Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Niz misterioznih događaja...

Go down 
+5
Berny_Sinara
marginalac_margarin
Blizzard
ThE_IMMORTAL
PEPE-Top Secret
9 posters
Autor/icaPoruka
PEPE-Top Secret
Žaba
PEPE-Top Secret


Male
Gemini Broj postova : 229
Location : Na kraju svemira...
Registration date : 10.12.2008

Niz misterioznih događaja... Empty
PostajNaslov: Niz misterioznih događaja...   Niz misterioznih događaja... Icon_minitimepet oľu 27, 2009 2:21 pm

U oko 13:45, bilo je oko 16°C, a navečer oko 8, je bilo samo 4°C onda je počeo čak i padati snig koje se pretvorijo u kišu, srednje veličine, ali to je sve u granicama normale. Vozim se s materom u autu i gledam kroz prozor na drugu stranu zaljeva, tamo gdje su vodice pokraj šibenika, i iza brda vidim ogromno svijetolo kako se diže i spušto, nije reflektor jel ima samo jedan u cilom šibeniku ali ni taj nije dovoljno jak kao ovo svjetlo, a usto taj radi samo ljeti, a svjetlo je bilo u obliku kruga, ali je stajalo okomito ne vodoravno. I ništa to nebi bilo čudno da prije toga, dok sam čekao mamu ispred škole, bio sam zadnji, i još je padala kiša, bilo se sa svih strana začuo, jak zvuk kao ako je iko od vas gledao film iron man pa onako kako govori ono ˝i am iron man˝, ono nekako robotskim glasom tako je bilo samo se čulo samo bež riječi, nemogu opisati taj zvuk. Odlućio sam uzesti mobitel a mobitel mi je bio ugašen, probao sam ga upaliti, i nisam uspio, a mobitel mi je uvijek napunjen, uspio sam ga upaliti tek kad sam ga kuči stavio na punjać. A nakon 1 minute pokazivalo je da je baterija puna.

Imali itko objašnjenje za ovo...


Zadnja promjena: Gripphon; ned svi 17, 2009 1:03 pm; ukupno mijenjano 3 put/a. (Reason for editing : Interpukciski znakovi)
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

Niz misterioznih događaja... Empty
PostajNaslov: Re: Niz misterioznih događaja...   Niz misterioznih događaja... Icon_minitimepet oľu 27, 2009 5:55 pm

a zasto ne stavljas znakove interpunkcije??? :S
jedva ista skontah odavde ...
za ovo prvo, to su mozda huke, a ovo drugo s tim zvukovima ne razumijem...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Niz misterioznih događaja... Empty
PostajNaslov: Re: Niz misterioznih događaja...   Niz misterioznih događaja... Icon_minitimepet oľu 27, 2009 9:24 pm

Daj piši normalne rečenice sa interpunkcijskim znakovima, ovo je veoma nepregledno i neuredno.
[Vrh] Go down
PEPE-Top Secret
Žaba
PEPE-Top Secret


Male
Gemini Broj postova : 229
Location : Na kraju svemira...
Registration date : 10.12.2008

Niz misterioznih događaja... Empty
PostajNaslov: Re: Niz misterioznih događaja...   Niz misterioznih događaja... Icon_minitimepet oľu 27, 2009 10:30 pm

ThE_IMMORTAL je napisao/la:
a zasto ne stavljas znakove interpunkcije??? :S
jedva ista skontah odavde ...
za ovo prvo, to su mozda huke, a ovo drugo s tim zvukovima ne razumijem...
Evo sada pročitaj, sredija sam rečenice...
[Vrh] Go down
marginalac_margarin
Višestanični organizam
marginalac_margarin


Male
Scorpio Horse
Broj postova : 36
Age : 33
Registration date : 02.05.2009

Niz misterioznih događaja... Empty
PostajNaslov: Re: Niz misterioznih događaja...   Niz misterioznih događaja... Icon_minitimepet svi 15, 2009 1:44 pm

droga jarane :)
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Niz misterioznih događaja... Empty
PostajNaslov: Re: Niz misterioznih događaja...   Niz misterioznih događaja... Icon_minitimesub svi 16, 2009 1:36 pm

lol alien mozda ? :D
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Niz misterioznih događaja... Empty
PostajNaslov: Re: Niz misterioznih događaja...   Niz misterioznih događaja... Icon_minitimened svi 17, 2009 2:40 pm

jesi konzumirao što misteriozno tog dana?
[Vrh] Go down
PEPE-Top Secret
Žaba
PEPE-Top Secret


Male
Gemini Broj postova : 229
Location : Na kraju svemira...
Registration date : 10.12.2008

Niz misterioznih događaja... Empty
PostajNaslov: Re: Niz misterioznih događaja...   Niz misterioznih događaja... Icon_minitimepon svi 25, 2009 11:28 pm

hahaha nee nisam ništa konzumira
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Niz misterioznih događaja... Empty
PostajNaslov: Re: Niz misterioznih događaja...   Niz misterioznih događaja... Icon_minitimeuto svi 26, 2009 12:20 am

lol
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Niz misterioznih događaja... Empty
PostajNaslov: Re: Niz misterioznih događaja...   Niz misterioznih događaja... Icon_minitimeuto svi 26, 2009 12:50 am

suspect

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Dunja the tomboy
Riba
Dunja the tomboy


Female
Virgo Horse
Broj postova : 123
Age : 33
Location : Deep in the woods
Registration date : 25.02.2009

Niz misterioznih događaja... Empty
PostajNaslov: Re: Niz misterioznih događaja...   Niz misterioznih događaja... Icon_minitimečet lip 11, 2009 6:02 pm

PEPE-Top Secret je napisao/la:
hahaha nee nisam ništa konzumira

ma ne bi ja rekla.... drunken :P
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Niz misterioznih događaja... Empty
PostajNaslov: Re: Niz misterioznih događaja...   Niz misterioznih događaja... Icon_minitimečet oľu 11, 2010 10:17 pm

Teško je reći o čemu se radilo, ali jaka svjetlost u određenim situacijama je sasvim sigurno često povezana sa misterioznim i neobjašnjivim. ;)

Aktualniji događaj odnosi se na nedavnu misterioznu saobraćajku u Parizu.
Ilustrativna fotografija

Niz misterioznih događaja... X3x06a

Automobilska nesreća koja se dogodila na cesti M6 u blizini Eiffelovog tornja, drži se zasad u tajnosti.
Zapanjujuće je što brojni svjedoci tvrde da su vidjeli jako svjetlo koje je isijavalo iz jednog vozila, neposredno prije nego se dogodio sudar, u kojoj su se zapalili automobili.
Prolaznici na pločniku tvrde kako su čak vidjeli kako osoba iz jednog od vozila jednostavno nestaje, da bi se potom ubrzo pojavila!
Detalji cijelog slučaja počinju curiti u javnost, jer su vlasti odlučile podići embargo na informacije dotične nesreće.
Naime, nesreća je navodno povezana sa nedavnim incidentom u Parizu, jer postoji znatna količina neobjašnjivih aktivnosti u oba slučaja.
Detalji su zasad nepoznati javnosti, kao i točno mjesto same nesreće.

Pariška policija opovrgava cijelu priču i u službenoj izjavi kažu da "žele osigurati lokaciju za vrijeme trajanja istrage, jer bi privukla ljude, a time bi eventualni dokazi koji nisu još otkriveni mogli biti upropašteni."

O navodnom slučaju nema puno informacija ni na stranim web stranicama.
LINK http://www.net.hr/planet-x/page/2010/03/10/0757006.html

O čemu se doista radilo i ima li navedena nesreća veze sa paranormalnim, izvanzemaljskim ili inim aktivnostima, preostaje nam samo da nagađamo. kava
Osobno mi je vrlo čudno kad čitam koliko su puta izvještaji policije u suprotnosti sa nekim neuobičajenim izjavama svjedoka i sumnjam da će se konačni dokazi u potpunosti objaviti javnosti.

_________________
"Riječi…spajaju ljude kao mostovi, stvarajući u isto vrijeme između čovjeka i čovjeka nepromostivosti vrlo često dublje od najmračnijega ponora."
[Vrh] Go down
Sponsored content





Niz misterioznih događaja... Empty
PostajNaslov: Re: Niz misterioznih događaja...   Niz misterioznih događaja... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Niz misterioznih događaja...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Ostale misterije-
Forum(o)Bir: