Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share | 

Maca...

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Michael Wittmann
Pračovjek

Male
Scorpio Broj postova : 2443
Registration date : 24.05.2009

PostajNaslov: Maca...   uto svi 26, 2009 12:15 am

Jadna maca..
[Vrh] Go down
ThE_IMMORTAL
Majmun

Male
Taurus Goat
Broj postova : 1324
Registration date : 18.09.2007

PostajNaslov: Re: Maca...   uto svi 26, 2009 2:19 am

T_T
srce me boli...
[Vrh] Go down
snow queen
Riba

Female
Pisces Dog
Broj postova : 115
Registration date : 14.04.2009

PostajNaslov: Re: Maca...   uto svi 26, 2009 7:31 am

no

a preljepa je... :(
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4

Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Registration date : 15.09.2007

PostajNaslov: Re: Maca...   uto svi 26, 2009 10:28 am

Ovo bi vše išlo na kućne ljubimce :)

Jadna maca, da :(
[Vrh] Go down
Legionar
Moderni čovjek

Male
Gemini Dog
Broj postova : 8711
Registration date : 27.07.2008

PostajNaslov: Re: Maca...   uto svi 26, 2009 4:13 pm

Jao, preslatka je. :(
Mislite li da će moći hodat?

Majmun

Male
Taurus Goat

PostajNaslov: Re: Maca...   uto svi 26, 2009 4:45 pm

moci ce ona hodati, ali na 3 noge :( jer vidis da joj fali dio nogice ispod koljena... ajoj... stisnulo me u grlu, sad bih sve svoje mace zagrlio!!!
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek

Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Registration date : 24.02.2009

PostajNaslov: Re: Maca...   čet svi 28, 2009 12:25 am

strasno ko je to mogo napraviti...fali joj dio sapice moci ce hodat
[Vrh] Go down
malenaivi
Čovjek

Female
Virgo Rooster
Broj postova : 7178
Registration date : 13.12.2007

PostajNaslov: Re: Maca...   čet svi 28, 2009 1:55 pm

preslatka je!
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat
Broj postova : 29066
Registration date : 30.09.2007

PostajNaslov: Re: Maca...   sri lip 10, 2009 3:15 pm

Omg, kako mi se nekad ljudi gade :(

Al evo jedna malo veselija prica...prije 10 dana sam bila u jednom shopping centru koji ima natkrivenu garazu. Vani je padalo kao iz kabla. Kako nisam nasla sto sam trazila otisli smo u drugi shoppping centar...dok smo se vozili stali smo na jednom semaforu i culi neku zivotinju ali nikako procjenit sto je i od kud dolazi glas...i tako smo dosli do tog drugog centra, izasli iz auta, a kad se ispod haube cuje mjaukanje...protrnula sam... Mala maca je usla u onom prvom, natkrivenom centu, u motor od auta!
Otvorili smo haubu, a unutra mali crno-bijeli macic...ziv i zdrav...dere se jadnicak, sav se izsokirao...naravski, ponijeli smo ga doma gdje ima i drugih maca...evo slikica dok smo se vozili:

Dali smo joj jesti...gladus maleni...sva je mrsava bila...a sad, 10 dana kasnije, zaokruglio joj se stomacic i skace i igra se ko luda cerek

Jos me bilo strah sto ce napravit susjedne macke koje imaju svoje macice i nasa stara maca...al nitko je ne dira. Susjedne macke se drze dalje, a stara maca pusta malu da prva jede i trazi da se njoj da odvojeno hrana...

Mace su nekad (cesto?) vise ljudi nego sto su to ljudi... tuzni

banned

Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Registration date : 15.12.2008

PostajNaslov: Re: Maca...   sri lip 10, 2009 3:20 pm

a jel se opirala maca kad ste je uzeli u ruke...jel grebala...inace to je cesta pojava da se macka zavuce u auto ispod haube ili negdje drugo....
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek

Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Registration date : 24.09.2007

PostajNaslov: Re: Maca...   sri lip 10, 2009 3:25 pm

:(

Ajme onu prvu ne mogu više pogledat....tako mi je žao..

@Alpha Lijepo da ste spasili mačića lovely
[Vrh] Go down
Absynthia
Pračovjek

Female
Virgo Rat
Broj postova : 2346
Registration date : 01.12.2007

PostajNaslov: Re: Maca...   sri lip 10, 2009 3:49 pm

Nisam trebala otvarat ovaj topic. Preosjetljiva sam kad su životinje u pitanju. Još pogotovo sad, pere me PMS :(
A i moja Skadi je odlutala prije dva tjedna. Il ju je netko otrovao, auto zgazio, ili... ma ne znam kaj je moglo biti. Možda ju je netko ukrao? Čist sumnjam. Ne znam, al mi fali, iako imam mačka i psa :(

Alpha je napisao/la:

Mace su nekad (cesto?) vise ljudi nego sto su to ljudi... tuzni

S ovime se aspolutno slažem, s time, da bi promijenila samo prvu riječ u 'životinje'.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Maca...   sri lip 10, 2009 4:04 pm

@Josip...nije, jadnicak mali je bio posve miran...bojali smo se da se ne dotakne nekog vruceg dijela motora dok ga izvlacimo ali miran je bio skroz...mozda i od soka ali i dalje se pokazao kao jako milo i pitomo mace lovely

@Abs...slazem se...zivotinje, da...al eto tema je bas o macama pa sam zato kazala...

Majmun

Male
Taurus Goat

PostajNaslov: Re: Maca...   sri lip 10, 2009 6:15 pm

lovely lovely lovely lovely
[Vrh] Go down
Gea
Moderator

Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10245
Registration date : 21.04.2009

PostajNaslov: Re: Maca...   sri lip 10, 2009 10:56 pm

ajde, prva maca će moći hodati, a tako je slatka cerek
Alpha to je tako lijepo od tebe i vjeruj mi ta maca zna što si učinila za nju i sigurno će postati glavna maza kuće (znam iz iskustva o udomljavanju) lovely

Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Maca...   čet lip 11, 2009 2:36 am

I meni se cini da ce prvoj maci iz teme biti dobro i da ce moci hodati moli

A moj macic...ma sjatki je skjoz cerek

Volim se sjetit jos jednog zanimljivog spasavanja macica koji mi je, nazalost, oduzet i iako mu je, kao odraslom, bilo dobro nikad se nismo prezalili tuzni A prica je bila ta da je mama maca omacila macice na ravnom krovu jedne zgrade u daskama i gredjevinskom meterijalu koji je tamo bio slozen. I sve je bilo OK, maci smo s balkona davali jest dok jedan dan nije krenulo mijaukanje jednog macica...i nikako da stane...doslovno je mijaukao skoro tjedan dana, a maca je prebacila macice u nase dvoriste...sve osim tog jednog... Nije bilo druge nego da se uspentram na tu zgradu. Srecom je ta terasa tj. ravni krov prvi kat. I tako sam trazila tog macica medju daskama gdje su bili ali nikako skuzit od kud mijauce...i onda pokontam...upao je izmedju zida i svega tog materijala...pobacam rubne naslage dasaka da napravim otvor i ugledam crnu sjenu...a sjena ugleda svjetlo i krene puzati prema otvoru. Bio je u polozaju kao da vas netko spljosti izmedju dva zida sa rasirenim rukama i nogama i da se onda tako pokusavate izvuci izmedju tih zidova... Kad je dosao na dohvat ruke izvukla sam ga, a bio je potpuno spljosten...kao neka buba je izgledao...isto je bio crno bijelo mace...decko... I adje, spustimo se mi sa zgrade al maca ga nece...ne mirise joj vise da je njezin jer su macici bili stari niti mjesec dana, a ovaj je proveo min. pet dana odvojen... Tri dana sam jos macu uvjeravala da ga primi. Pokusali ga hranit al nije islo. Trljala sam ga s drugim macicima da primi miris i treci dan ga je uzela. Prezivio je i kroz tjedan dva je ponovno izgledao kao maca, a ne kao velika buba :) Bio je kod nas jedno pola godine, a onda su me prisili da ga dam jer su svi ostali vec bili podjeljeni...eh, da, to je bilo prije 15 godina pa nisam imala pravo glasa conf1
Kad sad o tome mislim ne ide mi u glavu kako je tako malo mace uopce prezivjelo tako dugo bez hrane suspect ...ali jeste...i to je najvaznije.
Da se to desilo danas nema sanse da bi nas odvojili...macica moga najdrazega lovely

Pračovjek

Female
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Maca...   pet lip 12, 2009 9:28 pm

ajme slatke price skoro sam se rasplakala :(
[Vrh] Go down
Gea
Moderator

Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10245
Registration date : 21.04.2009

PostajNaslov: Re: Maca...   pet lip 12, 2009 9:36 pm

i ja :(

jedna moja maca je odbacila svoje prvog mačića nakon 3 tjedna i nije ih uopče htjela pogledati
probali smo ga sami hraniti mlijekom za bebe, ali na žalost za 3 dana je uginuo cry a bio je tako medeni kao ono malo mače iz reklame za Wiskas

Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Maca...   sub lip 13, 2009 1:22 pm

Neopisivo je kada vidite kako se tako maleno, maleno stvorenje nakon toliko dana bez hrane i prakticki pretvoren u pljeskavicu probija prema svjetlu. Koja volja i snaga. Nesto nevjerojatno i vrijedno divljenja.

Pračovjek

Female
Sagittarius Snake

PostajNaslov: Re: Maca...   sub lip 13, 2009 11:33 pm

istina to je vrijedno divljena
[Vrh] Go down
Athena
Superforumaš CE-4

Female
Gemini Buffalo
Broj postova : 12323
Registration date : 09.09.2009

PostajNaslov: Re: Maca...   sub srp 10, 2010 2:32 pm

Zabavno iskustvo sa jednom macom (kako za koga face) nije moje iskustvo, ali evo kratke priče sa neta da malo "podigne" temu. miga
Poruka priče ponovno ukazuje na odanost životinja (u ovoj priči mačke), koja nekad ne bira sredstvo da to pokaže svojiim vlasnicima. :D

Stanovnici jednog engleskog grada pola godine su živjeli u strahu od nepoznatog lopova koji je krao svaku sitnicu ostavljenu bez nadzora. Na kraju su kradljivca policiji prijavili njegovi vlasnici.

Nastrani lopov iz grada na jugu Engleske koji je iz vrtova krao rublje, rukavice i čarape mjesecima je mučio policiju.
Gotovo sve ostavljeno bez nadzora bi jednostavno nestalo. Ipak najčešće bi stradale ženske i dječje gaćice, a krađe su se u zadnje vrijeme postajale sve češće.
No policija je ipak ušla kradljivcu u trag. zubi

Kako bi pokazao zahvalnost svojim novim vlasnicima, Peteru i Birgitt Weismantel, 13-godišnji Oscar svoj plijen je svakodnevno donosio kući svojim vlasnicima koji žive u Portswoodu, predgrađu Southamptona.

'Prije par mjeseci počeo je donositi čarape, a onda i vrtlarske rukavice, za koje smo zaključili da pripadaju našem susjedu', priča vlasnik Peter.
'Onda smo imali situaciju da je kući donio gaćice neke mlade žene'.
'S vremenom je to postajalo sve češće, pa sam obavijestio policiju jer je ljudima vjerojatno nedostajala odjeća'.

Par je naime oko Božića udomio Oscara koji je ranije živio u skloništu za životinje.
U prosjeku bi mačka počinila deset krađa dnevno.

'Zaljubli smo se u njega i prije nego je počeo donositi sve te silne stvari, ali bilo je stvarno dirljivo vidjeti ga kako svako malo dolazi s nekim 'poklonom' za nas'.
Par će zadržati mačka za stalno, ali još mora smisliti kako da obuzda njegovu kleptomaniju.

LINK http://www.net.hr/webcafe/page/2010/07/09/0525006.html

Pračovjek

Male
Taurus Cat
Broj postova : 2861
Registration date : 28.08.2009

PostajNaslov: Re: Maca...   sub srp 10, 2010 4:01 pm

bolesno. mačke obično uhvate neku životinjicu i donesu je ispred vrata i ostave...
neka moderna mačka... jbg...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Maca...   pon stu 22, 2010 12:33 am

Danas sam isla u grad sa sestricnom i na sred ceste sa jedno 4-5 traka scucurio se mali macic. Stajao je tocno na sredini trake kojom smo mi vozile. Cim smo ga ugledale zaustavile smo auto, upalile sva 4 i ja sam izletila da ga pokupim. Mislim da su preko njega vec vozili jer je bio potpuno ukocen od straha i prljav od asfalta i dimova. Srecom, cini se da je potpuno neozlijedjen :) Procjenjujem da ima oko mjesec, najvise mjesec i pol dana. Evo slikica cerek

Čovjek

Male
Libra Dog
Broj postova : 6326
Registration date : 26.05.2009

PostajNaslov: Re: Maca...   pon stu 22, 2010 12:36 am

Ajme prekrasan je! cerek cerek cerek

Jesi mu dala šta za jesti?

Admin

Female
Aries Goat

PostajNaslov: Re: Maca...   pon stu 22, 2010 12:45 am

Pa, obzirom smo krenule u slasticarnu prvo smo otisle kod moje frendice koja nam je pricuvala macica. Dala mu je mlijeka i sunke ali nista nije htio. Bio je u soku. Nakon sat-sat i pol smo dosle po njega i odvele ga na udomljavanje kod sestre moje sestrcine (koja je po logici stvari takodjer moja sestricna, jelte ) i kupile smo whiskas junior vrecice za njega i macica kojeg oni vec imaju (predivan bijeli macic, od nekih tri mjeseca starosti ). Dobro su izreagirali jedno na drugog i mislim da ce se super slagati ali macic je jednostavno previse u soku pa se nije htio bas igrati ali mislim da ce uskoro htjeti jesti. Jedva ga cekam opet vidjeti Kad smo odlazile mazila sam ga malo ispod vrata i onda mi je stavio sapicu na prst ko da rukuje

Evo jos jedna slika lovely

PostajNaslov: Re: Maca...   

[Vrh] Go down

Maca...
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» mačevi by Shizo
» Nož od mača testere
» Izrada noža od lista motorne pile