Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Reklame

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 28999
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Reklame   pon tra 20, 2009 10:51 pm

Dakle, gledam TV i uleti miliunta varijanta reklame za Vanish. Jedna od onih kada zena krene prati odjecu, a u to se, iz zraka, materijalizira neka zenska u njenoj kupaoni koja joj uvali Vanish. Prvo, meni se nikad nije takva neka materijalizirala u namjeri da mi pomogne uklanjat fleku. Drugo, da se i materijalizira mislim da bih ju prvo strefila onom bocetinom Vanisha i dok je u nesvjesti nazvala policiju, vatrogasce ili nekog obzirom mi je u kuci nepoznata osoba. Sto reci na te, nadasve, zivotne reklame :sarkazam:

Evo jedna na tu varijantu zubi

Imate i vi neke omiljene?

Mozda ona za zubnu pastu...hmmm...ne znam kako se zove...al reklama je u stilu: snima se umivaonik, cuje se kako netko pere zube i zatim ispljune pjenasto krvavi ispljuvak...i tako par puta...dok na kraju i zub ne ispljune...khm... :riga:
Ili mozda ona kad onaj klinac "ide kakati kod Karla"...jos kad ju puste taman oko rucka...ma divota kava

Legenda foruma CE-4

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Registration date : 15.09.2007

PostajNaslov: Re: Reklame   pon tra 20, 2009 11:44 pm

Jutros sam vidjela jednu na plakatu - ne na videu. Nivea for men, ne mogu je naći među slikama, očito je još čuvaju za jumbo verziju. A eto ipak jednog dijela:

Cura sapuna frajera i brije mu prsa britvicom, jezivo, umjesto da mu obrije onu trodnevnu bradu na licu kad se već bavi takvim stvarima. Ono što mi je privuklo pažnju je glupa izjava koju nisam tog časa ni shvatila - Djevojka nije uključena, očito prijevod izjave tipa girl not included rofl2
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Reklame   uto tra 21, 2009 11:05 am

Jo, vidjeh to na TV-u isto. Da, brije mu prsi...omg...hau gej :P

Meni je kao suprotnost toj reklami sasvim ok ona gdje tip ide brijat bradu i onda se kao zanese i pojavi se u dnevnoj potpuno obrijane glave zubi

Čovjek

Male
Gemini Dog
Broj postova : 4571
Registration date : 04.02.2008

PostajNaslov: Re: Reklame   uto tra 21, 2009 3:59 pm

Pa Alpha čitaš mi misli, ja sam baš neki dan razmišljao da otvorim temu reklame, i taman sam mislio stavit onoga što ide kakat u karla kao primjer super reklame zubo, dođoh na forum, ono već otvorena tema. Bravo Alpha super tema hug

Samo nikako tog karla da nadjem na youtubeu, ali nema veze našo sam ovu od naših susjeda lolcina

[Vrh] Go down
gothic45
Dinosaur

Male
Gemini Monkey
Broj postova : 359
Registration date : 02.11.2008

PostajNaslov: Re: Reklame   uto tra 21, 2009 4:25 pm

Sto reci, imam puno mrksih reklama i par dobrih.

Uzasne-Coca Cola Zero-starring oko i dva jezika
sve top shopove reklame-pogotovo ona za mokro suhi brijac

MY ALL TIME FAVORITE-Idem kakati kod Karla

Dobre su mi:ona za Becks

i ona od nikea-take it to the next level
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Reklame   čet tra 23, 2009 5:13 pm

@Sentinel...Hvala hug Ovo je vec drugi puta da te citam...prvo je bilo ona tema Crtici ako se ne varam miga cerek

Enivej, vidim da je svima neprikosnoveno najbolja ona sto ide kakati kod Karla zubi
Cini mi se da ce popularnost doticnog imena naglo opasti kroz iducih par godina zubi
Ma bas me zanima vidjet lika koji je to smislio i onda jos ekipu koja je autorizirala. Nevjerojatno nesto kava

E, da...za Colu, sto kaze Gothic45, ona dva jezika sto kazu oku da ono nema usta...pa ni jezici ih nemaju :P

Legenda foruma CE-4

Female
Aries Tiger
Broj postova : 27939
Registration date : 22.09.2007

PostajNaslov: Re: Reklame   čet tra 23, 2009 5:16 pm

meni ta kakati kod Karla baš bez veze rigo
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4

Female
Aries Tiger

PostajNaslov: Re: Reklame   čet tra 23, 2009 5:16 pm

šta mene briga di će on kakati.
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek

Male
Gemini Dog

PostajNaslov: Re: Reklame   čet tra 23, 2009 5:20 pm

Znam Alpha, čitaš me ko knjigu zubo hug

U biti sram me reć ali ja još uvijek nisam vidio tu reklamu "kakati kod karla", iako svi naveliko pričaju od njoj, e sad dal da se osjećam sretnim ili zapostavljenim misli
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4

Female
Aquarius Dragon

PostajNaslov: Re: Reklame   čet tra 23, 2009 5:21 pm

Neka kaka di hoće. Moj sin je jučer komentirao da oni koji su napravili tu reklamu pojma nemaju jer svako dijete najradije kaka kod sebe doma zubi

Sentinel, osjećaj se sretnim cerek
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Reklame   čet tra 23, 2009 5:31 pm

Evo jos jedna kao konkurencija Karlu...koji je ipak bez konkurencije zubi

E, sad...primjetite kada se snima klinac na skoljci...ne vidimo da su vrata blizu, zar ne...onda se on kao dere nesto ali iz nekog razloga ne kaze i sto hoce vec to napise na papir (i to ne toaletni) te ga proturi kroz vrata koja smo rekli da nisu blizu. Na koncu, dok je mali jos na skoljci, ulazi mama i slaze microspray.
Iz toga zakljucujemo slijedece. Mali smatra iznimno neugodnim sto mu govno smrdi ali je ok da se takav govnast digne i gura papir ispod vrata. Prvo od kud mu bijeli papir i olovka u wc-u (aj dobro, recimo da mu tata rjesava krizaljke il nesto). I od kud mu ideja da utrosi 3 minute za poruku kad je mogo za tri sekunde reci sto hoce. Drugo, u originalnoj reklami (za razliku od ove gore koja je blaga parodija) je na papiru koji mali gura jos i iscrtan taj microspray. Znaci, smrdjivo govno je vrlo inspirativan medij. Mozda mu je trebalo dat da rjesava zadacu iz matematike na wc-u.
Trece...ako se prvo dovikuje kroz zid pa onda odluci ne doviknuti sto mu treba vec se umjetnicki i literalno izraziti na papiru onda zbilja ne kuzim kako je majka na kraju u kupaoni s njime. Pa sto nije odmah usla kad je mali poceo vikat :P

Legenda foruma CE-4

Female
Aquarius Dragon

PostajNaslov: Re: Reklame   čet tra 23, 2009 7:54 pm

Zahtjevne li publike lolcina

Opisana reklama mogla bi se kandidirati na natječaju za najgluplju reklamu, a ima takvih kao u priči. Ponekad mi se čini da proizvođači reklama na taj glupi način nastoje privući još više pažnje na reklamu, time i na proizvod. Tko još reagira na pametne reklame?
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek

Male
Gemini Dog

PostajNaslov: Re: Reklame   čet tra 23, 2009 9:46 pm

Ali što je najzanimljivije, što je gluplja reklama to ljudi od njoj sve više pričaju, jeste primjetili to, a u biti to i jest cilj tih pravitelja reklama, što ne?

Samo ja imam jedan problem, neznam dal se to događa i kod vas??? Naime gledam neku reklamu, gledam je milijon puta i znam je napamet a da nemam pojma što se u njoj reklamira, to mi se ful često događa??? Čudno? suspect confused
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4

Female
Aquarius Dragon

PostajNaslov: Re: Reklame   čet tra 23, 2009 9:54 pm

To se i meni događa kava Svrha se gubi, dakle, reklama postaje sama sebi ciljem...
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4

Female
Aries Tiger

PostajNaslov: Re: Reklame   čet tra 23, 2009 10:06 pm

Alpha svaka čast zivili
baš me iznerviraju tako glupe reklame

a Pervol roll
- jeli ova haljina nova?
- da nova je......nije nova
pa daj se više odluči jeli nova ili nije.....ili žene u svim mogućim situacijama vade ogromnu bocu pervola, pa ako treba i u kazalištu, na aerodromu, plesu itd kava
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek

Male
Gemini Dog

PostajNaslov: Re: Reklame   čet tra 23, 2009 10:10 pm

E, a ono kad iz male torbice, u koju stane šminka i eventualno mobitel (ako je kakav manji model) izvadi onu veeeeliku bocu vanisha (pakovanje 5 litara) ili tako nečega, mislim kenova??? Ne da nemože to stat u torbicu nego ONO roll
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Reklame   sri tra 29, 2009 4:06 pm

Sentinel je napisao/la:
Ali što je najzanimljivije, što je gluplja reklama to ljudi od njoj sve više pričaju, jeste primjetili to, a u biti to i jest cilj tih pravitelja reklama, što ne?
Samo ja imam jedan problem, neznam dal se to događa i kod vas??? Naime gledam neku reklamu, gledam je milijon puta i znam je napamet a da nemam pojma što se u njoj reklamira, to mi se ful često događa??? Čudno? suspect confused
Dao si sam sebi odgovor...te reklame ipak ne ispunjavaju cilj. Istina, o njima se prica ali glupost zasjeni proizvod i nitko ne zna sto se uopce reklamiralo. Naravno, mozda idu na princip podsvjesti ali sumnjam da su sposobni ciljati na tako sta :P

Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Reklame   sri tra 29, 2009 4:27 pm

floridana je napisao/la:
Alpha svaka čast zivili
baš me iznerviraju tako glupe reklame

a Pervol roll
- jeli ova haljina nova?
- da nova je......nije nova
pa daj se više odluči jeli nova ili nije.....ili žene u svim mogućim situacijama vade ogromnu bocu pervola, pa ako treba i u kazalištu, na aerodromu, plesu itd kava
Hvala, hvala :klanja se: miga

E, da...ta za Pervol. Jeste vidjeli zadnju u nizu. Ono kad konobar ide posluzit zensku i ubere onu drugu te kao ostane bez teksta i kaze: "Senzacionalna je...mislim, haljina"
Nisam homofob ni nista slicno ali...koja fucking biiip biiiip piiiip pedercina. Pardon na izrazima. Mislim, ono, zena ludilo komad, a on gleda boju haljine. Transvestitcina jedna. Al opet to dokazuje da mi nismo zatucana drzava kako neki tvrde kava

Sto se tice same dimenzije boce Pervola i dimenzije torbice. To, pak, dokazuje da je prostor relativan kao i vrijeme. To su fizikalni momenti. Nista vi to ne razumjete. Taj fenomen je prvi puta primjecen jos u davnom Batmanovom filmu kad Kim Basinger najednom izvuce ogromni foto aparat iz...ovaj...valjda iz druge dimenzije zubi

Čovjek

Male
Gemini Dog

PostajNaslov: Re: Reklame   čet svi 21, 2009 7:40 pm

Možete vi govorit što vas volja ali meni je Ante Ante jedna od jačih naših reklama ikad napravljenih zubo

[Vrh] Go down
Gea
Moderator

Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10216
Registration date : 21.04.2009

PostajNaslov: Re: Reklame   pet svi 22, 2009 12:30 am

super je zubo

meni je odvratna ona reklama z apastu za zube koja jača desne.. ono kad netko pljuje krvavu slinu u umivaonik pa na kraju baci zub pale nakon te reklame mi je zlo

u srednjoj na jednom predavanju profesor nam je obratio pažnju na da se stvari reklamiraju u tri glavne teme: Sex, mladost i zdravlje
a što je suprotno od toga - nama uvijek za oko zapadnu komedije koje baš i nemaju veze s ova tri pojma gore kava

Čovjek

Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Registration date : 24.09.2007

PostajNaslov: Re: Reklame   uto svi 26, 2009 11:57 pm

Meni je super Coca Cola zero reklama...prebolesno rofl

al je već pomalo isfurana isto kao i Ante-tomato reklama xD

Ali ove za Ledo su mi preeeeeedobre

Rene je caaaar....pogledala sam reklame 100 puta i svaki put crknem od smijeha!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Reklame   sri svi 27, 2009 8:59 pm

Senti...Ante, Ante je odlican, a ima i ona druga kad Ante pita jel ima signala pa ovaj kaze da ima uvijek osim kad je ugasen zubi
Jos moram dodat da ta dvojica u reklami glume bolje nego citava nasa sapunicava scena :P ...osim naravno Renea koji je legenda u ovim reklamama...Urbanaaa zivili zubi

Riba

Female
Pisces Dog
Broj postova : 115
Registration date : 14.04.2009

PostajNaslov: Re: Reklame   sri svi 27, 2009 9:06 pm

urbanaaa je napisao/la:

Ali ove za Ledo su mi preeeeeedobre

Rene je caaaar....pogledala sam reklame 100 puta i svaki put crknem od smijeha!

aha... :P

zakon su mi te ledo reklame...

lol!
[Vrh] Go down
Sentinel
Čovjek

Male
Gemini Dog

PostajNaslov: Re: Reklame   čet svi 28, 2009 12:22 am

Alpha je napisao/la:
Senti...Ante, Ante je odlican, a ima i ona druga kad Ante pita jel ima signala pa ovaj kaze da ima uvijek osim kad je ugasen zubi
Jos moram dodat da ta dvojica u reklami glume bolje nego citava nasa sapunicava scena :P ...osim naravno Renea koji je legenda u ovim reklamama...Urbanaaa zivili zubi

Pa di si ti Alpha? miga

Vidiš tu drugu sa signalom nisam vidio, ali zato mi je ova nova od Heinekena predobra lolcina zubo ides

[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek

Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Registration date : 24.09.2007

PostajNaslov: Re: Reklame   čet svi 28, 2009 1:28 pm

^^Daaaa..baš sam je mislila postat!

Ja definitivno pripadam muškom dijelu u ovoj priči lol!
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Reklame   Today at 9:27 pm

[Vrh] Go down

Reklame
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 8.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Fiberglas kao backing za luk
» Reklame