Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Solarna Joga

Go down 
+40
Jedi Mind Tricks
Novus ordo seclorum
waldox
Hladni
amenities
Korplikan
LJUBAV
Grave Digger
orca
Morn
Lucifer
bros
flory
Melkior
Green
primitive101
MoW
Johnny-Red&Black
Kakashi
Neo
Ofca
Tigon
tomi
Chakotay
Michael Wittmann
paux
josip21
Flamezar
Narayana
floridana
S N A V E
Legionar
Berny_Sinara
Shime
zvezda
Gea
Blizzard
Svjetloisjena
Alpha
Alex84
44 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Solarna Joga - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 5 Icon_minitimepet srp 03, 2009 11:11 pm

Odlicno, a ako je istina da to s vremenom lijeci i probleme s ocim, onda mozda vise ni naocale budem trebala...Javim ti kako napreduje ;)
[Vrh] Go down
S N A V E
Stanica



Female
Sagittarius Tiger
Broj postova : 25
Age : 61
Registration date : 12.06.2009

Solarna Joga - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 5 Icon_minitimepet srp 03, 2009 11:19 pm

nemoj zaboraviti da je gledanje u sunce dozvoljeno samo u sigurne sate,tj.prvi sat izlaska ili zadnji sat zalaska sunca.idealno je ako stojis bosa na majcici zemlji.(bez trave).vedro ti bilo.
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Solarna Joga - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 5 Icon_minitimepet srp 03, 2009 11:24 pm

OMG, ja mislila na balkonu-mozda da stanem u pitar, a i ta ideja o ustajanju u osvit zore mi bas nije primamljiva...:)
Mozda mogu popodne zuriti malo duze da ne moram ujutro??
[Vrh] Go down
S N A V E
Stanica



Female
Sagittarius Tiger
Broj postova : 25
Age : 61
Registration date : 12.06.2009

Solarna Joga - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 5 Icon_minitimepet srp 03, 2009 11:34 pm

moze saksija ali ako je fikus u njoj,ha,ha...nema potrebe stajat u njoj i ja sam bosa na betonu (balkonu).meni je jutro nezamjenjivo,a kazu da je jutarnje sunce i bolje.radi ili ujutro ili uvece.
vidices da 3 dan nije nikakav problem ustat.nesto moras i zrtvovat.
[Vrh] Go down
S N A V E
Stanica



Female
Sagittarius Tiger
Broj postova : 25
Age : 61
Registration date : 12.06.2009

Solarna Joga - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 5 Icon_minitimepet srp 03, 2009 11:40 pm

javi se da cujem kako si se digla.pozz
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Solarna Joga - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 5 Icon_minitimepet srp 03, 2009 11:40 pm

...Da, imas pravo...jos kad bih postigla da ne jedem 300 dana godisnje, zbogom sve dijete, o ustedi na hrani da i ne govorim...:)
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Solarna Joga - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 5 Icon_minitimepet srp 03, 2009 11:41 pm

S N A V E je napisao/la:
javi se da cujem kako si se digla.pozz


Moze ;)
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Solarna Joga - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 5 Icon_minitimesub srp 04, 2009 11:39 am

Hahahhha....navila ja lijepo sat sinoc da zvoni jutros u 5.19 (nasla na netu da sunce tada izlazi kod nas) i odlucila da cu jutros pozdraviti sunce....je, mos mislit...sat zazvoni, ja se samo okrenem u polusnu, ugasim zvonjavu i nastavim spavati...a-a...nije jutarnja joga za mene....:)
Probar cu pocet veceras pri zalazu...
[Vrh] Go down
S N A V E
Stanica



Female
Sagittarius Tiger
Broj postova : 25
Age : 61
Registration date : 12.06.2009

Solarna Joga - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 5 Icon_minitimesub srp 04, 2009 2:33 pm

moras ranije leci.jos samo nesto,kad zavrsis sa gledanjem prekrij oci dlanovima,dok ti ne nestanu sve boje.
[Vrh] Go down
S N A V E
Stanica



Female
Sagittarius Tiger
Broj postova : 25
Age : 61
Registration date : 12.06.2009

Solarna Joga - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 5 Icon_minitimened srp 05, 2009 1:50 pm

moze li mi neko rec kako da stavim sliku ispod imena.hvala
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Solarna Joga - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 5 Icon_minitimened srp 05, 2009 2:22 pm

Kliknes na image sa strane pa ubacis link sa slikom i opet kliknes image da zatvoris kod...i to je to.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Solarna Joga - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 5 Icon_minitimened srp 05, 2009 3:38 pm

S N A V E je napisao/la:
moze li mi neko rec kako da stavim sliku ispod imena.hvala

Moraš ući u svoj profil i izabrati gore opciju avatar. Slika mora biti određenih dimenzija - najveća širina 150px, najveća visina 200px i ne smije biti "preteška" u megabajtima, to ne znam napamet. Sliku možeš izabrati iz naše galerije, a možeš uploadati svoju s kompjutora ako odgovara veličinom. Možeš je i skinuti s nekog linka tako da u predviđeno polje upišeš link. Bez obzira koju opciju si izabrao, moraš kliknuti dolje gumbić Pošalji, inače ti neće učitati sliku :)
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Solarna Joga - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 5 Icon_minitimened srp 05, 2009 3:59 pm

Narayana je napisao/la:
Kliknes na image sa strane pa ubacis link sa slikom i opet kliknes image da zatvoris kod...i to je to.

Da, sorry Snave, mislia sam da pitas kako sliku ubaciti u post, Svjetlosjena ti je objasnila...:)
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Solarna Joga - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 5 Icon_minitimeuto srp 07, 2009 8:02 pm

Snaveeeee, hvala na informaciji, sad sam poslusala H.R. Maneka i sve sam sta je rekao maloprije cula i prije i citala, ali mi je zapela za uho informacija da u Rusiji postoji cijelo jedno pleme koje zivi generacijama SAMO od sunca...WTF?! Bas cu prosurfati malo netom i pogledati ima li o njima kakvih informacija...

Jos mi je jedna stvar interesantna, a to je da je on Indijac, a ima plave oci?! Ili su mu od starosti posvijetlile ili je mozda to radi sunca...?

A i super mi je njegovo objasnjenje kako se ljudi i inace indirektno hrane suncevom energijom kroz hranu jer da nema sunca, nista ne bi raslo, a da mi ljudi imamo mehanizam da se direktno "hranimo" suncevom energijom...

To mi je tako fascinantno i mislim da bi stvarno to trebalo razviti do vrhunca, drago mi je sta je bar NASA shvatila vrijednost toga...

A ja cu se stvarno potrudit da to redovito radim, stvarno sam lijencina kad je rano ustajanje u pitanju...::)
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Solarna Joga - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 5 Icon_minitimeuto srp 07, 2009 8:11 pm

"Ova joga praksa, mada potječe iz Indije i Tibeta, također je prisutna u drugim religijskim tradicijama, a posebno u vezi štovanja Sunca kao božanstva. Pored Indije i Tibeta, gdje se prakticira barem zadnjih 400 godina, nju možemo naći kod domorodačkih američkih kultura, kako kod sjevernoameričkih plemena, tako i u starim tradicijama središnje i južne Amerike – kod Maja, Azteka i Inka. Zabilježena je također u Kini, u okviru taoističkih unutrašnjih vježbi (Qi Gong), a postoje neki izvještaji i o tome da su gledanje u sunce prakticirali i u drevnom Egiptu."


"Endokrinolog dr. Navneet Shah ovako objašnjava HRM fenomen, odnosno gledanje u sunce. On smatra da se kod čovjeka događa nešto slično fotosintezi kod biljaka. On kao ključan organ u transformaciji energije vidi pinealnu žlijezdu. Put dakle vodi kroz retinu do hipotalamusa, a to je tzv. retinohipotalamični trakt. Od hipotalamusa, impulsi posredstvom pinealnog živca dolaze do pinealne žlijezde (epifize). Aktivacija pinealne žlijezde jest ključan korak u psihičkom, spiritualnom i energijskom transformacijskom procesu. Pinealna žlijezda je zapovjednik, dakle ima glavnu funkciju u odnosu na ostale endokrine žlijezde. Njezina aktivacija, kako veli dr. Shah, može se ostvariti kroz prakticiranje tehnika joge i meditacije u duljem vremenskom razdoblju. Solarna joga je dakle, samo jedan od raznih načina, na koji se događa povećani dotok energije u tijelo."
[Vrh] Go down
S N A V E
Stanica



Female
Sagittarius Tiger
Broj postova : 25
Age : 61
Registration date : 12.06.2009

Solarna Joga - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 5 Icon_minitimeuto srp 07, 2009 8:32 pm

meni se slika pokvarila,pa sam lose vidila ali i ja sam pomislila da su se oci promenile od sunca.
o rusima sam nesto citala,ali to je bilo samo spominjanje,a ti ako sta nadjes nekako dojavi.
vec sam ti rekla da u ovome nisam majstor pa ako sta pronadjes o rusima nekako me uputi,moze i pp.detaljno.ha..ha..
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Solarna Joga - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 5 Icon_minitimeuto srp 07, 2009 8:55 pm

S N A V E je napisao/la:
meni se slika pokvarila,pa sam lose vidila ali i ja sam pomislila da su se oci promenile od sunca.

Molim te, pojasni mi ovo; kako su ti se oci promijenile??

[/quote]o rusima sam nesto citala,ali to je bilo samo spominjanje,a ti ako sta nadjes nekako dojavi.
vec sam ti rekla da u ovome nisam majstor pa ako sta pronadjes o rusima nekako me uputi,moze i pp.detaljno.ha..ha..[/quote]

Ne brini, ako ista zanimljivoga nadjem, saljem ti :)
[Vrh] Go down
S N A V E
Stanica



Female
Sagittarius Tiger
Broj postova : 25
Age : 61
Registration date : 12.06.2009

Solarna Joga - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 5 Icon_minitimeuto srp 07, 2009 10:00 pm

stvarno sam nepazljiva.pisala sam post pre onog zadnjeg ,i nisam ga dobro poslala,pa sam ponovila.potkrala mi se greska ,zaboravila sam napisat SLIKA NA TV.njegove oci su mi se ucinile mutne ili nekako drugacije.ali meni je slika bila losa pa ja nisam dobro vidila da su plave,samo svetlije.
nemoj se ljutiti ovo je stvarno veliki gaf.
nema straha,ja sam na 100 danu gledanja i stvarno se osecam odlicno(kako je bilo ranije,s obzirom na okolnosti)
evo bas najavljuje sutra u dobro jutro -"gledajte u sunce do dobrog zdravlja"mozda ce opet biti nesto o njemu.
jos jednom oprosti.
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Solarna Joga - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 5 Icon_minitimeuto srp 07, 2009 10:39 pm

S N A V E je napisao/la:
stvarno sam nepazljiva.pisala sam post pre onog zadnjeg ,i nisam ga dobro poslala,pa sam ponovila.potkrala mi se greska ,zaboravila sam napisat SLIKA NA TV.njegove oci su mi se ucinile mutne ili nekako drugacije.ali meni je slika bila losa pa ja nisam dobro vidila da su plave,samo svetlije.
nemoj se ljutiti ovo je stvarno veliki gaf.
nema straha,ja sam na 100 danu gledanja i stvarno se osecam odlicno(kako je bilo ranije,s obzirom na okolnosti)
evo bas najavljuje sutra u dobro jutro -"gledajte u sunce do dobrog zdravlja"mozda ce opet biti nesto o njemu.
jos jednom oprosti.

Ma daj zeno draga, sta se sekiras, koji veliki gaf, ja mislila da je ko zna sta, a ona falila dvije rijeci...strasno! lol!

Uglavnom, ne znam koji je razlog, osim ako nije albino, oci su mu svijetle i iskricave, zive, bas ko da su pune sunca...interesantno...

Tako, da ako netko ima tsmerdje oci, a zeli plave, neka bulji u sunce i neka zaboravi skupe operacije i kontaktne lece u boji... rofl2
[Vrh] Go down
S N A V E
Stanica



Female
Sagittarius Tiger
Broj postova : 25
Age : 61
Registration date : 12.06.2009

Solarna Joga - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 5 Icon_minitimesri srp 08, 2009 11:41 am

opet je jutros bio HRM na prvom programu. i kad sam gledala obratila sam paznju na oci.meni su se cinile smedje ...neznam kako, al to i nije bitni, mozda gresim ,bitno je da su nekako drugacije
ovaj put je slika na tv bila ok,i jedino sto sam registrirala da su mu oci, stvarno nekako, na momente prozirne,dobro kazes iskricave.sigurno je to uticaj sunca.
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Solarna Joga - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 5 Icon_minitimesri srp 08, 2009 2:15 pm

S N A V E je napisao/la:
opet je jutros bio HRM na prvom programu. i kad sam gledala obratila sam paznju na oci.meni su se cinile smedje ...neznam kako, al to i nije bitni, mozda gresim ,bitno je da su nekako drugacije
ovaj put je slika na tv bila ok,i jedino sto sam registrirala da su mu oci, stvarno nekako, na momente prozirne,dobro kazes iskricave.sigurno je to uticaj sunca.

...Meni su se ucinile plave ili zelene...ali, kako god bilo, vidi se da je sunce imalo utjecaja na njega i to pozitivnog i stvarno se mislim ozbiljno ovoga uhvatit...A kad savladam ustajanje prije 6h ujutro, bit cu na konju... lol!
[Vrh] Go down
S N A V E
Stanica



Female
Sagittarius Tiger
Broj postova : 25
Age : 61
Registration date : 12.06.2009

Solarna Joga - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 5 Icon_minitimesri srp 08, 2009 2:27 pm

nisu plave,nego VODENO PLAVE skoro prozirne.sad sam gledala snimak vise puta.steta sto nije krupniji kadar bolje bio se vidilo.

ne ljuti se sto sam te pobijala u misljenju.
i napravili su jutros gresku u prevodu.krivo su titlovali.rekli su da je zlatni sat sunca jedan sat PRIJE izlaska i zalaska sunca!!!???

ajd,da se utesim,ne gresim samo ja.ono je ipak tv.
i ja cu imat plve i to prozirne,haha...
[Vrh] Go down
S N A V E
Stanica



Female
Sagittarius Tiger
Broj postova : 25
Age : 61
Registration date : 12.06.2009

Solarna Joga - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 5 Icon_minitimesri srp 08, 2009 2:46 pm

narayana,svaka cast .vidis odlicno.
[Vrh] Go down
Narayana
Žaba
Narayana


Female
Libra Monkey
Broj postova : 233
Age : 43
Location : Trogir
Registration date : 03.07.2009

Solarna Joga - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 5 Icon_minitimesri srp 08, 2009 8:39 pm

S N A V E je napisao/la:
nisu plave,nego VODENO PLAVE skoro prozirne.sad sam gledala snimak vise puta.steta sto nije krupniji kadar bolje bio se vidilo.

ne ljuti se sto sam te pobijala u misljenju.
i napravili su jutros gresku u prevodu.krivo su titlovali.rekli su da je zlatni sat sunca jedan sat PRIJE izlaska i zalaska sunca!!!???

ajd,da se utesim,ne gresim samo ja.ono je ipak tv.
i ja cu imat plve i to prozirne,haha...

...Jesi vidjela? Totalno neobicno...kazem, jedino ako mu se nije staracka mrena navukla, ali izgleda totalno bistrog pogleda i sjaje mu oci...

I daj se ne ispricavaj, molim te...pa normalno je da se ne slazemo u svemu, a moj vid me super sluzi, s obzirom da bih trebala nositi naocale, a ne nosim ih... lol!
A ako pocnem sa solarnom jogonm (konacno!), onda se mozda isprave svi problemcici s vidom rofl

Al, Snaveee....cistila sam stan do maloprije i sunce mi zaslo... cry
Meni ce, koliko sam malo na suncu, oci postati crne rofl2
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Solarna Joga - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 5 Icon_minitimesub kol 01, 2009 4:21 pm

Pozdrav
Evo ja se bas nenadovezujem na temu o kojoj sad bas pricate pa se ispricavam zbog toga..Ja bas danas otkrio sam malo o tome sa suncem i pocelo me jako zanimat to. Naime gledao sam jedan njegov (HRM) seminar o tome i moram vam priznat sve mi izgleda logicno. U vezi onoga sa osljepljivanjem covjek ljepo kaze da ujutro i navecer sunce je bezopasno, nema ultra ljubicastih zraka. Pa sad neznam bas jel to tocno.Evo vam link https://www.youtube.com/watch?v=zlCJPxxKoaY i samo da postavim jedno pitanje. Dali je to upotrjebiljivo mislim dali i neko sa 14- 17 godina moze to rabit?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Solarna Joga - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 5 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Solarna Joga
[Vrh] 
Stranica 5 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Joga
» Papina solarna elektrana

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna medicina-
Forum(o)Bir: