosit prema njima, ove 'odgojne' mjere tipa zatvora njima samo dižu samopouzdanje i postaju veće 'face'...

ja znam, stari mi je policajac, doveli jednog takvog i kaže kad ih se izolira tj. kad ostaviš jednog iz grupe samog da su to najveće kukavice... momak plakao ko kišna godina, glavna rečenica za obranu je bila: ja sam ga samo jednom udario nogom u glavu... možeš mislit majmuna, a tuga je ta što je odličan/vrlo dobar učenik u školi...
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

maloljetnici opet haraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju - Page 2 Icon_minitimened pro 06, 2009 8:09 pm

ma gledaj radi takvih skinsa pokret propada i biga vidim da cemo se slagati
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

maloljetnici opet haraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju - Page 2 Icon_minitimened pro 06, 2009 8:18 pm

Ako nekog zanima nastanak te subkulture ---> http://hr.wikipedia.org/wiki/Skinheads

Reggae? Soul? Nice roll
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

maloljetnici opet haraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju - Page 2 Icon_minitimened pro 06, 2009 8:20 pm

da tako je bilo u poceciam no oda se politika umjesala a i sam bob marly je poceo pijevati black power a kada samo vec kod toga black powera zasto svi smiju biti ponosni na svoju kozu a bijelca nesmije.
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

maloljetnici opet haraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju - Page 2 Icon_minitimened pro 06, 2009 8:21 pm

dr.chaos0 je napisao/la:
zasto svi smiju biti ponosni na svoju kozu a bijelca nesmije.

Eh, vidiš, budimo fer, to i mene zanima.
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

maloljetnici opet haraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju - Page 2 Icon_minitimened pro 06, 2009 8:25 pm

znas zasto jer nas sustavno istrebljuju jos nas ima samo 6 posto a od toga 2 posto zena koje su mlade e sada pogledajte sta se dogada za 4 generacije nas nece biti biti cemo samo uspomena i o nama ce pricati ko mi o dinosaurima.
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

maloljetnici opet haraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju - Page 2 Icon_minitimepon pro 07, 2009 3:24 am

Sutra u 11 u Rijeci kod radia Rijeke - Peticija
Udruga Vox sutra, 07. 12. 2009. saziva skup građana ispred radio rijeke
s početkom u 11. sati i s potpisivanjem apela Gradu. Moguće je svakom i
govoriti o ovom nemilom događaju. Vjerojatno će se prirediti i mimohod
Korzom. Naziv akcije je "za bolju Rijeku!" Pozvani su svi da se u što
većem broju odazovu akciji jer zaista ne možemo zatvoriti oči na ovo
što se događa u našoj Rijeci. Dođite!!!


Dogovorila sam se s prijateljima i idemo! Moramo nešto poduzeti!
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

maloljetnici opet haraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju - Page 2 Icon_minitimepon pro 07, 2009 3:30 am

Tako i treba. ides

I ja bi da sam bliže, iako nažalost takvih netrpeljivosti i problema ima u svim većim gradovima.
Nigdje više nisi siguran no, a svi tvrde kako su naši gradovi sigurni.
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

maloljetnici opet haraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju - Page 2 Icon_minitimepon pro 07, 2009 5:44 pm

Bili smo, potpisali, peticija je odnesena gradonačelniku...
okupilo se dosta ljudi, ali dosta njih je i prošlo bez ikakvog interesa... Očigledno i nakon ovoga nisu svjesni da se to moglo i može dogoditi njima, njihovoj djeci, braći, prijateljima... A da se djelilo nešto besplatno, bila bi navala roll

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/raspisana-tjeralica-za-trecim-osumnjicenim-za-ubojstvo-studenta.html
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

maloljetnici opet haraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju - Page 2 Icon_minitimepon pro 07, 2009 7:22 pm

izdvojen tekst sa linka
http://www.novilist.hr/Vijesti/Rijeka/foto-3A-oprosti-nam-aleksandre.aspx

I Rijeka, nažalost, ima Luku Ritza

Na mjestu okrutnog ubojstva Aleksandra Abramova i jučer su gorjeli deseci upaljenih svijeća, a njegovi prijatelji i poznanici, ali i brojni drugi Riječani u nevjerici su stajali pred njegovom slikom i odmahivali glavom zgroženi strašnim činom kojim je ugašen njegov život.

– I Rijeka ima Luku Ritza. Strašno kako je okončan jedan mladi život. Simbolično je da iznad izloga na mjestu ubojstva piše »ukras«, a ove svijeće ispod, to je sada ukras Grada Rijeke. Hoće li se sada nešto poduzeti da se obuzdaju nasilnici, ili će sve biti samo mrtvo slovo na papiru, priča u novinama za tri dana. Ovo je moglo biti moje dijete. Više nismo sigurni nigdje, ni po danu ni po noći, nitko više ne reagira na nasilje. Svi su samo u trci za profitom, rekla je Marija Ribarić.

Svijeću za Aleksandra upalio je i njegov prijatelj Mateo Škopac s Cresa.

– Još uvijek ne mogu vjerovati. Još uvijek se pitam zašto baš on koji je bio stvarno »prva liga« čovjek. Nikad nisam mislio da bi se ovako nešto moglo dogoditi. Strašno, žao mi je njegove obitelji. A za one koji su ga ubili mogu samo reći da u našem zakonodavstvu, nažalost, ne postoji dovoljna kazna za ovakav zločin, rekao je Škopac.

– Mladi čovjek koji je došao u ovaj grad u potrazi za znanjem zbog obične je sitnice ubijen. Ne znam gdje smo svi skupa došli. Nemamo više ništa, sva naša dobrota i ljubav otišla je, čini se, u nepovrat, rekla je Nada Frančišković koja se došla pomoliti na mjestu zločina.

Rijeka nije siguran grad

Iz Centra za participaciju žena u društvenom životu jučerašnjim je priopćenjem istaknuto kako Rijeka više nije siguran grad.

»osuđujemo izjavu gradonačelnika Rijeke i policije koji statistikom žele prikriti i opravdati propuste društva, institucija i ustanova za dva mučki ubijena mladića i stvoriti dojam da je Rijeka siguran grad, pozivajući se na statističke izvještaje. Čovjek nije broj, zločin nije statistika. Žrtve nisu imaginarne, one imaju svoje ime, one su tu pokraj nas u našem susjedstvu, školi, na poslu. Koliko smo puta zatvorili oči, pokrili uši i pravili se da ništa ne vidimo i ne čujemo, sve u opravdanju da nije naš problem, sve dok se ne dogodi u našoj sredini, nama. Obitelji se raspadaju, nasilje rađa nasilje, a mi se bavimo statistikom. Odgovor leži u nama, koliko smo spremni prijaviti nasilje i kao društvo osuditi ga i sankcionirati... Sve strukture društva, udruge građana, mediji, policija i sudstvo moraju poduzimati sve zakonom dozvoljene mjere da se nasilnici javno prozovu, imenuju, osramote i da se nasilje najstrože kazni, a kazne budu primjereno velike, stoji, između ostaloga u priopćenju.
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

maloljetnici opet haraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju - Page 2 Icon_minitimepon pro 07, 2009 7:29 pm

"Svačije je pravo živjeti, zapisao je Luka Ritz i izdahnuo.

Pod batinama, baš kao i Aleksandar Abramov, i mnoge druge žrtve nasilnika i nasilja koje nisu izazivali niti poticali. Sućut, paljenje svijeća, koncerti, kolektivna tuga i nagrade kojima ćemo davati imena onih pred kojima je bio život i koji su nam toliko toga imali dati, nisu više dovoljni. Ubijanja prebijanjem na mrtvo ime u Hrvatskoj su postala pravilom, a ne izuzetkom.

Egzekutor Luke Ritza na slobodi je i ponovo je napao. Kada će oni koji su bacili Simkea u Rječinu opet strmoglaviti nekog bezazlenog i dobroćudnog duha s vrha nebodera i praviti se da nisu imali pojma da ne zna letjeti? Hoće li se i ubojice Aleksandra Abramova ubrzo izvući iz zatvora da bi mogli usred grada, 50 metara od središta policije, poput divljih pasa progoniti tri na jedan nekoga tko im se eventualno usudio reći da nisu na redu za burek ili ćevape?

Ne, nije više dovoljno jednom godišnje okupiti se na mjestu ubojstva, napuniti oči suzama dok ta divna mladost svira i pjeva za svog nezaboravljenog prijatelja i olakšava život njegovim roditeljima koji sada putem Facebooka šalju in memoriam obitelji Aleksandra Abramova, koji će sutra, sjećajući se svog sina, na isti način suosjećati s onima koji budu ostali ucviljeni kao i oni. Predugačak je taj lanac brutalnih ubojstava i besmislenih smrti, previše je žrtava da bismo gandijevski mirno gledajući u nebo čekali tko je sljedeći od nas i naših na redu.

Dosta je bilo origami ždralova zgaženih u krvi cokulama lokalnih Blade Runnera. Dosta uzaludnih pitanja zašto, kako je moguće i tko je kriv. Svi smo mi krivci kada dozvoljavamo da nam djecu masakriraju pred očima, a da nitko ne reagira, ne priskoči u pomoć i ne digne svoj glas. Prevarili smo se ponadavši se da će se nakon pogibije Luke Ritza nešto promijeniti, da će se bilo što promijeniti u usijanim glavama. Poruka olakog puštanja njegovog ubojice koji je na slobodi bio bez ikakve kontrole očigledno je ohrabrila one koji se znaju dokazivati jedino šakama i nogama.
Dosta je bilo svakidašnje jadikovke da su nam zakoni ovakvi ili onakvi, da policija za ovo ili ono ima ili nema ovlasti, da su roditelji prepustili odgoj djece školama, a da pedagozi i psiholozi nisu svemogući. Dosta je bilo političara koji ozbiljnih lica s TV ekrana osuđuju te tragične događaje, a nakon brzojava s crnim florom zaborave da su oni ti koji kroje norme ponašanja, odlučuju o kaznama, sigurnosti građana, prevenciji i represiji, financiranju Pelješkog mosta ili prosvjete...

Da, u pravu je bio, Luka Ritz, svačije je pravo živjeti. Još više, mogli bismo reći nakon riječke reprize umlaćivanja Aleksandra Abramova, svatko ima pravo i na dostojnu, biološku smrt. Za to nam se valja izboriti želimo li normalno živjeti."


novi list
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

maloljetnici opet haraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju - Page 2 Icon_minitimeuto pro 08, 2009 1:06 pm

Ako 'klinac' ima cca 17-18 godina, a roditelji su imali cca 20-25 kad su rodili klinca onda to znaci da roditelji sada imaju oko 40-ak godina...sto pak znaci da su prije 20 godina, kada je poceo rat, i sami bili 'klinci'. U to ratno doba nagledali smo se svega. Ljudi su se ponasali kao zivotinje. Sve je bilo dopusteno. Dominirala je jedna huskacka atmosfera temeljena na nacionalnoj i vjerskoj osnovi... Sve to skupa, naravno, nije opravdanje ali vjerujem da jeste dio objasnjenja zasto su ljudi koji su danas roditelji, a tada 'klinci', postali ovakvim roditeljima kakvi jesu. Oni svojoj djeci dopustaju apsolutno sve. Mjerilo vrijednosti je tko sta ima ali ne i kako je do toga dosao. Klince doslovno uce principu 'ubij ili budi ubijen'. S jedne strane razumjem jer se i sami nalaze u situaciji gdje su okruzeni 'predatorima' (i oni i njihova djeca) ali, s druge strane, to nije nikakvo opravdanje.
Prije je bilo tako da ako klinci naprave neko sranje, prvi roditelj koji ih dohvati im svima usi izvuce i potera doma gdje se s njima razracunaju njihovi vlastiti roditelji. Danas je tako da ako klinci naprave glupost nitko im ne smije nista jer ne dao ti bog da niti viknes na tudje dijete obzirom riskiras da ti onda na vrata dojde roditelj sa vatrenim oruzjem. I onda vise nije odgoj tko tebe kamenom ti njega kruhom nego tko tebe kamenom ti njega jos vecim dok jos mozes.
I tako smo dobili novu generaciju klinaca. Predatori. Doma im sjede roditelji koji su u glavi i sami djeca.
Iz toga proizlazi da prvo treba odgojiti roditelje. Ako dijete npr. radi nered u skoli, roditelja se treba kazniti novcano...pa ce im doci iz dupeta u glavu...
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

maloljetnici opet haraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju - Page 2 Icon_minitimeuto pro 08, 2009 1:10 pm

Roditelji su poceli 100% stajati iza postupaka svoga djeteta ne shvacajuci da se radi o djetetu i da ono kao takvo moze pogrijesiti. U mojoj skoli ima zgodna karikatura u zbornici:


Prije 50 godine

Roditelji gledaju topove u imeniku i deru se na dijete "Kakve su to ocjene?!"


Danas

Roditelji gledaju topove u imeniku i deru se na profesora "Kakve su to ocjene?!"
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

maloljetnici opet haraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju - Page 2 Icon_minitimeuto pro 08, 2009 6:33 pm

maloljetnici opet haraju - Page 2 13568_194268794326_714584326_3213339_8234405_n
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

maloljetnici opet haraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Svakodnevno nasilje među mladima...   maloljetnici opet haraju - Page 2 Icon_minitimečet pro 10, 2009 6:08 pm

[Vrh] Go down
Sponsored content





maloljetnici opet haraju - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: maloljetnici opet haraju   maloljetnici opet haraju - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
maloljetnici opet haraju
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» khm opet pitanje o muskima...
» Opet nasilje u Zagrebu: Stradao maloljetnik i starac

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Društvo-
Forum(o)Bir: