Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Koji je razlog postojanja?

Go down 
+29
snark
Tutankhamon
kayser
Merkurica
silver
isus dolazi uskoro!
isa_bruce
veronika30
malenaivi
l337_m4n
Hybrid
labellina
BUBI
gloria_g
zvezda
Yado
Thor
Alpha
Milab
Srky
Eosphoros
belongs to lovers
babi
floridana
Svjetloisjena
vladimir
userNejm
malena
Aleksandar Veliki
33 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
Autor/icaPoruka
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Koji je razlog postojanja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koji je razlog postojanja?   Koji je razlog postojanja? - Page 3 Icon_minitimepon stu 19, 2007 2:05 pm

...dobro je da je sada poznato i praktikuje se... :) *
[Vrh] Go down
BUBI
Višestanični organizam
BUBI


Female
Cancer Dragon
Broj postova : 59
Age : 59
Registration date : 22.11.2007

Koji je razlog postojanja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koji je razlog postojanja?   Koji je razlog postojanja? - Page 3 Icon_minitimesub stu 24, 2007 2:33 pm

Pod uslovom da spoznamo postojanje reinkarnaciju ,svrha se sama po sebi ispostavlja.
Duhovni napredak,evolucija i razvitak duha.
To je svrha vecnog postojanja.
U okviru tih desavanja uopste ne znaci da svaka dusa koristi priliku da napreduje,poboljsava se ili zavrsava zapocete poslove iz proslog zivota.
Postoji i devolucija,odnosno degradacija.
S'toga se i desava da nas je tako puno razlicitih i da ne kapiraju svi.Mnogi se i jako degradiraju padaju u nize vrste...no to je cak i olaksavajuca u odnosu na one koji dobiju iznova priliku da zivotare u ljudskom obliku koji daje mogucnost,a srozavaju se.
Tokom te evolucije neki dosezu cilj a to je oslobodjenje od kruga radjanja i umiranja.Vrlo su retki ali dovoljni da se cela stvar neprestano krece.
Ima tu jos finesa..ali ugrubo to je to.
Spoznajom pomalo saznajemo i misiju i razloge za i protiv,do kraja price postaje jasno ali i samim tim prestaje da bude bitno.Jer,prelaz u "drugu dimenziju" je vec prisutan samo sto nemamo cula s kojima to sada mozemo spoznati.Tako da ta "poslednja" smrt fizickog tela bude samo porodjaj u novo stanje duha.
scratch
Dogod treba vracacemo se ustajati i padati,vremenom ce neki nauciti hodati...i ma koliko izgleda sporo u sustini se desava jako brzo jer je vecnost u pitanju.
Ta rec koja izbezumnjuje um,on se ne moze zbog svoje ogranicenosti toliko rastegnuti a i ne kapira da je postojeca samo jedna tacka a to je sad.
Jedina vremenska komponenta koja postoji je sad.S toga je sve drugo iluzija.
To je tesko shvatiti cak i kad znas podatak.Ja ne kuzim,ali sigurno znam da je tako.Neke se cinjenice samo prihvataju.
U matematici je to aksiom,cinjenicno istinit ali se ne moze fizicki dokazati.
Nema alata kojim se moze dokazati.
Svrha je zivot i razvoj svesti o istom.
Upravo su ovakva pitanja i razmisljanja ta koja cine te korake u evoluciji.
Darvin je sranje.Glupost do bola.
Evolucija i prelasci iz tela u telo su na dusevnom nivou.
Dinosaurusi nisu nasi predci vec nasi potomci.
Aj sad vi mladji koji bolje poznajete SF.Tamo se moze naci puno podataka.Pisci su ljudi koji imaju blizak kontakt sa Nad Dusom koja vodi celu stvar.
I tu je sad prica zamuvana,al da ne duljimo.
lol
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Koji je razlog postojanja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koji je razlog postojanja?   Koji je razlog postojanja? - Page 3 Icon_minitimesub stu 24, 2007 6:33 pm

Slatka elaboracija... :) *
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Koji je razlog postojanja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koji je razlog postojanja?   Koji je razlog postojanja? - Page 3 Icon_minitimesub stu 24, 2007 8:42 pm

Bravo za BUBI! whee
[Vrh] Go down
BUBI
Višestanični organizam
BUBI


Female
Cancer Dragon
Broj postova : 59
Age : 59
Registration date : 22.11.2007

Koji je razlog postojanja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koji je razlog postojanja?   Koji je razlog postojanja? - Page 3 Icon_minitimesub stu 24, 2007 9:33 pm

U kom ste fazonu???
Samo mi nesto udeljujete komplimente!
Ajde vasa saznanja i razmisljanja ili citati...
Pusa
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Koji je razlog postojanja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koji je razlog postojanja?   Koji je razlog postojanja? - Page 3 Icon_minitimesub stu 24, 2007 10:13 pm

Pa mi smo već dosta napisali na prethodnim stranicama :)

Jesi pogledala? rofl
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Koji je razlog postojanja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koji je razlog postojanja?   Koji je razlog postojanja? - Page 3 Icon_minitimened stu 25, 2007 10:31 am

Sednes, udjes na clanove foruma, pa odaberes da vidis sve postove onog forumasa ciji te stavovi zanimaju, pa malo proskrolas po tome... da se ne bi ponavljali...*
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana


Other / Decline to state
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Age : 62
Registration date : 22.09.2007

Koji je razlog postojanja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koji je razlog postojanja?   Koji je razlog postojanja? - Page 3 Icon_minitimened stu 25, 2007 11:25 am

Citat :
Darvin je sranje.Glupost do bola.

ova rečenica mi malo bode oči.
zašto je darvin sranje? ipak dokazi stoje iza njegove teorije o evoluciji. vjerujem da nisu sve kockice posložene i da ima tu materijala za još ali ne možemo zanemariti činjenicu da smo se kroz evoluciju razvijali od jednostavnih bića do ovog što smo danas. nije Bog došao i čarobnim štapićem nas stvorio, mislim na materijalnoj razini. evolucija čovjeka je jednaka evoluciji njegove duše.
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Koji je razlog postojanja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koji je razlog postojanja?   Koji je razlog postojanja? - Page 3 Icon_minitimened stu 25, 2007 3:30 pm

flo je napisao/la:
Citat :
Darvin je sranje.Glupost do bola.

ova rečenica mi malo bode oči.
zašto je darvin sranje? ipak dokazi stoje iza njegove teorije o evoluciji. vjerujem da nisu sve kockice posložene i da ima tu materijala za još ali ne možemo zanemariti činjenicu da smo se kroz evoluciju razvijali od jednostavnih bića do ovog što smo danas. nije Bog došao i čarobnim štapićem nas stvorio, mislim na materijalnoj razini. evolucija čovjeka je jednaka evoluciji njegove duše.

Tema za novi topic! whee whee whee
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Koji je razlog postojanja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koji je razlog postojanja?   Koji je razlog postojanja? - Page 3 Icon_minitimened stu 25, 2007 3:58 pm

Postojim osnovno sto ona postoji inace ne bih ni postojao.
Moj zivot je u njoj i njen je u mome,a da toga nema nema ni nas.
Postojim sto volim a da ne volim ne bih ni postojao.
When I move you,you move me,that s the existence,zivim i ne postavljam sebi pitanja jer kratko smo ovde da bi filozofirali cemu postojanje dok time zanemarujemo osobu divnu koju volimo.
Postojim da bih voleo,bio voljen,pomogao drugome kao sto se meni moze pomoci?
Zivim za druge kao sto drugi zive za mene,patim kao sto drugi pate za mene,osecam kao sto drugi osjecaju za mene,boli me kad drugog boli,pijan sam osecanjima kad je drugi pijan osecanjima,u kratkom srecan sam gde sam jer imam osnovno za zivot.
Da li mislite da djeca gladna razmisljaju o postojanju kada nemaju sto jesti danas?Da li razmisljaju zasto postoje kada imaju jednu zlicu pirinca dnevno?Razmisljate li vi o tome ili samo o sebi?
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Koji je razlog postojanja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koji je razlog postojanja?   Koji je razlog postojanja? - Page 3 Icon_minitimened stu 25, 2007 4:52 pm

Razmišljam o svemu tome, i o djeci koja žive od žake kuhane riže, kad mi sebični um dopusti, a sad si me i ti podsjetio :)
[Vrh] Go down
babi
PraGlodavac
babi


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 537
Age : 34
Registration date : 25.09.2007

Koji je razlog postojanja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koji je razlog postojanja?   Koji je razlog postojanja? - Page 3 Icon_minitimened stu 25, 2007 10:15 pm

zanimljivo je da ta djeca ne razmišljaju o biti postojanja nego znaju da su sretni što postoje i uglavnom su to djeca bez imalo zloće u sebi i koja se raduju svemu, obroku, obitelji ako su sretni pa je imaju, zapravo njima ne treba ništa, sretni su s onim minimalnim što imaju... o njima mi je dosta pričao brat koji je bio u africi pa zna...
ja mislim da ne treba stalno tražiti uzrok i posljedicu u svemu što postoji i sve si racionalno objasniti... neke stvari jednostavno postoje za nas i treba znati iskoristiti život na što bolji način i biti sretan i zadovoljan samim sobom... uvijek..
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Koji je razlog postojanja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koji je razlog postojanja?   Koji je razlog postojanja? - Page 3 Icon_minitimened stu 25, 2007 10:17 pm

babi je napisao/la:
zanimljivo je da ta djeca ne razmišljaju o biti postojanja nego znaju da su sretni što postoje i uglavnom su to djeca bez imalo zloće u sebi i koja se raduju svemu, obroku, obitelji ako su sretni pa je imaju, zapravo njima ne treba ništa, sretni su s onim minimalnim što imaju... o njima mi je dosta pričao brat koji je bio u africi pa zna...
ja mislim da ne treba stalno tražiti uzrok i posljedicu u svemu što postoji i sve si racionalno objasniti... neke stvari jednostavno postoje za nas i treba znati iskoristiti život na što bolji način i biti sretan i zadovoljan samim sobom... uvijek..
babi sto reci sem ides ides ides
[Vrh] Go down
babi
PraGlodavac
babi


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 537
Age : 34
Registration date : 25.09.2007

Koji je razlog postojanja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koji je razlog postojanja?   Koji je razlog postojanja? - Page 3 Icon_minitimened stu 25, 2007 10:19 pm

hvala :vopi:
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Koji je razlog postojanja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koji je razlog postojanja?   Koji je razlog postojanja? - Page 3 Icon_minitimepon stu 26, 2007 12:04 pm

babi je napisao/la:
pa ne kaže se uzalud da je radoznalost izvor filozofije pa onda i ljudskoh napretka... da nema radoznalosti bili bi još u spiljama...

ALI koga je ono radoznalost ubila???? :D :D
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Koji je razlog postojanja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koji je razlog postojanja?   Koji je razlog postojanja? - Page 3 Icon_minitimepon stu 26, 2007 12:57 pm

Macku - britanska poslovica...

Mislimo, ili bar mislim i o toj gladnoj deci, ali moj put nije i njihov, ja imam svoje zadatke, oni isto nesto uce, kao i ja... sve je to kompleksno i smatracu sebe sretnom ako uspem da ocistim bar deo svoje karme... A i svojim razvojem cu moci uticati na razvoj ljudi oko sebe, na mnogo nacina. Mislim da svako treba prvo da razvije odgovornost prema sebi i za svoje postupke, sasvim... a tek onda se moze baviti drugima, opet u granicama svojih mogucnosti... *
[Vrh] Go down
gloria_g
Čovjek
gloria_g


Female
Leo Tiger
Broj postova : 4131
Age : 49
Location : Zagreb
Registration date : 16.11.2007

Koji je razlog postojanja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koji je razlog postojanja?   Koji je razlog postojanja? - Page 3 Icon_minitimepon stu 26, 2007 1:50 pm

mudro zboriš zvezdo!!
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

Koji je razlog postojanja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koji je razlog postojanja?   Koji je razlog postojanja? - Page 3 Icon_minitimepon stu 26, 2007 7:50 pm

Mudro mozda, ali tesko je odrzati takav stav... Boli me cesto i ono sto ne mogu da promenim... Skoro sam na Yu Tube videla fotke koje su me rasplakale... https://www.youtube.com/watch?v=u8JGhIn5gYU
Ipak bi ga trebalo pogledati (ako ga nisu vec izbrisali), iako je skretanje sa teme...*
[Vrh] Go down
vladimir
banned



Male
Taurus Dog
Broj postova : 10694
Age : 53
Location : Paris
Registration date : 19.09.2007

Koji je razlog postojanja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koji je razlog postojanja?   Koji je razlog postojanja? - Page 3 Icon_minitimepon stu 26, 2007 8:38 pm

Strasan je taj foto-video a desavaju se jog gore stvari u Palestini.
[Vrh] Go down
BUBI
Višestanični organizam
BUBI


Female
Cancer Dragon
Broj postova : 59
Age : 59
Registration date : 22.11.2007

Koji je razlog postojanja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koji je razlog postojanja?   Koji je razlog postojanja? - Page 3 Icon_minitimepon stu 26, 2007 9:07 pm

zvezda je napisao/la:
Macku - britanska poslovica...

Mislimo, ili bar mislim i o toj gladnoj deci, ali moj put nije i njihov, ja imam svoje zadatke, oni isto nesto uce, kao i ja... sve je to kompleksno i smatracu sebe sretnom ako uspem da ocistim bar deo svoje karme... A i svojim razvojem cu moci uticati na razvoj ljudi oko sebe, na mnogo nacina. Mislim da svako treba prvo da razvije odgovornost prema sebi i za svoje postupke, sasvim... a tek onda se moze baviti drugima, opet u granicama svojih mogucnosti... *
S obzirom da su se Britanci "druzili"sa Hindusima,mogli su i vise nauciti.Ako su i ovo naucili dobro je.
Nazalost....puno je ljudske nedace na svetu i samo je ljudi mogu ispraviti.
Zivimo sad i ovde i cinimo svoj zivot plodnim delima dobrim i ona ce se pomalo rasiriti na svet.
Svako od nas je bitan i vazno je da nas na tom poslu bude.
lovely
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Koji je razlog postojanja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koji je razlog postojanja?   Koji je razlog postojanja? - Page 3 Icon_minitimepon stu 26, 2007 11:00 pm

zvezda je napisao/la:

Mislimo, ili bar mislim i o toj gladnoj deci, ali moj put nije i njihov, ja imam svoje zadatke, oni isto nesto uce, kao i ja... sve je to kompleksno i smatracu sebe sretnom ako uspem da ocistim bar deo svoje karme... A i svojim razvojem cu moci uticati na razvoj ljudi oko sebe, na mnogo nacina. Mislim da svako treba prvo da razvije odgovornost prema sebi i za svoje postupke, sasvim... a tek onda se moze baviti drugima, opet u granicama svojih mogucnosti... *


Koji put se pitam ne tjesimo li se mi time...kao sami su iz nekog razloga odabrali takav i takav put... Da li takvi "njihovi" putovi postoje da bi smo mi "sa nasim" imali priliku nesto napraviti po tom pitanju... Da li se mozda time gledamo upavo mi koji smo sve neosjetljiviji na svoju okolinu...jer ljudi mi se daans cine sve vise okrenuti prema sebi i sve manje zele cuti i znati o icem drugom...
Ako me kuzite sta sam htjela ovim reci...hmmm confused

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Koji je razlog postojanja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koji je razlog postojanja?   Koji je razlog postojanja? - Page 3 Icon_minitimepon stu 26, 2007 11:13 pm

Namcor je napisao/la:
zvezda je napisao/la:

Mislimo, ili bar mislim i o toj gladnoj deci, ali moj put nije i njihov, ja imam svoje zadatke, oni isto nesto uce, kao i ja... sve je to kompleksno i smatracu sebe sretnom ako uspem da ocistim bar deo svoje karme... A i svojim razvojem cu moci uticati na razvoj ljudi oko sebe, na mnogo nacina. Mislim da svako treba prvo da razvije odgovornost prema sebi i za svoje postupke, sasvim... a tek onda se moze baviti drugima, opet u granicama svojih mogucnosti... *


Koji put se pitam ne tjesimo li se mi time...kao sami su iz nekog razloga odabrali takav i takav put... Da li takvi "njihovi" putovi postoje da bi smo mi "sa nasim" imali priliku nesto napraviti po tom pitanju... Da li se mozda time gledamo upavo mi koji smo sve neosjetljiviji na svoju okolinu...jer ljudi mi se daans cine sve vise okrenuti prema sebi i sve manje zele cuti i znati o icem drugom...
Ako me kuzite sta sam htjela ovim reci...hmmm confused

Kao i u svemu i ovdje treba znati mjeru. Da, vjerojatno smo jedni i drugi odabrali svoje puteve. No mi postojimo, zapravo supostojimo u vremenu i kao takvi smo jedni drugima ispit.

Ponekad netko nastoji pomoći i sav se u tome izgubi zaboravljajući sebe - to nije dobro. Ponekad netko ravnodušno zaključi - što ja imam s tim, to je tako daleko od mene. Ni to nije dobro.

Rođeni smo u svijetu gdje moramo djelovati, prisiljeni smo samim svojim postojanjem. I zanimljivo je da i samo naše nedjelovanje može biti jedan oblik djelovanja. Npr, ako vidimo da netko umire od gladi pred našim vratima i ne damo mu jesti misleći kako smo pritom nenasilni, mi samim svojim nedjelovanjem vršimo nasilje. Ovo je ekstreman primjer, no toga ima danas užasno puno, zbog zatvorenosti i samodovoljnosti naše civilizacije.

Ne možemo puno napraviti po pitanju djece koja umiru od gladi, možda poslati malo pomoći ili izvršiti sitnu uplatu u nadi da neće završiti u nekom korumpiranom džepu. Ima i ljudi koji osjećaju tako jak poriv da pomognu da se dragovoljno javljaju u humanitarne organizacije ili misionare ili kao liječnici odlaze pomagati tamo gdje je potrebno bez velike naknade i slično - to jenjihov put i oni bi bili nesretni da ga ne slijede.

Što je s nama ostalima, pitala sam se puno puta. I došla, što sama, što kroz razne informacije do odgovora - pomozimo starom susjedu i ponesimo mu težak ceker do ulaznih vrata ili mu odnesimo smeće ako nema nikoga da to učini. Budimo ljubazni i susretljivi s onima kojima je potrebna pomoć - mnogi ljudi odbijaju pomoć u strahu da će biti ismijani. Učinimo ponešto besplatno, ako smo za to nešto obrazovani i osposobljeni - pomozimo ispuniti neki obrazac onome tko ne zna, prevedimo mu pismo ili poruku koju ne zna pročitati, popravimo mu aparat koji se pokvario ukoliko smo to u stanju. Poklanjajmo bez žaljenja ono što nam ne treba, a nekome može puno značiti. Nakon rođendana odnesimo kolače susjedu koji je star i sam u svom stanu iako ima dovoljno novca za život. I - budimo ljudi uvijek, u svemu i sa svakim, koliko god smo to u mogućnosti.

Ima toga još...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Koji je razlog postojanja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koji je razlog postojanja?   Koji je razlog postojanja? - Page 3 Icon_minitimepon stu 26, 2007 11:37 pm

@Svjetloisjena....Ma slazem se ja sa time i vjerujem da i ljudi okupljeni na ovom forumu i zive na taj nacin...jer nekako mi se cini da oni koji traze odogovore su i skloni takvom nacinu zivota...mozda generaliziram s ovom izjavom...ne mislim da ljudi koji ne traze dublje odgovore od onih koje im nudi npr. njihova vjera ili koji nemaju potrebu ni razmisljati o takvim stvarima nisu takvi...
Nego mislilia sam generalno na ljude danas...pogotovo mi se to cini za zapad...to sve zbog materijalistickog pogleda na svijet...klinici danas vec u vrticu i osnovnoj skoli mjerkaju ko je sta obukao i koliko to kosta...odgajaju se na nacin da onaj koji ima vise vrijedi vise...
Nadam se da sam uspjela bolje objasnit sto mislim...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
BUBI
Višestanični organizam
BUBI


Female
Cancer Dragon
Broj postova : 59
Age : 59
Registration date : 22.11.2007

Koji je razlog postojanja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koji je razlog postojanja?   Koji je razlog postojanja? - Page 3 Icon_minitimepon stu 26, 2007 11:40 pm

Jeste!!!
I jos puno toga.
Zrno po zrno - pogaca!
To je to.I moze se brzo razviti-samo ako postoji "dobra volja medju ljudima".
[Vrh] Go down
BUBI
Višestanični organizam
BUBI


Female
Cancer Dragon
Broj postova : 59
Age : 59
Registration date : 22.11.2007

Koji je razlog postojanja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koji je razlog postojanja?   Koji je razlog postojanja? - Page 3 Icon_minitimepon stu 26, 2007 11:44 pm

Odgoj-vaspitanje ima dosta veliku ulogu.
Sprecimo da nam decu uce neznalice.
Korak po korak....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koji je razlog postojanja? - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Koji je razlog postojanja?   Koji je razlog postojanja? - Page 3 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koji je razlog postojanja?
[Vrh] 
Stranica 3 / 8.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» Drugi oblici postojanja-Svemira-Dimenzije

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: