Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Champ - čudovište iz jezera Champlain

Go down 
+10
tomi
deny
Legionar
Blizzard
Alpha
Dunja the tomboy
silver
Gea
Berny_Sinara
Svjetloisjena
14 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Champ - čudovište iz jezera Champlain Empty
PostajNaslov: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain Icon_minitimesri lip 03, 2009 7:03 pm

'Nikada me nećete moći uvjeriti da Champ ne postoji', izjava je Sandre Mansi, koja ga je 1977. zabilježila fotoaparatom. Možda autor ovog videa danas o bratu Nessie ili Ogopoga govori isto.

Champ, čudovište iz jezera Champlain, smještenog na samom sjeveru SAD-a (manji dio jezera se nalazi u Kanadi), ponovo je viđen (jasno, pretpostavimo li da je to doista on na snimci).

Champa je prije nekoliko dana u jutarnjim satima mobitelom zabilježio jedan od šetača, koji se tako upisao na podužu listu onih koji tvrde da su sreli to zmijoliko stvorenje.

Do danas ga je navodno vidjelo nekoliko stotina ljudi, a mit o tom stvorenju možemo pronaći čak nekoliko stotina godina unatrag.

Indijanska plemena su ga nekoć zvala Tatoskok, dok ga je od bljedolikih prvi 1609. godine opazio francuski istraživač Samuel de Champlain, po kojem je jezero i dobilo ime.

Što bi Champ mogao biti ostaje nam da nagađamo, no mnogi vjeruju da je u pitanju plesiosaur, reptil iz mezozoika.

Do sada su najbolji dokaz da Champ postoji ponudili ribiči Dick Affolter i Pete Bodette 2005. godine, ali je ta snimka, nažalost, netragom nestala s interneta nakon što ju je jedan odvjetnički ured iz New Jerseyja zaštitio autorskim pravima.

Priča Sandre Mansi, žene koja je 1977. godine slikala Champa:



IZVOR
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Champ - čudovište iz jezera Champlain Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain Icon_minitimečet lip 04, 2009 12:42 am

yay plesiosaur nebi se cudila jer oni su zastiteni ispod vode :)
[Vrh] Go down
Gea
Moderator
Gea


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 10254
Age : 34
Location : Iznad Oblaka
Registration date : 21.04.2009

Champ - čudovište iz jezera Champlain Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain Icon_minitimečet lip 04, 2009 9:37 pm

ni ja, voljela bi vjerovati postoje bića koja mogu poduže spavati i koje je zaobiša evolucija, jedino se s njima ne bi htjela susreti kad sam recimo u tom jezeru face
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Champ - čudovište iz jezera Champlain Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain Icon_minitimepet lip 05, 2009 12:00 am

Gea je napisao/la:
ni ja, voljela bi vjerovati postoje bića koja mogu poduže spavati i koje je zaobiša evolucija, jedino se s njima ne bi htjela susreti kad sam recimo u tom jezeru face
da istina :D
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Champ - čudovište iz jezera Champlain Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain Icon_minitimesub lip 06, 2009 12:25 am

interesantno.. ova snimka mi i nije tako uvjerljiva jer se stvarno ne vidi puno, al ona slika je zanimljiva.

evo par videa na temu sta sam nasa.

https://www.youtube.com/watch?v=YT49LQMxthg
https://www.youtube.com/watch?v=2x3tk8rowWM
https://www.youtube.com/watch?v=-3n9zKNv7yA
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Champ - čudovište iz jezera Champlain Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain Icon_minitimesub lip 06, 2009 1:48 am

ajme sta je sladak :D
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Champ - čudovište iz jezera Champlain Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain Icon_minitimesub lip 06, 2009 12:48 pm

Berny_Sinara je napisao/la:
ajme sta je sladak :D

tko, ja il champ? :P
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Champ - čudovište iz jezera Champlain Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain Icon_minitimesub lip 06, 2009 3:43 pm

hahaha obadvoje haha :D
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Champ - čudovište iz jezera Champlain Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain Icon_minitimened lip 07, 2009 10:47 am

Berny_Sinara je napisao/la:
hahaha obadvoje haha :D

ja sam mislia na ovog mog tigra u profilu, naravno.. :P kava
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Champ - čudovište iz jezera Champlain Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain Icon_minitimened lip 07, 2009 12:54 pm

tigar ti je zakon :) a sta sam htjela rec zar nije CHamp isto sto i Loch Ness?
[Vrh] Go down
Dunja the tomboy
Riba
Dunja the tomboy


Female
Virgo Horse
Broj postova : 123
Age : 33
Location : Deep in the woods
Registration date : 25.02.2009

Champ - čudovište iz jezera Champlain Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain Icon_minitimened lip 07, 2009 8:00 pm

Berny_Sinara je napisao/la:
tigar ti je zakon :) a sta sam htjela rec zar nije CHamp isto sto i Loch Ness?

Mozda mu je Nessie sestrica :)
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Champ - čudovište iz jezera Champlain Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain Icon_minitimened lip 07, 2009 10:31 pm

Dunja the tomboy je napisao/la:
Berny_Sinara je napisao/la:
tigar ti je zakon :) a sta sam htjela rec zar nije CHamp isto sto i Loch Ness?

Mozda mu je Nessie sestrica :)
moze biti :D mozda pripadaju istoj sorti :D
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Champ - čudovište iz jezera Champlain Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain Icon_minitimepon lip 08, 2009 12:27 am

pa da, oboje su legendarna čudovišta iz misterioznih jezera :P
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Champ - čudovište iz jezera Champlain Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain Icon_minitimepon lip 08, 2009 12:47 am

i izgledaju jako jako identicno :D
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Champ - čudovište iz jezera Champlain Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain Icon_minitimepon lip 08, 2009 12:02 pm

Znaci...zena vidi ogromnu zivotinju na rubu jezera u cijem plicaku su njena djeca i ona ne reagira. Jos se hvali kako je bila mirna dok ga je gledala. Mislim, kad bi se potrvrdilo da je zivotinja autenticna trebalo bi joj djecu uzeti.
Nakon toga, muz ugleda istu stvar, pokupi djecu (kojoj velika zmijetina koja izranja ocito nije bila dovoljan razlog da se sami pokupe - valjda su na mamu), kupi zenu koja prije nego odjure snimi jednu jedinu fotku. Znaci, dok je stala tik uz jezero nije se bojala al cim su se makli na sigurniju udaljenost slaze se s muzem da se vise tu ne smiju zadrzavat ili nedajboze lupit jos koju fotku.
Kao vrhunac svega inteligentno zakljucuje kako joj nitko nece vjerovat te stoga baca negativ. Pazi to - baca negativ. Jel ta zena debil mozda?
I zasto nisu i muza intervjuirali?
Normalno da ljudi ne vjeruju kad se ovako sta objavi kada se redovito uz takve price vezu ovakvi genijalci ko ova pametnica.
[Vrh] Go down
silver
Majmun
silver


Male
Pisces Horse
Broj postova : 1439
Age : 34
Registration date : 25.10.2007

Champ - čudovište iz jezera Champlain Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain Icon_minitimepon lip 08, 2009 9:01 pm

Alpha je napisao/la:
Znaci...zena vidi ogromnu zivotinju na rubu jezera u cijem plicaku su njena djeca i ona ne reagira. Jos se hvali kako je bila mirna dok ga je gledala. Mislim, kad bi se potrvrdilo da je zivotinja autenticna trebalo bi joj djecu uzeti.
Nakon toga, muz ugleda istu stvar, pokupi djecu (kojoj velika zmijetina koja izranja ocito nije bila dovoljan razlog da se sami pokupe - valjda su na mamu), kupi zenu koja prije nego odjure snimi jednu jedinu fotku. Znaci, dok je stala tik uz jezero nije se bojala al cim su se makli na sigurniju udaljenost slaze se s muzem da se vise tu ne smiju zadrzavat ili nedajboze lupit jos koju fotku.
Kao vrhunac svega inteligentno zakljucuje kako joj nitko nece vjerovat te stoga baca negativ. Pazi to - baca negativ. Jel ta zena debil mozda?
I zasto nisu i muza intervjuirali?
Normalno da ljudi ne vjeruju kad se ovako sta objavi kada se redovito uz takve price vezu ovakvi genijalci ko ova pametnica.

a mozda je bila pod sokom kad je vidila pa nije znala sta ce? mislim, nije bas cudno, sok u takvoj situaciji.
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Champ - čudovište iz jezera Champlain Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain Icon_minitimepon lip 08, 2009 11:42 pm

Opisana situacija je zapravo podosta normalna, možda bih i ja tako reairao, prvo blejio ko tele u šarena vrata, a onda brzo odmicanje od obale.
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Champ - čudovište iz jezera Champlain Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain Icon_minitimeuto lip 09, 2009 12:51 am

i meni izgleda normalno al mi ne ide u glavu zasto je ostavila djecu u vodi >_<
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Champ - čudovište iz jezera Champlain Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain Icon_minitimeuto lip 09, 2009 12:56 pm

@Silver...pa, da je opisala stvari malo drugacije jos bih i popila pricu da je od soka zaboravila na djecu...al ona, sva ponosna, prica kako je gledala u zivotinju dok muz vec reagira ocekivano...jos taj moment kada opet upravo ona fotografira zivotinju...ako je pod tolikim sokom da djecu zaboravi kako se sjetila fotkat?
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Champ - čudovište iz jezera Champlain Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain Icon_minitimeuto lip 09, 2009 12:58 pm

Različiti momenti, Alpha... Nikad nisi iskusila potpuno različite osjećaje u kratko vrijeme?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Champ - čudovište iz jezera Champlain Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain Icon_minitimesri lip 10, 2009 11:53 am

Itekako jesam...skoro pa da sam i izmislila expresnu izmjenu emocija u najkracem mogucem vremenu zubi ...ali nije to tek tako...naime, kad su djeca u pitanju, ili netko koga moramo stiti, onda sve druge reakcije, osim te zastitnicke, padaju u drugi plan izuzev ako se netko ukoci od straha pa ne moze nista iako zeli...a ona se nije ukocila...ona je "mirno gledala" i jos bila dovoljno sabrana da fotka...a to sto se troje djece kupa u plicaku joj nije palo na pamet...khm...rekla bih da su tu malo pobrkani prioriteti...
[Vrh] Go down
Berny_Sinara
Pračovjek
Berny_Sinara


Female
Sagittarius Snake
Broj postova : 2704
Age : 34
Location : Zagreb :D
Registration date : 24.02.2009

Champ - čudovište iz jezera Champlain Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain Icon_minitimesri lip 10, 2009 2:30 pm

ova zenska se ponasa kao moja macka briga nju za dijecu ona ode slikat stvorenje a moja macka briga nju za dijecu ode ona jest -.-
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 45
Registration date : 30.09.2007

Champ - čudovište iz jezera Champlain Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain Icon_minitimesri lip 10, 2009 2:57 pm

Ocito ima svakakvih i ljudi i macaka :P

Ja sam svojedobno udomila jednu macu koju sam primjetila kada je u sred ogromne, ali ogromne, oluje prenosila macice...i uvijek se tako brinula...
[Vrh] Go down
Blizzard
Superforumaš CE-4
Blizzard


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 15088
Age : 34
Registration date : 01.10.2007

Champ - čudovište iz jezera Champlain Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain Icon_minitimesri lip 10, 2009 11:38 pm

Alpha je napisao/la:
Itekako jesam...skoro pa da sam i izmislila expresnu izmjenu emocija u najkracem mogucem vremenu zubi ...ali nije to tek tako...naime, kad su djeca u pitanju, ili netko koga moramo stiti, onda sve druge reakcije, osim te zastitnicke, padaju u drugi plan izuzev ako se netko ukoci od straha pa ne moze nista iako zeli...a ona se nije ukocila...ona je "mirno gledala" i jos bila dovoljno sabrana da fotka...a to sto se troje djece kupa u plicaku joj nije palo na pamet...khm...rekla bih da su tu malo pobrkani prioriteti...

Svašta je moguće, isto kao što tražimo mobitel svugdje po sobi, a držimo ga u ruci. Je li ovdje bilo u pitanju čuđenje, šok, iznenađenje ili sve, ne znam, ali znam da takve stvari mogu utjecati na ponašanje osobe. Usto možda ta žena i nema toliko jak majčinski instikt...
[Vrh] Go down
Dunja the tomboy
Riba
Dunja the tomboy


Female
Virgo Horse
Broj postova : 123
Age : 33
Location : Deep in the woods
Registration date : 25.02.2009

Champ - čudovište iz jezera Champlain Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain Icon_minitimečet lip 11, 2009 6:17 pm

Da ona zinula u to cudoviste a djeca joj se igraju u vodi na 6m od njega i ne reagiraju... scratch
[Vrh] Go down
Sponsored content





Champ - čudovište iz jezera Champlain Empty
PostajNaslov: Re: Champ - čudovište iz jezera Champlain   Champ - čudovište iz jezera Champlain Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Champ - čudovište iz jezera Champlain
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Zatrpana tvorevina ispod Galilejskog jezera

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Kriptozoologija-
Forum(o)Bir: