Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Čovjekov odnos sa životinjama

Go down 
+13
Comi
Miruina
zvezda
Svjetloisjena
Gea
silver
josip21
ThE_IMMORTAL
Blizzard
Berny_Sinara
Eagle-1
Alpha
Legionar
17 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Autor/icaPoruka
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 9 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 12:17 am

Jooj da, gledala sam i ja taj film o 2 brata tigrića.. Imam doma snimljeno.. baš bih mogla ponovo pogledati film, nisam već dugo.
Super je, baš onako, dirljiv
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 9 Icon_minitimeuto tra 13, 2010 3:32 pm

je i originalan :P
[Vrh] Go down
megawar888
Riba
megawar888


Male
Libra Horse
Broj postova : 196
Age : 33
Location : Zona Sumraka
Registration date : 30.04.2012

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 9 Icon_minitimened svi 13, 2012 9:42 pm

Grozan je.Ljudi ubijaju životinje k'o da su životinje zrak pa da ga ima kolko oćeš.Dobro je Pervan rekao:Jel želite da samo najstariji imaju čast da kažu da je jednog dana dok je on bio jako mlad bilo i živih životinja u šumama.
[Vrh] Go down
LJUBAV
Žaba
LJUBAV


Female
Cancer Horse
Broj postova : 269
Age : 33
Registration date : 06.05.2012

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 9 Icon_minitimened svi 13, 2012 9:57 pm

kad pogledaš životinju u oči, stvara se neka komunikacija bez riječi, nešto ne opisivo. kad ju malo dulje gledaš u oči zaboraviš na to da šuti, zatim nevidiš više njeno tijelonjen fiziki oblik i na kraju shvati da ima isti onaj pogleda kao i tvoja majka i otac i brat i sestra i žena i muž, nema razlike, nema je, duša je 98% identična... tu se stvara povezanost, tu počinješ razumjeti više, obzori ti se šire i onda tek shvatiš koliko ti uzak bio pogleda na svijet u kojemu si kad shvatiš, da ti je životinja veći partner nego čovjek, katkad... ona je u skladu s prirodom... kad tako evoluiraš jednostavno nemožeš poimati to da tu životinju ubiješ ili jedeš, jer imaš osjećaj da jedeš vlastitu majku, ogavno fujjj. poznajem bolesnika koji bi htjeli da je legalno žderanje ljudi i oni najmanje mogu razumijeti to što pričam. iskreno mi je žao takvih bića, ali i oni su mi braća i sestre i imam i razumijevanja i za njih. znam da sam i ja u jednom od života bila na njihovom mjestu jer da nisam nebi došla do ovog na kojemu sam danas, zato uvijek upalim gumb za toleranciju. naravno do neke mjere. :)
[Vrh] Go down
LJUBAV
Žaba
LJUBAV


Female
Cancer Horse
Broj postova : 269
Age : 33
Registration date : 06.05.2012

Čovjekov odnos sa životinjama - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 9 Icon_minitimened svi 13, 2012 10:00 pm

naravno kad čovjek shvati što je radio ne treba ga ulovit GRIŽNJA SAVIJEST, kao što i sama riječ kaže ona grize, kao i mržnja i ostale emocije, ona razara tkivo tijela i duše. treba biti SVIJESTAN. SVIJEST pomaže ona te neće ovesti u depru ona će te voditi na daljnje nivoe, ali grižnja savijest te vodi natrag...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Čovjekov odnos sa životinjama - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Čovjekov odnos sa životinjama   Čovjekov odnos sa životinjama - Page 9 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Čovjekov odnos sa životinjama
[Vrh] 
Stranica 9 / 9.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Parapsihologija-
Forum(o)Bir: