Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Pokemon karte

Go down 
+17
Korplikan
Einar
tinityrannical
Dragon fire 10
Smokva7
Armin od Irima
Eternity
dorjan
Blizzard
Berny_Sinara
Gea
ThE_IMMORTAL
stella
Jaykof
floridana
Svjetloisjena
Legionar
21 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
ThE_IMMORTAL
Majmun
ThE_IMMORTAL


Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Age : 33
Location : Evanescence Croatia
Registration date : 18.09.2007

Pokemon karte - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokemon karte   Pokemon karte - Page 2 Icon_minitimepon tra 19, 2010 2:46 pm

hahahah ako se o tome prica, da se i ja pridruzim ^^
moj team se sastoji od ZAPDOS, ARKTOS (Articuno), STARMIE, DESPOTAR (TYRANITAR), SIMSALA (Alakazam) (ponekad zamijenim GENGARom ili MEWom), NACHTARA (Umbreon). niko me do sada nije mogao pobijedit :D svi su LV 100

posto mi je prvi jezik koji sam naucio pricat njemacki, imam sve te igre na njemackom, pa engleska imena moram prevoditi XD
ne volim koristit legendary pokemone, jer se ionako ne smiju koristiti na turnirima :S

BTW uskoro izlazi 5. generacija pkmn-a. znaci od 494-600 i nekog pkmn-a. nove igrice ce se zvati BLACK & WHITE za NDS. jedva cekaaaam HAHAHAHA
[Vrh] Go down
Smokva7
Višestanični organizam
Smokva7


Male
Libra Buffalo
Broj postova : 76
Age : 26
Registration date : 04.08.2010

Pokemon karte - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokemon karte   Pokemon karte - Page 2 Icon_minitimepon kol 16, 2010 12:36 am

Ja doma imam punu hrpu onih pokemon kružića a negdje imam i yu-gi-oh karata...
Vidio sam na wikipedii o novim igrama za NDS. Gledao sam slike i zasad izgleda predobro.
[Vrh] Go down
Dragon fire 10
Prašina



Male
Sagittarius Tiger
Broj postova : 1
Age : 25
Registration date : 06.07.2011

Pokemon karte - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokemon karte   Pokemon karte - Page 2 Icon_minitimesri srp 06, 2011 12:29 pm

mozeli mi ko poslat karte jer ih zelim skupljat?ako vem ne trebaju :D
[Vrh] Go down
tinityrannical
PraGlodavac
tinityrannical


Female
Cancer Rooster
Broj postova : 749
Age : 30
Location : Depths of Hell
Registration date : 19.02.2011

Pokemon karte - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokemon karte   Pokemon karte - Page 2 Icon_minitimepet stu 04, 2011 9:01 pm

Ja jos uvijek igram ponekad prek emulatora face

A najdrazi mi je Eevee ♥
[Vrh] Go down
Einar
Majmun
Einar


Male
Capricorn Broj postova : 1241
Location : Daleko od zdravog razuma...
Registration date : 27.04.2010

Pokemon karte - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokemon karte   Pokemon karte - Page 2 Icon_minitimesub stu 05, 2011 8:07 pm

TIPLOSION (kako se to već piše), POLIWRATH, STEELIX, GENGAR, GYARADOS, SANDSHREW (ovaj pajdo nosi HM-ove)

nadjraži mi je moj geridos ihihiihihi
[Vrh] Go down
Korplikan
Pračovjek
Korplikan


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 2002
Age : 32
Location : Hrvatska
Registration date : 22.03.2011

Pokemon karte - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokemon karte   Pokemon karte - Page 2 Icon_minitimesub stu 05, 2011 8:59 pm

imo sam ih par ali nedovoljno da bi igra bila zanimljiva. a i falilo mi je energijskih karata

inače dobro osmišljena igra, i sad bi ju volio zakartat

_________________
Like the fella says, in Italy for 30 years under the Borgias they had warfare, terror, murder, and bloodshed, but they produced Michelangelo, Leonardo da Vinci, and the Renaissance. In Switzerland they had brotherly love - they had 500 years of democracy and peace, and what did that produce? The cuckoo clock. So long Holly.

- The Third Man
[Vrh] Go down
Dantalion
Čovjek
Dantalion


Male
Pisces Buffalo
Broj postova : 4201
Age : 39
Location : u prolazu..
Registration date : 16.03.2010

Pokemon karte - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokemon karte   Pokemon karte - Page 2 Icon_minitimesub stu 05, 2011 9:21 pm

ni jednu kartu nemam, nikad nisam kupio nešto što ima simbol pokemona
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Pokemon karte - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokemon karte   Pokemon karte - Page 2 Icon_minitimečet stu 24, 2011 9:47 pm

Još ih imam kraj kreveta, al ne materijal za deckove.
[Vrh] Go down
Poke
Prašina



Male
Sagittarius Tiger
Broj postova : 1
Age : 25
Registration date : 27.06.2012

Pokemon karte - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokemon karte   Pokemon karte - Page 2 Icon_minitimesri lip 27, 2012 3:50 pm

Ako nekom ne trebaju više neka ih meni pošalje.Jer ja sam to sada otkrio i jako se želi s time igrati!!!!
[Vrh] Go down
Madonna
Pračovjek
Madonna


Male
Virgo Dragon
Broj postova : 2438
Age : 47
Location : split-solin-rim-los angeles...@
Registration date : 07.11.2010

Pokemon karte - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokemon karte   Pokemon karte - Page 2 Icon_minitimesri lip 27, 2012 4:31 pm

nisam nikada posjedovao nikakve pokemon karte, pa ne znam sto bih s tim...cuo sam samo za animirane filmove tog naziva...@ scratch
[Vrh] Go down
Grave Digger
Višestanični organizam
Grave Digger


Male
Cancer Snake
Broj postova : 59
Age : 34
Location : Timespace
Registration date : 13.01.2012

Pokemon karte - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokemon karte   Pokemon karte - Page 2 Icon_minitimečet lip 28, 2012 5:13 pm

rofl2 a čovječe hahahahah pokemoni nisam očekivao ovakvu temu ovdje ja sam skupljao karte i figurice bilo je jedno vrijeme za kupiti pokemon loptu tj. nešta kao kinder jaje samo što unutra dobiješ pokemon figuru imao sam tj. još imam dvije tegle tih figurica samo ne znam gdje su:)) što se tiče karti bile su dosta skupe,najbolje je bilo kad dobiješ zlatnu lolcina onda si lud i nabrijan na nju hahahahahah a kad je to bilo...
Mi smo se tapkali tako smo to zvali za karte i svako je imao svoja neka glupa pravila hahahah
Inače najbolji mi je bio onaj legendarni pokemon zaboravio sam kako se zove,ona plava ptica koju se ne može uloviti i koja se pojavljuje samo kad je neka kriza ili nešta tako nemam pojma...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Pokemon karte - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokemon karte   Pokemon karte - Page 2 Icon_minitimečet lip 28, 2012 6:11 pm

Tada imamo istog najdražeg pokića. To je Articuno.

Inače, od tih karti samo mi se prve 3 generacije dopadaju. Poslije toga su počele dolaziti neke nove mega jake karte, pokići koji ubijaju jednim napadom su postali rutina, a i neki novi pokići izgledaju zbilja... nezanimljivo. Totalno su ubili kartačku igru tim novim kartama. Ko da u šahu uvedu figuru kralja koji se miče na koje polje želi na ploči.

Ali pogledao sam svih 13 ili 14 pokemon filmova i moram reći da su zanimljivo objasnili što je zapravo pokemon svijet. Znači postoji pokemon svijet, alternativan paralelni svijet uz njega gdje caruje neki legendarac, a sve to se križa sa dimenzijom vremena, dimenzijom prostora te u sredini svega je dimenzija samog kreatora - koji je također pokemon. ^^
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pokemon karte - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Pokemon karte   Pokemon karte - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pokemon karte
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Tarot karte
» Zemljopisne i povijesne / geografske i istorijske karte

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Razno-
Forum(o)Bir: