Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Osteoporoza

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Osteoporoza Empty
PostajNaslov: Osteoporoza   Osteoporoza Icon_minitimepet tra 17, 2009 4:57 pm

Ja nemam osteoporozu, još sam mlad 8) no poznajem ljude koji ju imaju. Vjerujem da će ova tema pomoći i velikom broju ljudi koji pišu ili barem čitaju ovaj forum.

'Službena' medicina nema previše sredstava za borbu protiv ove zločudne bolesti pa me zanima poznajete li kakav lijek protiv nje.

Ovo je sve što 'oni' preporučuju http://www.roche.hr/templates/osteoporozaHrv.asp?sifraStranica=121&currSkin=19



P.S. Wow, ovo je moj 777. post rofl
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Osteoporoza Empty
PostajNaslov: Re: Osteoporoza   Osteoporoza Icon_minitimečet tra 23, 2009 9:37 pm

Osteoporoza je gubitak kalcija iz kostiju pa one postaju krhke i lomljive, premda tek nakon određenog broja godina. Češće su tom pojavom pogođene žene nakon klimakterija. Može se uvelike spriječiti umjerenim vježbanjem (bez pretjerivanja) i prehranom bogatom kalcijem s vitaminom D i još nekim dodacima kako bi se kalcij mogao smjestiti u kosti gdje želimo da bude, inače se beskorisno izlučuje iz tijela.

Preporučenu stranicu treba pregledati pomoću izbornika s lijeve strane i ev. glavnog izbornika gore, ovaj odlomak na linku je nekakva sredina cjeline pa tko ne zna o čemu se radi neće si time puno pomoći.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Osteoporoza Empty
PostajNaslov: Re: Osteoporoza   Osteoporoza Icon_minitimesub tra 25, 2009 1:29 am

samo ne mojte pretjerivati u vitaminu D, od njega se lako predozira jer nije dobar kao tableta, bolje se osunčati 10-15 minuta, sigurnije za organizam
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Osteoporoza Empty
PostajNaslov: Re: Osteoporoza   Osteoporoza Icon_minitimesub tra 25, 2009 10:56 pm

U biti je i kalcij najzdraviji iz namirnica, ali kad smo se navikli tako nezdravo živjeti da nam je lakše trošiti tablete no
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Osteoporoza Empty
PostajNaslov: Re: Osteoporoza   Osteoporoza Icon_minitimened tra 26, 2009 10:04 pm

moji imaju osteopeniju...to znaci da je na granici osteoporoze...al moji se bore sa time tako sto se krecu jako puno :D
[Vrh] Go down
jelekovic
Prašina
jelekovic


Male
Pisces Cat
Broj postova : 2
Age : 49
Registration date : 29.05.2009

Osteoporoza Empty
PostajNaslov: Re: Osteoporoza   Osteoporoza Icon_minitimened svi 30, 2010 8:54 pm

/www.ivonazivkovic.net/ISTINA-O VITAMINIMA-DRUGI-DEO.html
[Vrh] Go down
Sponsored content





Osteoporoza Empty
PostajNaslov: Re: Osteoporoza   Osteoporoza Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Osteoporoza
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna medicina-
Forum(o)Bir: