Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Izvanzemaljci imaju bazu u Argentini?!

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Izvanzemaljci imaju bazu u Argentini?! Empty
PostajNaslov: Izvanzemaljci imaju bazu u Argentini?!   Izvanzemaljci imaju bazu u Argentini?! Icon_minitimesri vel 25, 2009 9:33 pm

Izvanzemaljci imaju bazu u Argentini?! 0055007.17

Spomenuo sam bio u jednom postu prije da sam negdje čitao o nekakvom metalu koji postaje proziran kada ga se slika i da je vanzemaljskog porijekla, pa evo našao sam članak:

Svjedoci tvrde da su vidjeli NLO kako izranja iz jezera, a u tamošnjem se muzeju čuva predmet nepoznatoga podrijetla. Upozoravamo da video sadrži i neugodne scene osakaćenih životinja.

Nepoznati leteći objekt izronio je iz jezera Laguna del Pescado te se golemom brzinom zaputio prema gradu Victoriji.

Tvrde to mnogobrojni svjedoci, koji su 2. siječnja na istome području u idućih sat vremena vidjeli još dva NLO-a.

Prvo su uočili bijelo svjetlo koje je nestalo u smjeru Santa Fea, da bi se zatim ukazao daleko blještaviji predmet koji je mijenjao boje i koji je odletio izvan granica Zemljine atmosfere.

-----------

Za argentinsku pokrajinu Entre Rios, istaknimo, takvi su fenomeni gotovo dio svakodnevice.

Tamošnji se stanovnici već godinama žale da nešto sakati stoku i iz nje odnosi organe, a područje je na neko vrijeme zaposjela i argentinska vojska nakon što se 1991. godine pročula priča da se jedan NLO srušio kod Rincon del Biena.

U muzeju u Victoriji i danas je moguće vidjeti predmet koji je pronađen na mjestu gdje je letjelica navodno pala, te je riječ je o nepoznatom laganom materijalu metalik boje koji postaje proziran kada ga se slika!

------------

Ravnateljicu tog muzeja Silviju Perez Simondini, koja je i prije vjerovala da vanzemaljci imaju negdje u blizini bazu, posljednji su iskazi još više uvjerili da je tome tako, te sada nagađa da bi se ta baza mogla nalaziti ispod Lagune del Pescado.

Izvor je net.hr, evo ga i link gdje se može pogledati par YouTube videa na ovu temu:
http://www.net.hr/planet-x/page/2009/01/10/0031006.html
[Vrh] Go down
LJUBAV
Žaba
LJUBAV


Female
Cancer Horse
Broj postova : 269
Age : 33
Registration date : 06.05.2012

Izvanzemaljci imaju bazu u Argentini?! Empty
PostajNaslov: Re: Izvanzemaljci imaju bazu u Argentini?!   Izvanzemaljci imaju bazu u Argentini?! Icon_minitimened svi 13, 2012 11:15 am

hhhmmm da mi je znati kako napraviti ovaj nevidljivi plašt... a znam da se može...
[Vrh] Go down
2pac
Majmun
2pac


Male
Virgo Broj postova : 1053
Age : 1023
Location : 4life
Registration date : 10.04.2012

Izvanzemaljci imaju bazu u Argentini?! Empty
PostajNaslov: Re: Izvanzemaljci imaju bazu u Argentini?!   Izvanzemaljci imaju bazu u Argentini?! Icon_minitimened svi 13, 2012 6:16 pm

Zanimljivo, jako zanimljivo!!! Vjerujem da imaju još puuno baza u tim međudimenzijama. Samo nerazumijem zašto vade utrobu od životinja, jere to mi ne zvuči na dobro. Inače to je sotonski obred!
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Izvanzemaljci imaju bazu u Argentini?! Empty
PostajNaslov: Re: Izvanzemaljci imaju bazu u Argentini?!   Izvanzemaljci imaju bazu u Argentini?! Icon_minitimened svi 13, 2012 7:25 pm

Vade utrobu jer od toga proizvode kao nekakvu tvar, tekućinu koja je ustvari mjesto za stvaranje novih vanzemaljaca. Ne mogu se klasično razmnožavati.
To ti je kao u gospodaru prstenova gdje se urukhai rađa iz onog "blata".
Inače samo se Sivi tako razmnožavaju, ostale vrste imaju drugačije načine.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Izvanzemaljci imaju bazu u Argentini?! Empty
PostajNaslov: Re: Izvanzemaljci imaju bazu u Argentini?!   Izvanzemaljci imaju bazu u Argentini?! Icon_minitimened svi 13, 2012 8:07 pm

Nisam siguran da to sakaćenje rade vanzemaljci. Prije bih rekao da su to ljudske skupine koje nas žele uvjeriti da su vanzemaljci zločesti. Budite krajnje oprezni prije nego što bilo što negativno pripišete vanzemaljcima.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Izvanzemaljci imaju bazu u Argentini?! Empty
PostajNaslov: Re: Izvanzemaljci imaju bazu u Argentini?!   Izvanzemaljci imaju bazu u Argentini?! Icon_minitimened svi 13, 2012 8:13 pm

Sivi i Dracosi su izrazito negativna i nasilna bića i nemožeš me uvjeriti u suprotno.
Previše priča, viđenja, iskustava da bi se reklo išta pozitivno o njima. Ove dvije rase blisko surađuju i na Zemlji su mnogo, mnogo vremena, iako brojčano inferiorni. Pokušavaju zauzeti svijet manipulacijama umjesto direktnim ubijanjem.
Naravno da postoje rase koje su protivnici ovim rasama.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Izvanzemaljci imaju bazu u Argentini?! Empty
PostajNaslov: Re: Izvanzemaljci imaju bazu u Argentini?!   Izvanzemaljci imaju bazu u Argentini?! Icon_minitimened svi 13, 2012 9:04 pm

Niti ne mislim nikoga uvjeravati u nešto, samo kažem da trebamo biti oprezni prije nego što možemo sa sigurnošću utvrditi da je nešto toliko napredno da je moglo doći do nas uistinu zlo. Ne kažem naravno da takvi vanzemaljci ne postoje, ali ako postoje onda su sigurno u manjini, inače bi nas već odavno skršili.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Novus ordo seclorum
Pračovjek
Novus ordo seclorum


Male
Libra Rooster
Broj postova : 1881
Age : 30
Registration date : 16.11.2011

Izvanzemaljci imaju bazu u Argentini?! Empty
PostajNaslov: Re: Izvanzemaljci imaju bazu u Argentini?!   Izvanzemaljci imaju bazu u Argentini?! Icon_minitimened svi 13, 2012 9:27 pm

Pa tom i je stvar. Ove dvije vrste koje sam naveo su u izrazitoj manjini. Samo je frka što ih na njihovim matičnim planetima ima naravno puno. Ali takvi su, ne žele raditi invaziju, iako mogu to napraviti. Ali onda nemaju od nas koristi. Oni ne žele kopati rude sami već uvijek imaju robove za to. A tko je odličan rob koji poznaje resurse svog planeta? MI SMO.
Zato nas žele koristiti.

Zašto nešto što je napredno mora biti dobro? Mi smo napredni ako nas se uspoređuje prema kukcima i ostalim životinjama i jesmo li mi dobri prema njima? Ne, mi ih uništavamo i čak bojimo ih se u nekoj mjeri, iako su puno slabiji od nas.

Ovi alieni ne ubijaju toliko ljude, ali na nas gledaju s prijezirom i gađenjem, jer smo za njih niža i ogavna rasa.
Oni su na 4. denzitetu i zato ih normalno ne možemo viditi, osim ako oni se žele pokazati.
NLO-i koje vidimo na nebu, su ustvari ljudske kreacije i dogodila se slučajna pogreška pa ih znamo rijetko kad okom uhvatiti.
Pravi vanzemaljski (bolje rečeno zemaljski!) brod je nemoguće vidjeti osim ako oni se žele nama pokazati.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Izvanzemaljci imaju bazu u Argentini?! Empty
PostajNaslov: Re: Izvanzemaljci imaju bazu u Argentini?!   Izvanzemaljci imaju bazu u Argentini?! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Izvanzemaljci imaju bazu u Argentini?!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kazahstan gradi bazu za docek vanzemaljaca!
» Izvanzemaljci na Mjesecu?
» FBI ima dokaz! Izvanzemaljci bili u Roswellu
» Izvanzemaljci - Invazija/slijetanje?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: