Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Turističko putovanje u svemir

Go down 
3 posters

Biste li se odlučili na turističko putovanje u svemir?
Da
Turističko putovanje u svemir Icon_vote_lcap67%Turističko putovanje u svemir Icon_vote_rcap
 67% [ 6 ]
Ne
Turističko putovanje u svemir Icon_vote_lcap22%Turističko putovanje u svemir Icon_vote_rcap
 22% [ 2 ]
Možda
Turističko putovanje u svemir Icon_vote_lcap11%Turističko putovanje u svemir Icon_vote_rcap
 11% [ 1 ]
Ukupno glasova : 9
 

Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Turističko putovanje u svemir Empty
PostajNaslov: Turističko putovanje u svemir   Turističko putovanje u svemir Icon_minitimečet tra 02, 2009 10:43 am

U posljednje vrijeme je sve postalo moguće, samo ako imamo dovoljno novaca. No za ekstremne stvari poput uspona na Mt Everest ili puta u Zemljinu orbitu ipak su potrebne stanovite ne baš lake pripreme i dobro zdravlje. Iskreno, volim ostati s nogama na Zemlji, dok mi eventualno ne narastu krila, pa će moj odgovor u anketi biti odlučno NE (postoje razlozi zbog kojih bih se ukrcala, ali turizam nije jedan od njih)

Dakle pitanje, da dobijete na lutriji putovanje u Zemljinu orbitu ili na Mjesec, biste li pristali otići?
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Turističko putovanje u svemir Empty
PostajNaslov: Re: Turističko putovanje u svemir   Turističko putovanje u svemir Icon_minitimečet tra 02, 2009 7:40 pm

naravno da bih :)
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 61
Registration date : 22.09.2007

Turističko putovanje u svemir Empty
PostajNaslov: Re: Turističko putovanje u svemir   Turističko putovanje u svemir Icon_minitimečet tra 02, 2009 10:03 pm

ne, nebi ni ja. klaustrofobična sam i sama pomisao da nebi mogla izaći odatle (iz letjelice) kad poželim stvara u meni paniku.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Turističko putovanje u svemir Empty
PostajNaslov: Re: Turističko putovanje u svemir   Turističko putovanje u svemir Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Turističko putovanje u svemir
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Svemir

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Ankete-
Forum(o)Bir: