Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Shapeshifteri (mjenjaci oblika)

Go down 
+17
Ymir
Eternity
Skulptura
Legionar
Grinder
dr.chaos0
Magia
josip21
Flamezar
Matrix
Alpha
silver
Svjetloisjena
zvezda
Jaykof
Gea
Berny_Sinara
21 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shapeshifteri (mjenjaci oblika)   Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Icon_minitimepet stu 27, 2009 4:37 pm

a da vi vidite kako kobac promjeni oblik,glas i narav kad popizdi....... bag
[Vrh] Go down
Magia
Stanica
Magia


Female
Virgo Rat
Broj postova : 14
Age : 39
Location : Velika Gorica
Registration date : 23.10.2009

Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shapeshifteri (mjenjaci oblika)   Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Icon_minitimeuto pro 15, 2009 9:26 pm

velike promjene u neke potpuno druge životne oblike nebi se usudila komentirati,ali mislim da je moguće...da sad ne spominjem rad mozga i onih bijednih mrvicu koju zapravo koristimo.
Od svega svjesna sam samo ljudi koji zapravo jesu u mogućnosti pomalo i ciljanim radom kroz neko duže vrijeme promijeniti oblik tijela.Nije ko u filmovima da kosti pucaju na sve strane i pobješnjeli nervozno trza glavom te u agoniji postaje neka tamo zubata dlakava zvijer-nego sposobnost namjerno mijenjati crte lica i oblik tijela.
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shapeshifteri (mjenjaci oblika)   Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Icon_minitimeuto pro 15, 2009 10:53 pm

Tesko da bi mogli takvo nestoprva stvar da bi promijenio oblik svoga tijela morao bi mijenjati cijelu strukturu svoga DNK a jos jedan svar kada bis to i uspio pittanje je dali bis se uspio vratiti u svoj prvobiti status.

Moj odgovr je da je ovo nemoguce u bilo kojem pogledu mozda jedino u masti.
Ako imate bilo koji dokaz da je ovo moguce ja cu povuci ovu svoju tvrdnju
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shapeshifteri (mjenjaci oblika)   Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Icon_minitimečet pro 17, 2009 3:09 am

Ne mislim da je Magia mislila na mjenjanje strukture tijela u DNK-u već na predođbu koja od tebe dolazi i do drugih ljudi. Mjenjanjem energecke strukture oko sebe možeš promjeniti prikaz sebe drugim ljudima. Naglasiti svoju zamišljenu ljepotu i na kraju shvatiti da se te neke linije na licu počinju isticati - iz nutra prema van. Kad ukrotiš um tijelo se samo počinje prilagođavati :)
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shapeshifteri (mjenjaci oblika)   Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Icon_minitimečet pro 17, 2009 9:25 pm

pa i to je moguce al kada se sjetimo da koristimo samo 3-5 % mozga :)))
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shapeshifteri (mjenjaci oblika)   Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Icon_minitimečet pro 17, 2009 9:36 pm

Koliko koristimo mozga to nitko nemoze znati jer se to nemoze izmijeriti ali ga definitivno koristimo malo
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shapeshifteri (mjenjaci oblika)   Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Icon_minitimečet pro 17, 2009 11:54 pm

da...to je istina ...all od 100 posto mi tako malo :/
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shapeshifteri (mjenjaci oblika)   Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Icon_minitimepet pro 18, 2009 1:38 am

Da ali ocito nas tvorac nije dobro obavio posao
[Vrh] Go down
Grinder
Višestanični organizam
Grinder


Female
Capricorn Broj postova : 85
Age : 129
Registration date : 05.12.2009

Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shapeshifteri (mjenjaci oblika)   Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Icon_minitimeuto pro 29, 2009 5:33 pm

Mislim da nas ''stvoritelj'' nema veze sa nasim mozgom, kapacitet mozga varira od covjeka do covjeka, mozemo sami vjezbati sive stanice ili jednostavno odluciti da ga pustimo onako kako je.

Medutim za biti shapeshifter - odnosno, moci raditi transfiguraciju kako se to naziva - smatram da treba puno vise od same aktivnosti mozga. To je jako i na fizickoj bazi, ako ne i sve, tu se radi o promjeni same dnk tako da mi je tesko povjerovati da si netko moze promijeniti lancice dnk...
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shapeshifteri (mjenjaci oblika)   Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Icon_minitimeuto pro 29, 2009 6:38 pm

što um odredi tijelo prihvati kava
[Vrh] Go down
Grinder
Višestanični organizam
Grinder


Female
Capricorn Broj postova : 85
Age : 129
Registration date : 05.12.2009

Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shapeshifteri (mjenjaci oblika)   Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Icon_minitimeuto pro 29, 2009 6:43 pm

Hm... za nas kapacitet uma to je jos jako daleko.

Oni koji su napredniji blago njima, mozda i uspiju
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shapeshifteri (mjenjaci oblika)   Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Icon_minitimeuto pro 29, 2009 6:46 pm

Grinder je napisao/la:
tu se radi o promjeni same dnk tako da mi je tesko povjerovati da si netko moze promijeniti lancice dnk...
Postoje mnogi dijelovi DNK-a koji su neaktivni i ne sudjeluju ni u čemu, pa niti sintetiziranju proteina. Moguće je da su neki od tih dijelova u nekom prijašnjem evolucijskom stupnju služili za određene funkcije temeljene na fizičkoj bazi, no tu se odmah javljaju alternativci koji kažu da su se neki od njih koristili za mnoge parapsiholške sposobnosti te da ćemo ih svojim duhovnim razvojem i određenim vježbama opet aktivirati.
Naravno, odmah su se upleli ''pravi stručnjaci za aktivaciju DNK-a'', kao da za to postoji škola, tako da već imamo niz udruga poput ove
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shapeshifteri (mjenjaci oblika)   Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Icon_minitimeuto pro 29, 2009 6:48 pm

Da to je donekle istinito.
Jer kako je jedan swani rekao samo covijek koji pozna svoj um i koji ga moze kontrolirati, moze dovesti sve pod svoju vlast.
I onda je postavio pitanje kako neki predsijednik moze biti na funkciji vode ako nezna niti svoj um?
Kako onda moze upravljati drugim ljudima ako nemoze niti sa sobom
[Vrh] Go down
Grinder
Višestanični organizam
Grinder


Female
Capricorn Broj postova : 85
Age : 129
Registration date : 05.12.2009

Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shapeshifteri (mjenjaci oblika)   Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Icon_minitimeuto pro 29, 2009 6:51 pm

@ Legionar

Dali si mozes zamisliti da ti netko od tih ukljuci dio u dnk potreban za transfiguraciju? Mislis da govore znanstvenu istinu?

Ja vjerujem da su mnogi djelovi dnk neaktivni, sto ne znaci da nekad nisu bili, ali da mi sad netko dode i aktivira mi dnk kao da pali i gasi svijetlo... Dnk i geni nisu bezveze najkompliciranija stvar u nama
[Vrh] Go down
Grinder
Višestanični organizam
Grinder


Female
Capricorn Broj postova : 85
Age : 129
Registration date : 05.12.2009

Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shapeshifteri (mjenjaci oblika)   Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Icon_minitimeuto pro 29, 2009 6:52 pm

@ dr. chaoso :) good point
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek
Legionar


Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Age : 29
Location : Negdje u mislima
Registration date : 27.07.2008

Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shapeshifteri (mjenjaci oblika)   Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Icon_minitimeuto pro 29, 2009 7:03 pm

Grinder je napisao/la:
@ Legionar
Dali si mozes zamisliti da ti netko od tih ukljuci dio u dnk potreban za transfiguraciju? Mislis da govore znanstvenu istinu?
Ma naravno da ne vjerujem :) Htio sam naglasiti da takve udruge postoje uglavnom radi profita.
Ako bi mi oni i mogli uključiti neki dio DNK-a, mislim da to ne bi završilo dobro jer prirodni procesi su prirodni procesi, a evolucija isključuje i uključuje životne funkcije po potrebi. Ako će se uskoro čovječanstvu ukazat potreba za parapsihološkim sposobnostima koje su i prije bile moguće, tada će se ti dijelovi DNK i uključit - ili su nekim dijelom već uključeni? ;)
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shapeshifteri (mjenjaci oblika)   Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Icon_minitimeuto pro 29, 2009 7:12 pm

Tehnologija napreduje munjevitom brzinom. Ljude više ne proučavaju ljudi nego računala. Sve što je sada nerazjašnjeno, biti će u narednih 5 godina ako ne i prije. Ja vjerujem da će nam upravo tehnologija otkriti sve naše potencijale i sposobnosti kojih sada nismo niti svjesni.

Mješavina tehnologije i čovjeka je naš slijedeći evolucijski korak.
[Vrh] Go down
Grinder
Višestanični organizam
Grinder


Female
Capricorn Broj postova : 85
Age : 129
Registration date : 05.12.2009

Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shapeshifteri (mjenjaci oblika)   Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Icon_minitimeuto pro 29, 2009 7:14 pm

Legionar - prirodni procesi su prirodni procesi, a evolucija isključuje i uključuje životne funkcije po potrebi



@ Legionar :) Upravo to sam htjela izvuc
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shapeshifteri (mjenjaci oblika)   Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Icon_minitimeuto pro 29, 2009 8:43 pm

Slazem se sa Sklupturom za par godina mozemo ocekivati implatante u glavi koji ce povecati nasu memoriju.
Sve u svemu biti cemo vise metalni nego organski.
:D
Pa vec sada imas robotske ruke koje su se ugradivale ljudima i koje funkcioniraju.
Tako da je terminator jako blizu.
[Vrh] Go down
Grinder
Višestanični organizam
Grinder


Female
Capricorn Broj postova : 85
Age : 129
Registration date : 05.12.2009

Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shapeshifteri (mjenjaci oblika)   Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Icon_minitimeuto pro 29, 2009 8:46 pm

@ dr. chaoso

Terminator daaa :) Ima da istine u tome sigurno.

E, a bas danas sam lupala komp kad mi je blokirao i derala se ''Di ces ti meni zavladat boga ti???''

:D
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shapeshifteri (mjenjaci oblika)   Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Icon_minitimeuto pro 29, 2009 9:02 pm

Ha ha imao sam i ja takve ispade bijesa prema jadnoj masini.
To polako prelazi vec u cyber rasizam. Lol
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shapeshifteri (mjenjaci oblika)   Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Icon_minitimesri pro 30, 2009 6:19 pm

Hahahahaha :D ja nisam sa kompovima bila gruba jer sam strpljiva :D
[Vrh] Go down
Grinder
Višestanični organizam
Grinder


Female
Capricorn Broj postova : 85
Age : 129
Registration date : 05.12.2009

Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shapeshifteri (mjenjaci oblika)   Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Icon_minitimesri pro 30, 2009 6:23 pm

Mozda se zato pobune.... Masine ce trazit svoja prava :D
[Vrh] Go down
dr.chaos0
Majmun
dr.chaos0


Male
Taurus Rooster
Broj postova : 1100
Age : 30
Registration date : 26.11.2009

Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shapeshifteri (mjenjaci oblika)   Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Icon_minitimesri pro 30, 2009 6:38 pm

Nece se moci pobuniti jer ce imati 3 pravila robotike ugradene.
1.Robot nesmije nauditi covijeku niti pomoci u istome
2.Robot mora slusati svaku zapovijed sve dok se ne kosi sa prvim zakono.
3.robot mora braniti svoju existenciju sve dok to ne krsi prvo i drugi zakon
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shapeshifteri (mjenjaci oblika)   Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Icon_minitimesri pro 30, 2009 6:59 pm

Skulptura je napisao/la:
Tehnologija napreduje munjevitom brzinom. Ljude više ne proučavaju ljudi nego računala. Sve što je sada nerazjašnjeno, biti će u narednih 5 godina ako ne i prije. Ja vjerujem da će nam upravo tehnologija otkriti sve naše potencijale i sposobnosti kojih sada nismo niti svjesni.

Mješavina tehnologije i čovjeka je naš slijedeći evolucijski korak.

Ja sa ovim postom nisam imao namjeru započeti raspravu o robotici i računalima. Samo sam htio reći da nećemo sa nekim prirodnim evolucijskim napretkom spoznati naše parapsihološke i fizičke mogućnosti i sposobnosti već da će nam ih omogućiti tehnologija. Ako je, naravno, takvo što uopće moguće za ljude.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Shapeshifteri (mjenjaci oblika)   Shapeshifteri (mjenjaci oblika) - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Shapeshifteri (mjenjaci oblika)
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Kriptozoologija-
Forum(o)Bir: