Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Ukazanja

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
josip21
banned

Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Registration date : 15.12.2008

PostajNaslov: Re: Ukazanja   pet srp 03, 2009 7:33 pm

pa di je....ja ga ne vidim...
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba

Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Registration date : 03.07.2009

PostajNaslov: Re: Ukazanja   pet srp 03, 2009 7:45 pm

Josipe, zato sta mu nisi fan :)

Ma naravno da tu nesto vise ima, vjerujem u ukazanja jer znam da su to poruke s one strane i da imaju svoju svrhu jer Djevica Marija, Isus, Buda i ostale ikone su samo projekcije koje su nama bliske jer smo tako odgojeni pa cemo ih shvatiti ozbiljnije nego da vidimo nekakve nehumanoidne ili amorfne entitete...
[Vrh] Go down
Gea
Moderator

Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10216
Registration date : 21.04.2009

PostajNaslov: Re: Ukazanja   pet srp 03, 2009 7:52 pm

e vidiš ja bi baš u to povjerovala, a da mi se prikaže Djevica Marija ja bi ko nevjerni Toma ispipavala istinitost :P

Žaba

Female
Libra Monkey

PostajNaslov: Re: Ukazanja   pet srp 03, 2009 7:59 pm

Da, pa sama si sad rekla da vise vjerujes u takvo nesto nego u Gospu...znaci, to ce ti se kod ukazanja i pojaviti, da ne bi shvatila neozbiljno :)
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek

Male
Libra Dog
Broj postova : 6272
Registration date : 26.05.2009

PostajNaslov: Re: Ukazanja   sub srp 04, 2009 2:11 pm

ja bih baš volio da mi se ukaže neko više biće, ali nije svakom dano. Obličje koje bi to biće trebalo poprimiti nije mi bitno, glavno je da možemo komunicirati. Jer koji bi smisao ukazanje imalo ako ne bi bilo komunikacije? :)

Žaba

Female
Libra Monkey

PostajNaslov: Re: Ukazanja   sub srp 04, 2009 2:30 pm

Da, i ja bi...samo se nadam da ne bi pocela vristati od straha :)
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek

Male
Libra Dog

PostajNaslov: Re: Ukazanja   sub srp 04, 2009 2:33 pm

Ma ne bi. Oni bi našli načina da te umire. :)

banned

Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Registration date : 15.12.2008

PostajNaslov: Re: Ukazanja   sub srp 04, 2009 2:49 pm

Narayana je napisao/la:
Da, i ja bi...samo se nadam da ne bi pocela vristati od straha :)

pa koliko ja znam skoro svaki put kad bi netko rekao da je imao nekakvo ukazanje primjerice Gospe rekao bi da se uopce nije prestrasio i da je osjecao nesto kao spokoj i blazenstvo...tako nesto...
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba

Female
Libra Monkey

PostajNaslov: Re: Ukazanja   sub srp 04, 2009 3:00 pm

Evo jedna zena mi je pricala kako joj se Gospa ukazala, ali zena inace pati od epilepsije pa je takvima tesko povjerovati; da je pricala sa prijateljicom u parku i da se iz krosnje stabla iza njih odjednom pojavilo svjetlo, kao suncevo ali je postajalo sve jace i jace, dok joj se nije ukazala Gospa, iza nje Isus na krizu sa blazenim izrazom lica, a mladji sin od te zene je stajao izmedju njih i smijesio se, svi troje su se nalazili u nekakvom kanuu...kaze da joj je Gospa samo rekla: ne brini se, i on je jedan od izabranih.
Ova je ostala zaledjena od iznenadjenja, ne od straha i samo je rekla prijateljici: ukazala mi se Gospa! i otrcala kuci od soka :)

Sad, koliko je to istina i sta joj je Gospa htjela poruciti, ko zna...njoj ni dan danas nije jasno.
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek

Male
Libra Dog

PostajNaslov: Re: Ukazanja   sub srp 04, 2009 3:04 pm

a kad joj se to ukazala? Ima već dugo?

Žaba

Female
Libra Monkey

PostajNaslov: Re: Ukazanja   sub srp 04, 2009 3:20 pm

Ima jedno dvije godine...zasto?
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek

Male
Libra Dog

PostajNaslov: Re: Ukazanja   sub srp 04, 2009 3:23 pm

možda je aludirala na 2012. cerek
Ne znam, što bi inače moglo značiti da je i on jedan od izabranih... za što? Da preživi? Da uzađe na nebo?

Žaba

Female
Libra Monkey

PostajNaslov: Re: Ukazanja   sub srp 04, 2009 4:19 pm

E, to bi i ja voljela znat, a ona pogotovo...moze bit nesto sasvim nebitno za covjecanstvo, mozda se neka njena zelja projicirala...ko zna, jos ima i epilepsiju...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Ukazanja   sub srp 04, 2009 5:57 pm

Ne znam...kad krenu te price da je netko 'izabran' odmah me prodje volja za da ozbiljno uzmem u obzir pricu. Takve stvari mi aludiraju na sudbinu. A onda cemu sve ako se zna tko je izabran, a tko nije i sto uopce izvodimo ako nemamo slobodnu volju i izbor?
Moguce da je zena imala ukazanje ali da nije bila u stanju shvatiti poruku. Vjerujem da je to glavni problem u takvim slucajevima...i onda se pribjegne tumacnju poruke kroz vlastitu prizmu i onda...i onda nista :P

Žaba

Female
Libra Monkey

PostajNaslov: Re: Ukazanja   sub srp 04, 2009 6:02 pm

Da, slazem se da nije ni njoj samo bilo bas jasno o cemu ova govori, ali ako je i govorila o sudbini, to ne znaci da se sudbina ne moze promijeniti. Potrebna je ogromna energija za promijeniti, ali u svakom trenutku imamo mogucnost izbora i kao i mogucnost da zavrsimo tocno onako kako smo prije rodjenja izabrali. Kazu da su bitne samo lekcije, ne izbjeci lose ili biti sretan...samo proci lekciju....a u tom kontekstu smo svi na neki nacin izabrani...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4

Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Registration date : 01.10.2007

PostajNaslov: Re: Ukazanja   sub srp 04, 2009 8:26 pm

Narayana je napisao/la:
Ovaj efekt se u psihologiji naziva pareidolija, a vezano za to, evo jedan zabavan clanak o pokojnom Michaelu Jacksonu pa ko ga vidi, neka javi :))))

http://www.net.hr/planet-x/page/2009/07/02/0001006.html

Takvi slučajevi postaju skoro svakodnevnica. :P
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba

Female
Libra Monkey

PostajNaslov: Re: Ukazanja   ned srp 05, 2009 12:02 am

Da...masovna histerija, ja bi rekla
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Ukazanja   uto srp 28, 2009 11:55 am

Lokalno stanovništvo je uvjereno da su gosti sa sobom donijeli poruku: 'da je jedno posvećeno mjesto oskvrnjeno i da se ne treba zabavljati tamo gdje je predviđeno moliti'.

Nakon što je mladoženja u obrisima na zidu seoskog kluba ugledao Sina Božjega i Bogorodicu, pa svatove radosno obavijestio o ukazanju, u jedno je mjestašce nadomak grada Černivci na zapadu Ukrajine pohrlilo stotine vjernika.

Od subote ujutro ispred zida mole, pjevaju, ostavljaju cvijeće, pa čak i novac, te govore da se ukazanje nije dogodilo slučajno.

To im je sam Bog, uvjeravaju, poslao poruku, jer je taj društveni dom izgrađen šezdesetih godina prošlog stoljeća na mjestu na kojem je nekoć stajao križ.

Štoviše, čak je i temelj napravljen od kamenja jedne srušene crkve, pa Gospodinu, misle, nije drago što se na posvećenom mjestu održavaju zabave.

Zato će križ uskoro biti ponovo postavljen, a već se razmišlja i o tome da se u neposrednoj blizini sagradi kapelica, prenosi ukrajinski tisak vijesti iz sela smještenog nedaleko od granice s Rumunjskom. (Izvor)

Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Ukazanja   uto srp 28, 2009 12:03 pm

E, nije mi jasno kako ljudi prvo reagiraju da se ukazanje pojavilo kao upozorenje da se ne slavi na tom mjestu. Ono, glavna stvar kod ukazanja je momentalna eliminacija nekog veselja, slavlja, necega...a nisu se mogli sjetit da je do ukazanja doslo jer ukazani entiteti zele sudjelovat u slavlju ili zele dati blagoslov slavljenicima ili tako nesto...

Pračovjek

Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Registration date : 05.07.2009

PostajNaslov: Re: Ukazanja   uto srp 28, 2009 12:06 pm

ma njima je sve ukazanje, pravo ukazanje je kad se gospa pojavila u nekom gradu bila tak nes sam bio cuo
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Ukazanja   sri pro 02, 2009 3:10 pm

Mary Jo Coady vratila se vjera u Boga nakon što je prije nekoliko dana na dnu svojoj pegli ugledala Kristov lik. Mary kaže da glačalo ni u kojem slučaju ne planira prodati na eBayu.

Mary Jo Coady, 44-godišnjoj Amerikanki 22. studenoga vratila se davno izgubljena vjera. Nakon što je na pegli vidjela lik Isusa odmah je pohrlila viđeno podijeliti sa svojim prijateljima pa je fotku glačala s mrljama u obliku Krista poslala kćerkama i svim prijateljima na Facebooku i kćerkama. I svi su se složili i oni vide isto- sina Božjeg. Nakon toga je, kako kaže, odahnula jer nije poludjela.

"Ovo je bila dobra stvar za mene jer mi je pomogla da ojačam svoju vjeru i nije me sram da to kažem. Vjerujem u Boga i mislim da je ovo znak da će dobre stvari doći, da će stvari biti bolje", rekla je Mary Jo koja je dodala kako ni u kojem slučaju ne planira zaraditi na ovom.
Stvari na kojima se pojavi lik svetih ljudi postižu sjajne cijene na eBayu. Primjer je tostirani sendvič sa sirom na kojem se pojavio lik Djevice Marije koji je prodan za 28 tisuća dolara, prenosi Boston.com. (Izvor)

Nevjerojatno kako fleka na pegli nekome ojaca vjeru. I jos nevjerojatnije kako ljudi koji tako nesto ugledaju ne dozive to mozda kao neku osobnu poruku vec prodaju sendviche na eBay-u...

PostajNaslov: Re: Ukazanja   Today at 3:38 pm

[Vrh] Go down

Ukazanja
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3