Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Shoping Muskarci i zene

Go down 
+2
josip21
Comi
6 posters
Autor/icaPoruka
Comi
banned



Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 188
Age : 31
Location : Space, Earth, Balkan...
Registration date : 16.05.2009

Shoping Muskarci i zene Empty
PostajNaslov: Shoping Muskarci i zene   Shoping Muskarci i zene Icon_minitimesub svi 16, 2009 11:06 pm

Citao sam neka naucna istrazivanja koja su dokazala da deo muskaraca koji idu sa zenom u shoping, se nalaze u preinfarktnom stanju dok je to kod zena sasvim obrnuto lol!
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Shoping Muskarci i zene Empty
PostajNaslov: Re: Shoping Muskarci i zene   Shoping Muskarci i zene Icon_minitimesub svi 16, 2009 11:29 pm

haha to je ziva istina...ja bio jednom sa svojom bivsom i rekao nikad vise ma ni za zivu glavu rofl2
pih.....i za ovo su im trebala kao neka naucna istrazivanja...pa mogli su mene pitat ja bih im to isto rekao study
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Shoping Muskarci i zene Empty
PostajNaslov: Re: Shoping Muskarci i zene   Shoping Muskarci i zene Icon_minitimened svi 17, 2009 1:22 pm

ima shopinga više vrsta pa mi nije jasno koji to vas baš nervira?
nisam ni ja ljubitelj shopinga ali šta se mora mora se. tako se svaki dan mora otići do dućana kupiti namirnice za ručak i nje baš da uživam u tome ali moram pa prihvatim to kao normalno i ne nerviram se.
dakle kakav vas to shoping nervira i dovodi do predinfarktnog stanja?
onaj kad se jednom mjesečno ide u velike centre pa se kupuju namirnice za taj mjesec? i dok žena kupuje, jer vi nemate pojma šta sve treba, vi sjedite u kafiću, ispijate kavu i čitate novine. kasnije jadnićci morate sve to odnijeti do auta.
onaj kad žena ide u shoping po odjeću jer se to mora i kupuje se osim za nju i za vas? koji dio vas nervira, taj šta vam ona odabere šta će vam se kupiti jer vama nije stalo do toga ili šta morate itići u kabinu to izabrano probati?
ili vas nervira kad vas ona vuče za sobom u shoping i kupuje samo i isključivo za sebe pa vas svako malo pita dali joj dobro stoji ova krpica ili ona boja?
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Shoping Muskarci i zene Empty
PostajNaslov: Re: Shoping Muskarci i zene   Shoping Muskarci i zene Icon_minitimened svi 17, 2009 2:08 pm

Sva sreća da je moj jedan od normalnijih, tak da mu nije bed otići u shopping jer si i on uvijek nekaj nađe :P

Al i ja mrzim isprobavati odjeću. Taj dio mrzim!!!!!
[Vrh] Go down
Comi
banned



Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 188
Age : 31
Location : Space, Earth, Balkan...
Registration date : 16.05.2009

Shoping Muskarci i zene Empty
PostajNaslov: Re: Shoping Muskarci i zene   Shoping Muskarci i zene Icon_minitimened svi 17, 2009 4:12 pm

za prodavnicu sa namirnicama nemogu da odgovorim, ali za odelo mogu... samo cu reci da kad sam doso do mesta gde se prodaje odeca najduze sam se zadrzao 20 minuta lol!
neznam zasto nas to nervira jednostavno nemozemo... no cry
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Shoping Muskarci i zene Empty
PostajNaslov: Re: Shoping Muskarci i zene   Shoping Muskarci i zene Icon_minitimened svi 17, 2009 9:24 pm

a šta kad bi mi rekle mi to jednostavno ne možemooooo cry
i ja mrzim shopinge, i ide mi na živce šta moram odvojiti tih par sati za to obaviti ali jednostavno dođe vrime kad se to mora cry
[Vrh] Go down
Comi
banned



Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 188
Age : 31
Location : Space, Earth, Balkan...
Registration date : 16.05.2009

Shoping Muskarci i zene Empty
PostajNaslov: Re: Shoping Muskarci i zene   Shoping Muskarci i zene Icon_minitimened svi 17, 2009 9:30 pm

floridana je napisao/la:
a šta kad bi mi rekle mi to jednostavno ne možemooooo cry
i ja mrzim shopinge, i ide mi na živce šta moram odvojiti tih par sati za to obaviti ali jednostavno dođe vrime kad se to mora cry
ja da imam para ja bi narucivao netom lol!
[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

Shoping Muskarci i zene Empty
PostajNaslov: Re: Shoping Muskarci i zene   Shoping Muskarci i zene Icon_minitimened svi 17, 2009 11:41 pm

Absynthia je napisao/la:
Sva sreća da je moj jedan od normalnijih, tak da mu nije bed otići u shopping jer si i on uvijek nekaj nađe :P

Al i ja mrzim isprobavati odjeću. Taj dio mrzim!!!!!

ajde ma nije valjda da mrzis ici po ducanima i isprobavat po kabinama robu ili obici sve butige i isprobati sve cipele...ajde priznaj da ipak to volis....pa zensko si moras to volit....

i ti isto @flo...isto mislim da vi to volite...malo nam ovdje mazete oci ali cim ugrabite prvu priliku pravac u butigu i maraton moze poceti... whee
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

Shoping Muskarci i zene Empty
PostajNaslov: Re: Shoping Muskarci i zene   Shoping Muskarci i zene Icon_minitimepon svi 18, 2009 2:17 am

Ja dobijem slom živaca ako ne nađem u pol sata ono što tražim...poludim i na kraju odem na pivu, pa probam drugi put u nekom drugom centru/dućanu ili se vratim za mjesec dana u isti. Bio mi je gušt jedino ić u shopping u Trst, tamo bi kupila puno robe/obuće jer je kao prvo bilo povoljno, kao drugo ljepša roba nego kod nas. Sada više ne idem jer mi se ne isplati tako da shopping ovdje u Rijeci mi je katastrofa. I veći mi je gušt kad idem s dečkom da on kupuje i isprobava nego da ja to radim.

Što se tiće kupovanja u centrima tipa Getro, Kaufland..to volim...jer volim jest i pit...i kozmetiku..hahaha.. živcira me jedino kad su redovi ogromni, a najčešće jesu.

Volim kad se ide kupovati tehnika bilo sebi, starcima, dečku..npr. potraga za mobitelom, lcd-om, fotićem...aaaa...me likes!

I ovisna sam u kupovanju u DM-u...e to je već ono tlaka za dečka tako da on ode u neki drugi dućan (najčešće d.s tehnikom) dok ja to kupim :D
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Shoping Muskarci i zene Empty
PostajNaslov: Re: Shoping Muskarci i zene   Shoping Muskarci i zene Icon_minitimepon svi 18, 2009 2:47 am

josip21 je napisao/la:


ajde ma nije valjda da mrzis ici po ducanima i isprobavat po kabinama robu ili obici sve butige i isprobati sve cipele...ajde priznaj da ipak to volis....pa zensko si moras to volit....

i ti isto @flo...isto mislim da vi to volite...malo nam ovdje mazete oci ali cim ugrabite prvu priliku pravac u butigu i maraton moze poceti... whee

E mali, ne zajebavaj.

urbanaaa je napisao/la:


I ovisna sam u kupovanju u DM-u...

I ja! Tam bi se mogla zadržati po sat vremena hehe, i u Kozmu i Bipi, al DM obožavam! roll
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Shoping Muskarci i zene Empty
PostajNaslov: Re: Shoping Muskarci i zene   Shoping Muskarci i zene Icon_minitimepon svi 18, 2009 9:58 am

ajmo bez nervoze!
ne, ne volim ići u shoping, to sam lijepo napisala, ali volim kad kupim nešto šta mi se sviđa. dakle, i ja bi kao i muškarci rado preskočila shoping ali da imam nove krpice. samo neće nitko to odradi umjesto mene.
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek



Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Age : 39
Registration date : 01.12.2007

Shoping Muskarci i zene Empty
PostajNaslov: Re: Shoping Muskarci i zene   Shoping Muskarci i zene Icon_minitimepon svi 18, 2009 2:03 pm

Kako ne, ostani doma, gledaj TV, čitaj novine, a muž neka ode u dućan. Kad pita, kaj ima za jest, reci, ništa, nitko nije bio u dućanu. Valjda će se sjetit otić.
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek
malenaivi


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Age : 42
Registration date : 13.12.2007

Shoping Muskarci i zene Empty
PostajNaslov: Re: Shoping Muskarci i zene   Shoping Muskarci i zene Icon_minitimepon svi 25, 2009 1:54 pm

moj dragi voli ići u shoping sa mnom, nemam problema s tim
[Vrh] Go down
Sponsored content





Shoping Muskarci i zene Empty
PostajNaslov: Re: Shoping Muskarci i zene   Shoping Muskarci i zene Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Shoping Muskarci i zene
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Muskarci
» Zreli muskarci
» Zasto su muskarci pajceki?
» Kemijska analiza zene
» Zasto zene placu?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Moda-
Forum(o)Bir: