Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sotona u posjeti-ponovo

Go down 
+20
biga
hromi
baglic
OLugo
brle
zubić vila
Svjetloisjena
Blizzard
Gea
Absynthia
Q to the E
silver
zvezda
Berny_Sinara
gloria_g
Casper
Jaykof
Alpha
Legionar
josip21
24 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sotona u posjeti-ponovo   Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Icon_minitimeuto tra 28, 2009 6:03 am

Alpha je napisao/la:

Kako znas? zubi

ce-4zubo uživaj:
Spoiler:
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sotona u posjeti-ponovo   Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Icon_minitimeuto tra 28, 2009 9:58 am

Ajde, sada dosta offtopica.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sotona u posjeti-ponovo   Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Icon_minitimeuto tra 28, 2009 8:37 pm

Bome iscrpan odgovor Abs zubi

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sotona u posjeti-ponovo   Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Icon_minitimesri tra 29, 2009 12:08 am

Alpha je napisao/la:
Bome iscrpan odgovor Abs zubi

Fala, trudim se kolko mogu :D

Btw, ove slikice koje sam stavila su takav turn off da ih ne mogu gledat cry
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sotona u posjeti-ponovo   Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Icon_minitimečet tra 30, 2009 1:38 am

Absynthia je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
Bome iscrpan odgovor Abs zubi

Fala, trudim se kolko mogu :D

Btw, ove slikice koje sam stavila su takav turn off da ih ne mogu gledat cry
ajde ajde bit ce bolje ljubi
[Vrh] Go down
zubić vila
Prašina
zubić vila


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 9
Age : 32
Registration date : 02.06.2009

Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sotona u posjeti-ponovo   Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Icon_minitimečet lip 04, 2009 12:35 pm

Ja sam čitala da su te tragove napravili skočimiši, što mi izgleda i kao najrealnije rješenje. To bi objasnilo i tragove po krovovima kuća.. Gledala sam davno neki dokumentarac, tako su objasnili i tragove bigfoota u snijegu, kao da ih je lisica pravila kad bi legla ili tako nešto.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sotona u posjeti-ponovo   Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Icon_minitimečet lip 04, 2009 1:01 pm

Samo sto skocimis ostavlja malo drugaciji trag tj. otisak sapa...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sotona u posjeti-ponovo   Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Icon_minitimečet lip 04, 2009 1:11 pm

da istina iako tragovi u snijegu se recimo ako malo zatopli mogu se promjeniti usljed toplenja snijega....
ali mora se priznati da su ti tragovi cudni....nisu ti ljudi odjednom postali amo reci histericni i poceli tvrditi da ih je posjetio sotona osobno jer oni tu vec generacijama zive i vrlo dobro znaju kako izgledaju zivotinjski tragovi....uglavnom neobicno je i nadam se da ce se jednom i saznati sto ostavlja te tragove u snijegu.....
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sotona u posjeti-ponovo   Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Icon_minitimečet lip 04, 2009 3:38 pm

da...pa skocimis je malen nema sanse da radi takve otiske
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sotona u posjeti-ponovo   Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Icon_minitimečet lip 04, 2009 10:01 pm

samo ako je potkovan raspa

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
brle
Višestanični organizam



Male
Cancer Rooster
Broj postova : 63
Age : 30
Registration date : 05.09.2009

Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sotona u posjeti-ponovo   Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Icon_minitimesub ruj 12, 2009 10:29 pm

gloria_g je napisao/la:
ja imam jedan problem oduvijek!
jednostavno ne mogu vjerovati i uvjeriti se da postoji Sotona (dok za Boga, ne da vjerujem, nego znam da postoji - C.G.Jung). pa da me ubijete...
sotona postoji i on i njegovi demoni oduvjek i oni su zlo svijeta i ono zlo u nama
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sotona u posjeti-ponovo   Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 9:50 am

iz moje perspektive, to zlo u nama je jednostavno nedostatak ljubavi, nikako sotona iz pakla...
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sotona u posjeti-ponovo   Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 10:00 am

ne znam...ali znam da ima trenutaka kad mi djava neda mira....pa ucinim nesto glupo....
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sotona u posjeti-ponovo   Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Icon_minitimeuto ruj 15, 2009 5:47 pm

istina
[Vrh] Go down
OLugo
Riba
OLugo


Male
Capricorn Snake
Broj postova : 127
Age : 34
Registration date : 29.08.2008

Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sotona u posjeti-ponovo   Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Icon_minitimepet vel 12, 2010 1:50 am

Aha da naravno da je Lucifer potkovan. Niste znali on je izumio pirsebe isto tako. Sad ih prodaje ljudima. (ovo nije izjava za forumase). Ovo su banalne priće i ova izjava ide ljudma koji vjeurju u te priče.
[Vrh] Go down
baglic
Stanica



Male
Gemini Pig
Broj postova : 26
Age : 28
Registration date : 25.01.2010

Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sotona u posjeti-ponovo   Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Icon_minitimened oľu 14, 2010 12:33 am

ja zivim u jednom malom mjestu i isti su se tragovi nasli u snjgu kod skole i mi sto tamo svako vece i stalno cujemo kako nesto hoda i suska i ostavlja te tragove
[Vrh] Go down
hromi
Dinosaur
hromi


Male
Capricorn Broj postova : 360
Location : Srbija
Registration date : 24.01.2010

Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sotona u posjeti-ponovo   Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Icon_minitimened oľu 14, 2010 1:01 pm

@baglic

pa ti okupi par mestana , uzmite kamere , puske , sta god i kampujte jednu noc napolju.....

nije mi jasno , ljudi znaju da im nesto hoda , suska , krade , ubija a niko nece nista da poduzme povodom toga :S samo jos vise produbljuju strah mestana pricama da je to djavo
[Vrh] Go down
baglic
Stanica



Male
Gemini Pig
Broj postova : 26
Age : 28
Registration date : 25.01.2010

Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sotona u posjeti-ponovo   Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Icon_minitimened oľu 14, 2010 1:17 pm

kad se svi boje ko picke..a treba kampirat po ovoj zimi da se smrznem
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sotona u posjeti-ponovo   Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Icon_minitimened oľu 14, 2010 1:57 pm

pazite, ispred moje kuće ima jezero, tu dolaze močvarne ptice zimi i normalno neke koje ostanu ljeti tu se gnjezde...
jedne godine se čulo čudno muklo kričanje, kao kad pušeš u bocu pive... pola sela je ustalo da traži to 'čudo' jer je jednostavno bilo preglasno... gonili su taj 'zvuk' po jezeru, al nisu mogli vidit jer je jezero uglavnom prekriveno trskom... čak su i pucali i ono se opet čulo... 'hrabriji' su iznosili da je to povampireni vol koji se u II. svjetskom udušio tu, neki su govorili da je jednostavno vrag jer ga nisu mogli ubiti... samo je jedan čovjek govorio da su svi ti ludi jer je to ustvari samo ptica koja se zove bukavac.... i na kraju je 'dokazano' da je to ptica..
uglavnom poanta je da se iscrpe najprije sva logična objašnjenja prije nego se počne pričat o misteriji....
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sotona u posjeti-ponovo   Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Icon_minitimepon pro 12, 2011 2:04 am

da oživim malo ovu temu..
prošle godine, znači prije gdinu dana, u dvanaestom mjesecu kada je vani bilo sve u snijegu i padao snijeg, znao sam za sotonine otiske u snijegu jer sam pročitao na netu puno o tome. i tako jedne hladne zimske noći prije godinu dana kasno u noći u toplini doma svog prije odlaska spavat oko 2-3 sata unoći pogledah kroz prozor da vidim koliko je napadalo snijega. ono što sam ugledao sledilo je krv u mojim žilama i učinilo me paraliziranim od šoka, samo sam se pitao koji je to vrag u snijegu. ugledao sam tragove u snijegu koji su bili skoro identični onima sa slike na prvoj stranici a najčudnije je to što su bili u jednom smjeru. kako je uz moju kuću javna rasvjeta, vidio sam da trag po nogostupu i skreću u moje dvorište te idu do garažnih vrata i tu prestaju jer više nije bilo snijega, a ako se to nešto uputilo pored kuće prema stražnjem dvorištu, moralo se vratit nazad ispred kuće jer nemože proć iza zbog ograde, osim ako ju nije preskočilo. kao što sam rekao, samo su bili u jednom smjeru i friško ugaženi, nije bilo nikakvih drugih tragova osim tragova guma koji su se već jedva vidjeli, otisci mica mace su isključeni jer dobro znam kako izgledaju a ovo je imalo jasan obris nekakvih kopita. nisam imao volje izaći van i slikat. ujutro se više nisu vidjeli
[Vrh] Go down
Buby30
Žaba
Buby30


Female
Aquarius Dog
Broj postova : 294
Age : 42
Location : Split
Registration date : 14.10.2011

Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sotona u posjeti-ponovo   Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Icon_minitimepon sij 09, 2012 4:39 pm

dantalion...mislim da te bila trta slikati, a ne volja..
JA bi se ustravila ajme...
I jel ih netko drugi primjetio...ili slicno
[Vrh] Go down
Magic
PraGlodavac
Magic


Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 581
Age : 26
Registration date : 16.10.2011

Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sotona u posjeti-ponovo   Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Icon_minitimeuto sij 10, 2012 12:23 pm

Buby30 je napisao/la:
dantalion...mislim da te bila trta slikati, a ne volja..
JA bi se ustravila ajme...
I jel ih netko drugi primjetio...ili slicno

Iskreno ja sam se ustravio dok sam čitao. Ja ne znam šta bih ja. Najvjerojatnije digao uzbunu ili se zabio u krevet kao neki mali klinac i čekao jutro misleći da će me netko požderati...
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sotona u posjeti-ponovo   Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Icon_minitimeuto sij 10, 2012 5:59 pm

Legionar je napisao/la:
Da. čitao sam o tome u knjizi Arthura C. Clarka ''Misterije svijeta''

Otisci kopita nalazili su se čak i na krovovima kuća (!!!) i prelazili zapreke da se uopće nije vidjela razlika u mjestu staze (skretanje) kada bi staza prolazila kroz zapreku, tj. to što je ostavilo tragove doslovno je prolazilo kroz zidove i vrata ako se sudi prema tim otiscima.
da...sad s ovim najnovijim stopama cini se da imamo jos veci problem...@ misli
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sotona u posjeti-ponovo   Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Icon_minitimečet sij 12, 2012 10:55 pm

kad sam to vidio sa prozora nisam imao volje izać van slikat, a sa prozora nisam mogao slikat, imao asm tad super fotič koji je po mraku radio crne fotke. i nije mi bilo lijepo spavat. a sutradan je to tata ujutro sa autop pregazio i ništa više nije bilo
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sotona u posjeti-ponovo   Sotona u posjeti-ponovo - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Sotona u posjeti-ponovo
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: