Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Život poslije života

Go down 
+82
bodhisattva
GaGa
web dust
leont
grga@bizArt
geapura
tinityrannical
dark evil
2pac
Buby30
CELICNI ALHEMICAR
SkywardSword
Madonna
Einar
Korplikan
orca
wanderer
Abarksas
Floridain
Melkior
Findo
AVeT_
grof
akelsandra
Archangel
PathFinder
hromi
Smokva7
Annabel Lee
UNIDA
BIGFOOT
Dragony
daughter_of_Sun
Legionar
MoW
Flamezar
Pohotni Jarac
flory
konoko1
Athena
schmizzl
floridana
Fantom
tomi
Annon Imus
stella
Michael Wittmann
Luka91
Chakotay
Reptil
B
Casper
Jaykof
Blizzard
Berny_Sinara
garfild
meli
None
siskara
upperground
Thor
malenaivi
korinaema
silver
userNejm
pocahontas
gloria_g
babi
Yado
sanja
Milab
ThE_IMMORTAL
Alpha
Eosphoros
little alien
belongs to lovers
Svjetloisjena
urbanaaa
Aleksandar Veliki
zvezda
malena
Rain
86 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next

Vjerujete li u život nakon života, smrti?
Vjerujem
Život poslije života - Page 5 Icon_vote_lcap86%Život poslije života - Page 5 Icon_vote_rcap
 86% [ 135 ]
Ne vjerujem
Život poslije života - Page 5 Icon_vote_lcap14%Život poslije života - Page 5 Icon_vote_rcap
 14% [ 22 ]
Ukupno glasova : 157
 

Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Život poslije života - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 5 Icon_minitimesri sij 09, 2008 1:19 pm

zvezda je napisao/la:
Po meni je manje bitno gde si nego ko si... Svugde si u sebi, jedino sto ti treba je vreme... *


E da...jedino sto ti treba je vrijeme...sitnica jedna...zato i rekoh ranije...zivot, obaveze...pogotovo ako si zensko...vrijeme je ono sto nam kronicno nedostaje...
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Život poslije života - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 5 Icon_minitimesri sij 09, 2008 4:44 pm

iz vlastitog iskustva, ne bih se složila s vama. skužila sam da vremena imam za sve, apsolutno za sve, kad to želim i za ono što želim.
a kad mi se neda nešto, onda kažem da nisam stigla ili da nemam vremena. tako da kod mene to ne pali....
na žalost, nemam opravdanja za masu stvari koje nisam napravila no no no
[Vrh] Go down
upperground
Stanica
upperground


Male
Virgo Rat
Broj postova : 26
Age : 51
Registration date : 06.01.2008

Život poslije života - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 5 Icon_minitimesri sij 09, 2008 6:18 pm

Rie je napisao/la:
Pa to je onaj znanstveni dio lovely

A šta sa ljudima koji su doživjeli vantjelesna iskustva, NDE recimo? Misliš da je sve to izmišljotina?

Ja sam prije jedno 13 godina kad sam krocio putem znanja uspio izici iz sebe. Radilo se o tome da mi je onda svjest bila vrlo jaka, nisam imao nekih gubitaka al sam bio i jako neiskusan.
Spavao sam, u tom trenu energetsko tijelo mi se pocelo kroz glavu pokretat prema van, ogromna grmljavina na potiljku i strah, al strah toliko jak kakvoga jos nisam nikada upoznao. Izislo mi je energetsko tijelo van, na strop sobe. Vidio sam sebe kako lezim na krevetu i mogu kontrolirati cijelu situaciju, potpuno svijestan samo bez tijela. Nije trjalo dugo mozda dvije minute, povratak u tijelo je bilo koda sam ja recimo kanta a neko u mene sipa vodu, bez vode :) velikom brzinom i svega sam bio svjestan. U cjelom tom izvantjelesnom iskustvu bio sam u velikom toplom plavetnilu i vidio sam sve koda je dan mada se to dogadjalo nocu dok je bio mrak u sobi. Do sada, nisam vise to imao ali radim ovih mjeseci na tome :)

Kasnije sam vidio emisiju na tv-u, da neke trudnice pri poodu, kad dozive privremenu smrt, ispricaju isti taj opis koji sam i ja dozivio. :)
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Život poslije života - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 5 Icon_minitimesri sij 09, 2008 6:24 pm

upperground je napisao/la:
Rie je napisao/la:
Pa to je onaj znanstveni dio lovely

A šta sa ljudima koji su doživjeli vantjelesna iskustva, NDE recimo? Misliš da je sve to izmišljotina?

Ja sam prije jedno 13 godina kad sam krocio putem znanja uspio izici iz sebe. Radilo se o tome da mi je onda svjest bila vrlo jaka, nisam imao nekih gubitaka al sam bio i jako neiskusan.
Spavao sam, u tom trenu energetsko tijelo mi se pocelo kroz glavu pokretat prema van, ogromna grmljavina na potiljku i strah, al strah toliko jak kakvoga jos nisam nikada upoznao. Izislo mi je energetsko tijelo van, na strop sobe. Vidio sam sebe kako lezim na krevetu i mogu kontrolirati cijelu situaciju, potpuno svijestan samo bez tijela. Nije trjalo dugo mozda dvije minute, povratak u tijelo je bilo koda sam ja recimo kanta a neko u mene sipa vodu, bez vode :) velikom brzinom i svega sam bio svjestan. U cjelom tom izvantjelesnom iskustvu bio sam u velikom toplom plavetnilu i vidio sam sve koda je dan mada se to dogadjalo nocu dok je bio mrak u sobi. Do sada, nisam vise to imao ali radim ovih mjeseci na tome :)

Kasnije sam vidio emisiju na tv-u, da neke trudnice pri poodu, kad dozive privremenu smrt, ispricaju isti taj opis koji sam i ja dozivio. :)
osim tog straha, opiši feeling - ugodno??
[Vrh] Go down
upperground
Stanica
upperground


Male
Virgo Rat
Broj postova : 26
Age : 51
Registration date : 06.01.2008

Život poslije života - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 5 Icon_minitimesri sij 09, 2008 6:30 pm

gloria_g je napisao/la:

osim tog straha, opiši feeling - ugodno??

Vrlo ugodno, toplo, mekano, slobodno,.. ostalo se neda rijecima opisati. :)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Život poslije života - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 5 Icon_minitimečet sij 10, 2008 3:46 am

Zanimljive i veoma indikativne su godine u kojima ti se to desilo, ako je bilo pre 13 godina. Mnogi ih navode kao pravo vreme za okultne inicijacije... :) *
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Život poslije života - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 5 Icon_minitimečet sij 10, 2008 11:54 am

divno - još ću poželjet ubrzanje odlaska lolcina

pogotovo ovih dana - dođe mi da izletim iz sebe...raste mi umnjak i rastura me lolcina lolcina lolcina
[Vrh] Go down
upperground
Stanica
upperground


Male
Virgo Rat
Broj postova : 26
Age : 51
Registration date : 06.01.2008

Život poslije života - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 5 Icon_minitimečet sij 10, 2008 12:38 pm

zvezda je napisao/la:
Zanimljive i veoma indikativne su godine u kojima ti se to desilo, ako je bilo pre 13 godina. Mnogi ih navode kao pravo vreme za okultne inicijacije... :) *

Da, onda je svjesnost vrlo jaka samo sto ne postoji znanje i iskustvo :) .
Sada vise nemam toliku svjesnost al imam neko znanje i neka iskustva.
Vracam nazat svijesnost rekapitulacijom da bi mi bila ista ili bar priblizno jaka tako da bi mogao vladati u tom situacijom u takvom trenutku. :)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Život poslije života - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 5 Icon_minitimečet sij 10, 2008 7:25 pm

Mudro... :) *
[Vrh] Go down
siskara
Stanica
siskara


Male
Gemini Snake
Broj postova : 22
Age : 46
Location : Posušje
Registration date : 02.10.2007

Život poslije života - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 5 Icon_minitimečet vel 14, 2008 11:53 am

TA ODAKLE TOLIKI DUHOVI...
NARAVNO DA VJERUJEM DA IMA NEŠTO MALO ŽIVOTA NEKAKVOG
SIGURNO lol!


hail affraid face
[Vrh] Go down
None
banned



Female
Capricorn Dragon
Broj postova : 2617
Age : 35
Registration date : 26.02.2008

Život poslije života - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 5 Icon_minitimeuto vel 26, 2008 2:39 pm

moje mišljenje je da duh nikad ne umre... sad dali luta poslje "smrti" ili se nastani u drugom tijelu nebi znala no
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Život poslije života - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 5 Icon_minitimesri tra 02, 2008 2:01 pm

gloria_g je napisao/la:
što se tiče prvog dijela ove priče a tiče se godina, vremena - bila sam na regresiji i ako uzmemo u obzir da to nije bila moja mašta, već fakat moji proživljeni životi ("vidjela" sam ih 4 - iako sam uvijek sumnjičava - Nevjerni Toma sam ja :) :) :) )
mogu naglasiti DA SE NIGDJE NIKAKVO VRIJEME NE POKAZUJE. razdoblja sam mogla odprilike odrediti samo po vanjskim obilježjima, odjeći i okolini.
dakle, ako uzmemo u obzir da je to fakat bila "istina" (a ne moja mašta) vrijeme ne postoji, pa tako niti određenje koliko je godina prošlo između naša dva života, a time i sumnja oko dolaska naših bližnjih da nas dočekaju pri prelasku.

Jel možeš malo opisati ta svoja 4 života? Kako si umorla, da li si i to vidjela?
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Život poslije života - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 5 Icon_minitimesri tra 02, 2008 2:25 pm

meliJ je napisao/la:
gloria_g je napisao/la:
što se tiče prvog dijela ove priče a tiče se godina, vremena - bila sam na regresiji i ako uzmemo u obzir da to nije bila moja mašta, već fakat moji proživljeni životi ("vidjela" sam ih 4 - iako sam uvijek sumnjičava - Nevjerni Toma sam ja :) :) :) )
mogu naglasiti DA SE NIGDJE NIKAKVO VRIJEME NE POKAZUJE. razdoblja sam mogla odprilike odrediti samo po vanjskim obilježjima, odjeći i okolini.
dakle, ako uzmemo u obzir da je to fakat bila "istina" (a ne moja mašta) vrijeme ne postoji, pa tako niti određenje koliko je godina prošlo između naša dva života, a time i sumnja oko dolaska naših bližnjih da nas dočekaju pri prelasku.

Jel možeš malo opisati ta svoja 4 života? Kako si umorla, da li si i to vidjela?

ovako ti je to izgledalo: prvi prizor vidim dječje noge do koljena - kao ležim na leđima u travi sa nogama u zraku. crne cipelice i dokoljenke, na brežuljku - nigdje blizu mene kuća. to je život u Irskoj, otprilike srednji vijek. nalazim kuću i ženu u kuhinji. znam da mi nije mama, to je jako dob ra žena koja brine o meni. skužim da sam siroče. sljedeći prizor , kuća u Londonu (tako to ide, kronologijom ali preskače neke dijelove - ne prikazuje cijeli život u kontinuitetu - bar su meni tako slike dolazile). da sada vdim tu kuću prepoznala bih jem - vidim ju u detalje. ovo je i jedini život u kojem vidim da umire. ležim u toj kući na katu (valjda je to moja soba) i umirem u starosti.
gledam u sebe na krevetu, totalno čudan osjećaj - al totalno cool.
tu umirem, i sljedeći prizor hodam ulicom sa muškarcem, ženom (imam negdje oko 5 godina) i još jednim djetetom, i tek tada skužim da sam to ja, mama, tata i moj brat. u tom životu sam muškarac. po odjeći bih rekla možda negdje 20 - 30 godine prošlog stoljeća, i to negdje možda Njemačka ili Francuska.zanmiljivo je da ti sve znaš u jednom trenutku. čim sam ugledala prizor nas četvero. znala sam da mene i brata majka ne voli, da nas je rodila samo da udovolji našem ocu, tj. svom mužu, da nas otac obožava, a majci je cijeli svijet i svemir njem muž....

slike dolaze kronološki ali napreskokce, preskače razdoblja. osim toga, dolaze samo od sebe, bez ikakve naše kontrole. odnosno, bar je meni tako bilo...
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Život poslije života - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 5 Icon_minitimesri tra 02, 2008 2:31 pm

Zanimljivo. I ja bi rado išla na regresiju, to mi je već želja dosta godina, no nisam nikad srela osobu koja bi mi pomogla u tome, odnosno napravila regresiju.
Tko je tebi napravio regresiju?
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Život poslije života - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 5 Icon_minitimesri tra 02, 2008 2:36 pm

jedna žena koja se time bavi, u Zagrebu, al ja sam ti fakat zaboravila kak se zove, a i nemam više njen broj. sorry, bilo je to negdje prije cca 10 god.
al probaj uguglat regresija, sigurno ćeš dobiti rezultat. jer u stvari, tko god zna autogeni trening može te voditi kroz regresiju.
[Vrh] Go down
meli
Pračovjek
meli


Female
Pisces Dragon
Broj postova : 3492
Age : 48
Registration date : 15.02.2008

Život poslije života - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 5 Icon_minitimesri tra 02, 2008 2:42 pm

Valjda ću jednom napraviti. Ne bi baš bilo kome dala da me vodi kroz regresiju. Ipak za to treba biti obučena osoba. Hvala.
[Vrh] Go down
garfild
Višestanični organizam
garfild


Male
Aries Horse
Broj postova : 30
Age : 33
Location : Mostar, BiH
Registration date : 03.04.2008

Život poslije života - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 5 Icon_minitimesub tra 05, 2008 3:31 pm

života nakon smrti ima . . .
volim imat neke svoje glupave teorije o svemu pa tako i o životu nakon života. tako recimo mislim da ima više dimenzija u koje naše astralno tijelo prezlazi nakon što odbaci materijalno tijelo . . .
koliko ima dimenzija, kako prelazi i sl. pitanja ne znam jer je teorija tek na začetku, a osmišljam je samo radi zabave :)
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Život poslije života - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 5 Icon_minitimepet oľu 06, 2009 4:48 pm

ima zivota poslije smrti 100 %
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Život poslije života - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 5 Icon_minitimepet oľu 06, 2009 4:56 pm

Mislis zivota poslije zivota miga

Ajde...da cujemo tvoje argumente :) zivili
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Život poslije života - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 5 Icon_minitimepet oľu 06, 2009 4:59 pm

Mora da ima jako dobre argumente nevezane uz vjerovanje kada je rekla da je 100%. Ili se samo tako izrazila misleći na drugi način :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Život poslije života - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 5 Icon_minitimepet oľu 06, 2009 5:12 pm

No...pa svi smo davali argumente za svasta...a nitko ne zna koliko su oni zapravo vjerodostojni...mene uvijek zanimaju tudja razmisljanja :)
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Život poslije života - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 5 Icon_minitimesub oľu 07, 2009 12:03 am

pa moji argumenti su hehe.... Ja vjerujem da se ljudi na neki nacin kada umru pozdrave od bliznjih na nacin specifican Osobi npr moj Deda kada je umro culi smo mjesecima njegovo hodanje po stanu...vidjeli smo sjene pricala sam o tome u duhovima... Uglavnom vjerujem da postoji zivot poslije smrti jer hehe znam da ce ovo zvucat glupo naravno svaku vecer se molim i zamolim dve-tri zelje i uglavnom ta mi se zelja ostvarila.... A vjerujem jer imam frenda koji je bio 6 minuta mrtav Klinicki mrtav i pricao mi je svoje iskustvo... Iso je prema bijelom svijetlu...i ugledao vrata iz kojih je dolazila svjetlost ...i taman je otvorio vrata kad ono vratio se u zivot i bio razocaran jer nije vidio sta je u tim vratima... samo je rekao valjda jos nije bilo moje vrijeme....usto je rekao da nije vidio nis lijepse u svom zivotu :)
[Vrh] Go down
Jaykof
Pračovjek
Jaykof


Male
Gemini Goat
Broj postova : 2477
Age : 32
Location : Na temi za odbrojavanje do 21.12.2012.
Registration date : 30.07.2008

Život poslije života - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 5 Icon_minitimesub oľu 07, 2009 1:15 am

mislim da postoji život poslije života, jer ako ne bi postojao, ne bi postojala ni iskustva bliska smrti (NDE)

a i badava bi se vjerovalo u reinkarnaciju i vantjelesna iskustva ...

a mislim da i biblija veli da je duša besmrtna ... tak da :D
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Život poslije života - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 5 Icon_minitimesub oľu 07, 2009 12:45 pm

Unaprijed se ispričavam na kritičnosti zubi

Berny je napisao/la:
pa moji argumenti su hehe.... Ja vjerujem da se ljudi na neki nacin kada umru pozdrave od bliznjih na nacin specifican Osobi npr moj Deda kada je umro culi smo mjesecima njegovo hodanje po stanu...vidjeli smo sjene pricala sam o tome u duhovima...

Po čemu znaš da je to baš bio on, a ne neko drugo biće?

Citat :
Uglavnom vjerujem da postoji zivot poslije smrti jer hehe znam da ce ovo zvucat glupo naravno svaku vecer se molim i zamolim dve-tri zelje i uglavnom ta mi se zelja ostvarila.... A vjerujem jer imam frenda koji je bio 6 minuta mrtav Klinicki mrtav i pricao mi je svoje iskustvo... Iso je prema bijelom svijetlu...i ugledao vrata iz kojih je dolazila svjetlost ...i taman je otvorio vrata kad ono vratio se u zivot i bio razocaran jer nije vidio sta je u tim vratima... samo je rekao valjda jos nije bilo moje vrijeme....usto je rekao da nije vidio nis lijepse u svom zivotu Život poslije života - Page 5 158397

Ako vjeruješ, tada to nije 100% kako si rekla, slažeš se?

Uostalom to što je vidio prijatelj, vidli su i mnogi ljudi, to može biti bilo što, od tog posliježivotnog života ili čak i nešto drugo...
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Život poslije života - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 5 Icon_minitimesub oľu 07, 2009 7:26 pm

Vampire Yanemba je napisao/la:
Unaprijed se ispričavam na kritičnosti zubi

Berny je napisao/la:
pa moji argumenti su hehe.... Ja vjerujem da se ljudi na neki nacin kada umru pozdrave od bliznjih na nacin specifican Osobi npr moj Deda kada je umro culi smo mjesecima njegovo hodanje po stanu...vidjeli smo sjene pricala sam o tome u duhovima...

Po čemu znaš da je to baš bio on, a ne neko drugo biće?

Citat :
Uglavnom vjerujem da postoji zivot poslije smrti jer hehe znam da ce ovo zvucat glupo naravno svaku vecer se molim i zamolim dve-tri zelje i uglavnom ta mi se zelja ostvarila.... A vjerujem jer imam frenda koji je bio 6 minuta mrtav Klinicki mrtav i pricao mi je svoje iskustvo... Iso je prema bijelom svijetlu...i ugledao vrata iz kojih je dolazila svjetlost ...i taman je otvorio vrata kad ono vratio se u zivot i bio razocaran jer nije vidio sta je u tim vratima... samo je rekao valjda jos nije bilo moje vrijeme....usto je rekao da nije vidio nis lijepse u svom zivotu Život poslije života - Page 5 158397

Ako vjeruješ, tada to nije 100% kako si rekla, slažeš se?

Uostalom to što je vidio prijatelj, vidli su i mnogi ljudi, to može biti bilo što, od tog posliježivotnog života ili čak i nešto drugo...
hehehe nema problema ....opet ja moram malo pricat ....dakle svi smo popamtili njegov hod dokle je on zivio sa nama baka ima grublji hod moj uja malo brzi a deda spori ali lagan...ja vjerujem za sebe da 100 % postoji Zivot poslije zivota :D
[Vrh] Go down
Sponsored content





Život poslije života - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Život poslije života
[Vrh] 
Stranica 5 / 15.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Next
 Similar topics
-
» Zivot poslije ljudi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: