Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vaša boja kose

Go down 
+31
tinityrannical
Velebitkinja
KidagakashNedakh
LJUBAV
urbana_gorila
MoW
Dantalion
Sadb
Abarksas
Zona
whitelady
Annabel Lee
legenda007
anzotica
Athena
tomi
Aurora Borealis
stella
josip21
Fantom
Blizzard
malenaivi
Michael Wittmann
Svjetloisjena
Absynthia
Gea
minchy^_^
urbanaaa
Nefertiti
Alpha
floridana
35 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Annabel Lee
Riba
Annabel Lee


Female
Pisces Dog
Broj postova : 134
Age : 30
Location : Somewhere over the rainbow
Registration date : 31.07.2010

Vaša boja kose - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 3 Icon_minitimečet ruj 02, 2010 12:42 am

Prirodna boja kose mi je tamno smeđa sa prirodnim svijetlo smeđim pramenovima. Imam užasno mnogo kose (da kucnem u drvo) i obožavam je cerek

Prije nekih malo više od pola godine sam se ofarbala u ljubičastu, s tim da nisam koristila hidrogen iz straha da ne oštetim kosu, ali nijansa je bila PRELIJEPA, tako da sam furala tu ljubičastu nekih pola godine, i onda sam počela da tripujem da mi kosa opada i slabi (što nije tako ali ah ja paranoik), i onda sam pustila da se ispere, tako da sam prošla sve nijanse od ljubičaste, preko crvene, svijetlo smeđe, i sad se polako vraćam na svoju prirodnu boju :)

Ali moram priznati da mi fali moja ljubičasta tuzni
[Vrh] Go down
whitelady
PraGlodavac
whitelady


Female
Libra Cat
Broj postova : 541
Age : 48
Location : topusko-banovina
Registration date : 17.10.2010

Vaša boja kose - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 3 Icon_minitimeuto lis 19, 2010 11:08 am

prirodna boja kose mi je kestenjasta ,al se farbam od 16g. mjenjala sam i isprobavala razne boje od plave,boja mrkve,crvene sve do crne na kojoj sam i ostala u crno se farbam već 5-6 god. kosa mi je inače ravna pa stavljam minival ,sjede sam primjetila oko 26-7 ne puno ,a sad ni ne znam koliko ih je jer se ćesto farbam ćim se primjeti izrast,farbam se kanom jer mi sve ostale farbe dosta oštećuju kosu i da farbam se sama već dugo god.
[Vrh] Go down
Zona
Pračovjek
Zona


Female
Leo Tiger
Broj postova : 2260
Age : 49
Registration date : 17.07.2010

Vaša boja kose - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 3 Icon_minitimeuto lis 19, 2010 12:24 pm

.


Zadnja promjena: Zona; pon vel 03, 2014 11:59 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Abarksas
Dinosaur
Abarksas


Female
Leo Monkey
Broj postova : 382
Age : 31
Registration date : 27.02.2011

Vaša boja kose - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 3 Icon_minitimened oľu 20, 2011 10:27 pm

Imam prirodno prokleto-crnu kosu....

Imala sam pokusaje farbanja u jarko crveno i svetlo smedje...ali presesko za odrzavati jer se izrastak mora blajhati...tako da...odustala sam od bilo kakvih lepsih nijansi i ostala prvi svojoj garavosti
[Vrh] Go down
Sadb
Višestanični organizam
Sadb


Female
Scorpio Buffalo
Broj postova : 37
Age : 38
Registration date : 23.02.2011

Vaša boja kose - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 3 Icon_minitimened oľu 20, 2011 11:09 pm

crvena ali trudim se oko riđe ... nesto tipa marcia cross ...samo ne vjerujem da cu skoro dobiti takvu ...osim ako ne poblajham svoju
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Vaša boja kose - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 3 Icon_minitimened oľu 20, 2011 11:38 pm

crna ko ugljen
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Vaša boja kose - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 3 Icon_minitimened lip 19, 2011 3:22 pm

Ne znam...ne mogu se zamisliti da drastičnije ekperimentiram s bojama. roll
Samo sam jednom isprobala boju čokolade, neki su rekli da me ubija :P, drugi da mi je dobra, ali feeling mi nije bio dobar i bila sam si nekako preblijeda.
To se brzo ispralo. Planirala sam možda preko ljeta probati neku svijetlo crvenu boju, tek toliko zubi, ali kad se sjetim da je to farba i da joj treba puno vremena da ode, ne da mi se petljati.
Mijenjate li preko ljeta/u godini boju kose ili barem neke nijanse, pramenova?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vaša boja kose - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 3 Icon_minitimened lip 19, 2011 6:38 pm

@Athena...e, sad sam se sjetila da sam te bila sanjala i da si imala kratku plavu kosu :D
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Vaša boja kose - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 3 Icon_minitimened lip 19, 2011 7:08 pm

:D

Kratku sam imala u srednjoj, sad imam poludugu, do ramena.
Nadam se da nisam bila platinsto iliti albino plava, jer nisam ja baš toliko svijetlokosa. zubi

Ipak, ne znam da je ljeto dobro vrijeme za eksperimente sa kosom, bojama itd. Možda bi je samo trebalo pojačano štititi nekim preparatima, radi isušenja, morske soli itd.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vaša boja kose - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 3 Icon_minitimened lip 19, 2011 7:19 pm

Bila si od prilike ovakva Vaša boja kose - Page 3 Kimberly_wyatt_2

Samo ti je naprijed bila jos malo duza kosa :D
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Vaša boja kose - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 3 Icon_minitimened lip 19, 2011 7:34 pm

@Alpha, još ću ispati revoltirana heroina, možda i punkerica :D (mislim radi naušnice na nosu).
To je možda neka buduća zurka, a ženska je malo "opakog" looka. :P Ranije sam imala još kraću kosu od ove na slici, iako kad se prisjetim...imala sam ja i malo dužu kosu od naprijed, slično kao na slici. misli

Boja je uvijek bila nešto tamnija, štono bi se reklo prljavo plava ili romantičnije, boja meda. zubi

[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vaša boja kose - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 3 Icon_minitimened lip 19, 2011 7:46 pm

Dobro sad, u facu si izgledala malo drugacije i bez nanosnice :D
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Vaša boja kose - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 3 Icon_minitimened lip 19, 2011 8:23 pm

Mmmm, Athena je medena. Tko bi to rekao cerek
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Vaša boja kose - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 3 Icon_minitimened lip 19, 2011 8:34 pm

@Blizz, ne zafrkavaj. kava
Radije nam reci kakvu ti boju kose imaš i da li razmišljaš o nekoj ljetnoj frizuri?
Budite kreativni sa svojim frizuricama, jer ljeto nam dolazi. muha
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Vaša boja kose - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 3 Icon_minitimened lip 19, 2011 10:15 pm

Kreativni? Istu frizuru nosim otkad sam se počeo šišati. Jednostavno skraćeno na centimetar sa strane i dva centimetra gore. I mislim da mi to najbolje stoji za moj oblik glave.
Inače imam svjetlo smeđu kosu, dosta tankih vlasi. Inače mislim da puno eksperimentiranja s kosom kod muškaraca je znak da nisu baš nešto hetero. A cure to koji put vole. :D
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4
Athena


Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12351
Age : 38
Registration date : 09.09.2009

Vaša boja kose - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 3 Icon_minitimened lip 19, 2011 11:29 pm

MoW je napisao/la:
Kreativni? Istu frizuru nosim otkad sam se počeo šišati. Jednostavno skraćeno na centimetar sa strane i dva centimetra gore.
Nisam sad mislila neke ekstra frizure ala modni mačak cerek, već "kreativni" toliko da si podšišate malo kosu, možda je obrijete na nulericu, a dečki sa dugom kosoma da je malo drukčije skrate.
Dakle, neki mali pomaci, ali da se može reći: "Vidi, šišao si se!" :D ili nešto treće.

Meni se ne sviđaju neke posebne frizure kod muškaraca (pletenice, gel itd.) niti općenito da muški previše vremena posvećuju svojoj frizuri, bradi ili nečem trećem. zubi
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Vaša boja kose - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 3 Icon_minitimened lip 19, 2011 11:32 pm

Imam kosu do ramena, puštam ju da leprša, sastraje sam pustio malo bradice, sve u svemu čini mi se da dobro izgleda i da je promjena pozitivna kava
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Vaša boja kose - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 3 Icon_minitimepon lip 20, 2011 3:09 pm

Athena je napisao/la:
MoW je napisao/la:
Kreativni? Istu frizuru nosim otkad sam se počeo šišati. Jednostavno skraćeno na centimetar sa strane i dva centimetra gore.
Nisam sad mislila neke ekstra frizure ala modni mačak cerek, već "kreativni" toliko da si podšišate malo kosu, možda je obrijete na nulericu, a dečki sa dugom kosoma da je malo drukčije skrate.
Dakle, neki mali pomaci, ali da se može reći: "Vidi, šišao si se!" :D ili nešto treće.

Meni se ne sviđaju neke posebne frizure kod muškaraca (pletenice, gel itd.) niti općenito da muški previše vremena posvećuju svojoj frizuri, bradi ili nečem trećem. zubi

Nulerica - bljak. Katastrofa. Nulerica je eventualno za one koji su već počeli ćelaviti a neće da im se vidi. miga
Najbolja kosa za muškarca je kratka, malo onako u zrak, bez ikakvog gela ili ostalih želatina, bez nekih perverzija, tipa ona od Dolpha Lundgrena. :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Vaša boja kose - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 3 Icon_minitimepon lip 20, 2011 4:09 pm

@MoW....a od kad si ti postao stilist? roll Meni je nulerica ok, a ok mi je i duga kosa. Ovisi kome sto stoji, kakav je stil i td.
[Vrh] Go down
urbana_gorila
Stanica
urbana_gorila


Male
Aries Pig
Broj postova : 11
Age : 41
Registration date : 20.06.2011

Vaša boja kose - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 3 Icon_minitimeuto lip 21, 2011 12:53 am

ja se vec 13 godina sisam na nulericu svaka dva tjedna...
Kosa mi je nekad bila skroz crna, a sad je 50 - 50 crnih i sjedih... vec. mudri
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Vaša boja kose - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 3 Icon_minitimepon lip 27, 2011 11:59 pm

To nije ništa :) moja mama je počela sjediti u 19, a ja sjedim samo od stresa, ali to nestane s par čupanje
[Vrh] Go down
LJUBAV
Žaba
LJUBAV


Female
Cancer Horse
Broj postova : 269
Age : 33
Registration date : 06.05.2012

Vaša boja kose - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 3 Icon_minitimepon svi 28, 2012 6:30 pm

brineta koja ima tzlatni odsjaj preko zime, a u i ljeto sve do jeseni imam kosu boje meda pogotovo ako sam na moru onda još dođu oni ludi plavi pramenovi al plavi k'o da se blajhaš....nebi ju mijenjala, jer ima 2 boje, 6mj jedna boja pa 6mj druga boja.
[Vrh] Go down
KidagakashNedakh
Riba
KidagakashNedakh


Female
Scorpio Dragon
Broj postova : 182
Age : 35
Registration date : 24.05.2012

Vaša boja kose - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 3 Icon_minitimepon svi 28, 2012 6:39 pm

Tamno smedja - crna. Kako kad. :)
[Vrh] Go down
Velebitkinja
Višestanični organizam
Velebitkinja


Female
Leo Goat
Broj postova : 50
Age : 32
Registration date : 12.08.2012

Vaša boja kose - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 3 Icon_minitimečet kol 16, 2012 7:37 pm

Pepeljasta smedja. Prije mi se nije svidjala i ofarbala sam se, sto sam, naravno, pozalila par godina kasnije. Imam sijede od stresa (godina u kojoj sam ih dobila je bila jako stresna i teska). Sada se farbam smedjom kanom i kosa mi je odlicna! :D
Ako ne zelite svako malo sisati kosu i pustiti je da raste, uz to je i obnoviti, preporucujem kanu. Meni je osobno otkrice kane znacio preporod kose. ^^
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Vaša boja kose - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 3 Icon_minitimečet kol 29, 2013 2:59 am

tamnosmeda, ali trenutno crvenokosa
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vaša boja kose - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Vaša boja kose   Vaša boja kose - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vaša boja kose
[Vrh] 
Stranica 3 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Opadanje kose
» boja auta

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Moda-
Forum(o)Bir: