Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Solarna Joga

Go down 
+40
Jedi Mind Tricks
Novus ordo seclorum
waldox
Hladni
amenities
Korplikan
LJUBAV
Grave Digger
orca
Morn
Lucifer
bros
flory
Melkior
Green
primitive101
MoW
Johnny-Red&Black
Kakashi
Neo
Ofca
Tigon
tomi
Chakotay
Michael Wittmann
paux
josip21
Flamezar
Narayana
floridana
S N A V E
Legionar
Berny_Sinara
Shime
zvezda
Gea
Blizzard
Svjetloisjena
Alpha
Alex84
44 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
Autor/icaPoruka
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Solarna Joga - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 7 Icon_minitimesub kol 22, 2009 1:23 pm

Gripph je napisao/la:

Bio je na rubu znanosti lik koji se bavi s time i koji tvrdi da se na taj način može izliječiti sida. Testirali su ga i doista vidli da čovjek ne jede 400 dana i da živi od gledanja u Sunce, no zašto se jednostavno ne podijeli informacija sa ostatkom svijeta da to može izliječiti sidu ukoliko je to zbilja istina?
Da bila je ta tema Na rubu znanosti, postoji na youtube-u
Priča on o tome i drži predavanja, no izgleda da to baš i ne zanima baš puno ljudi, pogotovo ne znanstvenike. Zamislite kakave bi posljedice imala činjenica da ljudi mogu živjeti samo od gledanja u Sunce ili sa puno manje hrane od onoga što danas trošimo, ili da se mnoge bolesti mogu liječiti na taj naćin. Proizvodnja hrane i lijekova je veliki posao koji donosi puno novca.

Ja kad sam bio na moru malo sam probao gledati u Sunce i bilo je zanimljivo, dosta je ugovdno gledati na većer. No nažalost ja živim u Zagrebu i oko mene su zgrade tak da to ne mogu prakticirati doma iako se nadam da ću smisliti nešto
[Vrh] Go down
tomi
Pračovjek
tomi


Male
Libra Goat
Broj postova : 2381
Age : 32
Location : Zagreb
Registration date : 22.08.2009

Solarna Joga - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 7 Icon_minitimened kol 23, 2009 6:27 am

Meni taj tip iz NRZ nije izgledao previse zanimljivo.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Solarna Joga - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 7 Icon_minitimened kol 23, 2009 4:14 pm

ja sam istomalo meditirala na moru i bilo je prilično ugodno

što se tiće izlječenje side... tu sam malo skeptična
mislim postoji način lječenja bolesti izgladnjivanjem, što je pokojni M.Jakson koristio - to je ubiti potpuna detoksidacija tijela kako bi se pobjedile teže bolesti i u kombinaciji s psihičkom obnovom od sunca bi moglo biti korisno

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
Tigon
Stanica
Tigon


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 26
Age : 38
Registration date : 05.09.2009

Solarna Joga - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 7 Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 8:01 pm

Prije svega sve vas srdačno pozdravljam,želim reći svoje mišljenje da postoje određena zračenja koje sunce šalje na zemlju putem zračenja,gledanje u sunce možda i je ljekovito u malim dozama,ali mislim da šarenica nemože izdržati toliko zraka tako da vid slabi.
[Vrh] Go down
Tigon
Stanica
Tigon


Male
Gemini Buffalo
Broj postova : 26
Age : 38
Registration date : 05.09.2009

Solarna Joga - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 7 Icon_minitimeuto ruj 08, 2009 8:02 pm

Pitanje je dali je svaka osoba dorasla tome,tj dali je takav način lječenja pogodan za svakoga ili je neki faktor u pitanju.
[Vrh] Go down
Ofca
Višestanični organizam



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 44
Age : 33
Registration date : 05.09.2009

Solarna Joga - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 7 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 12:16 am

To je za svakoga i to je besplatno!!! Zato se u sunce i gleda u rano jutro-u svitanje i kasno navečer- zalazak kada su zrake bezopasne... Baš zato da se oči i prilagode se počinje sa 10 sekundi i završava sa 45 min! To neide prek noći.
[Vrh] Go down
Ofca
Višestanični organizam



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 44
Age : 33
Registration date : 05.09.2009

Solarna Joga - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 7 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 12:18 am

trenutno sam na 15 min gledanja(3mj vježbe) i najtoplije ovo preporučam svima. Imao sam problema sa jetrom i bubrezima- tog sada više NEMA! tako da,eto, svi zurite u sunce ko oko iz coca coline reklame... =)
[Vrh] Go down
Chakotay
Guardian
Chakotay


Male
Scorpio Dragon
Broj postova : 8409
Age : 47
Location : Zagreb
Registration date : 28.12.2007

Solarna Joga - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 7 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 1:25 pm

Ofca je napisao/la:
trenutno sam na 15 min gledanja(3mj vježbe) i najtoplije ovo preporučam svima. Imao sam problema sa jetrom i bubrezima- tog sada više NEMA! tako da,eto, svi zurite u sunce ko oko iz coca coline reklame... =)
Super osobno iskustvo, pričao sam sa par ljudi koji se aktivno bave time i nitko od njih nema loših iskustava, nitko se ne žali na neke probleme. Slično kao i ti preporučaju baviti se time ides

Ako nije preosobno gdje ti gledaš u Sunce, jel imaš neko stalno mjesto ili to ovisi o tome gdje se Sunce nalazi.
[Vrh] Go down
Ofca
Višestanični organizam



Male
Capricorn Horse
Broj postova : 44
Age : 33
Registration date : 05.09.2009

Solarna Joga - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 7 Icon_minitimesri ruj 09, 2009 1:41 pm

sa svog balkona. živim na uzvišenju i k tome na 2. katu, što mi pruža odličan pogled. Obično gledan rano ujutro, ali pošto sam često preumoran i lijen da se iskrmim iz kreveta, onda to radim navečer pri zalasku. Znači, da, imam stalno mijesto, a sunce uvijek zalazi na zapadu, kolko je znam, pa nije da ga baš moram hvatat i tražit.[/i] lol!
[Vrh] Go down
Flamezar
PraGlodavac
Flamezar


Male
Aries Broj postova : 695
Location : SpLiT
Registration date : 07.05.2008

Solarna Joga - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 7 Icon_minitimepet sij 01, 2010 12:07 am

To neslabi vid. Osim onima koji zure u sunce u podne xD
Al gleda se kad je UV faktor ispod 2. Nesmije se vise, jer moze ostetit vid.
Sto se tice side. Vjerujem da je bolest time izljeciva. Jer ta bolest nie prirodna, vec umjetno proizvedena...
[Vrh] Go down
Neo
Majmun
Neo


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 1051
Age : 37
Location : State of Columbia
Registration date : 02.08.2008

Solarna Joga - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 7 Icon_minitimepet sij 08, 2010 12:38 am

Alpha je napisao/la:
Kazu da nakon nekog vremena se prakticki hranis tom energijom koju dobivas te doslovno umanjujes ili posve eliminiras potrebu za unosom hrane u organizam. Nesto tipa Prana.

jedan čovjek vec 23 godine nije nista pojeo,,samo se svaki dan bavi solarnom jogom i tako se hrani.Bio je tri mjeseca 24 sata na dan proučavan od tima doktora koji su to i potvrdili study study study

vidiš sad za 10 godina MAMA:sine daj pojedi te prokulice,,SIN: ma radije ću gledat u sunce 5 minuta rofl rofl rofl
[Vrh] Go down
Kakashi
Višestanični organizam
Kakashi


Male
Taurus Monkey
Broj postova : 87
Age : 31
Registration date : 06.12.2009

Solarna Joga - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 7 Icon_minitimeuto srp 13, 2010 1:35 am

Ja sam se isto poceo bavit s tim.. i jedina dobra stvar je za sad da sam prestao žmirkati.. i opusteniji sam ..a potrebu za hranu nisam ni prije imao bas veliku..i samo navece prakticiram
[Vrh] Go down
Johnny-Red&Black
Višestanični organizam
Johnny-Red&Black


Male
Cancer Tiger
Broj postova : 98
Age : 37
Location : Internet
Registration date : 17.03.2010

Solarna Joga - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 7 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 1:06 am

Funkcionira i Djeluje.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Solarna Joga - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 7 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 2:14 am

znači imaš iskustva?
u čemu ti je pomogla?
ja na žalost okružena zgradama mogu samo na moru je prakticirati.. ali tamo se tako i onako osjećam vrhunski mentalno i fizički svoja tako da ne mogu razabrati neki učinak

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Solarna Joga - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 7 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 10:12 am

imam isti problem kao i Gea. Nema šanse da u Zagrebu prakticiram solarnu jogu jer sam okružen zgradama i doljnim obroncima Medvednica. Jedino na moru, ali to je prekratko.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Solarna Joga - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 7 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 6:43 pm

Bundek, Jarun, nasip Save - neka od potencijalih mjesta. :)
Uostalom, često znam vidjeti tamo ljude da prakticiraju solarnu jogu :)

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Solarna Joga - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 7 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 10:01 pm

Legionar je napisao/la:
Bundek, Jarun, nasip Save - neka od potencijalih mjesta. :)
Uostalom, često znam vidjeti tamo ljude da prakticiraju solarnu jogu :)

Bundek - 20 minuta autom, 45 minuta pješke + tramvaj
Jarun - 20 minuta autom, 50 minuta pješke + tramvaj
Nasip - 15 minuta autom, 35 minuta pješke + tramvaj

Uglavnom, daleko sam od mjesta gdje bih to mogao prakticirati.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Solarna Joga - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 7 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 10:06 pm

Mislio sam da ćeš tako nešto napisati :P
Htio sam reći da se vjerojatno negdje može naći samotno i otvoreno mjesto. Rekao si da si blizu obronaka Medvjednice. Možda ima negdje tamo misli

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
MoW
Čovjek
MoW


Male
Libra Dog
Broj postova : 6339
Age : 41
Location : Zagreb
Registration date : 26.05.2009

Solarna Joga - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 7 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 10:08 pm

Na udaljenosti od 5 minuta pješke, a to bih podnio svaku večer, nema. Okružen sam visokim zgradama, a zbog obronaka Medvednice također ne mogu vidjeti horizont niti malo iznad horizonta, već samo puno iznad horizonta. Onda bih trebao upotrijebiti vodu kao zrcalo ili neki sličan trik, a to mi više nije to nekako.

_________________
"Let food be thy medicine" - Hippocrates
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Solarna Joga - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 7 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 10:10 pm

conf1

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Johnny-Red&Black
Višestanični organizam
Johnny-Red&Black


Male
Cancer Tiger
Broj postova : 98
Age : 37
Location : Internet
Registration date : 17.03.2010

Solarna Joga - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 7 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 10:14 pm

Gea je napisao/la:
znači imaš iskustva?
u čemu ti je pomogla?
ja na žalost okružena zgradama mogu samo na moru je prakticirati.. ali tamo se tako i onako osjećam vrhunski mentalno i fizički svoja tako da ne mogu razabrati neki učinak


U čem mi je pomogla/o?
Imam više energije.
Manje jedem.
Imam više energije. održava me budnim i daje mi snagu.
Ubrzava zarastanje rana.
Osjećam se energičnije i sretnije i high smješak na licu. Toplina itd.
Pomoglo mi je da izdržim 34 dana nespavanja. (ugl. trčanje, skakanje, tuš, i stoj na suncu, zatvori oči i ond ponekad malo proškilji il gledaj)
Al najbolje ujutro, il prije podneva.
Ujutro definitivno.
Ugl. kak si reka sam, super si mentalno i fizički.

sam izađeš vani,
bezobzira na zgrade,
npr. ja sam si okrena krevet da mi odma ujutro dok spavam i polagano me budi svojim zrakama,i puni mi baterije. Nemoraš nužno biti vani.
tak i ti. Il možeš ak ti već legokocke smjetaju, iziđi van u podne, na sunce i lezi, il se nasloni na zid i ka razmišljaš nešto.. :)
I eto. radi i funkcionira.

[Vrh] Go down
Johnny-Red&Black
Višestanični organizam
Johnny-Red&Black


Male
Cancer Tiger
Broj postova : 98
Age : 37
Location : Internet
Registration date : 17.03.2010

Solarna Joga - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 7 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 10:18 pm

Inače do prije nekih misec dana nikad čuo solarnu jogu itd.
Ja mislio da sakm to ja otkrio .. ajme razočaranja onda.hihi
No .. oduvik mi je nekak dvalo snagu i energiju. tju.bonus baterije.

..sam sam se vodio ovim načinom razmišljanja;
Svi mi, ljudi, životinje, biljke, itd. smo građeni od istog. i triba nam svima voda i sunce za život, da bi mogli funkcionirati. i to je to.
a je to:) funkcionira.
Nema boljeg od jutarnjeg dopa suncem,a još kad si vanka .. pa se vbudiš kad i priroda .. eheheeh diihihi voho taa. divota
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Solarna Joga - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 7 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 10:22 pm

Johnny-Red&Black je napisao/la:
Pomoglo mi je da izdržim 34 dana nespavanja.
Ma daaaaaaj shock Ne znam trebam li ti vjerovati. Ako se ne varam, u Guinessovoj knjizi rekorda je manje od 15 dana.
Ako je to istina, prijavi se za nju.
Prema znanstvenim podacima, trebao si biti mrtav zbog ne spavanja!

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Johnny-Red&Black
Višestanični organizam
Johnny-Red&Black


Male
Cancer Tiger
Broj postova : 98
Age : 37
Location : Internet
Registration date : 17.03.2010

Solarna Joga - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 7 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 10:22 pm

Al nije smo fora bit vani i vidit sunce i tamo stajat ko bandera.
oke ima donekle učinka,
Ali, TI moraš dopsutit suncu da uđe u tebe. Jednostavno dopusti da uđe u tebe :)
I tilom i misli i dušom.
Ja si npr. zamislim kad mi treba super strength, ... ma znaš.. siluetu čovjeka bočno i i s svih strana i sve u 3D, te di mislim da mi tribna najprije enrgija, tamo si vizualiziram da mi se ka puni batereija, i onda zatim kad to napuni po cijeliom tijelu. Ili samo da su punim cijelim tijelom jednakim inzezitetom. I kad se napuiniš(nije psihički faktor) osjećaš se drgačije, nabijenije, jače, zdravije, pun enzutijazma , voliš prirodu itd. Ugl. itd.
I love sun. An only that.
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Solarna Joga - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 7 Icon_minitimesri ruj 22, 2010 10:24 pm

Možda si htio napisati 3,4 dana?

_________________
"Learn what is true in order to do what is right."
[Vrh] Go down
Sponsored content





Solarna Joga - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Solarna Joga   Solarna Joga - Page 7 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Solarna Joga
[Vrh] 
Stranica 7 / 10.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Joga
» Papina solarna elektrana

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna medicina-
Forum(o)Bir: