Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Regresija

Go down 
+20
flory
Dada289
Sang Real
Dantalion
Chakotay
Flamezar
Mama
Blizzard
MoW
Legionar
ANTEA65
Gea
Svjetloisjena
Alex84
zvezda
Goran
gloria_g
Alpha
Jaykof
Berny_Sinara
24 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Autor/icaPoruka
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Regresija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija - Page 2 Icon_minitimeuto svi 05, 2009 9:56 pm

Gea je napisao/la:
ovisi kako se postave i koliko im ti to dopustiš, ja sam tvrd orah. kad mi netko kaže da se opustim odmah se ukipim :P za to moraš vjerovati čovjeku da će te uvjesti u takvo stanje...meni je sve bilo smješno, pogotovo kad su mi rekli da zatvorim oči :D
jao ti si ko i ja cim kaze opusti se ja se sva ukipim ko kipec :D
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Regresija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija - Page 2 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 4:13 pm

Hm, da, ono što je najteže u regresiji ,,barem meni osobno jest dobiti osobu u regresivno stanje, jer kao što se gore navodi ljudi se ukipe, ukoče im se umovi i ne mogu se pomaknut sve im postaje smiješno, a nakon toga glupo i tu od regresije više nema ništa. Ali ako je osoba sposobna surađivati onda sve ide ko po loju. Govorim o tzv. nehipnotičkoj regresiji gdje je čovjek u svakom pojedinom trenutku svjesan sadašnjeg trenutka i onoga tko i što on jeste sada kao i u isto vrijeme svjestan je svojeg prošlog života kojeg promatra, dakle sebe u jednom drugom izdanju i svoje okoline i ljudi koji su ga tada okruživali. Meni je to predivno iskustvo čak i ako uzmemo u uobzir da prošli životi također mogu u sebi nositi traume i razno-razne situacije u kojima baš nismo briljirali.
Ovo je malo osvježenje teme budući da vidim da je nitko nije dirao još od lani :)[/img]
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Regresija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija - Page 2 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 4:22 pm

Da li je netko od vas bio na regresiji? Mislim nekoj uspjesnoj?

@Antea...lijepo da si osvjezila temu ides

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Regresija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija - Page 2 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 4:23 pm

Antea, ti si regresoterapeut?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Regresija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija - Page 2 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 5:01 pm

Da, između ostalog, bavim se regresijom, ali još uvijek samo iz hobija, to nije način na koji zarađujem za život. Počelo je tako da sam iz svoje znatiželje otišla nekoliko puta na regresiju gledati svoje prošle živote, a onda me privukla metoda i danas sam sposobna odvesti bilo koga u regresiju (tko se da:) ). Isto tako sam uspjela sama sebi napraviti regresiju što je dosta zahtjevno jer u isto vrijeme si i terapeut i pacijent!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Regresija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija - Page 2 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 5:27 pm

A jel mozes dati metodu? Moze i na PM ako je problem javno (nek ti Mow garantira za mene miga ) :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Regresija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija - Page 2 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 5:29 pm

A hoćete li ti i MoW garantirati za mene? moli

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Regresija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija - Page 2 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 5:58 pm

Alpha je napisao/la:
A jel mozes dati metodu? Moze i na PM ako je problem javno (nek ti Mow garantira za mene Regresija - Page 2 18695 ) Regresija - Page 2 158397

Gle, to što bi ti ja pisala najvjerojatnije ti ne bi urodilo plodom jer mislim da prvo trebaš imati neko iskustvo s time, a ne da sama eksperimentiraš. Tek kada se jednom podvrgneš regresiji onda vidiš što to je i kako funkcionira. A ako želiš vidjeti metodu dala ju je Zrinka Bokšić u svojoj knjizi Put u prošle živote pa se možeš tu informirati Regresija - Page 2 Icon_study S tim da ona u knjizi pokazuje regresiiju u prošle živote, a metoda ima mogućnost rada na blokadama, bolovima, određenim životnim situacijama ciljano. eto
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Regresija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija - Page 2 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 10:42 pm

Jesi li čula za ili probala metodu od Raymonda Moodya? :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Regresija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija - Page 2 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 11:07 pm

Nisam ga još ni stigla pročitat, što on nudi?
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Regresija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija - Page 2 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 11:43 pm

Pa, Moodyja se smatra nekom osnovicom za regresiju u prošle živote. Zajedno s Michaelom Newtonom čini perjanicu suvremenog znanstvenog pristupa regresiji u prošle živote i periode između života. Ovo potonje je nešto u čemu je Newton pak specijalist.

Moody nudi na kraju svoje treće knjige (Život prije života) postupak samohipnoze koji si je najbolje snimiti na vrpcu i onda si pustiti i tako se hipnotizirati. Postupak se temelji na njegovom dugogodišnjem iskustvu kao regresoterapeuta i znanstvenika.
Cijeli postupak možeš pročitati u toj njegovoj knjizi. :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Regresija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija - Page 2 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 11:48 pm

Aj sad kazi tko ti je preporucio sve navedene knjige kava

_________________
Respect
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Regresija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija - Page 2 Icon_minitimesri oľu 31, 2010 11:54 pm

Alpha je napisao/la:
Aj sad kazi tko ti je preporucio sve navedene knjige kava

Ti, Alpha, naravno. :)
Ti si to sve već pročitala davno prije mene i znaš o tome teorijski više od bilo koga koga znam.

Mislim da je vrlo važno svakome tko se želi dublje s ovim područjem baviti da pročita stranu literaturu, koja je dobro istražena i potkrepljena mnoštvom dokaza. Većina je danas prevedena i na naš jezik. :)

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Regresija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija - Page 2 Icon_minitimečet tra 01, 2010 12:16 am

Imala sam jednom u rukama taj predložak za samoregresiju da tako kažem, nisam se njome služila. Regresiju nisam učila iz knjiga već od ljudi koji se njome bave.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Regresija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija - Page 2 Icon_minitimečet tra 01, 2010 12:36 am

E, upravo sam nasla stranicu gospodje koju si navela da je napisala knjigu. Svidja mi se sto sam procitala. Svidja mi se i njen prinicp uvoda u regresiju. Kada sam bila klinka (osnovna skola) u nekoj alternativnoj novini je bio jedan princip za regresiju (a koji sam uspjela naci na netu i negdje sam ga zalijepila na nasem forumu al nemam pojma gdje vise :P )...uglavnom, taj je princip vrlo slican ovome od gdje. Boksic tj. sada Jancic. Htjedoh jos spomenuti da smo se tada frendica i ja odlucile isprobati tu metodu i ona je regresirala mene...dosle smo do dijela izlaska iz tunela...vec sam vidjela vani...ljude...i onda smo bile prekinute (netko nam je upao u sobu gdje smo bile). Uglavnom, nakon tog prekida ja sam htjela da ponovimo ali ona se preplasila jer, u biti, nije ocekivala da ce to funkcionirat. I tako...nikad vise nismo ponovile, a ja se i danas jasno sjecam pogleda iz tunela...

Sto se tice autoregresije koju spominje MoW navodeci knjigu dr. Moody-a...u biti se radi o metodi kod koje se snimi sam sebe sa djelovima tisine gdje se ocekuje da pricamo... On zaprvo preferira da to ne cinimo sami ali je dao i tu opciju ako bas nemamo drugu mogucnost iz nekog razloga.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Regresija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija - Page 2 Icon_minitimečet tra 01, 2010 9:34 am

Ma, ja sam samoregresiju radila jednom prilikom dok sam bila na nekoj masaži koja je više meditativnog tipa. Dakle, tu nije bilo slušanja pitanja s trake i snimanja odgovora, već sam sama sebe vodila mentalno postavljajući si pitanja ili zadatak i rezultati su mi bili fantastični. Uspjela sam se provesti kroz za mene dva vrlo važna života i što je najvažnije zapamtila sam u isto vrijeme i cijelu masažu koju sam paralelno primala i kasnije sam je bila u stanju ponoviti u kompletu. Vidiš što ti proširena stanja svijesti sve rade Regresija - Page 2 739355
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Regresija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija - Page 2 Icon_minitimečet tra 01, 2010 10:17 am

Aha, moze i tako. I meni se vise svidja taj tip autoregresije...mislim, ako se vec o tome prica. zivili

Inace, da li znas koliko se ceka za termin kod Zrinke? Voljela bih da taj drugi prvi put prodje kako Bog zapovijeda. Van toga mislim da bi me se moglo lako regresirati i amaterski obzirom na ono sto je bilo u djetinjstvu.
Iskreno govoreci kontam da bi se i odmah moglo amaterski ali je problem naci dovoljno talentiranu (da se tako izrazim) osobu za to. Mislim da bih ja druge bez problema uvela u hipnozu ali vecina ljudi se osjeca nelagodno i cak ako joj das tocne smjernice i upute kako se hipnoza izvodi i dalje se osjeti ta napetost, nelagoda i...ne ide to onda...

Inace, spominjala sam to negdje po forumu, imam odredjene mentalne slike i sjecanja (vise utiske) na nesto sto bi mogli biti prosli zivoti.

E, forumasica Mama je, takodje negdje na forumu, kazala kako postoji mogucnost da Stephen Poplin dojde u ZG (ako bi se nasao dovoljan broj zainteresiranih). On je hipno i regresoterapeut. Takodje ucenik skole dr. Newtona i radi regresiju u zivot izmedju zivota :) Navodno je prije par godina bio u Zadru ali ne znam nikoga tko je cuo ista o ekipi koja mu se podvrgla i kakvi su bili rezultati, da li su bili zadovoljni i sl.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Regresija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija - Page 2 Icon_minitimečet tra 01, 2010 12:19 pm

Ne mogu reći da pratim što se na temu regresije događa na svjetskoj razini, gdje ima kakav slavni i poznati terapeut kuda se kreće i što radi. Ja metodu imam za svoj štoonosereče čeif i mogu reći da od 10 ljudi jednog ne uspijem dobit u regresiju jer ima previše blokada koje ne može probiti.

Alpha:
Inace, da li znas koliko se ceka za termin kod Zrinke?

Ali ti nemaš brige, ti bi otišla u regresiju samo tako koliko vidim. Ne znam kakvo je stanje kod tete Zrinke, nazoveš pa vidiš, imam samo njezinu knjigu. A možeš doć i do mene ako te put kad odvede u kontinent Regresija - Page 2 842102
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Regresija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija - Page 2 Icon_minitimečet tra 01, 2010 12:25 pm

Aha, hvala :D

Inace, do ZG-a se znam svako toliko zaletit i vec imamo tradicionalna okupljanja forumasa koji su i ZG-a sto organiziram kada dolazim pa ti se svakako javim, a bilo bi dobro naci se i ovako 1 na 1 pa isporbati regresiju :D

EDIT: Dobih info da se kod gdje. Zrinke ne ceka dugo...vec se u par dana dogovori termin ides

_________________
Respect
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Regresija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija - Page 2 Icon_minitimečet tra 01, 2010 1:03 pm

ETO Regresija - Page 2 466938
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Regresija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija - Page 2 Icon_minitimečet tra 08, 2010 1:54 pm

Je li se netko već javio u vezi Stephena Poplina?

Zainteresiran sam za regresiju, htio bih barem jednom prisustvovati tome, da vidim kako to ide, što se događa i slično. Dosta sam otvoren za nove stvari pa mislim da bi to kod mene dobro išlo, a i zanima me sve to u istraživačke svrhe. Možda saznam nešto zanimljivo jer već imam nekih primisli o prijašnjem životu, iako ne mogu biti siguran study
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Regresija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija - Page 2 Icon_minitimened tra 11, 2010 9:41 am

Omega je napisao/la:
Je li se netko već javio u vezi Stephena Poplina?

Zainteresiran sam za regresiju, htio bih barem jednom prisustvovati tome, da vidim kako to ide, što se događa i slično. Dosta sam otvoren za nove stvari pa mislim da bi to kod mene dobro išlo, a i zanima me sve to u istraživačke svrhe. Možda saznam nešto zanimljivo jer već imam nekih primisli o prijašnjem životu, iako ne mogu biti siguran Regresija - Page 2 Icon_study

Ako redovito meditiraš onda u svojim meditacijama možeš vrlo lako ponekada vidjeti svoje prošle živote koji su iz nekog razloga važni za ovaj život. Regresija - Page 2 158397
[Vrh] Go down
Mama
PraGlodavac
Mama


Female
Taurus Goat
Broj postova : 569
Age : 44
Location : Hrvatska
Registration date : 05.11.2009

Regresija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija - Page 2 Icon_minitimened tra 11, 2010 4:08 pm

Kaj se tiče Stephena Poplina, nažalost zasad otpada. Nismo mogli sakupiti dovoljno ljudi pa da on dođe u Zagreb, a i cijena je visoka...

Našli smo gospođu koja se bavi regresijom u Hrvatskoj.
Ja bila i bilo je odlično! Definitivno jedno novo iskustvo. I za one koji baš ne vjeruju u reinkarnaciju, regresija je dobra metoda da dođeš u kontakt sam sa sobom i osvijestiš stvari koje su duboko u našoj podsvijesti, a važne za sadašnje funkcioniranje. Meni je svakako pomoglo da shvatim za sebe bitne stvari. A obzirom da vjerujem u reinkarnaciju - dvostruki pogodak 5
[Vrh] Go down
ANTEA65
Žaba
ANTEA65


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 295
Age : 58
Registration date : 30.03.2010

Regresija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija - Page 2 Icon_minitimepon tra 12, 2010 2:06 pm

@Mama... "našli gospođu koja radi regresiju u Hrvatskoj", pa slabo ste ju i tražili kad sam se morala ja pojavit na forumu da ju nađete Regresija - Page 2 158397
Usput ja znam još barem četiri osobe u Hrvatskoj koje rade regresiju, naravno ne možeš za njih doznat na televiziji i radiju.
To ti pišem zato jer si gore objavila kao senzacionalnu vijest, inače 'no hard feelings'
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Regresija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija - Page 2 Icon_minitimepon tra 12, 2010 2:13 pm

Ma nije senzacionalna vijest nego...prvo, nitko nije niti trazio prije :) Drugo, radilo se o tome da se zeljelo naci nekog tko radi po Newtonu...znaci da se ide u zivot izmedju zivota. A to radi taj Poplin. E sad...osim sto je jako skup jos nije ni bas na dohvat ruke...a onda si se ti pojavila sa informacijom i stvari su se poklopile :) Naime, na Zrinkinim stranicama se spominje Newtonova skola ali na koncu se ipak ispostavilo da ona zapravo to ne radi vec samo regresiju ali eto ima barem taj dio susretanja sa Vodicem i tak :)

Jos nesto...lako je cuti reklamu za regresiju ali malo teze naci nekog tko je bio pa da preporuci... :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Sponsored content





Regresija - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Regresija   Regresija - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Regresija
[Vrh] 
Stranica 2 / 7.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna medicina-
Forum(o)Bir: