Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Škola/Faks

Go down 
+20
tomi
Skulptura
Blizzard
Chakotay
Absynthia
Legionar
snow queen
josip21
silver
minchy^_^
Svjetloisjena
floridana
Gea
Cylon
urbanaaa
ThE_IMMORTAL
gothic45
Jaykof
Alpha
Annon Imus
24 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Škola/Faks - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Škola/Faks   Škola/Faks - Page 3 Icon_minitimepon stu 30, 2009 1:55 am

I meni se ovo čini poznatim lol
Doduše kod mene je matematika u srednjoj bila doslovno za 6 osnovne bag tako da je tu uvijek bila čista petica, jer kako bi profesorica govorila: "Vi ste stvoreni za umjetnike, a ne za matematičare"
i opet mi nije bilo jasno kako je netko mogao pasti taj predmet Boink
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Škola/Faks - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Škola/Faks   Škola/Faks - Page 3 Icon_minitimepon stu 30, 2009 2:00 am

Athena je napisao/la:


Ovakve ocjene mi zvuče vrlo poznato. :D
Jedva sam nekako uspjela izvući 4.5 na račun društvenih predmeta.
Ma tko bi se s matematikom zamarao? lol!

Znači na lijepe oči si imala peticu. Sram te bilo :P

Nemoj ti matematiku, to je najbolji predmet... Nakon fizike ofc lol!
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Škola/Faks - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Škola/Faks   Škola/Faks - Page 3 Icon_minitimepon stu 30, 2009 2:06 am

Nikad na lijepe oči, trudom, a na Psihologiji taktikom sa naočalama bez imidža šminkerice. ;) 8)
Uz pomoć te taktike olakšala sam jedan usmeni, ali znanja i priprema nije manjkalo, iako je ispitivanje trajalo minutu.:P

Matematika, fizika, kemija...uh! doh
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Škola/Faks - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Škola/Faks   Škola/Faks - Page 3 Icon_minitimepon stu 30, 2009 2:16 am

Lijepo što si se trudila imati lijepe oči :D :P

Ali...ali... ti predmeti su zakon :(
zubi
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Škola/Faks - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Škola/Faks   Škola/Faks - Page 3 Icon_minitimepon stu 30, 2009 2:18 am

Kaže rođeni fizičar :P
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Škola/Faks - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Škola/Faks   Škola/Faks - Page 3 Icon_minitimepon stu 30, 2009 2:20 am

@Omega, ne zezaj da ne ponavljam ponovno.
Sad nisam na satu Psihologije. 8)

Ajde, ovako. :P
Ti predmeti su zakon ako se dovoljno i često obrađuju na satu ides , što u općoj gimnaziji nije bio slučaj.
Barem ne u mom slučaju. scratch
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Škola/Faks - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Škola/Faks   Škola/Faks - Page 3 Icon_minitimepon stu 30, 2009 2:28 am

Ajde, neću više zezati :)

Naravno da neće ti predmeti biti zakon svima, kao što to nije niti hrvatski niti engleski niti povijest. Meni su ti predmeti bili zanimljivi, mnogima drugima nisu, nikom ništa ides

Btw imao sam 2 i 3 iz fizike gica zubi
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Škola/Faks - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Škola/Faks   Škola/Faks - Page 3 Icon_minitimepon stu 30, 2009 2:34 am

Ma nemoj? 8)
Tko bi rekao! zubi
Ja sam imala 3 iz Fizike i 3 iz Kemije, izuzetno 4 (najgore ocjene uz matematiku). no

Zato su ti sigurno matka, engleski, hrvatski, povijest išli kao podmazani. :D
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Škola/Faks - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Škola/Faks   Škola/Faks - Page 3 Icon_minitimepon stu 30, 2009 2:40 am

Pa... Da mi se nije zamjerila profesorica, imao bi 5, ali kako je ona meni u drugom razredu odlučila davati jedinice bezveze i još mi je prigovarala zbog nekih stvari, rekoh joj da do kraja 4. neću niti pogledati fiziku i da ću nakon toga ići to studirati. U biti joj je bilo žao što sam astronomiji davao prednost ispred fizike pa se htjela malo osvetiti, ili štogod misli

Jezici mi općenito ne idu, pogotovo njemački, engleski donekle čak i ide. Hrvatski... Bah, književnost, to sam štrebao samo za test, a ocjenu sam nadoknađivao na gramatici. Povijest štima, zanimala me i dao sam si truda na tom području iako sam dosad većinu toga zaboravio ides

Ali zato je tebi sve drugo išlo pretpostavljam :D
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Škola/Faks - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Škola/Faks   Škola/Faks - Page 3 Icon_minitimepon stu 30, 2009 3:01 am

Sve drugo osim prirodnih predmeta. zubi
Ono što preostaje, "neprirodno". :D

Znam da profesori mogu nekog uzeti na zub. Tako je kod nas stari profesor iz povijesti neke. Srećom, ja nisam bila ta, jer sam uvijek naglas čitala, kad su me već prozivali. study
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Škola/Faks - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Škola/Faks   Škola/Faks - Page 3 Icon_minitimesri pro 02, 2009 12:37 am

Neide mi programiranje. Joj kako ne volim taj predmet affraid
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Škola/Faks - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Škola/Faks   Škola/Faks - Page 3 Icon_minitimesri pro 02, 2009 4:25 pm

^^ni meni nije išao.....dosta mi je trebalo da se prebacim na "programerski" način razmišljanja..a sad mi dosta dobro ide ;)

Šta studiraš?
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Škola/Faks - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Škola/Faks   Škola/Faks - Page 3 Icon_minitimesri pro 02, 2009 10:11 pm

Računarstvo (informatika) lol!
Ali da sam prije znala da postoji programiranje, sigurno nebi izabrala taj faks... Boink
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Škola/Faks - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Škola/Faks   Škola/Faks - Page 3 Icon_minitimesri pro 02, 2009 10:20 pm

Računarstvo i informatika nije isto, proguglaj malo.
Ako studiraš informatiku, programiranje je ono da ga hebeš najvažniji kolegij jer bez toga si drek. U računarstvu su također potrebni programski jezici za rješavanje računskih problema. Završavam informatiku tako da sam dobro upućena u sve to. ;)
[Vrh] Go down
Cinderella
Majmun
Cinderella


Female
Aquarius Cat
Broj postova : 1675
Age : 36
Registration date : 01.11.2009

Škola/Faks - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Škola/Faks   Škola/Faks - Page 3 Icon_minitimesri pro 02, 2009 10:24 pm

To je dvoje slično zato sam napisala informatika u zagradi. Kad kažem nekome računarstvo oni pomisle na ekonomiju pa eto da nebi bilo zabune. Kod nas više matematike neko programiranja.
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Škola/Faks - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Škola/Faks   Škola/Faks - Page 3 Icon_minitimečet pro 03, 2009 1:37 am

urbanaaa je napisao/la:
Ako studiraš informatiku, programiranje je ono da ga hebeš najvažniji kolegij jer bez toga si drek. U računarstvu su također potrebni programski jezici za rješavanje računskih problema.

Mozes pojasniti malo confused
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Škola/Faks - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Škola/Faks   Škola/Faks - Page 3 Icon_minitimečet pro 03, 2009 2:07 am

Šta da ti pojasnim tomica? Pepeljuga je poistovječila informatiku i računarstvo, te kaže da ne bi upisala to da je znala da ima programiranja. E sad ja kažem da informatika se praktički vrti oko programiranja, a važna je i za računarstvo za specifične računske probleme u koje ne bi ulazila jer ne studiram to. Uglavnom, htjela sam reći kako me začudilo što nije znala da ima programiranja, upisala ona jedno ili drugo.

Detaljnije o jednom i drugome..neka gugla koga zanima.

Računarstvo - Computer science
Informatika - Information Techology
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Škola/Faks - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Škola/Faks   Škola/Faks - Page 3 Icon_minitimečet pro 03, 2009 2:16 am

Dakle, rekla si da se kod informatike sve vrti oko programiranja, a u racunarstvu je jako vazna stvar :D Slicno je, nemoj nam napadati Pepeljugu :P

Zbunjuju mene ti nazivi. Mislio sam da je racunarstvo programiranje, a racunalstvo computer science.
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Škola/Faks - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Škola/Faks   Škola/Faks - Page 3 Icon_minitimečet pro 03, 2009 2:19 am

gle, i ja sam na računarstvu, i znam nekoliko ljudi koji studiraju informatiku.. i kod nas(mislim tamo gdje idem na faks) nema skoro nikakve razlike između programiranja, mislim što se gradiva tiče...
ma pepeljuga je samo mislila pojasnit narodu jer se i meni znalo događat da ljudi govore da studiram računovodstvo... lol!
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Škola/Faks - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Škola/Faks   Škola/Faks - Page 3 Icon_minitimečet pro 03, 2009 2:26 am

Tko je napada? Ono što sam navela su dodirne točke, ostalo je dosta različito. Računarstvo je više kao elektrotehnika i informatika, više je hardverski orijentirano, kako što radi ovo ono, a informatika je samo informatika orijentirana isključivo na softver. Programi na jednom i drugom studiju se razlikuju i to dosta tako da ne bih rekla da su preslični..barem ono što vidim na Riječkim fakultetima. Smatram računarstvo težim, al dobro to je isto dosta individualno. RačunaLstvo je krivi izraz za računaRstvo :D
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Škola/Faks - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Škola/Faks   Škola/Faks - Page 3 Icon_minitimečet pro 03, 2009 2:31 am

urbanaaa je napisao/la:
Tko je napada?
Uoci smajleke :D 5
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Škola/Faks - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Škola/Faks   Škola/Faks - Page 3 Icon_minitimečet pro 03, 2009 2:34 am

^^ evil hug

Nisam sigurna ono što sam navela za računarstvo jer kao što rekoh ne studiram ga, al za informatiku sam sigurna. Baš sam gledala program računarstva na riteh-u, sviđa mi se..žao mi je što to nisu ranije uveli...nemam vremena više za studiranje, treba netko i radit lol
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Škola/Faks - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Škola/Faks   Škola/Faks - Page 3 Icon_minitimečet pro 03, 2009 2:42 am

da, računarstvo si baš pogodila, većinom se bazira na hardveru, al ovdje u mene za moj pojam imamo previše programiranja, iako to meni nije neki problem, al u tri godine 6 predmeta u kojima se radi programiranje, od prog jezika c,c++,c# pa do programiranja za internet...
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Škola/Faks - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Škola/Faks   Škola/Faks - Page 3 Icon_minitimečet pro 03, 2009 2:50 am

Vi imate praktički 2 faxa u jednom...zahebano...
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Škola/Faks - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Škola/Faks   Škola/Faks - Page 3 Icon_minitimečet pro 03, 2009 2:59 am

urbanaaa je napisao/la:
Vi imate praktički 2 faxa u jednom...zahebano...
e a znaš šta je tuga... svak položi programiranja kad tad, al 90% ljudi muči matematika i zbog tog predmeta se ispisuju.....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Škola/Faks - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Škola/Faks   Škola/Faks - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Škola/Faks
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Obitelj :: Teens-
Forum(o)Bir: