Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Što treba znati prije gubitka nevinosti?

Go down 
+7
Greed
Pumpkin
Blizzard
silver
Alpha
Annon Imus
floridana
11 posters
Autor/icaPoruka
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Što treba znati prije gubitka nevinosti? Empty
PostajNaslov: Što treba znati prije gubitka nevinosti?   Što treba znati prije gubitka nevinosti? Icon_minitimečet oľu 12, 2009 10:01 am

Kada prvi seks ostane u lijepom sjećanju, to je zaista nešto posebno. Neki će možda reći da im je sasvim svejedno, ali ima i onih koji taj trenutak ne žele tako lako zaboraviti.


Ako ste od onih koji još nisu izgubili nevinost, a želite se rado sjećati prvog puta, onda su ovi savjeti upravo za vas!

● Ako ste sumnjičavi prema partneru kada je u pitanju poštivanje vaših želja, ne biste se trebali s njim seksati.

● Kada jednom izgubite nevinost, nema povratka i zato morate biti sigurni da se u to upuštate iz pravih razloga. Emocionalne ucjene, poput "seksala bi se sa mnom da me zaista voliš", ili pritisak, "svi ostali se seksaju", nisu baš motivirajući.

● Istraživanje Sveučilišta Sheffield na tinejdžerima između 14 i 16 godina pokazalo je da dečki smatraju prihvatljivim vršiti pritisak na cure kada je seks u pitanju, te da pritom koriste alkohol kako bi ih namamili u krevet.

● Stoga nije nikakvo iznenađenje da dvostruko više cura nego dečki požali zbog prvog seksualnog iskustva, a da ne govorimo o tome koliko se više na cure vrši pritisak ako ne žele seks.

● Studija Centra za istraživanje seksualnog zdravlja na Sveučilištu Southampton provedena na više od 1300 mladih između 16 i 18 godina dala je zabrinjavajuće rezultate – samo njih 37 posto seksualno aktivnih koristi prezervative.

● Ako vam nije ugodno razgovarati s partnerom o zaštiti i kontracepciji, ne biste se trebali ni seksati.

● Iako nije savršen, kondom je najučinkovitiji u prevenciji spolno prenosivih infekcija i neželjene trudnoće.

● Kontracepcijske tablete se moraju uzimati barem mjesec dana da bi imale učinka.

● Prije prvog seksa trebali biste znati što možete očekivati. No ne očekujte previše, jer prvi seks može biti vrlo nespretan s obzirom na nedostatak iskustva.

izvor
[Vrh] Go down
Annon Imus
Dinosaur
Annon Imus


Male
Aries Snake
Broj postova : 360
Age : 35
Location : Out of Space
Registration date : 13.01.2008

Što treba znati prije gubitka nevinosti? Empty
PostajNaslov: Re: Što treba znati prije gubitka nevinosti?   Što treba znati prije gubitka nevinosti? Icon_minitimečet oľu 12, 2009 5:12 pm

jako jako korisna tema ;)
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Što treba znati prije gubitka nevinosti? Empty
PostajNaslov: Re: Što treba znati prije gubitka nevinosti?   Što treba znati prije gubitka nevinosti? Icon_minitimečet oľu 12, 2009 5:41 pm

zubi toliko korisna da će se svi držati ovih naputaka zubi
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Što treba znati prije gubitka nevinosti? Empty
PostajNaslov: Re: Što treba znati prije gubitka nevinosti?   Što treba znati prije gubitka nevinosti? Icon_minitimepet oľu 13, 2009 12:34 pm

Inace, misljenja sam da se u sex ne bi trebali upustati ako niste savladali teoriju. Problem je u tome sto djeca mahom misle kako teoriju imaju u malom prstu. Nazalost, to je najcesce i istina...imaju je u malom prstu ali ne i gdje bi trebali - u glavi.

Pa onda postoje svakakava uvjerenja...npr. vezano za trudnocu...ekipa se upustala u sex sa slijedecim uvjerenjem 'kontraceptivnih metoda':
cura ne moze zatrudnit ako joj je to prvi put,
ako urinira nakon sexa,
ako se sexaju stojeci,
ako ne spavaju (doslovno odspavaju) nakon sexa,
ako se sexaju u vodi,
ako on ejakulira vani,
ako se sexaju pred njenu menstruaciju ili neposredno nakon,
da su tablete 100% sigurne
i td. doh

Nikakve metode od gore navedenih nemaju veze sa zdravim razumom.

Postoje stvari poput preuranjene ili zakasnjele ovulacije. Spermiji zive nekoliko dana (Y duze od X) i nalaze se i u iscjetku koji se izlucuje i prije ejakulacije.

Ni tablete ni kondom nisu 100% sigurni. Kombinacije bi bila najsigurnija ali tablete nisu bomboni i ne bih bila sklona preporuciti curama koje se jos razvijaju i kojima se hormoni nisu izbalansirali da ih uzimaju. Osim toga tablete nose jos jedan rizik sa sobom. Cure polaze od ideje da je trudnoca najgore sto im se moze dogoditi i osjecaju se zasticeno kada uzimaju tablete...a to dovodi do lakse odluke da stupe u odnos sa nekim...a to, pak, dovodi do neceg puno goreg od trudnoce - spolno prenosivih bolesti...od izljecivih ali i dalje krajnje neugonih i onih koji mogu ostaviti posljedice poput steriliteta pa do HIV-a, Hepatitisa B ili C i td.
Zato bi ipak bilo pozeljno korititi kondom...jer, ne zaboravite, vi ste spavali sa onoliko ljudi sa koliko je spavao vas partner i partneri vaseg partnera i njihovi partneri i...kuzite poantu...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Što treba znati prije gubitka nevinosti? Empty
PostajNaslov: Re: Što treba znati prije gubitka nevinosti?   Što treba znati prije gubitka nevinosti? Icon_minitimesub svi 23, 2009 10:06 am

floridana je napisao/la:
● Kada jednom izgubite nevinost, nema povratka i zato morate biti sigurni da se u to upuštate iz pravih razloga. Emocionalne ucjene, poput "seksala bi se sa mnom da me zaista voliš", ili pritisak, "svi ostali se seksaju", nisu baš motivirajući.

● Istraživanje Sveučilišta Sheffield na tinejdžerima između 14 i 16 godina pokazalo je da dečki smatraju prihvatljivim vršiti pritisak na cure kada je seks u pitanju, te da pritom koriste alkohol kako bi ih namamili u krevet.

● Stoga nije nikakvo iznenađenje da dvostruko više cura nego dečki požali zbog prvog seksualnog iskustva, a da ne govorimo o tome koliko se više na cure vrši pritisak ako ne žele seks.

● Studija Centra za istraživanje seksualnog zdravlja na Sveučilištu Southampton provedena na više od 1300 mladih između 16 i 18 godina dala je zabrinjavajuće rezultate – samo njih 37 posto seksualno aktivnih koristi prezervative.

kad sam pročitao ove tri točke (i ostalo), zapitam se jel ja to živim u istom svijetu s drugim ljudima ili što?
Pa mislim,koji vrag.. Stvarno ne kuzim takve ljude..
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Što treba znati prije gubitka nevinosti? Empty
PostajNaslov: Re: Što treba znati prije gubitka nevinosti?   Što treba znati prije gubitka nevinosti? Icon_minitimesub svi 23, 2009 3:37 pm

Ovo sve što je Alpha navela, to je uglavnom zbog nepoznavanja teorije za koju se misli da se poznaje pa se misle takve gluposti.

Sve te točke, nisam toliko začuđen jer sam već upoznao ljude koji bi htjeli iskoristiti neku curu i ostaviti je onda, to je njihova domena razmišljanja... Kako klincima nedostaje iskustva kao i znanja, onda po mom mišljenju više djeluju po nekom životinjskom nagonu nego razumu, a nagona se oslobađamo kroz život. Barem su to moja razmišljanja.
[Vrh] Go down
Pumpkin
Višestanični organizam
Pumpkin


Female
Scorpio Horse
Broj postova : 36
Age : 33
Registration date : 23.06.2009

Što treba znati prije gubitka nevinosti? Empty
PostajNaslov: Re: Što treba znati prije gubitka nevinosti?   Što treba znati prije gubitka nevinosti? Icon_minitimesri srp 22, 2009 1:28 pm

Alpha je napisao/la:

Pa onda postoje svakakava uvjerenja...npr. vezano za trudnocu...ekipa se upustala u sex sa slijedecim uvjerenjem 'kontraceptivnih metoda':
cura ne moze zatrudnit ako joj je to prvi put,
ako urinira nakon sexa,
ako se sexaju stojeci,
ako ne spavaju (doslovno odspavaju) nakon sexa,
ako se sexaju u vodi,
ako on ejakulira vani,
ako se sexaju pred njenu menstruaciju ili neposredno nakon,
da su tablete 100% sigurne
i td. doh


Pa nije valjda ovo boldirano netacno? shock
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Što treba znati prije gubitka nevinosti? Empty
PostajNaslov: Re: Što treba znati prije gubitka nevinosti?   Što treba znati prije gubitka nevinosti? Icon_minitimesri srp 22, 2009 4:06 pm

To nije sigurna metoda. Spermiji se izlučuju i prije glavne ejakulacije i jedna moja poznanica mi je pričala da je njena frendica baš zbog toga ostala trudna jer je isto tako mislila da je to sigurna metoda. Ta ne govore starci bezveze da se koriste kondomi...
[Vrh] Go down
Greed
Višestanični organizam
Greed


Male
Virgo Horse
Broj postova : 90
Age : 33
Location : Vinkovci
Registration date : 16.07.2009

Što treba znati prije gubitka nevinosti? Empty
PostajNaslov: Re: Što treba znati prije gubitka nevinosti?   Što treba znati prije gubitka nevinosti? Icon_minitimečet srp 23, 2009 4:39 am

erm, znam teoriju, jesam spreman? :P
ugl, budale po meni...
skoro sam 19, i nie mi palo na pamet imat sex jos, damn, imam curu, al neam namjeru imat sex jos koju godinu, jer unatoc svem, majketi ocu fax zavrsit, il bar ga privest kraju
sigurnog sexa nema, stoga bolje cekat i da bude savrsen, nego se upustit u to s nekim droljicama...
osobno sam imao iskustvo da sam se napio s curom, zavrsili vani, i ona kao prilicna droljica htjela sex :/
naravno, istog trena sam oso :/
damn je bila zgodna :P
al ne ozbiljno, smatram se ajmorec intelektualnijim od vrsnjaka, i ne ulazim u vecinu stvari olako, jer nisam iz neke tajkunske obitelji, tak da mi je fax jedini izlaz u lagodan zivot, a neam namjeru tor adi neke cure unistit
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Što treba znati prije gubitka nevinosti? Empty
PostajNaslov: Re: Što treba znati prije gubitka nevinosti?   Što treba znati prije gubitka nevinosti? Icon_minitimečet srp 23, 2009 11:32 am

Greed je napisao/la:
osobno sam imao iskustvo da sam se napio s curom, zavrsili vani, i ona kao prilicna droljica htjela sex :/
naravno, istog trena sam oso :/
damn je bila zgodna :P

doh , zezam se vecina nebi odbila, ali posto mi se to neslaze s avatarom pa moram rec nemora bit droljica ako oces sex, suditi djevojku po jednoj osobini je rasizam, ja nepricam s rasistima, good day! https://www.youtube.com/watch?v=JzgeURx7fFc :durimise:
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Što treba znati prije gubitka nevinosti? Empty
PostajNaslov: Re: Što treba znati prije gubitka nevinosti?   Što treba znati prije gubitka nevinosti? Icon_minitimečet srp 23, 2009 12:54 pm

To nije rasizam, to bi eventualno bila generalizacija. A ako se ona prvi puta vidjela s Greedom, odmah su se napili i završili negdje te je ona tražila sex, to je najvjerojatnije droljica (izuzev teških depresivnih stanja gdje ljudi znaju raditi stvari koje ovako nikad ne bi napravili, mogućnost jest i da je bila toliko pijana da ne zna što radi, ali najčešće se radi o droljicama). Ukoliko je tako, tada je Greed postupio pametno. Takve cure znaju biti veoma opasne.

A to što je većina ne bi odbila, pa većina ne bi odbila niti da im se ponudi 1000 kuna ako jako uvrijede neku tamo curu.
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke


Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Age : 28
Location : Osijek
Registration date : 05.07.2009

Što treba znati prije gubitka nevinosti? Empty
PostajNaslov: Re: Što treba znati prije gubitka nevinosti?   Što treba znati prije gubitka nevinosti? Icon_minitimečet srp 23, 2009 12:59 pm

pa znam zezam se zato sam i stavio video XD, nemislim ja da je to rasizam, ali barney da XD
[Vrh] Go down
Greed
Višestanični organizam
Greed


Male
Virgo Horse
Broj postova : 90
Age : 33
Location : Vinkovci
Registration date : 16.07.2009

Što treba znati prije gubitka nevinosti? Empty
PostajNaslov: Re: Što treba znati prije gubitka nevinosti?   Što treba znati prije gubitka nevinosti? Icon_minitimečet srp 23, 2009 6:56 pm

Gripphon je napisao/la:
To nije rasizam, to bi eventualno bila generalizacija. A ako se ona prvi puta vidjela s Greedom, odmah su se napili i završili negdje te je ona tražila sex, to je najvjerojatnije droljica (izuzev teških depresivnih stanja gdje ljudi znaju raditi stvari koje ovako nikad ne bi napravili, mogućnost jest i da je bila toliko pijana da ne zna što radi, ali najčešće se radi o droljicama). Ukoliko je tako, tada je Greed postupio pametno. Takve cure znaju biti veoma opasne.

A to što je većina ne bi odbila, pa većina ne bi odbila niti da im se ponudi 1000 kuna ako jako uvrijede neku tamo curu.


nemoj tak, znao sam je iz videnja iz skole ^^pa ne, meni je bilo grozno :/
sreca pa me ovdje nitko nezna, pa mogu o tome pricat :P
mah, nie bit nje, bit je mene da ne zelim u to ulazit, bar ne jos neko vrijeme, jer imam vece prioritete,a sex sigurno nije jedan od njih
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Što treba znati prije gubitka nevinosti? Empty
PostajNaslov: Re: Što treba znati prije gubitka nevinosti?   Što treba znati prije gubitka nevinosti? Icon_minitimesri ruj 30, 2009 4:42 am

Treba znati staviti kondom.
[Vrh] Go down
nino_kvisko
Dinosaur



Male
Libra Monkey
Broj postova : 343
Age : 31
Location : Zenica
Registration date : 28.08.2009

Što treba znati prije gubitka nevinosti? Empty
PostajNaslov: Re: Što treba znati prije gubitka nevinosti?   Što treba znati prije gubitka nevinosti? Icon_minitimened stu 29, 2009 3:44 pm

Jel ima ikakvih uputa,posto prvi sex,je bio siguran bili smo mali,ja ona i Mali(on)xd,a sad nedaj Boze djete,aaaaa.Jel ima ko da pomogne,malo oko toga,sta sve koristit da nezatrudni,i imal ikakve sanse da nezatrudni a da nekoristimo kondome.!??Help!!THX :) :P
[Vrh] Go down
Apostol_Terorist
Stanica
Apostol_Terorist


Male
Libra Horse
Broj postova : 27
Age : 33
Registration date : 22.06.2008

Što treba znati prije gubitka nevinosti? Empty
PostajNaslov: Re: Što treba znati prije gubitka nevinosti?   Što treba znati prije gubitka nevinosti? Icon_minitimepet sij 08, 2010 2:08 am

Ja se prvog puta nesjecam XD al draga moja je navaljivala =)
Meni bilo super jer sam taman dosao bio s jednog rođendan =)
e i da postoji stopostotna kontracepcija !!!!
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Što treba znati prije gubitka nevinosti? Empty
PostajNaslov: Re: Što treba znati prije gubitka nevinosti?   Što treba znati prije gubitka nevinosti? Icon_minitimepet sij 08, 2010 11:57 am

naravno da postoji. vazektomija zubi
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Što treba znati prije gubitka nevinosti? Empty
PostajNaslov: Re: Što treba znati prije gubitka nevinosti?   Što treba znati prije gubitka nevinosti? Icon_minitimepet sij 08, 2010 1:30 pm

Apostol_Terorist je napisao/la:
Ja se prvog puta nesjecam XD al draga moja je navaljivala =)
Meni bilo super jer sam taman dosao bio s jednog rođendan =)
e i da postoji stopostotna kontracepcija !!!!

Aha, ne sjećaš se prvog puta, ali se sjećaš, da si bio došao s rođendana i da ti je bilo super? confused
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što treba znati prije gubitka nevinosti? Empty
PostajNaslov: Re: Što treba znati prije gubitka nevinosti?   Što treba znati prije gubitka nevinosti? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što treba znati prije gubitka nevinosti?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» KORISNO JE ZNATI!!! Obvezno procitati!!!
» Tehnologija - prije i sada

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Obitelj :: Teens-
Forum(o)Bir: