Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 što je za vas brak

Go down 
+7
Svjetloisjena
Cico
Nefertiti
switch
Alpha
floridana
Stripy
11 posters
Autor/icaPoruka
Stripy
Pračovjek
Stripy


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 2514
Age : 50
Registration date : 04.04.2008

što je za vas brak - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: što je za vas brak   što je za vas brak - Page 2 Icon_minitimepon oľu 16, 2009 1:47 pm

brak je jedno najgluplje i najgore iskustvo (moje osobno, jelte)...vrlo jednostavno receno. kada gledam oko sebe tj u mojoj bliskoj okolini (forum nije u toj prici) ne mogu naci primjere za koje bi rekao: e to je to, i ja bi volio tako nesto. u realnom zivotu sve su to nekakvi hladni bez vezni odnosi u kojima nitko ne zeli dati samog sebe. a ako netko i da ova druga osoba to ne prihvaca i sanja valjda sebe u meksickoj sapunici od 1000 epizoda gdje svi nesto dramatiziraju i placu postaju u tren oka siromasni i tren oka bogati, tren oka zaljubljeni, u tren oka bez oka i td. glupo, ofucano i nije vrijedno truda na kraju kada se sve oduzme
[Vrh] Go down
Mystica
Višestanični organizam



Male
Taurus Goat
Broj postova : 51
Age : 44
Registration date : 27.05.2009

što je za vas brak - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: što je za vas brak   što je za vas brak - Page 2 Icon_minitimesri svi 27, 2009 10:15 pm

Poznajem nekoliko dobrih brakova i nekoliko loših.

Sve je to stvar uzajamnog razumijevanja i komunikacije.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

što je za vas brak - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: što je za vas brak   što je za vas brak - Page 2 Icon_minitimesri svi 27, 2009 11:31 pm

Brak je, čula sam to nedavno u jednoj emisiji, vrsta ugovora. Na nama je da taj ugovor popunimo sadržajem i da si omogućimo da se održi, ukoliko je želja obostrana, naravno, inače je to malo teže izvedivo.
[Vrh] Go down
Ephez
Dinosaur
Ephez


Female
Sagittarius Dragon
Broj postova : 452
Age : 47
Registration date : 30.12.2010

što je za vas brak - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: što je za vas brak   što je za vas brak - Page 2 Icon_minitimesub sij 01, 2011 10:39 am

Moj lično ,je prokleti pakao iz kog sam htela van samoubistvom,al nisam uspela,boli to.
Al to i nije brak...može sad jedan od Boga ?
[Vrh] Go down
baffy
Riba
baffy


Female
Virgo Dragon
Broj postova : 122
Age : 35
Location : Doboj-Zemun-Beograd-Vršac-Kladovo
Registration date : 29.11.2012

što je za vas brak - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: što je za vas brak   što je za vas brak - Page 2 Icon_minitimepet stu 30, 2012 7:49 pm

Brak...Zajednica dve osobe koje se vole, poštuju, brinu jedno o drugom.
Brak, kao nešto što bi trebalo da bude trajno, što bi nas povezalo sa drugom polovinom da koračamo do kraja...
Brak, kao zajednica u kojoj će dve osobe da izrode potomstvo i da zajednički prođu kroz dobre i loše stvari u životu...
Brak...zajednica u kojoj će biti ljubav,iskrenost, gde neće biti suza ili boli....

Prošla sam kroz jedan i idem putem prema drugom jer još uvek verujem u brak da može biti lep....
[Vrh] Go down
Sponsored content





što je za vas brak - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: što je za vas brak   što je za vas brak - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
što je za vas brak
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Brak
» vicevi..
» Virtualni brak

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Ljubav-
Forum(o)Bir: