Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 R.I.P. Toše Proeski

Go down 
+16
didica14
josip21
Stargazer
zvezda
sara_
BUBI
babi
zoox30
zmija
Alen@l5
Rain
Svjetloisjena
urbanaaa
sanja
malena
MaRuShKa
20 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
MaRuShKa
Višestanični organizam
MaRuShKa


Female
Sagittarius Rat
Broj postova : 53
Age : 39
Location : whitecity
Registration date : 17.09.2007

R.I.P. Toše Proeski Empty
PostajNaslov: R.I.P. Toše Proeski   R.I.P. Toše Proeski Icon_minitimeuto lis 16, 2007 1:05 pm

R.I.P. Toše Proeski V73924p0

Poginuo Toše Proeski
Utorak, 16. oktobar 2007. 10:02

Toše Proeski, 26-godišnji makedonski pevač, poginuo je jutros u 6.25 sati u saobraćajnoj nesreći na autoputu Zagreb - Lipovac na ulazu u Novu Gradišku, javili su hrvatski mediji.

Proeski je bio suvozač u Tuaregu kojim je upravljao 32-godišnji makedonski državljanin Georgij Georgijevski i koji je udario u zadnji deo priključnog vozila na severnom delu autoputa u smeru Zagreba.

Proeski je poginuo, a vozač i 46-godišnja Ljiljana Petrović koja je bila na zadnjem sedištu su teško povredjeni.

Pretpostavlja se da je uzrok nesreće nedovoljan razmak izmedju vozila. Oba su se kretala u smeru Zagreba. Istraga na mestu nesreće još traje, a pogibiju popularnog makedonskog pevača potvrdili su i u Upravi policije.

Makedonski pevač pop i tradicionalne muzike Toše (Todor) Proeski rodio se u Kruševu 25. januara 1981. godine. Jedan je od najpopularnijih izvodjača na celom Balkanu, čije su mnoge pesme nedeljama na vrhu top lista Makedonije, Srbije, Crne Gore, BiH, a i Hrvatske.

Službeno je propevao na jednom dečjem festivalu, a 1998. godine po prvi put nastupa i na makedonskom izboru za pesmu Evrovizije sa pesmom ("Ostani do kraja").

Takodje započinje uspešnu saradnju sa kompozitorom Grigorom Koprovim i stvara prvi veliki hit ("Rane na usnama").

Njegov do sada najuspešniji hit je pesma "Čija si" koja je mesecima bila najslušanija pesma u BiH, Srbiji, Crnoj Gori i Makedoniji.

Za makedonskog predstavnika za pesmu Evrovizije izabran je 2004. godine, gde je s pesmom "Life" zauzeo 14. mesto.

(MONDO)

izvor


RIP
cry :star:
[Vrh] Go down
malena
Moderator
malena


Female
Aquarius Tiger
Broj postova : 2633
Age : 38
Location : Split
Registration date : 18.09.2007

R.I.P. Toše Proeski Empty
PostajNaslov: Re: R.I.P. Toše Proeski   R.I.P. Toše Proeski Icon_minitimeuto lis 16, 2007 2:16 pm

Tužno. Šteta mladog momka...
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

R.I.P. Toše Proeski Empty
PostajNaslov: Re: R.I.P. Toše Proeski   R.I.P. Toše Proeski Icon_minitimeuto lis 16, 2007 2:42 pm

tošeeeeeeeeeeeeee cry cry cry:
mali šećer moj
https://www.youtube.com/watch?v=7_aSoYX2ulQ
cry cry :(
[Vrh] Go down
sanja
Čovjek



Female
Aquarius Buffalo
Broj postova : 5172
Age : 38
Registration date : 20.09.2007

R.I.P. Toše Proeski Empty
PostajNaslov: Re: R.I.P. Toše Proeski   R.I.P. Toše Proeski Icon_minitimeuto lis 16, 2007 6:10 pm

toššššeeeeeeeeee cry cry
umro je , a nije se ni susreo sa mnom... tuzni
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

R.I.P. Toše Proeski Empty
PostajNaslov: Re: R.I.P. Toše Proeski   R.I.P. Toše Proeski Icon_minitimeuto lis 16, 2007 8:44 pm

Ja ne mogu doć k sebi...tako mi je žao...imam njegov autogram...mama ima sliku i upoznala se s njim, pa ga je ii meni dala na mobitel da popričam s njim..tako je bio drag!!!!!to je bilo kad je bio u Rijeci.ona ga obožava..ona je također makedonka...Tako je bio lijep i talentiran mlad čovjek...nije bio umišljen..posjećivao je djecu u domovima, djecu s posebnim potrebama..bio ambasador dobre volje..a trebao je danas snimati pjesmu sa Bratošom na engleskom koja bi ga i po svijetu proslavila.. Ja ne slušam takav tip glazbe, ali on mi je bio posebno drag... R.I.P. Toše...
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

R.I.P. Toše Proeski Empty
PostajNaslov: Re: R.I.P. Toše Proeski   R.I.P. Toše Proeski Icon_minitimeuto lis 16, 2007 8:46 pm

Žao mi je.

R.I.P.
[Vrh] Go down
Rain
Admin
Rain


Male
Libra Rat
Broj postova : 2812
Age : 39
Location : In tha Leteći tanjer
Registration date : 15.09.2007

R.I.P. Toše Proeski Empty
PostajNaslov: Re: R.I.P. Toše Proeski   R.I.P. Toše Proeski Icon_minitimeuto lis 16, 2007 9:01 pm

Makedonija je sva u komi. Meni je isto žao, bio je super pjevač. Jako sam volio sam njegovu pjesmu "Pratim te" ali misli da sada nije vrijeme za neke pjesme nažalost :(


Zadnja promjena: ; sub stu 24, 2007 8:23 pm; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Alen@l5
Riba
Alen@l5


Male
Scorpio Snake
Broj postova : 143
Age : 34
Location : Rijeka
Registration date : 17.09.2007

R.I.P. Toše Proeski Empty
PostajNaslov: Re: R.I.P. Toše Proeski   R.I.P. Toše Proeski Icon_minitimeuto lis 16, 2007 9:14 pm

urbanaaa je napisao/la:
Ja ne mogu doć k sebi...tako mi je žao...imam njegov autogram...mama ima sliku i upoznala se s njim, pa ga je ii meni dala na mobitel da popričam s njim..tako je bio drag!!!!!to je bilo kad je bio u Rijeci.ona ga obožava..ona je također makedonka...Tako je bio lijep i talentiran mlad čovjek...nije bio umišljen..posjećivao je djecu u domovima, djecu s posebnim potrebama..bio ambasador dobre volje..a trebao je danas snimati pjesmu sa Bratošom na engleskom koja bi ga i po svijetu proslavila.. Ja ne slušam takav tip glazbe, ali on mi je bio posebno drag... R.I.P. Toše...

I eto sta se sve desi dobrim osobama... :(

Toše - R.I.P
[Vrh] Go down
zmija
Majmun
zmija


Female
Libra Snake
Broj postova : 1690
Age : 34
Registration date : 19.09.2007

R.I.P. Toše Proeski Empty
PostajNaslov: Re: R.I.P. Toše Proeski   R.I.P. Toše Proeski Icon_minitimeuto lis 16, 2007 9:56 pm

A brizan covjek...
Bas mi je zao...
Sudbina je to...26 godina...katastrofa..

r.i.p.
[Vrh] Go down
zoox30
Stanica
zoox30


Male
Pisces Goat
Broj postova : 18
Age : 45
Registration date : 12.10.2007

R.I.P. Toše Proeski Empty
PostajNaslov: Toše i broj 26   R.I.P. Toše Proeski Icon_minitimened lis 21, 2007 10:23 am

Nakon Tošine smrti na internetske forume obožavatelja javili su se i numerolozi, koji tvrde da je Toše cijelog života bio povezan s brojem 26. Rođen je 25.1 (25+1=26) i imao je 26 godina. Karijera mu je počela 1997. godine (1+9+9+7=26). Umro je 16.10. (16+10=26) u 6 sati i 20 minuta (6+20=26). Zbroj godina svih putnika u autu bio je 26 [2+6]+[4+9]+[3+2]. Broj 26 obilježava znak Omega, a znači kraj.
[Vrh] Go down
babi
PraGlodavac
babi


Female
Capricorn Snake
Broj postova : 537
Age : 34
Registration date : 25.09.2007

R.I.P. Toše Proeski Empty
PostajNaslov: Re: R.I.P. Toše Proeski   R.I.P. Toše Proeski Icon_minitimesub stu 17, 2007 9:18 pm

dobro sad... nije sigurno zbog zakona numerologije poginuo
[Vrh] Go down
BUBI
Višestanični organizam
BUBI


Female
Cancer Dragon
Broj postova : 59
Age : 59
Registration date : 22.11.2007

R.I.P. Toše Proeski Empty
PostajNaslov: Re: R.I.P. Toše Proeski   R.I.P. Toše Proeski Icon_minitimesub stu 24, 2007 3:17 pm

Andjeoski glas,otisao je pojati s andjelima.... cry
A bio je i VW BUBA fan....
Saucesce njegovim bliznjima i tuga je velika za decka tako mladog i uspesnog sa Bozanskim darovima...
[Vrh] Go down
sara_
Prašina



Female
Leo Cat
Broj postova : 3
Age : 36
Registration date : 29.11.2007

R.I.P. Toše Proeski Empty
PostajNaslov: Re: R.I.P. Toše Proeski   R.I.P. Toše Proeski Icon_minitimepet stu 30, 2007 12:52 am

[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

R.I.P. Toše Proeski Empty
PostajNaslov: Re: R.I.P. Toše Proeski   R.I.P. Toše Proeski Icon_minitimepet stu 30, 2007 12:57 am

sara_ je napisao/la:
http://radio3a.bloger.hr/post/posljednje-zbogom-nasem-i-vasem-tosi/480073.aspx[url][/url]

Piše mi kad kliknem na link the page cannot be found tuzni

Dobrodošla, sara! :)
[Vrh] Go down
zvezda
Guardian
zvezda


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 3245
Age : 42
Location : Gore
Registration date : 23.09.2007

R.I.P. Toše Proeski Empty
PostajNaslov: Re: R.I.P. Toše Proeski   R.I.P. Toše Proeski Icon_minitimepet stu 30, 2007 2:14 am

Dopada mi se numericka analiza... govori nam nesto o koincidencijama... ;) *
[Vrh] Go down
sara_
Prašina



Female
Leo Cat
Broj postova : 3
Age : 36
Registration date : 29.11.2007

R.I.P. Toše Proeski Empty
PostajNaslov: Re: R.I.P. Toše Proeski   R.I.P. Toše Proeski Icon_minitimened pro 02, 2007 1:56 am

http://radio3a.bloger.hr/
hvala mislim da je sada to to. :cheers:
[Vrh] Go down
Stargazer
Stanica
Stargazer


Male
Sagittarius Dragon
Broj postova : 11
Age : 35
Location : Novi Sad, Srbija
Registration date : 25.12.2007

R.I.P. Toše Proeski Empty
PostajNaslov: Re: R.I.P. Toše Proeski   R.I.P. Toše Proeski Icon_minitimeuto pro 25, 2007 4:09 pm

Zao mi je Tosheta iako ga nisam nesto slusao. Dobar covek je nastradao. Ali on sto me nervira kako medie to koriste.
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

R.I.P. Toše Proeski Empty
PostajNaslov: Re: R.I.P. Toše Proeski   R.I.P. Toše Proeski Icon_minitimečet lis 16, 2008 3:12 pm

Godišnjica je http://dnevnik.hr/showbizz/glazba/pjevac-koji-je-usao-u-legendu-prva-godisnjica-smrti-tose-proeskog.html

Prošla je godina dana od tvog odlaska s ovoga svijeta. Znaj da danas nebo plače za tobom što nisi s nama. Tvoj glas i tvoje anđeosko lice nikad neću zaboraviti. Volim te.

Doris
[Vrh] Go down
urbanaaa
Čovjek
urbanaaa


Female
Scorpio Tiger
Broj postova : 3747
Age : 37
Location : Rijeka
Registration date : 24.09.2007

R.I.P. Toše Proeski Empty
PostajNaslov: Re: R.I.P. Toše Proeski   R.I.P. Toše Proeski Icon_minitimepet lis 16, 2009 2:52 pm

[Vrh] Go down
josip21
banned



Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Age : 50
Location : Kerumovo city
Registration date : 15.12.2008

R.I.P. Toše Proeski Empty
PostajNaslov: Re: R.I.P. Toše Proeski   R.I.P. Toše Proeski Icon_minitimepet lis 16, 2009 3:39 pm

a vidis nisam ga nikad slusao ali tip je bio ok...imao je ono nesto i ljudi su ga volili.....

ono nekad bi na radiju naletio na neku njegovu pjesmu i to je sve.....
[Vrh] Go down
didica14
Višestanični organizam
didica14


Female
Virgo Goat
Broj postova : 49
Age : 32
Location : Negdje daleko
Registration date : 16.12.2009

R.I.P. Toše Proeski Empty
PostajNaslov: Re: R.I.P. Toše Proeski   R.I.P. Toše Proeski Icon_minitimečet pro 17, 2009 12:10 am

Plakala sam oko 2 sata. cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

R.I.P. Toše Proeski Empty
PostajNaslov: Re: R.I.P. Toše Proeski   R.I.P. Toše Proeski Icon_minitimečet pro 17, 2009 12:36 am

Sta ste bili u rodu?

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

R.I.P. Toše Proeski Empty
PostajNaslov: Re: R.I.P. Toše Proeski   R.I.P. Toše Proeski Icon_minitimečet pro 17, 2009 3:11 am

Iskreno... prije nego što je poginuo ja nisam ni znala za njega misli

_________________
I never lose myself because I never found me
[Vrh] Go down
didica14
Višestanični organizam
didica14


Female
Virgo Goat
Broj postova : 49
Age : 32
Location : Negdje daleko
Registration date : 16.12.2009

R.I.P. Toše Proeski Empty
PostajNaslov: Re: R.I.P. Toše Proeski   R.I.P. Toše Proeski Icon_minitimečet pro 17, 2009 11:46 am

Skulptura je napisao/la:
Sta ste bili u rodu?

Ma nismo,zapravo,moj djed je bio iz Makedonije,pa imam malo krvi Makedonaca,ja sam ti mješanac Česa,Makedonaca i Hrvata,pa su mi se njegove pjesme na njegovom materinskom jeziku jako svidjele,pa mi je žao što je umro,i to jako cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry cry
[Vrh] Go down
Skulptura
Guardian
Skulptura


Male
Leo Buffalo
Broj postova : 6015
Age : 38
Location : Earth
Registration date : 05.09.2009

R.I.P. Toše Proeski Empty
PostajNaslov: Re: R.I.P. Toše Proeski   R.I.P. Toše Proeski Icon_minitimečet pro 17, 2009 2:51 pm

Aha, mislio sam da ste bili u rodu ili u nekom poznanstvu kad je takva tuga :P

@Gea
Niti ja zubo

_________________
When you have eliminated all which is impossible, then whatever remains, however improbable, must be the truth.
[Vrh] Go down
Sponsored content





R.I.P. Toše Proeski Empty
PostajNaslov: Re: R.I.P. Toše Proeski   R.I.P. Toše Proeski Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
R.I.P. Toše Proeski
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Svijet oko nas :: Audio - video svijet-
Forum(o)Bir: