Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj

Go down 
+3
josip21
Berny_Sinara
Neobicni forumas
7 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Empty
PostajNaslov: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Icon_minitimesri vel 25, 2009 10:00 pm

Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj 0444007.17
'Duh se uvijek najprije pojavi između drveća, zatim prijeđe cestu ispred vas, te svaki put stane na istom mjestu. Lice te žene možete vidjeti samo iz profila', tvrdi jedan od svjedoka.

Duh starije žene koji se neprestano ukazuje uz cestu Mullaghmoyle Road, uzrokovao je potpuni kaos u Coalislandu, sjevernoirskom gradiću u kojem živi nešto manje od šest tisuća ljudi, javljaju tamošnji mediji.

Naime, nakon što su doznali za fenomen, Coalisland su tijekom blagdanskih dana okupirali znatiželjnici iz svih krajeva zemlje, pa su se na ulicama stvarale kolone od čak pedesetak automobila.

Duh je proteklih tjedana viđen najmanje deset puta, te je list Tyrone Times u srijedu objavio iskustva Ryana Bella, jednog od žitelja tog gradića:

"Umro sam od straha prvi put kada sam je vidio, no budući da sam tu ženu dosad susreo barem 20 puta, već sam na nju navikao."

"Uvijek se najprije pojavljuje između drveća, zatim prijeđe cestu ispred vas, te svaki put stane na istom mjestu. Lice joj možete vidjeti samo iz profila, izgleda poput omanje starije žene odjenute u bijeli ogrtač, te djeluje tužna", ispričao je Bell.

Kaže net.hr
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Empty
PostajNaslov: Re: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Icon_minitimesri vel 25, 2009 10:34 pm

uffff....da se meni to desi morali bi hitnu pomoc zvat
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Empty
PostajNaslov: Re: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Icon_minitimesri vel 25, 2009 11:05 pm

Al pogle ovu šumu i ovu sliku. Pa da sam duh non stop bi bio u ovom drveću, baš priziva :D
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Empty
PostajNaslov: Re: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Icon_minitimesri vel 25, 2009 11:23 pm

ma stvarno koja je fora sa svim tim pojavama duhova.....ili su svi ti ljudi lazljivci i zeljni nekakve medijske paznje ili oni stvarno postoje....
hoce li se to vise rijesit pa da znamo vec jednom....
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Empty
PostajNaslov: Re: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Icon_minitimesri vel 25, 2009 11:27 pm

"Slika je slikana dok nije nikoga bilo u kući" , a ono vidiš glava na prozoru. Pa mogao je netko stat na prozor i zdravo :D neš ti duha, al opet nikad neznaš. Moraš se uvjerit svojim očima ili ništa od duhova :D
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Empty
PostajNaslov: Re: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Icon_minitimesri vel 25, 2009 11:37 pm

postoje duhovi uvjerila sam se sama:D
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Empty
PostajNaslov: Re: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Icon_minitimesri vel 25, 2009 11:40 pm

Imaš kakve dokaze? :D
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Empty
PostajNaslov: Re: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Icon_minitimečet vel 26, 2009 12:07 am

Neobicni forumas je napisao/la:
Imaš kakve dokaze? :D
hahah samo moj mozak drzi te dokaze pohranjene :D :P :P lol!
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Empty
PostajNaslov: Re: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Icon_minitimečet vel 26, 2009 12:19 am

Morat ćemo extractat podatke :D
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Empty
PostajNaslov: Re: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Icon_minitimečet vel 26, 2009 12:35 am

Neobicni forumas je napisao/la:
Morat ćemo extractat podatke :D
hahahah da :D
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Empty
PostajNaslov: Re: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Icon_minitimečet vel 26, 2009 1:33 am

Berny je napisao/la:
Neobicni forumas je napisao/la:
Imaš kakve dokaze? :D
hahah samo moj mozak drzi te dokaze pohranjene :D :P :P lol!

e pa mogla bi bit i tako dobra pa da potražiš trag u pamćenju i reproduciraš taj događaj ovdjeprisutnoj javnosti :D
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Empty
PostajNaslov: Re: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Icon_minitimečet vel 26, 2009 2:17 am

silver je napisao/la:
Berny je napisao/la:
Neobicni forumas je napisao/la:
Imaš kakve dokaze? :D
hahah samo moj mozak drzi te dokaze pohranjene :D :P :P lol!

e pa mogla bi bit i tako dobra pa da potražiš trag u pamćenju i reproduciraš taj događaj ovdjeprisutnoj javnosti :D
hahah moze :D objasnila sam u drugom videu isto al budem i tu :D
dakle probudila sam se oko 6 h ujutro da odem na WC i krenem ja i ugledam ja duha svoga dede kako sjedi na krevetu moje mame i tuzno zuri u pod...nisam se dugo zadrzavala od straha sam pobegla odma u kuhinju do svoje stare da joj ispricam.... Druga stvar....isla sam recimo u ovo vrijeme gore na kat po vodu i znate kak su ulice osvjetljene eh tako sam ja slucajno pogledala prema zastoru i vidila sjenu kak se mice.... pobjegla sam na doljnji kat sva u panici...i onda sam si sutra dan razmislila...pa zasto se ja bojim duhova...pa to je samo duh mojega dede...koji me budnim okom pazi :)
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Empty
PostajNaslov: Re: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Icon_minitimečet vel 26, 2009 11:20 am

Ja sam se naježio čitjući priznajem affraid
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Empty
PostajNaslov: Re: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Icon_minitimečet vel 26, 2009 8:15 pm

Neobicni forumas je napisao/la:
Ja sam se naježio čitjući priznajem affraid
hehehe :D
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Empty
PostajNaslov: Re: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Icon_minitimečet vel 26, 2009 8:29 pm

Al samo malo, malo, malo, malo :P
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Empty
PostajNaslov: Re: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Icon_minitimečet vel 26, 2009 8:57 pm

:D hehe pa malo te strah al kasnije se naviknes na duheke :D
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Empty
PostajNaslov: Re: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Icon_minitimepet vel 27, 2009 1:28 am

ajde malo opisi tog duha...kako izgleda...da li je proziran koju odjecu noci i recimo kad si ga vidjela na krevetu kako sjedi da li je gledao u tebe ili...i jesi li cula kakve zvukove....
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Empty
PostajNaslov: Re: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Icon_minitimepet vel 27, 2009 2:00 am

Ajde Berny daj nam opis duha lovely

Tigre :D
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Empty
PostajNaslov: Re: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Icon_minitimepet vel 27, 2009 2:36 am

josip21 je napisao/la:
ajde malo opisi tog duha...kako izgleda...da li je proziran koju odjecu noci i recimo kad si ga vidjela na krevetu kako sjedi da li je gledao u tebe ili...i jesi li cula kakve zvukove....
kak bi duh izgledao ...bio je polumrak obasjavala ga je svjetlost vanjskih lampi...dakle nije bilo zvukova ali sam vidila sjenke ko je prolaze ispred prozora...a taj duh koji je sjedio nije me pogledao jer sam stajala 1 sekundu i onda pobjegla u kuhinju :D tamo su mi bili mama i tata citaj ocuh... khm al sjedio je na krevetu imao tuzan izraz lica 185 cm visok...
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Empty
PostajNaslov: Re: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Icon_minitimepet vel 27, 2009 2:41 am

a prije nekih 1 tjedan sam osjetila kak me neko potapsao po ramenu isto sam kao i sada surfala a mozak mi je bio na pasi slusala glazbu...tako da...a baka je prijeme mene osjetila kao da joj neko po kosi rascupava... taman se htjela zaderat Berna jesi ti opet tu
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Empty
PostajNaslov: Re: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Icon_minitimepet vel 27, 2009 2:50 am

Plašiš me, Berny, kako ću sad zaspati miga Btw, lijepo da si došla na forum :)
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Empty
PostajNaslov: Re: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Icon_minitimepet vel 27, 2009 3:06 am

Svjetloisjena je napisao/la:
Plašiš me, Berny, kako ću sad zaspati miga Btw, lijepo da si došla na forum :)
hehehe :D hvala na dobrodoslici :D vecina duhova su dobri nasi pokojnici kojio nas paze :D kak ja volim rec drze nas na oku :D
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Empty
PostajNaslov: Re: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Icon_minitimepet vel 27, 2009 3:12 am

Utješno lovely
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Empty
PostajNaslov: Re: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Icon_minitimepet vel 27, 2009 3:16 am

Svjetloisjena je napisao/la:
Utješno lovely
aha konacno se shvati smisao recenice biti cu zauvijek uz tebe :D
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Empty
PostajNaslov: Re: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Icon_minitimepet vel 27, 2009 3:27 am

Pa moji dragi umrli jesu na neki način uz mene, ali ja to drugačije doživljavam. Pitanje je što mi zapravo vidimo kao duhove, ako ih vidimo ili doživimo na neki način, o tome ima puno različitih teorija, mislim da smo u starijim postovima o tome pisali, ako ti se da prokopati po počecima one teme na kojoj ima najviše postova o duhovima s raznim pričama. :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Empty
PostajNaslov: Re: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» vicevi..

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: