Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Mačka na uzici

Go down 
+5
josip21
Berny_Sinara
Absynthia
floridana
Svjetloisjena
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Mačka na uzici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mačka na uzici   Mačka na uzici - Page 2 Icon_minitimepet svi 15, 2009 5:14 am

pa i za macke se moze reci ono sto i za ljude...znate ono...sto ljudi sto cudi...e tako isto mozemo reci i za macke ...sto macki sto cudi....
neke ce prihvatiti ogrlicu i brzo se naviknuti na nju a neke ce malo teze ali ce se ipak nekako naviknut a neke se nece nikada naviknuti na ogrlicu....recimo moj macak nikada se nije naucio na usisivac i svaki put kad je usisivac ukljucen pocne panicno bjezati od njega sto dalje iako s usisivacem nikada nije imao nikakvo neugodno iskustvo jednostavno ga se boji cak i prije nego ga ukljucimo u struju i upalimo dosta je da netko udje u spremu i pocne vaditi ga vani iz spreme ne mora ga ni vidjeti jednostavno po zvuku on zna da se sad vadi usisivac ne pitajte me kako on to zna jer kad nesto drugo vadimo iz spreme on mirno sjedi ili lezi i kad netko otvori vrata od spreme odmah naculi usi i osluskuje i kako je sprema mala svaki put kad vadimo usisivac uvijek negdje lagano udarimo i to je njemu dovoljno da prepozna po zvuku da je usisivac a recimo u spremi drzimo onaj pekac za tost i kad njega vadimo znamo udariti s njim negdje i macak nikad ne bjezi jer po zvuku zna da to nije usisivac.....a jednom sam vidio na tv na animal planet zena usisava kucu s usisivacem a njen macak dodje i legne kraj nje i usisivaca i kao da joj govori "ajde sad mene malo usisaj"i stvarno zena pocne da prelazi preko njega kao da ga usisava a macak lezi na ledjima digao sve 4 sape u zrak rasirio ih i gustao....nisam mogao da vjerujem a moj kukavica bi dobio infarkt kad bi mu ja to radio.....

opet sam se raspisao lol evo 4 sata je ujutro a ja tipkam...morat cu napravit jednu kavu i to crnu....gorku i malo jacu....
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Mačka na uzici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mačka na uzici   Mačka na uzici - Page 2 Icon_minitimepet svi 15, 2009 5:53 am

josip21 je napisao/la:
pa i za macke se moze reci ono sto i za ljude...znate ono...sto ljudi sto cudi...e tako isto mozemo reci i za macke ...sto macki sto cudi....
neke ce prihvatiti ogrlicu i brzo se naviknuti na nju a neke ce malo teze ali ce se ipak nekako naviknut a neke se nece nikada naviknuti na ogrlicu....recimo moj macak nikada se nije naucio na usisivac i svaki put kad je usisivac ukljucen pocne panicno bjezati od njega sto dalje iako s usisivacem nikada nije imao nikakvo neugodno iskustvo jednostavno ga se boji cak i prije nego ga ukljucimo u struju i upalimo dosta je da netko udje u spremu i pocne vaditi ga vani iz spreme ne mora ga ni vidjeti jednostavno po zvuku on zna da se sad vadi usisivac ne pitajte me kako on to zna jer kad nesto drugo vadimo iz spreme on mirno sjedi ili lezi i kad netko otvori vrata od spreme odmah naculi usi i osluskuje i kako je sprema mala svaki put kad vadimo usisivac uvijek negdje lagano udarimo i to je njemu dovoljno da prepozna po zvuku da je usisivac a recimo u spremi drzimo onaj pekac za tost i kad njega vadimo znamo udariti s njim negdje i macak nikad ne bjezi jer po zvuku zna da to nije usisivac.....a jednom sam vidio na tv na animal planet zena usisava kucu s usisivacem a njen macak dodje i legne kraj nje i usisivaca i kao da joj govori "ajde sad mene malo usisaj"i stvarno zena pocne da prelazi preko njega kao da ga usisava a macak lezi na ledjima digao sve 4 sape u zrak rasirio ih i gustao....nisam mogao da vjerujem a moj kukavica bi dobio infarkt kad bi mu ja to radio.....

opet sam se raspisao lol evo 4 sata je ujutro a ja tipkam...morat cu napravit jednu kavu i to crnu....gorku i malo jacu....

Hahaha kak kjut! I moj pobegne u najdalji kut, ili u drugu sobu kad počnemo usisavat hehe.

Al ono da je žena prelazila usisavačem preko mačke, i to na Animal Planetu? Ono, hello?! W-T-F?!
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Mačka na uzici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mačka na uzici   Mačka na uzici - Page 2 Icon_minitimepet svi 15, 2009 7:47 am

da ima neka emisija na animal planet nesto kao Saljivi kucni video ali samo sa snimkama kucnih ljubimaca i zivotinja i tamo sam vidio tu sniku...hmmm ja mislim scratch nisam bas siguran ali.....
jutro je a ja se nisam naspavao niti sam jos popio kavu...zapravo popio sam samo jednu ali izgleda da mi je to malo mozdane vijuge mi jos ne rade najbolje..... zaflo

@Absy jel se to meni cini ili si ti stvarno promjenila avatar...mislim da je tvoj bio ona djevojka obucena u nekakav crveni koznjak...ili sam toliko pospan pa mi se sve nekako pricinjava.... sigi
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Mačka na uzici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mačka na uzici   Mačka na uzici - Page 2 Icon_minitimepet svi 15, 2009 5:15 pm

josip21 je napisao/la:
da ima neka emisija na animal planet nesto kao Saljivi kucni video ali samo sa snimkama kucnih ljubimaca i zivotinja i tamo sam vidio tu sniku...hmmm ja mislim scratch nisam bas siguran ali.....
jutro je a ja se nisam naspavao niti sam jos popio kavu...zapravo popio sam samo jednu ali izgleda da mi je to malo mozdane vijuge mi jos ne rade najbolje..... zaflo

@Absy jel se to meni cini ili si ti stvarno promjenila avatar...mislim da je tvoj bio ona djevojka obucena u nekakav crveni koznjak...ili sam toliko pospan pa mi se sve nekako pricinjava.... sigi

Pričinjava ti se, još uvijek ga imam, kaj ne vidiš? lol!

Možda je to bio neki kanal tipa 'Abuse your animals' :x
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Mačka na uzici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mačka na uzici   Mačka na uzici - Page 2 Icon_minitimepet svi 15, 2009 6:55 pm

je vidim ga :P ee neka ti mene malo zezas durimse
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Mačka na uzici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mačka na uzici   Mačka na uzici - Page 2 Icon_minitimepet svi 15, 2009 7:03 pm

Ja tebe? Ma neeeeee uopće :D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Mačka na uzici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mačka na uzici   Mačka na uzici - Page 2 Icon_minitimepon svi 18, 2009 12:25 am

negdje sam vidjela filmić gdje mačka jede s kineskim štapićima za stolom, da je je tako naučila gazdarica
:D što još ne smisle?
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Mačka na uzici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mačka na uzici   Mačka na uzici - Page 2 Icon_minitimepon svi 18, 2009 1:42 am

maaa daaj p onda je ta macka sposobnija od mene...ja nemam pojma kako se drze ti stapici....daj reci di ima taj filmic da se pogleda bas me zanima kako to macka jede s tim stapicima....
ja se drzim svog starog nacina klopa
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Mačka na uzici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mačka na uzici   Mačka na uzici - Page 2 Icon_minitimepon svi 18, 2009 2:06 am

moji nijedan nije kastriran a najstariji ima 8 godina,,, problem je samo sto zapisava moj drugi macak od 2 godine sve u kuci di stigne :(


Zadnja promjena: Berny_Sinara; uto svi 19, 2009 5:15 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Mačka na uzici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mačka na uzici   Mačka na uzici - Page 2 Icon_minitimepon svi 18, 2009 2:42 am

Prije jedno dvije godine, bila sam solo u kući. Ljetni dan, podne, ja učim, tišina, i odjednom čujem kak kotlić radi - kad netko pusti vodu. A ja blank, WTF, odem pogledat, i vidim mačku kak drži šapu na kotliću i gleda vodu :D
Nisam mogla vjerovat! To je bilo samo tad jednom :(
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Mačka na uzici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mačka na uzici   Mačka na uzici - Page 2 Icon_minitimeuto svi 19, 2009 5:21 pm

steta :D
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Mačka na uzici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mačka na uzici   Mačka na uzici - Page 2 Icon_minitimesri svi 20, 2009 7:05 pm

nemogu ga naći, nemam više pristup yutubu zbog presporog interneta cry
ja normalno jedem s štapićima...
[Vrh] Go down
flory
Majmun
flory


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 1335
Age : 31
Registration date : 06.01.2010

Mačka na uzici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mačka na uzici   Mačka na uzici - Page 2 Icon_minitimepet lis 01, 2010 11:58 pm

Sada sam opet srela jednog lika iz kvarta.. uglavnom, on vodi u šetnju malog jazavca na uzici :D
Ako ga ikad uspijem uhvatiti u šetnji (pred mojom zgradom stalno prolazi).. fotkat ću pa da vam mogu pokazati sliku jer je prizor jako simpatičan ^^
[Vrh] Go down
biga
Pračovjek
biga


Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Age : 36
Registration date : 28.08.2009

Mačka na uzici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mačka na uzici   Mačka na uzici - Page 2 Icon_minitimesub lis 02, 2010 12:18 am

jazavac.. lijepa životinja, na izgled.. al tvor kao tvor, smrdi ko 100 đavoli...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Mačka na uzici - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Mačka na uzici   Mačka na uzici - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Mačka na uzici
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  CE-4 prošireno :: Kućni ljubimci-
Forum(o)Bir: