Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Život poslije života

Go down 
+82
bodhisattva
GaGa
web dust
leont
grga@bizArt
geapura
tinityrannical
dark evil
2pac
Buby30
CELICNI ALHEMICAR
SkywardSword
Madonna
Einar
Korplikan
orca
wanderer
Abarksas
Floridain
Melkior
Findo
AVeT_
grof
akelsandra
Archangel
PathFinder
hromi
Smokva7
Annabel Lee
UNIDA
BIGFOOT
Dragony
daughter_of_Sun
Legionar
MoW
Flamezar
Pohotni Jarac
flory
konoko1
Athena
schmizzl
floridana
Fantom
tomi
Annon Imus
stella
Michael Wittmann
Luka91
Chakotay
Reptil
B
Casper
Jaykof
Blizzard
Berny_Sinara
garfild
meli
None
siskara
upperground
Thor
malenaivi
korinaema
silver
userNejm
pocahontas
gloria_g
babi
Yado
sanja
Milab
ThE_IMMORTAL
Alpha
Eosphoros
little alien
belongs to lovers
Svjetloisjena
urbanaaa
Aleksandar Veliki
zvezda
malena
Rain
86 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

Vjerujete li u život nakon života, smrti?
Vjerujem
Život poslije života - Page 12 Icon_vote_lcap86%Život poslije života - Page 12 Icon_vote_rcap
 86% [ 135 ]
Ne vjerujem
Život poslije života - Page 12 Icon_vote_lcap14%Život poslije života - Page 12 Icon_vote_rcap
 14% [ 22 ]
Ukupno glasova : 157
 

Autor/icaPoruka
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Život poslije života - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 12 Icon_minitimened kol 08, 2010 7:49 pm

Poklapanje priča uopće ne mora biti slučajnost (ako govorimo o tome da su proizvod mozga) misli

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Život poslije života - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 12 Icon_minitimened kol 08, 2010 9:01 pm

@Chak, mozak nista ne radi nasumice. Za sve sto radi on ima razlog - zamisli kakav bi haos to bio kad bi slucajnosti postojale. Jedna slucajnost dovoljna je da unisti sve sto jest... A ljudi primaju dosta informacija iz istih izvora, potaknuti istim motivima. Prvenstveno strahom. Jesi li se ikad zapitao zasto je tako tesko navesti nekoga da te voli, a tako lako da te se boji???

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Život poslije života - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 12 Icon_minitimened kol 08, 2010 10:09 pm

Archangel je napisao/la:
Prvenstveno strahom. Jesi li se ikad zapitao zasto je tako tesko navesti nekoga da te voli, a tako lako da te se boji???
Hmm evo sad se pitam, sad kad si to spomenu razmišljam zašto je tomu tako. To je možda dobra tema za neki novi topic.
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Život poslije života - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 12 Icon_minitimened kol 08, 2010 10:33 pm

Ako hoces mozes je otvoriti, ali mislim da nema potrebe. Lako je ustanoviti da je tako, a zasto je tako - zbog straha, naravno! Velike su sanse da je strah bio PRVA emocija PRVOG organizma i da su sve ostale nastale u korelaciji sa prvom, OSNOVNOM emocijom... Kad bolje razmislim, mozda takva tema i nije naodmet... misli

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Život poslije života - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 12 Icon_minitimepon kol 09, 2010 2:53 pm

@The Immortal...mislim da se sjecaju zivota na Zemlji jer su im ti utisci najsnazniji trenutno. Naime, obzirom smo upravo inkarnirani u ljudska tijela tako ona djeluju na nas kao i mi na njih. Lakse se sjetit onoga sto je slicno ovome. Ja sam bila na regresiji i posjetila dva ljudska i jedan vanzemaljski vise mentalni svijet.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Annabel Lee
Riba
Annabel Lee


Female
Pisces Dog
Broj postova : 134
Age : 30
Location : Somewhere over the rainbow
Registration date : 31.07.2010

Život poslije života - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 12 Icon_minitimečet kol 12, 2010 11:09 am

Ja bih voljela otići na regresiju, mada nemam nikakvih posebnih razloga za to, nikakvih paničnih strahova od recimo oštrica ili vode ili takvog nečeg što bi moglo da ukazuje da sam nastradala u nekom prošlom životu, mada ko zna... Svejedno, čisto da vidim :)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Život poslije života - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 12 Icon_minitimesub kol 14, 2010 12:18 am

Regresiju (sa stručnjakom ili nekom od drugih metoda koje tome služe) bi trebalo polušati onda kada osoba oseća snažnu potrebu da se seti... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Annabel Lee
Riba
Annabel Lee


Female
Pisces Dog
Broj postova : 134
Age : 30
Location : Somewhere over the rainbow
Registration date : 31.07.2010

Život poslije života - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 12 Icon_minitimesub kol 14, 2010 2:49 am

Da.
Mada, kod mene je u pitanju radoznalost, a ne neka potreba za prisjećanjem...
Ta radoznalost ima da me ubije jednog dana samo tako :D
[Vrh] Go down
Archangel
Pračovjek
Archangel


Male
Leo Rooster
Broj postova : 2973
Age : 42
Location : Leonberg
Registration date : 15.08.2009

Život poslije života - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 12 Icon_minitimeuto kol 17, 2010 3:12 am

Pa ces u sljedecem zivotu imati strah od radoznalosti...ali upravo zato ovaj put NECES ici na regresiju! lol!

_________________
The meek shall inherit the earth, because the strong shall inherit the stars!
[Vrh] Go down
akelsandra
Prašina
akelsandra


Female
Pisces Broj postova : 2
Location : NC
Registration date : 25.08.2010

Život poslije života - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 12 Icon_minitimečet kol 26, 2010 5:33 am

mislim da imamo svoj put bijo sa namjerom ili bez nje izabrani smo i da kud god se okrenemo sve ima svoju fascinirajucu bit postojanja....
mi zivimo u svijetu i sistemu matrijalnosti,logike i vijerovanja u ono sto samo vidimo, dok su druge dimenzije sasvim prica za sebe ♥♥♥♥♥♥♥,,
ce4
[Vrh] Go down
grof
Višestanični organizam
grof


Male
Capricorn Rat
Broj postova : 39
Age : 39
Registration date : 15.10.2007

Život poslije života - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 12 Icon_minitimečet pro 16, 2010 12:05 pm

Rain (pet lis 12, 2007 9:04 am) je napisao/la:
Vjerujete li da se život nastavlja nakon ovog života, nakon smrti, ili mislite da tada sve prestaje?

Koja su vaša očekivanja vezano za život nakon smrti? lol!
Ne verujem.
[Vrh] Go down
AVeT_
banned
AVeT_


Male
Virgo Horse
Broj postova : 35
Age : 93
Location : KINGDOM of BLASPHEMY
Registration date : 15.12.2010

Život poslije života - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 12 Icon_minitimesub pro 18, 2010 6:59 pm

Ne. Draze mi je vjerovati u zivot za vrijeme zivota a ne poslije. Zapravo, svi koji vjeruju u te bajke onemogucavaju sebi kvalitetan ZIVOT, jedan i jedini....tu, sada i gotovo. O moroni
[Vrh] Go down
Findo
Prašina



Male
Cancer Snake
Broj postova : 6
Age : 34
Registration date : 07.01.2011

Život poslije života - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 12 Icon_minitimepet sij 07, 2011 5:12 pm

Bila je ona emisija na rubu znanosti a tema o putovanjima duše poslje smrti.
Možete cijelu emisiju pogledati i na youtube-u
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Život poslije života - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 12 Icon_minitimečet vel 10, 2011 1:20 pm

U emisiji 8. kat bila je tema o klinickoj smrti. Izaslo je na Youtubeu pa evo:


_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Život poslije života - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 12 Icon_minitimepet vel 11, 2011 2:34 pm

Jel tko pogledao? Dobre su price gostiju.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Melkior
PraGlodavac



Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 685
Age : 43
Registration date : 24.12.2010

Život poslije života - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 12 Icon_minitimepet vel 11, 2011 11:09 pm

Ja sam pricao sa dvoje ljudi koje poznajem dobro, koji su doživjeli kliničku smrt, te sa ljudima koji su bili pored njih dok su bili u operacijskoj sali... Oboje od njih su mi potvrdili što se dešavalo u sali, te izvan nje, te tko ih je bodrio u sobi za čekanje, što su nosili na sebi, koliko je sati bilo, koliko je trajalo, tako da nakon tih priča, zasigurno vjerujem...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Život poslije života - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 12 Icon_minitimesub vel 12, 2011 12:32 am

ides

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Melkior
PraGlodavac



Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 685
Age : 43
Registration date : 24.12.2010

Život poslije života - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 12 Icon_minitimesub vel 12, 2011 7:30 pm

Jedna osoba mi je susjed kojeg znam preko 10 godina, druga osoba mi je baka. Nakon njihovih priča, ne možeš ni posumnjati... Da je bar svima tako!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Život poslije života - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 12 Icon_minitimesub vel 12, 2011 7:56 pm

A mozes li nam ispricati detaljnije malo moli

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Život poslije života - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 12 Icon_minitimesri oľu 02, 2011 4:50 pm



Jedanaestogodišnji Colton Burpo iz američke savezne države Nebraske u dobi od četiri godine umalo je preminuo na operacijskom stolu od puknuća slijepog crijeva, no ono što se dogodilo nakon operacije potaknulo je mnoge rasprave.
Njegov oporavak bio dugotrajan i mukotrpan, a mali je Colton svoje roditelje šokirao kada im je detaljno prepričaju što su oni za vrijeme njegove operacije radili u čekaonici. Svom je ocu, primjerice, rekao kako su mu anđeli pjevali dok se molio za sinov oporavak.

Četiri mjeseca nakon operacije Colton je počeo prepričavati stvari koje je doživio dok je ležao na operacijskom stolu. Ispričao je kako je 'na nebu' naišao na svoju sestru, što je posebno šokiralo njegove roditelje koji mu nikada nisu rekli da je njegova majka spontano pobacila curicu prije njegova rođenja.

'Izgledala mi je poznato. Odmah me počela grliti, govoreći kako joj je drago da ovdje gore ima nekoga iz vlastite obitelji', tvrdi Colton koji je navodno susreo i svog pradjeda Popa, koji je preminuo prije 30 godina prije dječakovog rođenja, a za kojeg kaže da je izgledao kao mladić, a ne starac.

Dječak tvrdi da su njegova sjećanja i vizije, što je vrijeme više odmicalo, postajale sve stvarnije. 'Sjećam se Isusa, zlatnih ulica i mnogo boja. Sjeo sam Isusu u krilo i osjećao sam se sigurnim. Bog je glavni i najveći na nebu. Može držati svijet u dlanovima', tvrdi dječak koji je 'vidio i djelić smaka svijeta'.

Naravno, kao što to obično biva, njegova su iskustva ispričana i u knjizi koja se do sada prodala u više od pola milijuna primjeraka, a koju su napisali Coltonovi roditelji.

'Ne znam zbog čega, ali Bog je odabrao nas. Učinio je nezamislivo čudo', kazao je dječakov otac. izvor

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 34
Registration date : 23.02.2011

Život poslije života - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 12 Icon_minitimesri oľu 02, 2011 4:57 pm

Bilo je na kanalu national zone jedan dokumentarac o onim ljudima kojima je duša izašla iz tijela pa se opet vratila svi su uglavnom vidjeli jako svijetlo.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Život poslije života - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 12 Icon_minitimesri oľu 02, 2011 4:57 pm

Evo jos jedna reportaza o tome.


_________________
Respect
[Vrh] Go down
Floridain
Dinosaur
Floridain


Male
Aries Horse
Broj postova : 384
Age : 34
Registration date : 23.02.2011

Život poslije života - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 12 Icon_minitimesri oľu 02, 2011 5:00 pm

Zanimljivo.
[Vrh] Go down
Melkior
PraGlodavac



Male
Capricorn Monkey
Broj postova : 685
Age : 43
Registration date : 24.12.2010

Život poslije života - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 12 Icon_minitimesri oľu 02, 2011 7:49 pm

Alpha ono je bilo ukratko, ne znam više o detaljima, uglavnom znali su jedno i drugo koliko je što točno trajalo i cijelo vrijeme su osjećali ugodu i toplinu, te mi tvrde da je to neopisivo da to ne možeš kao čovjek doživjeti, tj. bar dok si u tijelu( inkarniran).

Da je pripadnik Islama vidio bi Alaha i meleke, da je Hindus vidio bi Krišnu i Šivu... zanimljiva priča, koja je sjajno kapitalizirana, i ne sviđa mi se promocija religije, bilo bi mi draže da nije vidio Boga i anđele niti ikakvo "božanstvo". Smatram da na tim razinama vrijedi ona izreka. "Seeing is beliving.", naime, "mentalna projekcija" postaje stvarnost i obratno. Na takav način ja doživljavam shvaćanje smrti i onoga nakon života.

U ovom prilogu i priči me fascinira činjenica da dijete od 3 godine zna sve o Bibliji i Kršćanstvu (ne sad sve ali, i tko je Isus, što je raj, što su anđeli, anđeli koji pjevaju, postoji Bog, on upravlja, čak i o apokalipsi priča). O pobačaju i djedu ne možemo znati sigurno već samo vjerovati klincu koji je imao viziju sa 3 do 4 godine. Sve je jasno kad shvatiš da se roditelji mole svako malo. Moguće je da je dečko to sve doživio i projicirao svemir kroz kršćanski pogled, ali to po meni ne znači kao jedina i nužna istina, stoga mi se ovo vrlo ne sviđa.

Super mi je ova fora sa knjigom, odličan bussiness! kava
[Vrh] Go down
Abarksas
Dinosaur
Abarksas


Female
Leo Monkey
Broj postova : 382
Age : 31
Registration date : 27.02.2011

Život poslije života - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 12 Icon_minitimesri oľu 02, 2011 10:21 pm

i nemam neki izbor.

prosto mi je neprihvatljivo da nema nekog viseg "smisla" u svemu ovome.

s druge strane, teret mi je da mnogo razmisljam o "stvarnosti iznad stvarnosti"


tako da mi je najlakse bilo da verujem mamine price iz detinjstva o svemu lepom sto nas ceka tamo iza nebeskog plavetnila ...

[Vrh] Go down
Sponsored content





Život poslije života - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Život poslije života   Život poslije života - Page 12 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Život poslije života
[Vrh] 
Stranica 12 / 15.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next
 Similar topics
-
» Zivot poslije ljudi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: