Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj

Go down 
+3
josip21
Berny_Sinara
Neobicni forumas
7 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj - Page 2 Icon_minitimepet vel 27, 2009 3:32 am

Svjetloisjena je napisao/la:
Pa moji dragi umrli jesu na neki način uz mene, ali ja to drugačije doživljavam. Pitanje je što mi zapravo vidimo kao duhove, ako ih vidimo ili doživimo na neki način, o tome ima puno različitih teorija, mislim da smo u starijim postovima o tome pisali, ako ti se da prokopati po počecima one teme na kojoj ima najviše postova o duhovima s raznim pričama. :)
aha normalno da budem :D ja smatram duhove ustvari dusama koje misle da nisu nes obavile u ovom zivotu i stoga lutaju ovdje u nadi da ce prepraviti to sto nisu napravile :)
[Vrh] Go down
(CroM)Flash
Dinosaur
(CroM)Flash


Male
Aries Tiger
Broj postova : 438
Age : 86
Location : Inside your computer!
Registration date : 30.11.2007

Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj - Page 2 Icon_minitimepet vel 27, 2009 6:02 am

Berny je napisao/la:
silver je napisao/la:
Berny je napisao/la:
Neobicni forumas je napisao/la:
Imaš kakve dokaze? :D
hahah samo moj mozak drzi te dokaze pohranjene :D :P :P lol!

e pa mogla bi bit i tako dobra pa da potražiš trag u pamćenju i reproduciraš taj događaj ovdjeprisutnoj javnosti :D
hahah moze :D objasnila sam u drugom videu isto al budem i tu :D
dakle probudila sam se oko 6 h ujutro da odem na WC i krenem ja i ugledam ja duha svoga dede kako sjedi na krevetu moje mame i tuzno zuri u pod...nisam se dugo zadrzavala od straha sam pobegla odma u kuhinju do svoje stare da joj ispricam.... Druga stvar....isla sam recimo u ovo vrijeme gore na kat po vodu i znate kak su ulice osvjetljene eh tako sam ja slucajno pogledala prema zastoru i vidila sjenu kak se mice.... pobjegla sam na doljnji kat sva u panici...i onda sam si sutra dan razmislila...pa zasto se ja bojim duhova...pa to je samo duh mojega dede...koji me budnim okom pazi :)

ja sam jednom..bilo je ljeto..navece..sve pootvarano i mrak... gledao sam neki horror..jos sam bio mladi...ajmo rec da sam neki manji frast dozivio..bilo je s nekim onim reaper oni u crnom s kosom .ako znate o cem pricam..u biti..i krenuo u svoju sobu..i nisam nis vidio ..odjednom kak sam kroz vrata vidio mjesec..vidio isto tak crni taj ogrtac...i nesto u ruci nalik tom...poceo vristat..i u neki sok lupio...nakon par sekndi se upalilo svjetlo...stari dotrco..svjetlo upalio stric koji je bio doso kod mene...imao kapuljacu na trenerci i stavio jer je bila kisa pocela....a u ruci drzo neku cijev nes...u biti..od tog trena..mislim da sve te pojave i sve to...da se sve to u nasem mozgu odvija..nemora da neko bude..vec neki dogadaj iz mladosti kojeg se nesjecamo i u potsvjesti bojimo..i onda tako nes.nekada jednostavno izade na vidjelo..
[Vrh] Go down
(CroM)Flash
Dinosaur
(CroM)Flash


Male
Aries Tiger
Broj postova : 438
Age : 86
Location : Inside your computer!
Registration date : 30.11.2007

Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj - Page 2 Icon_minitimepet vel 27, 2009 6:03 am

Berny je napisao/la:
Svjetloisjena je napisao/la:
Pa moji dragi umrli jesu na neki način uz mene, ali ja to drugačije doživljavam. Pitanje je što mi zapravo vidimo kao duhove, ako ih vidimo ili doživimo na neki način, o tome ima puno različitih teorija, mislim da smo u starijim postovima o tome pisali, ako ti se da prokopati po počecima one teme na kojoj ima najviše postova o duhovima s raznim pričama. :)
aha normalno da budem :D ja smatram duhove ustvari dusama koje misle da nisu nes obavile u ovom zivotu i stoga lutaju ovdje u nadi da ce prepraviti to sto nisu napravile :)

to smatraju i 95 posto redatelja u horror ili tak nekim filmovima...uvijek tako nesto bude ;)
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj - Page 2 Icon_minitimepet vel 27, 2009 1:06 pm

Ja sam nekada vjerovao da je duh neki prostorno-vremenski poremećaj ali pošto sve manje vjerujem u vrijeme jer je vrijeme zapravo nešto što su ljudi izmislili, tako ne vjerujem više ni u tu mogućnost p-v poremećaja.

Ali opet imam nekakve svoje "vizije" o kojima možda i napišem topic, ali te vizije su o cjelokupnom sistemu zvanom postojanje :D
Uključuju najmanje čestice poput atoma pa do svemirskog beskraja, ali opet riječ je samo o mojoj mašti, i općenitom maštanju o svemu tome. Ništa konkretno pošto se ne razumijem u matematiku i fiziku (mrzim sve sa onim formulama, nikada ih nisam volio :D ).

Još uzimam u obzir postojanje nekakvih dimenzija pa mislim da su mogući i nekakvi poremećaji među njima.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj - Page 2 Icon_minitimepet vel 27, 2009 9:17 pm

Neobicni forumas je napisao/la:
Ja sam nekada vjerovao da je duh neki prostorno-vremenski poremećaj ali pošto sve manje vjerujem u vrijeme jer je vrijeme zapravo nešto što su ljudi izmislili, tako ne vjerujem više ni u tu mogućnost p-v poremećaja.

Ali opet imam nekakve svoje "vizije" o kojima možda i napišem topic, ali te vizije su o cjelokupnom sistemu zvanom postojanje :D
Uključuju najmanje čestice poput atoma pa do svemirskog beskraja, ali opet riječ je samo o mojoj mašti, i općenitom maštanju o svemu tome. Ništa konkretno pošto se ne razumijem u matematiku i fiziku (mrzim sve sa onim formulama, nikada ih nisam volio :D ).

Još uzimam u obzir postojanje nekakvih dimenzija pa mislim da su mogući i nekakvi poremećaji među njima.
hehehe postoje dimenzije druge al tek kada nas usisa crna rupa :D
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj - Page 2 Icon_minitimepet vel 27, 2009 9:48 pm

Čitao sam prije bio ono o tvom tapšanju po ramenu, zaboravio sam napisati, to mi je još netko pričao da je osjetio da ga je netko potapšao u kući po ramenu a u kući nije bilo nikoga :/

Kad te usiše crna rupa ulaziš u dimenziju "bye bye" :D
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj - Page 2 Icon_minitimesub vel 28, 2009 12:24 am

Neobicni forumas je napisao/la:
Čitao sam prije bio ono o tvom tapšanju po ramenu, zaboravio sam napisati, to mi je još netko pričao da je osjetio da ga je netko potapšao u kući po ramenu a u kući nije bilo nikoga :/

Kad te usiše crna rupa ulaziš u dimenziju "bye bye" :D
ma ne neki znanstvenici tvrde da kada udjemo u crnu rupu ...da je to ustvari crvotocina :D
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj - Page 2 Icon_minitimesub vel 28, 2009 12:41 am

A neki znanstvenici tvrde da drobi sve pa čak i vrijeme premda ja to ne razumijem.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj - Page 2 Icon_minitimesub vel 28, 2009 1:15 am

Neobicni forumas je napisao/la:
A neki znanstvenici tvrde da drobi sve pa čak i vrijeme premda ja to ne razumijem.
haha nema vremena kada udjemo u crnu rupu...zanimljivo
[Vrh] Go down
(CroM)Flash
Dinosaur
(CroM)Flash


Male
Aries Tiger
Broj postova : 438
Age : 86
Location : Inside your computer!
Registration date : 30.11.2007

Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj - Page 2 Icon_minitimesub vel 28, 2009 6:41 am

Neobicni forumas je napisao/la:
A neki znanstvenici tvrde da drobi sve pa čak i vrijeme premda ja to ne razumijem.


da..jer ima gustocu neopisivo veliku...da mozemo kao komadic samo...npr sibica velicine..tezio bih neznam nekih par sto tisuca tona..ako ne i milijune..sta je nezamislivo..al istinito...bilo je na nasnl geografiku :D ...to sam pratio ...:)
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj - Page 2 Icon_minitimesub vel 28, 2009 6:30 pm

(CroM)Flash je napisao/la:
Neobicni forumas je napisao/la:
A neki znanstvenici tvrde da drobi sve pa čak i vrijeme premda ja to ne razumijem.


da..jer ima gustocu neopisivo veliku...da mozemo kao komadic samo...npr sibica velicine..tezio bih neznam nekih par sto tisuca tona..ako ne i milijune..sta je nezamislivo..al istinito...bilo je na nasnl geografiku :D ...to sam pratio ...:)
a takoooo
[Vrh] Go down
Neobicni forumas
Majmun
Neobicni forumas


Male
Libra Rat
Broj postova : 1133
Age : 39
Location : En lignje
Registration date : 19.11.2007

Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj - Page 2 Icon_minitimesub vel 28, 2009 7:22 pm

(CroM)Flash je napisao/la:
Neobicni forumas je napisao/la:
A neki znanstvenici tvrde da drobi sve pa čak i vrijeme premda ja to ne razumijem.


da..jer ima gustocu neopisivo veliku...da mozemo kao komadic samo...npr sibica velicine..tezio bih neznam nekih par sto tisuca tona..ako ne i milijune..sta je nezamislivo..al istinito...bilo je na nasnl geografiku :D ...to sam pratio ...:)

Nije mi samo jasno kako utječe na vrijeme, možeš mi pojasnit onako za mene laika :D
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj - Page 2 Icon_minitimened oľu 01, 2009 12:35 am

Neobicni forumas je napisao/la:
(CroM)Flash je napisao/la:
Neobicni forumas je napisao/la:
A neki znanstvenici tvrde da drobi sve pa čak i vrijeme premda ja to ne razumijem.


da..jer ima gustocu neopisivo veliku...da mozemo kao komadic samo...npr sibica velicine..tezio bih neznam nekih par sto tisuca tona..ako ne i milijune..sta je nezamislivo..al istinito...bilo je na nasnl geografiku :D ...to sam pratio ...:)

Nije mi samo jasno kako utječe na vrijeme, možeš mi pojasnit onako za mene laika :D
gusce je od vremena :D
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj - Page 2 Icon_minitimened oľu 01, 2009 2:46 am

Ides koji film ako vas zanima od duhova film moj glas ide "The Eye" sa Jessicom Albom PS...ne gledat prije no sto idete zzzzzzzz :D
[Vrh] Go down
BAROŠ
Prašina



Male
Sagittarius Rat
Broj postova : 3
Age : 39
Registration date : 19.03.2009

Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj - Page 2 Icon_minitimečet oľu 19, 2009 4:49 am

Svjetloisjena je napisao/la:
Pa moji dragi umrli jesu na neki način uz mene, ali ja to drugačije doživljavam. Pitanje je što mi zapravo vidimo kao duhove, ako ih vidimo ili doživimo na neki način, o tome ima puno različitih teorija, mislim da smo u starijim postovima o tome pisali, ako ti se da prokopati po počecima one teme na kojoj ima najviše postova o duhovima s raznim pričama. :)

NE MOŽEMO SVI OSJETIT I VIDJETI DUHOVE I KOMUNICIRATI S NJIMA,ZA TO TREBA IMATI RAZVIJENA POSEBNA OSJETILA,ONI KOJI IH IMAJU RAZUMIJU ME O CEMU GOVORIM JA SAM IMAO DOSTA SUSRETA S NEOBJASNJIVIM I MISTERIOZNIM POJAVAMA I IMAM PRIROĐENE NEKE SPOSOBNOSTI ZA KOJE NI SAM NEMAM OBJASNJENJA
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj - Page 2 Icon_minitimečet oľu 19, 2009 9:47 am

BAROŠ je napisao/la:
Svjetloisjena je napisao/la:
Pa moji dragi umrli jesu na neki način uz mene, ali ja to drugačije doživljavam. Pitanje je što mi zapravo vidimo kao duhove, ako ih vidimo ili doživimo na neki način, o tome ima puno različitih teorija, mislim da smo u starijim postovima o tome pisali, ako ti se da prokopati po počecima one teme na kojoj ima najviše postova o duhovima s raznim pričama. :)

NE MOŽEMO SVI OSJETIT I VIDJETI DUHOVE I KOMUNICIRATI S NJIMA,ZA TO TREBA IMATI RAZVIJENA POSEBNA OSJETILA,ONI KOJI IH IMAJU RAZUMIJU ME O CEMU GOVORIM JA SAM IMAO DOSTA SUSRETA S NEOBJASNJIVIM I MISTERIOZNIM POJAVAMA I IMAM PRIROĐENE NEKE SPOSOBNOSTI ZA KOJE NI SAM NEMAM OBJASNJENJA

A zašto vičeš velikim slovima i zašto si kvotao moj post kad, čini mi se, ne odgovaraš izravno na njega nego na temu? A ako misliš da si jedini s ekstrasenzornim sposobnostima, varaš se, gotovo svi ljudi imaju neki oblik toga ali ga često ne prepoznaju, a manifestira se na razne načine pa mi ovdje među ostaalim razmijenjujemo iskustva i o tome. Koliko ljudi, toliko stupnjeva i načina doživljavanja.

Ja sam noćas u snu na svoj način srela susjedu koju sam poznavala više od 40 godina, sprovod joj je bio u ponedjeljak kad sam bila na putu i imala sam dojam da se ljuti na mene jer me nije htjela ni pogledati.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj - Page 2 Icon_minitimečet oľu 19, 2009 8:57 pm

Svjetloisjena je napisao/la:
BAROŠ je napisao/la:
Svjetloisjena je napisao/la:
Pa moji dragi umrli jesu na neki način uz mene, ali ja to drugačije doživljavam. Pitanje je što mi zapravo vidimo kao duhove, ako ih vidimo ili doživimo na neki način, o tome ima puno različitih teorija, mislim da smo u starijim postovima o tome pisali, ako ti se da prokopati po počecima one teme na kojoj ima najviše postova o duhovima s raznim pričama. :)

NE MOŽEMO SVI OSJETIT I VIDJETI DUHOVE I KOMUNICIRATI S NJIMA,ZA TO TREBA IMATI RAZVIJENA POSEBNA OSJETILA,ONI KOJI IH IMAJU RAZUMIJU ME O CEMU GOVORIM JA SAM IMAO DOSTA SUSRETA S NEOBJASNJIVIM I MISTERIOZNIM POJAVAMA I IMAM PRIROĐENE NEKE SPOSOBNOSTI ZA KOJE NI SAM NEMAM OBJASNJENJA

A zašto vičeš velikim slovima i zašto si kvotao moj post kad, čini mi se, ne odgovaraš izravno na njega nego na temu? A ako misliš da si jedini s ekstrasenzornim sposobnostima, varaš se, gotovo svi ljudi imaju neki oblik toga ali ga često ne prepoznaju, a manifestira se na razne načine pa mi ovdje među ostaalim razmijenjujemo iskustva i o tome. Koliko ljudi, toliko stupnjeva i načina doživljavanja.

Ja sam noćas u snu na svoj način srela susjedu koju sam poznavala više od 40 godina, sprovod joj je bio u ponedjeljak kad sam bila na putu i imala sam dojam da se ljuti na mene jer me nije htjela ni pogledati.
zanimljivo to je i moja Ujna slicno sanjala da se baka ljuti na nju...a sta se tice sposobnosti...moj pradida je bio strucnjak sa Viskom on je trazio s viskom zrtve i to... ili prezivjele uglavnom radio je za muriju sa Viskom...i svi mogu s time baratati... al ovisi kakavu energiju isijavas :D
[Vrh] Go down
Sponsored content





Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj   Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Duh žene uzrokovao histeriju u Sj. Irskoj
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» vicevi..

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Bliski susreti-
Forum(o)Bir: