Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Čovjekov odnos sa životinjama

Go down 
+13
Comi
Miruina
zvezda
Svjetloisjena
Gea
silver
josip21
ThE_IMMORTAL
Blizzard
Berny_Sinara
Eagle-1
Alpha
Legionar
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Autor/icaPoruka
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Icon_minitimesub svi 16, 2009 1:50 pm

ja obozavam svoje kaktice :D mislim da mi nebi donijeli nesrecu lol
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Icon_minitimesub svi 16, 2009 10:59 pm

ne volim susjedu - ubijala mi je mačke bacajući ih u kanalizaciju... bic

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Icon_minitimened svi 17, 2009 2:24 am

Gea je napisao/la:
ne volim susjedu - ubijala mi je mačke bacajući ih u kanalizaciju... bic
neznam kaj da kazem.... cry cry cry cry
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Icon_minitimened svi 17, 2009 1:10 pm

Berny_Sinara je napisao/la:
ja obozavam svoje kaktice :D mislim da mi nebi donijeli nesrecu lol

Ne bi ti ni crna mačka da ti pređe preko puta...
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Icon_minitimened svi 17, 2009 2:01 pm

prosla par puta sve je bilo ok taj dan ;)
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Icon_minitimened svi 17, 2009 3:51 pm

Gea je napisao/la:
ne volim susjedu - ubijala mi je mačke bacajući ih u kanalizaciju... bic
Jedna susjeda je otrovala mog psa.
Strasno! To je ta bolest, zlo, zadrtost u ljudima!

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 32
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Icon_minitimened svi 17, 2009 9:13 pm

Legionar je napisao/la:
Gea je napisao/la:
ne volim susjedu - ubijala mi je mačke bacajući ih u kanalizaciju... bic
Jedna susjeda je otrovala mog psa.
Strasno! To je ta bolest, zlo, zadrtost u ljudima!
odvratno!!! to su one obicne seljacine koji vole prosipati silu i koji inace uvijek nedjeljom idu na misu u crkvu i to u prvi red pred svecenika!!! ima takvih ovdje kod nas preprevise!!! :x
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Icon_minitimened svi 17, 2009 11:53 pm

e da i otvorila je vrata od dvorišta pa je zgažen pas jer je navodno previše lajao (!?), ali to je bilo prije moje ere
Immortal - opisala si mi susjedu, to znači da ona nije jedina affraid a ja sam se s tim tješila :(

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Comi
banned



Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 188
Age : 31
Location : Space, Earth, Balkan...
Registration date : 16.05.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Icon_minitimepon svi 18, 2009 12:26 am

da vidis kako mene macka slusa kad joj kazem da se pomeri sa mesta, cim je gadjam papucom da vidis kako se pomeri lol! lol!
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Icon_minitimepon svi 18, 2009 2:01 am

lol
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Icon_minitimepon svi 18, 2009 10:39 am

OK. Kako je ovo malo offtopic (da ne komentarišem gore pomenuto zlostavljanje životinja nono ), tema je čovekov odnos sa životinjama, parapsihologija, misterije i neobjašnjivi fenomeni... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Comi
banned



Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 188
Age : 31
Location : Space, Earth, Balkan...
Registration date : 16.05.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Icon_minitimepon svi 18, 2009 11:09 am

zvezda je napisao/la:
OK. Kako je ovo malo offtopic (da ne komentarišem gore pomenuto zlostavljanje životinja nono ), tema je čovekov odnos sa životinjama, parapsihologija, misterije i neobjašnjivi fenomeni... *
pa vidis to je misterija, nije zlostavljanje zivotinja zubi
zamisli ti stojis i u jednom trenutku se okrenes i vidis kako leti papuca 150km/h ka tvojoj glavi lol! , zasto je ta papuca sve veca i veca zubi zubo
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Icon_minitimepon svi 18, 2009 11:27 am

Ako je ovo na bilo koji način trebalo da bude duhovito, nije. A to slobodno zamisli ti koji takve stvari radiš životinjama. A pomenutu misteriju izvoli rešiti sam.

I dosta offtopic-a!!!

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Comi
banned



Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 188
Age : 31
Location : Space, Earth, Balkan...
Registration date : 16.05.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Icon_minitimepon svi 18, 2009 11:32 am

mislis da tebe zivotinja nebi napala da moze (mesojed)?
ja se i sad secam kao da je bilo juce, kad sam bio mali da su me izujedala 2-3 kuceta, a posle moram da negujem i pazim zivotinje ? od tad vise ni jednu zivotinju ne postujem... ako neki ljubimac uradi nesto sto ne treba zna sta ga sleduje tako da su to naucili.
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Icon_minitimepon svi 18, 2009 11:37 am

Ne mislim, ZNAM! Životinje su pametna i osećajna bića i u dobrom delu to da li će te napasti zavisi od toga KAKAV si ti čovek i kakva je tvoja energija. Mene životinje ne napadaju, ali ne vidim kako bi se to tebe moglo ticati.
Ovom razgovoru, kao što sam već napisala, ovde nije mesto. Za ćaskanje postoje teme na donjem delu foruma, pa ako ti je do ćaskanja, idi tamo. Ovde nije mesto za to...

Dalji offtopic ću brisati... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Comi
banned



Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 188
Age : 31
Location : Space, Earth, Balkan...
Registration date : 16.05.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Icon_minitimepon svi 18, 2009 11:49 am

ovo je tema o zivotinjama i coveku a ja samo kazem sta mislim o zivotinjama, a to sto ti odgovaras to je druga prica..
mene ne zanima moja energija i kakav sam covek, jedamput sam bio osecajan i ozario se, drugi put necu, sami su to trazili sami ce i dobiti..
ja ne caskam samo kazem ono sto mislim, ali zar zato nije postavljen ovaj topic da bi svako reko svoje misljenje, i se toga ti si prva pocela da odgovaras na moje komentare...
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Icon_minitimepon svi 18, 2009 11:56 am

Comi je napisao/la:
zvezda je napisao/la:
OK. Kako je ovo malo offtopic (da ne komentarišem gore pomenuto zlostavljanje životinja nono ), tema je čovekov odnos sa životinjama, parapsihologija, misterije i neobjašnjivi fenomeni... *
pa vidis to je misterija, nije zlostavljanje zivotinja zubi
zamisli ti stojis i u jednom trenutku se okrenes i vidis kako leti papuca 150km/h ka tvojoj glavi lol! , zasto je ta papuca sve veca i veca zubi zubo


Kao što iz priloženog vidiš, ti si komentarisao moj post u kome opominjem na offtopic. Tako da ću sada morati da brišem... *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Comi
banned



Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 188
Age : 31
Location : Space, Earth, Balkan...
Registration date : 16.05.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Icon_minitimepon svi 18, 2009 11:59 am

[quote="zvezda"](da ne komentarišem gore pomenuto zlostavljanje životinja )quote] nebih reko ? u ala si uobrazena.....
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Icon_minitimepon svi 18, 2009 12:08 pm

Hvala... :) *

_________________
"...ja sam Bog, ja sam junak, ja sam filozof, ja sam Đavo i ja sam svet, a to je zamoran način da se kaže da ne postojim."
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Icon_minitimepon svi 18, 2009 3:29 pm

mene macka zgrebe u igri nikada da bi me ozlijedia :) a i uostalom sta se dogodilo kujica (zenski pas) je jedino meni dozvolila da dodem blizu njenih malih a na ostale je bila spremna napast O_O
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Icon_minitimepon svi 18, 2009 7:42 pm

Comi je napisao/la:
mislis da tebe zivotinja nebi napala da moze (mesojed)?
ja se i sad secam kao da je bilo juce, kad sam bio mali da su me izujedala 2-3 kuceta, a posle moram da negujem i pazim zivotinje ? od tad vise ni jednu zivotinju ne postujem... ako neki ljubimac uradi nesto sto ne treba zna sta ga sleduje tako da su to naucili.

Kako god ti želiš, samo znaj da su i ljudi životinje.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Icon_minitimepon svi 18, 2009 8:52 pm

Berny_Sinara je napisao/la:
mene macka zgrebe u igri nikada da bi me ozlijedia :) a i uostalom sta se dogodilo kujica (zenski pas) je jedino meni dozvolila da dodem blizu njenih malih a na ostale je bila spremna napast O_O
tako slatko!! cerek toliko ti vjeruje da ti dopušta da dođeš do njezinog potomstva
moj pesek je naučio plesati!!! svaki put kad stavim glazbu i sakućem po kući podigne se polagano sa svog mjesta i skakuće samnom, doduše izgrebe me ipak nije toliko mala, ali to je tako slatko... dance
a kad prebacim na metal ili malo žešći rock više je nema, doslovno pobjegne...

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Icon_minitimepon svi 18, 2009 11:00 pm

Misliš li da psi (životinje) imaju ukus u glazbi?

P.S. Mislim da za pričanje o ljubimcima imamo poseban pdf.

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Icon_minitimeuto svi 19, 2009 12:27 am

swatko a moja maca ima malce i ona mi da da njih mazim pa nju pa opet njih :D nebi ih nikad napustila :D
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Icon_minitimeuto svi 19, 2009 7:01 pm

Legionar je napisao/la:
P.S. Mislim da za pričanje o ljubimcima imamo poseban pdf.
Berny, khm... c-c-c :P

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Sponsored content





Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Čovjekov odnos sa životinjama
[Vrh] 
Stranica 7 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: