Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji

Go down 
+59
Waris 68
Aniin
Jedi Mind Tricks
Korplikan
ficoom666
Prometheus
Dantalion
Novus ordo seclorum
Arlena3004
jeruzalem
Vinterlandet
Iris_666
LJUBAV
CELICNI ALHEMICAR
SkywardSword
Kahali
Isabela
misunderztood
Foto
Akasha
tiadora
saturn
Star23
Lyra
Bobby
orca
biga
Sadb
Zona
maiko
linda
wanderer8
Dada289
lady_starstruck
mirela2608
flory
guitar_master
hrvooo
ukiss
maki976
Chakotay
ANTEA65
MoW
Athena
Eternity
Aurora Borealis
Legionar
Skulptura
schmizzl
djurdjica
Flamezar
morian
Hexenkind
Gea
Berny_Sinara
Svjetloisjena
zvezda
Blizzard
Alpha
63 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 35  Next
Autor/icaPoruka
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Icon_minitimeuto tra 19, 2011 4:40 pm

Dobila sam ametist kao poklon. :D Očistila sam ga i napunila, sve po uputama :P
Samo mi nije jasno, da li se baš mora puniti za vrijeme punog mjeseca, ili je svejedno na kakvoj mjesečini? scratch
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Icon_minitimeuto tra 19, 2011 5:53 pm

Sada je tako ionako vrijeme puna Mjeseca :)
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Icon_minitimeuto tra 19, 2011 6:00 pm

Ma dobro, ali pitam za ubuduće
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Icon_minitimeuto tra 19, 2011 10:42 pm

flory je napisao/la:

Samo mi nije jasno, da li se baš mora puniti za vrijeme punog mjeseca, ili je svejedno na kakvoj mjesečini? scratch

Meni to također nije potpuno jasno. Naime, u nekim priručnicima o kristalima piše da bi se kamenje trebalo puniti 2-3 noći prije punog mjeseca, a drugdje da se kristali trebaju puniti za punog mjeseca. suspect
Inače, ja ih punim za punog mjeseca, jer mislim da je tada snaga mjesečine maksimalna.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Icon_minitimesri tra 20, 2011 11:34 am

Ja isto preferiram puni mjesec i dane oko tog perioda :)
[Vrh] Go down
maiko
Višestanični organizam
maiko


Female
Pisces Goat
Broj postova : 62
Age : 45
Location : Trogir
Registration date : 23.11.2010

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Icon_minitimečet svi 05, 2011 1:01 pm

Svim kristalima odgovara mjesečina, ali samo se mješečev kamen puni na mjesečini. Ametist se puni preko noći sa gorskim kristalom (a prije toga se prazni pod mlakom vodom nekoliko minuta). study
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Icon_minitimepet svi 20, 2011 4:05 pm

Ljudi, imam jedno pomalo neobično pitanje. :)
Prije neko vrijeme sam dobila prilično veliki, ljubičasti grumen neobrađenog sugilita.
Znam koja se svojstva pripisuju tom kamenu, ali osobno nisam osjetila njegovu snagu. Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Confused0024
Recimo da s tim kamenom nisam uspostavila neverbalnu komunikaciju i da nemam pozitivnih niti negativnih ustisaka, za razliku od nekih drugih minerala.
Nisam ga redovito praznila niti punila i zato sam ga zatvorila u ormar, da ne širi loše vibracije.
Nakon toga, osjetila sam da ga moram temeljito isprazniti pa sam ga zakopala na jednom mjestu u vrtu.
Iz nekog razloga, imala sam ga potrebu ostaviti prilično duboko pod zemljom, na neko vrijeme. Kao da sam se htjela privremeno riješiti njegova društva, jer nismo bili spremni na "suradnju".
Tako je prošlo oko mjesec dana i danas sam ga napokon odlučila otkopati iz praktičnih razloga.
Začudo, kamena nema, a nešto je veći od mog dlana. suspect Prilično sam zbunjena, jer sam kopala motikom dosta dugo i duboko, a ne mogu ga pronaći.
Ukućani mi tvrde da sam sigurno zaboravila gdje sam ga zakopala i da je to razlog da ga ne mogu pronaći.
Ima li netko drugi kakvo logično objašnjenje ili savjet kako ga naći?
Postoje razne priče da kamen iz nekog razloga može otići od vlasnika, ali sve to mi zvuči pomalo kao znanstvena fantastika. confused
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Icon_minitimepet svi 20, 2011 10:12 pm

Athena je napisao/la:
Postoje razne priče da kamen iz nekog razloga može otići od vlasnika, ali sve to mi zvuči pomalo kao znanstvena fantastika. confused
...za razliku od ovog što zvuči skroz racionalno zubi

Athena je napisao/la:
Znam koja se svojstva pripisuju tom kamenu, ali osobno nisam osjetila njegovu snagu.
Recimo da s tim kamenom nisam uspostavila neverbalnu komunikaciju i da nemam pozitivnih niti negativnih ustisaka, za razliku od nekih drugih minerala.
Da kristali mogu osjetiti tu negativnu vibraciju i jednostavno "otići" Naravno da uvijek postoji logično objašnjenje za sve što se desi, tako da ćeš ga možda i jednog dana naći, a možda i nećeš ;)
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Icon_minitimepet svi 20, 2011 10:51 pm

Chakotay je napisao/la:

Da kristali mogu osjetiti tu negativnu vibraciju i jednostavno "otići" Naravno da uvijek postoji logično objašnjenje za sve što se desi, tako da ćeš ga možda i jednog dana naći, a možda i nećeš ;)
A sad si i ti diplomatski odgovorio. lol!
Logično objašnjenje bilo bi da je negdje u zemlji ili je promijenio poziciju nakon kiša.
Hm...očekivala sam racionalni savjet da prekopam pola vrta. zubi Pojma nemam kako da ga nađem, malo sam izgubila živce kopajući i kopajući pa to odgađam do druge kiše.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Icon_minitimesub svi 21, 2011 6:32 pm

Hm nije uopće diplomatski odgovor, samo što ga je malo teže razumijeti. Poanta je u tome da ako ga ti ne želiš pronaći tada ga i nećeš pronaći bez obzira da li prekopala pola ili čak i cijeli vrt. Pusti malo i pronaći ćeš ga, naravno ako ćeš to željeti. Ako ćeš pak slati negativnu energiju tipa e sad kad te pronađem odmah ću te se riješiti ili tako nešto tada ga vjerojatno nećeš pronaći.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Icon_minitimesub svi 21, 2011 6:49 pm

E, a kako bi kamen mogao otići? zubi Mislim... koje sile bi bile u igri i kako bi otišao? Teleportacija? Možda bi mogao svojom energijom usmjeriti kišu da ga odvede. A kuda bi onda otišao?
Ajmo neke teorije :)
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Icon_minitimesub svi 21, 2011 7:12 pm

Eh Legi, ali što ako nije otišao, samo ga Athena ne može sada naći. Možda da ga traži netko drugi, možda bi ga i pronašao :)
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Icon_minitimened svi 22, 2011 4:45 pm

Jel bio tko na Mineral expo-u. Neki od nas smo bili i kupili dosta zanimljivih stvari. Ja sam si kupio jedan orgonit, stavim ga na forum kad ga poslikam :)

Evo moja malo povećana kolekcija. Većinu ste vidjeli, novi su mi orgonit i ovaj kamen u sredini desno :)

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 22052011404
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 27.08.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Icon_minitimened svi 22, 2011 9:31 pm

mogu li pitat nešto... tema je velika, pa mi se ne da tražiti... jel ta kamenja ikako utječu na zdravlje, mislim stvarno utječu a ne kao one naruknice od magneta što i sidu liječe a koštaju skromnih 200 kuna???

nemojte mi sad ono osjećaš se bolje, energija zrači bla bla bla... i mom su đedu dali vitamine a rekli mu da su ljekovi i on se 'izlječio'... nego pitam za znanstvene dokaze da su korisni...

osobno bih volio imati to u kući, al samo zbog vizualnih razloga...


i wtf vi pričate o punjenju kamenja na mjesečini???
mislim, sorry zbog zatucanosti al to su ljudi samo obična ispolirana kamenja... imam ih ja 78 skupljenih al nisu ispolirana nego su prirodna... mi to zovemo zečji kamen, nemam blage zbog čega, al makar lijepo svjetluca na suncu...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Icon_minitimened svi 22, 2011 10:21 pm

@ Athena
Ne znam kako da nađeš svoj kamen, ali ubuduće si u teglin stavi zemlje i unutra zakopaj kamen, tako ćeš znati gdje se nalazi.

Citat :
Postoje razne priče da kamen iz nekog razloga može otići od vlasnika, ali sve to mi zvuči pomalo kao znanstvena fantastika. confused

Nije to znanstvena fantastika, to je realno. Kamenu izrastu noge i odšpura. Vjerojatno ti je zamjerio što si ga zakopala među gliste i crve i tko zna što sve ne, a on tako lijep. Trebala si ga zakopati u tortu, malo bi se zdebljao i imao još više energije.

@ Biga
Nema znanstvene potvrde jer sam više puta i ja pitao to isto pitanje kao i ti i škicao po netu ne bi li naišao na nešto. Osuđen si vjerovati iskustvima ljudi koji će ti doduše reći da se s kamenjem situacija promijenila, a ti ćeš vjerovati što god želiš, kao i svi ostali. I meni su to kamenja ko kamenja, imam ih za ukras u sobi. ^^
A ovo s punjenjem, postoje nekakvi "rituali" s tim kamenjem, pražnjenja, punjenja, za svakog vrijedi nešto drugo, neki se pune mjesečinom, neki suncem, neki pod zemljom, valjda i s vodom, neki sa drugim kristalima, a neki na više tih načina.
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Icon_minitimened svi 22, 2011 10:43 pm

biga je napisao/la:
mogu li pitat nešto... tema je velika, pa mi se ne da tražiti... jel ta kamenja ikako utječu na zdravlje, mislim stvarno utječu a ne kao one naruknice od magneta što i sidu liječe a koštaju skromnih 200 kuna???
Utječu na poboljšanje zdravlja, no na zdravlje utječe mnogo stvari, ovo može donekle ublažiti taj negativni utjecaj, ali nije čudotvorno. Čovjek sam najsnažnije utječe na svoje zdravlje, ovo može samo pomoći. Ne postoji ništa što je čudotvorno. Uzmi bilo koji lijek za bilo koju bolest i sigurno ćeš naći tisuću osoba koje su bolovale od te bolesti i uzimale taj lijek i nije im bilo ništa bolje.

No ništa od toga se ne mora koristiti nužno kao nešto protiv bolesti, ja sve ovo što je na slici koristim za uravnoteženje energija u prostoru u kojem živim. Naravno to onda utječe i na moje zdravlje, ali i puno više. I sami vizualno estetski razlozi su također dobri, jer ako ti nešto izgleda lijepo onda ćeš se ugodno osjećati u toj prostoriji i samim time biti smireniji i u ravnoteži ;)

Citat :
... imam ih ja 78 skupljenih al nisu ispolirana nego su prirodna...
U stvari uopće nije važno da li je kamen obrađen ili je u prirodnoj formi. Ima recimo jako lijepih i u čistoj prirodnoj formi, no to je samo radi estetike, povoljni učinak je isti :)
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 27.08.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Icon_minitimened svi 22, 2011 11:02 pm

Chakotay je napisao/la:
I sami vizualno estetski razlozi su također dobri, jer ako ti nešto izgleda lijepo onda ćeš se ugodno osjećati u toj prostoriji i samim time biti smireniji i u ravnoteži ;)

da, logično... nisam prije kontao o tome..

buraz i ja smo skupljali kamenja što bi nam se svidila na prvi pogled... ne znam ja sad imena pojedinih kamenja ni to... u mene su uglavnom taložna kamenja koja svjetlucaju ili rječna kamenja čudnih boja...
mislim kad bih ispolirao nekolika da bi bili slični tim tvojim piramidama jer su po postanku taložni..

evo jednog kamenčića... kad svatko stavlja, da i ja okačim koju sliku...
Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Kamen
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Icon_minitimepon svi 23, 2011 8:51 am

Forica izgleda, mene podsjeća na kalcit, ali možda i griješim misli
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Icon_minitimepon svi 23, 2011 9:18 am

@Athena...Sugilit ne bi trebalo ni punit ni praznit iako na nekim mjestima se navode upute za to. Medjutim on spada medju izuzetno jake kamenove kojima to ne treba.
Moguce da ga je iz vrta iskopao netko drugi. Mozda cak i pas koji je to dozivio kao igru. Moguce i da ga je kisa pogurala malo nekud ili da ga ne vidis, kao sto Chak kaze. Znas ono kad trazis nesto i pet puta pogledas na stol, prekopas citavu kucu i na kraju bude na onom istom stolu.

@Biga...smatra se da kristali imaju odredjene vibracije. Danas jos nije osmisljen uredjaj koji bi to mogao egzaktno izmjerit ali da smo prvo cekali uredjaj za sve mogli smo slobodno krepat. Zasto neki kamen nekom djeluje nekom ne...isto kao sto neki lijek nekom djeluje, nekom ne, a netko dobije nuspojave i umre. Nije sve za svakog. Kontam da to mozda sve ima veze sa uzrokom. Znaci emocionalnim i mentalnim stanjem odredjene osobe radi kojeg je doslo do neke bolesti. Tu se radi o podsvjesnim i svjesnim mislima koji su isto vibracija. Ako se pogodi kamen on bi mogao pomoci na balansu tih vibracija pa time i na eliminaciji simptoma (bolesti). Slicno kao i homeopatija.
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Icon_minitimečet svi 26, 2011 11:17 pm

Eto, sugilit je pronađen. :)
Danas smo mama i ja odlučile temeljito kopati, iako sam ja prethodno de facto otkopala pola metra zemlje na malo većem području.
Nakon par sekundi, mama je otkopala kamen, koji je bio jako blizu površine. Odmah ga je našla.
Nemam pojma kako sam ga ja propustila naći. misli

Budući da je pokazao naklonost prema mami, koja ga je zapravo i htjela naći, odlučila sam joj ga dati, da brine o njemu ili ga drži u blizini.
Ja ionako nisam bila dobar vlasnik. zubi
Kad sam ga pronašla, pomislila sam "Dobro da sam našla prilično skup kristal, bilo bi šteta da se zagubio...", ali zapravo mu se nisam pretjerano obradovala niti ga
(još) poželjela držati u svojoj blizini. confused

Evo, uspjela sam ga nekako uslikati web kamerom...

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Sugilit

Inače, navečer sam ga držala na kuhinjskom stolu i kad sam malo sjela za stol, osjetila sam nešto poput ubrzanog kucanja srca, blažih, neugodnijih drhtaja. Uz to, neke trnce u prstima.
Savjet je da ga se klonim? cerek
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Icon_minitimepet svi 27, 2011 8:28 am

Athena je napisao/la:
Eto, sugilit je pronađen. :)
Danas smo mama i ja odlučile temeljito kopati, iako sam ja prethodno de facto otkopala pola metra zemlje na malo većem području.
Nakon par sekundi, mama je otkopala kamen, koji je bio jako blizu površine. Odmah ga je našla.
Nemam pojma kako sam ga ja propustila naći. misli

Hm kao da je to netko rekao na forumu zubi

Chakotay je napisao/la:
Eh Legi, ali što ako nije otišao, samo ga Athena ne može sada naći. Možda da ga traži netko drugi, možda bi ga i pronašao :)

Zanimljivo je to da su stvari u isto vrijeme i potpuno logično objašnjive i mistične, samo ovisi iz čije se perspektive glede. Tvoja mama ne vidi ništa čudnoga u ovome, dok ti imaš malo drugačiji pogled na sve skupa ;)

Citat :
Budući da je pokazao naklonost prema mami, koja ga je zapravo i htjela naći, odlučila sam joj ga dati, da brine o njemu ili ga drži u blizini.
Meni se čini da je upravo obrnuto, tvoja mama je pokazala naklonost prema njemu i zato ga je lakočom pronašla, dok je s tobom bilo upravo suprotno.

Citat :
Inače, navečer sam ga držala na kuhinjskom stolu i kad sam malo sjela za stol, osjetila sam nešto poput ubrzanog kucanja srca, blažih, neugodnijih drhtaja. Uz to, neke trnce u prstima.
Savjet je da ga se klonim? cerek
Ne, savjet ti je da ga ne držiš na kuhinjskom stolu, na stolu na kojem se jede su malo drugačije energije i vibracije i zato si osjetila tu nelagodu.

Ono što je meni zanimljivo je da si osjetila nešto ipak si ti racionalna osoba sa izraženom mentalnom energijom, a usprkos tome si uspjela osjetiti nešto. Hvala ti što si podjelila priču sa nama 5
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Icon_minitimepet svi 27, 2011 3:43 pm

Chakotay je napisao/la:

Hm kao da je to netko rekao na forumu zubi
I meni je poznat neki savjet otprije. zubi
Citat :

Ono što je meni zanimljivo je da si osjetila nešto ipak si ti racionalna osoba sa izraženom mentalnom energijom, a usprkos tome si uspjela osjetiti nešto. Hvala ti što si podjelila priču sa nama 5
Da, samo što svejedno dvojim da li je to "nešto" bilo posljedica vibracije kristala ili prethodne fizičke aktivnosti u kombinaciji sa Coca-colom. cerek
Stignem još promatrati i zapažati. miga
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Icon_minitimepet svi 27, 2011 10:01 pm

Athena, ako ti išta znači, tako se ja inače osjećam kada primim hematit u ruke :)
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Icon_minitimesub svi 28, 2011 12:34 am

@Legi
Meni hematit odgovara.:)
I kako se nosiš s njim? Da li ga držiš u blizini ili si zaključio da ti ne odgovara pa ga gledaš sa distance? zubi
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Icon_minitimesub svi 28, 2011 1:36 pm

Gledam ga s distance :P Ali i dalje je tu, jer služi za punjenje drugih kristala. :)
Nekada ga malo pogledam i pomaknem, nije da imam averziju prema njemu, ali sam oprezan :)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji   Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji - Page 21 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kristali, minerali, (polu)drago kamenje i njihovi utjecaji
[Vrh] 
Stranica 20 / 35.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 27 ... 35  Next
 Similar topics
-
» Drago kamenje
» Drago kamenje
» TAJANSTVENO KAMENJE IZ IKE

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna medicina-
Forum(o)Bir: