Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pizza automat

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Pizza automat Empty
PostajNaslov: Pizza automat   Pizza automat Icon_minitimepon oľu 30, 2009 2:07 pm

Automat za pizze uzburkao je talijansku kulinarsku javnost i prije nego li se pojavio u uporabi. Jarko crveni automat Let's Pizza upotrebljava infracrvene zrake i tehnologiju razvijenu na sveučilištu u Bologni kako bi ispekao pizzu za manje od 3 minute.

Istaknimo da ovdje nije riječ o podgrijavanju ili pečenju smrznutih pizza već cijeli proces kreće od pravljenja tijesta, a sve se može promatrati kroz maleni prozorčić. Prava mala mini pizzerija.

Aparat je patentirao Claudio Torghele, razvijen je u suradnji s Unileverom i testiran u Njemačkoj. Uskoro se očekuje njegova distribucija širom Europe i Sjedinjenih Država. Trenutno su u ponudi četiri nadjeva: sir i rajčica, slanina, šunka i svježe povrće, po prosječnoj cijeni od 4 eura.

Torghele smatra kako će se njegov aparat svidjeti Europljanima u vrijeme kad recesija pogađa njihove džepove.

Poklonicima autentične talijanske pizze, izumljene u 18. stoljeću u Napulju, ne sviđa se ova novotarija.

"Ovaj aparat je igračka", rekao je Pino Morelli iz Udruženja talijanskih pizzerija.

"Možda pronađe svoje mjesto u inozemstvu, ali Talijani su rođeni s pizzom: majke njome hrane svoje bebe. Oni je razumiju." (Izvor)





Onda...da li bi vam dobro dosao jedan takav automat na poslu? :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Pizza automat Empty
PostajNaslov: Re: Pizza automat   Pizza automat Icon_minitimepon oľu 30, 2009 2:09 pm

rigo
ni kavu iz automata ne volim....nije to to, šta da kažem....
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Pizza automat Empty
PostajNaslov: Re: Pizza automat   Pizza automat Icon_minitimepon oľu 30, 2009 2:10 pm

Jaooooo sto si izbirljiva miga

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti


Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Age : 53
Registration date : 15.10.2007

Pizza automat Empty
PostajNaslov: Re: Pizza automat   Pizza automat Icon_minitimepon oľu 30, 2009 2:15 pm

Ae kava

šta da ti kažem, k'o pravo žemsko nikad zadovoljna zubo
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Pizza automat Empty
PostajNaslov: Re: Pizza automat   Pizza automat Icon_minitimepon oľu 30, 2009 4:22 pm

Citat :
"Možda pronađe svoje mjesto u inozemstvu, ali Talijani su rođeni s pizzom: majke njome hrane svoje bebe. Oni je razumiju."
i ja bi volila razumiti šta to pizza priča i poručuje, al' jbga ne znam talijanski kava
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Pizza automat Empty
PostajNaslov: Re: Pizza automat   Pizza automat Icon_minitimepon oľu 30, 2009 4:24 pm

lolcina

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Pizza automat Empty
PostajNaslov: Re: Pizza automat   Pizza automat Icon_minitimeuto oľu 31, 2009 1:28 am

Ne znam baš, ne vjerujem ja tim automatima, ni kava mi nije nešto iz njih, kamoli pizza 8)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Pizza automat Empty
PostajNaslov: Re: Pizza automat   Pizza automat Icon_minitimeuto oľu 31, 2009 11:26 am

Ja bih probala da ima toga ovdje...pa sad...moze bit da i ne valja...al bih svejedno probala :)

_________________
Respect
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Pizza automat Empty
PostajNaslov: Re: Pizza automat   Pizza automat Icon_minitimepet tra 03, 2009 11:03 pm

Da, da...i ja isto hehe :D
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Pizza automat Empty
PostajNaslov: Re: Pizza automat   Pizza automat Icon_minitimepet tra 03, 2009 11:07 pm

Pa ako ne probamo, ne možemo znati kakvo je. Pojavit će se to uskoro i kod nas, sigurna sam klopa
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pizza automat Empty
PostajNaslov: Re: Pizza automat   Pizza automat Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pizza automat
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pizza!!!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Gastronomija-
Forum(o)Bir: