Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Čovjekov odnos sa životinjama

Go down 
+13
Comi
Miruina
zvezda
Svjetloisjena
Gea
silver
josip21
ThE_IMMORTAL
Blizzard
Berny_Sinara
Eagle-1
Alpha
Legionar
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Icon_minitimesri svi 06, 2009 8:18 pm

Alpha je napisao/la:
Naravno da i biljke imaju dusu. Valja procitati knjigu Tajni zivot biljaka. Lijepo se vidi kako biljka zna tko ju voli i tko ce joj dati vode kao sto zna i ako joj netko planira nauditi. Cini se da mogu citati misli ljudima. Vjerojatno kuze univerzalnu energiju...nesto tipa telepatije.
Evo nasla sam tu knjigu u PDF-u pa koga zanima moze skinut ODAVDE.
slazem se :) kada smo kod biljaka jos jedsan mali off topic : jeste gledali mozda film "Happening" ili dogadaj ?
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Icon_minitimesri svi 06, 2009 8:51 pm

ne, čula sam za njega u njemu glumi onj slatki Mark Wahlberg

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Icon_minitimesri svi 06, 2009 9:01 pm

Gea je napisao/la:
ne, čula sam za njega u njemu glumi onj slatki Mark Wahlberg
pogledaj si taj film :) ukratko biljke rade otrov da utamane ljude tj napadaju njihov sustav za prezivljavanje :) znaci ljudi se ubijaju i sada nekolicina pokusavaju pobjec tome ...i nakraju uspiju njih 2 pobjec :D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Icon_minitimesri svi 06, 2009 9:56 pm

zvuči kao nešto za mene :) samo da se učlanim u videoteku, zbog recesije moja se zatvorila :(

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Icon_minitimesri svi 06, 2009 9:57 pm

Gea je napisao/la:
zvuči kao nešto za mene :) samo da se učlanim u videoteku, zbog recesije moja se zatvorila :(
ok moze a pogledaj na youtubeu :D upises samo The happening part 1 :D
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Icon_minitimesri svi 06, 2009 11:28 pm

ako se ne varam, u tom je filmu reziju vodio isti covjek koji vodi reziju u "L O S T" - "Izgubljeni"... :S
hmmm... moram i ja uzeti pogledati :D
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Icon_minitimesri svi 06, 2009 11:56 pm

Alpha je napisao/la:
Naravno da i biljke imaju dusu. Valja procitati knjigu Tajni zivot biljaka. Lijepo se vidi kako biljka zna tko ju voli i tko ce joj dati vode kao sto zna i ako joj netko planira nauditi. Cini se da mogu citati misli ljudima. Vjerojatno kuze univerzalnu energiju...nesto tipa telepatije.
Evo nasla sam tu knjigu u PDF-u pa koga zanima moze skinut ODAVDE.

Istina. Moj tata, koji se bavio bioenergetikom (davno prije) i rekao je da isto tako biljke, bilo one koje sadiš ili one koje rastu u kućama, prepoznaju ljudsku bioenergiju, čak i ljudske osjećaje. Znam da sam jednom prevodio tekst s njemačkog o tome kako biljke rastu bolje uz klasičnu muziku nego Hip-Hop ili tako nešto confused

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Icon_minitimečet svi 07, 2009 12:35 am

Legionar je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
Naravno da i biljke imaju dusu. Valja procitati knjigu Tajni zivot biljaka. Lijepo se vidi kako biljka zna tko ju voli i tko ce joj dati vode kao sto zna i ako joj netko planira nauditi. Cini se da mogu citati misli ljudima. Vjerojatno kuze univerzalnu energiju...nesto tipa telepatije.
Evo nasla sam tu knjigu u PDF-u pa koga zanima moze skinut ODAVDE.

Istina. Moj tata, koji se bavio bioenergetikom (davno prije) i rekao je da isto tako biljke, bilo one koje sadiš ili one koje rastu u kućama, prepoznaju ljudsku bioenergiju, čak i ljudske osjećaje. Znam da sam jednom prevodio tekst s njemačkog o tome kako biljke rastu bolje uz klasičnu muziku nego Hip-Hop ili tako nešto confused
istina :D ma pusti mu techno to lako ulazi u uho :D moje bijke rastu super u techno uvjetima hehe :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Icon_minitimečet svi 07, 2009 10:56 am

Gledala sam Happening. Ima i osvrt na PDF-u Audio Video. U svakom slucaju previse rupa i nelogicnosti u radnji za moj ukus ali sama ideja da biljke pobiju ljude onako je dobra.

@Gea...nije se videoteka zatvorila radi recesije nego radi piratstva :P

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Icon_minitimečet svi 07, 2009 2:42 pm

lako vjerojatno... :) tako i onako je bila čudna - skrivena u podrumu...

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Icon_minitimečet svi 07, 2009 3:35 pm

Alpha je napisao/la:
Gledala sam Happening. Ima i osvrt na PDF-u Audio Video. U svakom slucaju previse rupa i nelogicnosti u radnji za moj ukus ali sama ideja da biljke pobiju ljude onako je dobra.

@Gea...nije se videoteka zatvorila radi recesije nego radi piratstva :P
istina i kod mene se zatvorila :D
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Icon_minitimečet svi 07, 2009 3:35 pm

pa kada je lakse preko interneta gledat...a i dobijes film za 10 kuna :D
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Icon_minitimepet svi 08, 2009 5:24 pm

Alpha je napisao/la:

@Gripphon...nije mi jasno sto si se obrusio na Berny. I koje su ti to fore da nek Berny definira osjecaje kako bi se usporedilo jel to kao kod ljudi. Pa nije li njena usporedba automatski dokazala da je ona to izjednacila? misli
Isto tako nisi komentirao link s primjerom situacije psa koji tuguje. A tih primjera ima more...
A ti ne smatras da zivotinje imaju osjecaje kao ljudi? Mislis da su ljudi bolji i iznad zivotinja?

Izjednačila da, ali moje je pitanje zašto to izjednačiti i je li to doista ista stvar u pitanju?
U vezi linka... Možda se radi o tuzi, a zašto ne bi bilo moguće da se radi o nečem drugom, a što nije osjećaj?

Točno sam znao da ćeš postaviti takvo pitanje. Ja sam 99% siguran da životinje imaju osjećaje, ali to me ne spriječava da postavim skeptično pitanje u vezi toga. Što se mene tiče, ljudi su po nečemu bolji i iznad životinja, po nečemu je obratno. Ako pitaš za objektivan slučaj, tada ne znam odgovoriti.

Na koji točno način je potvrđeno da biljke znaju osjećaje bića oko njih, kao i da čitaju misli?
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Icon_minitimepet svi 08, 2009 9:50 pm

znanstvenim metodama i istraživanjima. hvataju inpulse koje biljke ispuštaju ovisno o osobama oko sebe, vjerojatno osjećaju auru.
to je fascinantno koliko su u biti složene i koliko čovjek mora biti oprezan s njima

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Icon_minitimepet svi 08, 2009 10:15 pm

Gripphon je napisao/la:
Alpha je napisao/la:

@Gripphon...nije mi jasno sto si se obrusio na Berny. I koje su ti to fore da nek Berny definira osjecaje kako bi se usporedilo jel to kao kod ljudi. Pa nije li njena usporedba automatski dokazala da je ona to izjednacila? misli
Isto tako nisi komentirao link s primjerom situacije psa koji tuguje. A tih primjera ima more...
A ti ne smatras da zivotinje imaju osjecaje kao ljudi? Mislis da su ljudi bolji i iznad zivotinja?

Izjednačila da, ali moje je pitanje zašto to izjednačiti i je li to doista ista stvar u pitanju?
U vezi linka... Možda se radi o tuzi, a zašto ne bi bilo moguće da se radi o nečem drugom, a što nije osjećaj?

Točno sam znao da ćeš postaviti takvo pitanje. Ja sam 99% siguran da životinje imaju osjećaje, ali to me ne spriječava da postavim skeptično pitanje u vezi toga. Što se mene tiče, ljudi su po nečemu bolji i iznad životinja, po nečemu je obratno. Ako pitaš za objektivan slučaj, tada ne znam odgovoriti.

Na koji točno način je potvrđeno da biljke znaju osjećaje bića oko njih, kao i da čitaju misli?
pa nema grijeha postaviti pitanje al moras znati postaviti na pravi nacin :D jer ovo sada je zvucalo kao tipa joj zivotinje nemaju osjecaja :S
Ja mislim da ako nebi reagiralo na bol nebi imalo osjecaja i mislim da samim time sto zivotinje osjecaju bol dokazuje da imaju dusu i osjecaje... naravno ima i drugih stvari osim boli...privrzenost kod pasa pa i neki put i kod maca zatim kada te pas/macka brani od uljeza :D mogla bi tako u nedogled :D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Icon_minitimesub svi 09, 2009 4:41 pm

mislim da su čak i znanstveno dokazali o društvenošću životinja- npr. miševi , hrčci ... i svi ti mali glodavci osjećaju stres i depresiju kad su sami ili se nitko ne brine o njima..

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Icon_minitimesub svi 09, 2009 10:02 pm

Gea je napisao/la:
mislim da su čak i znanstveno dokazali o društvenošću životinja- npr. miševi , hrčci ... i svi ti mali glodavci osjećaju stres i depresiju kad su sami ili se nitko ne brine o njima..
istina imala sam hrckica imam sada zamorca :D
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Icon_minitimened svi 10, 2009 11:15 am

Gripphon je napisao/la:


Na koji točno način je potvrđeno da biljke znaju osjećaje bića oko njih, kao i da čitaju misli?

Poligrafom, Backsterov fenomen, možda bi o tome trebalo otvoriti temu, imam knjigu pa ću napraviti kasnije ako stignem.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Icon_minitimened svi 10, 2009 3:23 pm

Berny_Sinara je napisao/la:

Ja mislim da ako nebi reagiralo na bol nebi imalo osjecaja i mislim da samim time sto zivotinje osjecaju bol dokazuje da imaju dusu i osjecaje... naravno ima i drugih stvari osim boli...privrzenost kod pasa pa i neki put i kod maca zatim kada te pas/macka brani od uljeza :D mogla bi tako u nedogled :D

Fizička bol postoji zbog živaca i živčanih impulsa, a opet bol je neugodna, može se reći i neugodan osjećaj (iako nisam mislio na takve osjećaje), pa je bijeg od neugodnosti kao i preživljavanje nešto što se razvijalo kroz evoluciju živih bića i što je sasvim normalna stvar.

Recimo privrženost... Pozitivne vibracije okoline na samo biće koje, kao što bježi od boli, približava se pozitivnim vibracijama, bile ona hrana ili možda lovina. Može li se to pripisati izravno osjećajima poput ljudskih ili jednostavno više navici i nagonu... Obrana od uljeza... I lavica štiti ulov od uljeza na primjer, pa je li to nužno vezano za osjećaje poput ljudskih?

Svjetloisjena je napisao/la:

Poligrafom, Backsterov fenomen, možda bi o tome trebalo otvoriti temu, imam knjigu pa ću napraviti kasnije ako stignem.

Može, zanima me to.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Icon_minitimened svi 10, 2009 9:48 pm

e posjetio si me s tom pričom o lavici, negdje sam čula snimku urlika lavice nakon što joj je mladunče ubijeno - bio je to najtuži urlik koji sam čula... :(
poslije toga si siguran da osjećaju slićno kao ljudi, bar bol gubitka

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Icon_minitimened svi 10, 2009 10:49 pm

Imao sam i psa i mačku i miševe za kućne ljubimce, ja vjerujem, to jest imam čvrsto uvjerenje da životinje osjećaju kao i ljudi, da su ljudi zapravo životinje ;)

Ono što pokušavam jest otvoriti mogućnost da možda i nije u potpunosti tako, možda se kod životinja radi o nečem drugom, možda o nekim jednostavnijim ''osjećajima'' ili nešto slično. Nemam argument za to, ali pokušavam ga naći pitanjima.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Icon_minitimepon svi 11, 2009 12:36 am

Gripphon je napisao/la:
Imao sam i psa i mačku i miševe za kućne ljubimce, ja vjerujem, to jest imam čvrsto uvjerenje da životinje osjećaju kao i ljudi, da su ljudi zapravo životinje ;)

Ono što pokušavam jest otvoriti mogućnost da možda i nije u potpunosti tako, možda se kod životinja radi o nečem drugom, možda o nekim jednostavnijim ''osjećajima'' ili nešto slično. Nemam argument za to, ali pokušavam ga naći pitanjima.
a oni filmovi duma i dva brata jao to je tak tuzno :( a tu imas pravo griff ljudi jesu jedine zivotinje :S
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Icon_minitimepon svi 11, 2009 2:48 pm

Gripphon je napisao/la:
Alpha je napisao/la:
@Gripphon...nije mi jasno sto si se obrusio na Berny. I koje su ti to fore da nek Berny definira osjecaje kako bi se usporedilo jel to kao kod ljudi. Pa nije li njena usporedba automatski dokazala da je ona to izjednacila? misli
Isto tako nisi komentirao link s primjerom situacije psa koji tuguje. A tih primjera ima more...
A ti ne smatras da zivotinje imaju osjecaje kao ljudi? Mislis da su ljudi bolji i iznad zivotinja?
Izjednačila da, ali moje je pitanje zašto to izjednačiti i je li to doista ista stvar u pitanju?
U vezi linka... Možda se radi o tuzi, a zašto ne bi bilo moguće da se radi o nečem drugom, a što nije osjećaj?
Točno sam znao da ćeš postaviti takvo pitanje. Ja sam 99% siguran da životinje imaju osjećaje, ali to me ne spriječava da postavim skeptično pitanje u vezi toga. Što se mene tiče, ljudi su po nečemu bolji i iznad životinja, po nečemu je obratno. Ako pitaš za objektivan slučaj, tada ne znam odgovoriti.
Na koji točno način je potvrđeno da biljke znaju osjećaje bića oko njih, kao i da čitaju misli?
Dakle...ovo boldano...u redu, ponudi alternativu toga neceg drugog.

Recimo primjer kada slonica iz blata vadi mladunce nosoroga. Slonica nema nikakve koristi niti razloga za to. Ali ga ide vadit. Majka mladunca je ionako van sebe obzirom je mali upao u blato i to je u biti to za njega. Napada slonicu koja se povlaci i ceka da se majka odmakne te onda opet pokusava izvadit maloga. Jer ona je slon i ima kljove i surlu i svasta nesto sto majka maloga nema. Ali ono sto nema jeste razlog. Osim suosjecanja.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Icon_minitimepon svi 11, 2009 4:03 pm

alpha to je tuzno :
Citat :
Dakle...ovo boldano...u redu, ponudi alternativu toga neceg drugog.

Recimo primjer kada slonica iz blata vadi mladunce nosoroga. Slonica nema nikakve koristi niti razloga za to. Ali ga ide vadit. Majka mladunca je ionako van sebe obzirom je mali upao u blato i to je u biti to za njega. Napada slonicu koja se povlaci i ceka da se majka odmakne te onda opet pokusava izvadit maloga. Jer ona je slon i ima kljove i surlu i svasta nesto sto majka maloga nema. Ali ono sto nema jeste razlog. Osim suosjecanja


Zadnja promjena: Alpha; pon svi 11, 2009 4:46 pm; ukupno mijenjano 1 put. (Reason for editing : Popravljen Quote)
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Icon_minitimeuto svi 12, 2009 12:57 am

može se reći da onda životinje imaju pra osjećaje tj. osjećaje povezane usko s nagonom, to objašnjava sve - privrženost, tugu,...
takav se osjećaj razlikuje od našeg samo po tomu što mi previše razmišljamo o njima, a oni samo osjećaju...
ako je to istina onda blago njima :)

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Sponsored content





Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Čovjekov odnos sa životinjama
[Vrh] 
Stranica 5 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: