Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Theta iscjeljivanje

Go down 
+10
Love&Peace
jeruzalem
Lyra
Kahali
Foto
Alpha
Svjetloisjena
blue.knight
Mystica
snow queen
14 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
snow queen
Riba
snow queen


Female
Pisces Dog
Broj postova : 115
Age : 30
Location : dreamland
Registration date : 14.04.2009

Theta iscjeljivanje Empty
PostajNaslov: Theta iscjeljivanje   Theta iscjeljivanje Icon_minitimečet lip 04, 2009 5:59 pm

(ako ima već ovakva tema, slobodno brišite)

ja sam imala priliku probati to...
mogu reći da se nakon toga bude jako pospan umor
al osjećaš se jako opušteno i mirno... gica

i taj koji ti radi to, baš sve pogodi...
mislim, zna bez problema što ti je...
ne možeš ga nikako smuljat... 8)

btw, ja ovo nisam čitala... al evo, ak nekog zanima:

http://www.thetaway.com/iscjeljivanje.htm
[Vrh] Go down
Mystica
Višestanični organizam



Male
Taurus Goat
Broj postova : 51
Age : 44
Registration date : 27.05.2009

Theta iscjeljivanje Empty
PostajNaslov: Re: Theta iscjeljivanje   Theta iscjeljivanje Icon_minitimepon lip 08, 2009 7:28 pm

Opet neka New Age papi lova.
[Vrh] Go down
blue.knight
Prašina
blue.knight


Male
Capricorn Buffalo
Broj postova : 2
Age : 38
Registration date : 30.06.2009

Theta iscjeljivanje Empty
PostajNaslov: Re: Theta iscjeljivanje   Theta iscjeljivanje Icon_minitimeuto lip 30, 2009 1:31 pm

Ovdje se radi o dovodjenju mozga u theta stanje, koje omogucava vecu kreativnost i intuiciju, te mogucnost dozivljaja paranormalnih iskustava.
Ovo znanje svi imamo u sebi, samo ga treba probuditi-jer je znanje staro kao i čovječanstvo.

Postoje i svjedočanstva ljudi koji su izliječeni ovom tehnikom, koja se prakticira diljem svijeta.

http://thetaway.com/tecajevi_svjedocanstva.htm
[Vrh] Go down
Svjetloisjena
Legenda foruma CE-4
Svjetloisjena


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 29065
Age : 59
Location : Zagreb
Registration date : 15.09.2007

Theta iscjeljivanje Empty
PostajNaslov: Re: Theta iscjeljivanje   Theta iscjeljivanje Icon_minitimeuto lip 30, 2009 2:16 pm

Hvala na informaciji i na linku, blue.knight i dobro došao na forum :)
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Theta iscjeljivanje Empty
PostajNaslov: Re: Theta iscjeljivanje   Theta iscjeljivanje Icon_minitimeuto stu 08, 2011 10:36 pm

Zanima me tko sto zna vise o ovoj tehnici. Znam nekoliko ljudi koji se time bave i to bi trebalo funkcionirati na princip da se Theta iscjeljitelj spaja na neki visi izvor putem kojeg skenira "pacijenta" te mu uklanja karmicke probleme...dakle nesto kao ciscenje karme precicom...ti sjedis, a on ti cisti karmu da ti niti ne znas sto ni kako...

E sad...odbila sam prijedloge da me netko skenira i td. jer nisam dobila dobar feedback od mog Vodica...

Kakva su vasa iskustva? Oni koji se time bave kao i oni koji su bili u ulozi "pacijenta" govore pozitivno ali........

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Foto
Žaba
Foto


Male
Scorpio Tiger
Broj postova : 233
Age : 37
Location : Dugo Selo
Registration date : 22.06.2011

Theta iscjeljivanje Empty
PostajNaslov: Re: Theta iscjeljivanje   Theta iscjeljivanje Icon_minitimeuto stu 08, 2011 11:05 pm

Alpha je napisao/la:

E sad...odbila sam prijedloge da me netko skenira i td. jer nisam dobila dobar feedback od mog Vodica...



Definiraj zadnju rijec..
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Theta iscjeljivanje Empty
PostajNaslov: Re: Theta iscjeljivanje   Theta iscjeljivanje Icon_minitimeuto stu 08, 2011 11:08 pm

Duhovni Vodic...neki koriste naziv Andjeo Cuvar ili kako god...

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Theta iscjeljivanje Empty
PostajNaslov: Re: Theta iscjeljivanje   Theta iscjeljivanje Icon_minitimesri stu 09, 2011 4:12 pm

Theta tehnika hah'.
Oni "odlaze" na "7 Nivo" iz kojeg Zapovjedaju (to je termin stvarno) Kozmosu (to jest Bogu) što i kako, tj kakve atrakcije žele da im se dese i kakve 'kvalitete' privući ili odstraniti.
Reiki, koliko god "prljav" bio barem se ne ulazi u ovakve izjave, oni čak nisu ni daleko od toga što pričaju i sa jednom ozbiljnom reformom Reikia u kojoj bi se ubacio studijski rad sa razumijevanjem energija, razumijevanjem principa kretanja i učenjem interne alkemije bili bi čak možda i ok, ali sa svim tim inkorporiranim čitava priča trajala bi najmanje 15 godina pa je onda bolje odmah početi sa komplenom Ayur-Vedom ili nekim gotovim potpuim sistemom.
Što se pak Thete tiče oni nemaju nikakve šanse za postati nešto ikada jer su u startu lagali ljude direktno u facu, to jest ta žena koja je Thetu osnovala.
Oni su na čelu sa njom ili toliko neobrazovani i toliko ne razumiju Komzmičke principe i hijerarhiju ili razumiju ali namjerno lažu ljude i pričaju im ovakve nebuloze uzimajući pritom masne pare...
Ljudi, ako se hoćete nečim ozbiljno baviti sa iskrenim i poštenim ljudima oko vas, bježte dalje od Thete u širokom luku.

Ni jedna tehnika koja garantira nekakve Instant uspjehe nije bez ozbiljnih posljedica, ni jedna tehnika koja pretpostavlja da Inicijat Plaća za Znanje koje je Svima dostupno nema Mudrog učitelja niti Mudro učenje. Oni za Znanje za koje sami kažu kako je svačije uzimaju novce kao i za samo "Liječenje"...
Neću ovdje ulaziti dalje i biti grublji pa pretpostavljati kako su još gore stvari u pitanju ali ne bih se čudio.
Ovi Ljudi ne samo da nisu ni na kakvom "theta" nivou bili ikada u svojim životima, oni čak ne rade ni iz Kauzala (što bi po njima bio 3 nivo), ako ne rade iz Kauzala iz čega onda rade ? Iz Astrala se ni ne može "liječiti" ili djelovati na taj način.
Evo to je bila jedna natuknica na što sam mislio kada sam rekao "još gore" stvari.
Znači da ako ne liječe iz ovih "prostora" odakle ta energija dolazi, a činjenica je da ljudi nešto osjete...
Evo reći ću ipak, ne bih se čudio da im Osnivačica Šuruje sa pitaj boga kakvim Entitetom upitnog morala i etike.

Ali i da nije u pitanju ovo, nemojte se ljudi zavaravati i biti naivni jer posljedice i ne moraju biti baš tako naivne.
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Theta iscjeljivanje Empty
PostajNaslov: Re: Theta iscjeljivanje   Theta iscjeljivanje Icon_minitimesri stu 09, 2011 4:35 pm

Ako se netko baš želi baviti ovakvim stvarima (koje ne liječe ali se bave "skeniranjem" i bez problema možete odrediti tko ima koliki tlak, tko ima koiko kakvih krvnih zrnaca u tijelu i sl.) neka se radije bavi tzv. Karmička dijagnostika ili nešto u tom smislu.
Svaki čovjek sa dovoljno razvijenom Vizualizacijom i barem malo koncentracije može napraviti istu stvar samo se treba opustiti i probati. Čovjek kojeg skenira ne treba biti uopće u blizini ali bi morao znati kako izgleda točno i gdje je otprilike.
Probajte na svojim bližnjima sljedeću tehniku :

-Spremite najprije službeni aparat za mjerenje tlaka ako ga imate u kući i neka ga "pacijent" stavi na ruku i spremi za mjerenje ali neka još ništa na radi.
-Zatim sjednite nasuprot te osobe i zamislie pored nje (ako vam ne ide tako zamislite u sebi) mali tlakomjer u obliku Pipete ili kako vam je god jednostavnije ali tako da podijelite, to jest da označite brojeve 10, 20, 30 i tako sve do 300.
-Gledajte u to osobu i zamišljajte da joj mjerite gornji tlak.
-'Napunite' svoj zamišljeni mjerni Instrument do vrha sa svojim imaginarnim tekućim sredstvom za mjerenje (najbolje je da bude u Violet boji jer ta boja najbolje stimulira centar u Epifizi za Maštu i za Vizualizaciju, općenito i kod drugih tehnika i priprema za tahnike koristi se Violet koji zamislite na čelu, ali o tom u jednom drugom postu)
-Skoncentrirajte se dodatno da je tlak to što mjerite i
-recite "pacijentu" da udahne i zadrži dah kratko,
-kada mu kažete da počne izdisati vi počnite gledati kako vam se i kada (i koliko brzo) spušta vaša tekućina u mjernom instrumentu.
-Kada dođe do nivoa kada se počne "nećkati" hoće li dalje ili neće to je to. I bez obzira ako poslije počne naglo padati ili dizati se zanemarite jer se to um miješa tamo gdje mu nije mjesto.
-Kada ste dobili neku cifru (recimo 150), uzmite ponovno instrument ali ovaj puta podijelite posudu od 1-10-
-Ponovite cijeli postupak ali znajte da sada mjerite prvu decimalu, od prvih dobivenih 150, ovo praktično znači da bilo što mjerljivo u tijelu možete mjeriti sa točnošću koliko god decimala želite.
- donji tlak mjeri se logično na isti način samo se posuda nazove "nomenklaturom" donjeg tlaka jer će vam inače izmjeriti koji se prvi pokaže.
- nakon ovoga neka "pacijent" sam izmjeri tlak a vi mu porethodno nemojte reći koliko ste izmjerili. Kada dobije oba tlaka usporedite brojeve.

Ovdje postoje pogreške i pogoci ali samo u početku dok ste novi u ovome nakon što vam predje u naviku moći ćete mjeriti bilo što sa nevjerovatnom točnošću bez posredstva Moitvi, vjerovanja u čudna Bića i bez odlazaka u "theta nivoe"
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Theta iscjeljivanje Empty
PostajNaslov: Re: Theta iscjeljivanje   Theta iscjeljivanje Icon_minitimesri stu 09, 2011 5:19 pm

E, recimo imam ovaj primjer. Jedna moja prijateljica ima prijateljicu (kako to vec ide, jelte) koja je u toj Theta prici. Moja prijateljica nije u tome i iako ju je ova druga pozivala ona se dosta neckala da se inicira (ili sto vec treba) u to (mislim da oni zapravo uce neku tehniku ili nesto). Medjutim dala se skenirati. Kako kuzim to se radi na princip da kazes sta te muci pa te Theta iscjeljitelj skenira i nalazi gdje su te blokade i zasto su nastale (karmicki problemi) te ih eliminira molbom ili naredbom (kako tko). E sad, ta moja frendica je imala iskustvo gdje je osjetila odredjeni podrazaj (mislim da je bila bol), pogledala je na sat te kasnije zvala Theta iscjeljiteljicu da pita da li je radila sto na njoj. Ispalo je da je ona bas u tom trenu uklanjala tu neku blokadu. Frendica mi kaze kako uistinu vise nema tu blokadu i da se gotovo ne moze niti prisjetiti osjecaja koji se vezuje uz to (recimo tjeskoba ili tako nesto).
Ocito se nesto desava kod Thete jer ljudi koji su u tome svjedoce pozitivnim promjenama ali ja i dalje nemam dobru vibru za tu metodu.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Theta iscjeljivanje Empty
PostajNaslov: Re: Theta iscjeljivanje   Theta iscjeljivanje Icon_minitimesri stu 09, 2011 6:26 pm

Kod Theta tehnike se dešava proces koji ima veze sa svim samo ne sa Theta nivoom i to NIAKAKVE, i uzimaju masne novce za to i varaju ljude.... moguće da se po nekom modusu nešto u njima desi ali čim je ovog instantnog tipa tehnika, to ne može biti dobro .. objasnio sam dakle već.
Ljudi koji žele i valjda moraju vjerovati u ove stvari kao što to činiš ti, onda valjda vjeruju i svemu ostalom, čak i kada im je objašnjeno od nekog tko zna kako se stvari u Prirodi ne mogu naučiti u 3 puta 45 min tjedno nego su potrebne godine i decenije za majstorirati.
I ponavljam opet "ne kažem da tehnika ne radi ali po koju cijenu ?"
Sad ti piši dalje o beskonačnim izvorima energije i molitvama i prijateljicama koje su ti rekle da su im ... i vrti se u krug, ali ako već unaprdijed imaš stav koji je odredjen onda nema smisla sudjelovati na temi i potvrdjivati ga samom sebi nego dopusti ljudima da pročitaju kritiku i upozorenje oko ovih tehnika ako tebi već nije stalo do sebe.


Zadnja promjena: Kahali; čet stu 10, 2011 2:29 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Lyra
Majmun
Lyra


Female
Leo Snake
Broj postova : 1398
Age : 46
Registration date : 09.06.2011

Theta iscjeljivanje Empty
PostajNaslov: Re: Theta iscjeljivanje   Theta iscjeljivanje Icon_minitimečet stu 10, 2011 1:41 am

A da kažeš malo, kakve se to cijene plaćaju?
(ne mislim na lovu koju "iscjelitelji" uzimaju)

_________________
南無 妙法 蓮華 経
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Theta iscjeljivanje Empty
PostajNaslov: Re: Theta iscjeljivanje   Theta iscjeljivanje Icon_minitimečet stu 10, 2011 1:04 pm

@Kahali...mozda bi morao poraditi na svojim stavovima. Za pocetak bi bilo dobro da ih se rjesis jer tek kad ih se rjesis moci ces vidjeti da postoje (i) drugi ljudi koji ih nemaju. Ja nemam stav po tom pitanju pa cak ni neko cvrsto misljenje. Cisto iznosim ono sto sam cula i pitam druge sto misle. Kako to komentiraju, tumace i td. Nigdje (al apsolutno nigdje) nista ne branim. Dapace, na ovoj temi sam cak kazala kako mi ta prica nije bas legla iako nemam argumente za to.

Sto se tice energija o tome bi se dalo pricati...

Potpisujem Lyrino pitanje plus me zanima da li si se ikada bavio tim tehnikama pa znas iz prve ruke ili?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Theta iscjeljivanje Empty
PostajNaslov: Re: Theta iscjeljivanje   Theta iscjeljivanje Icon_minitimečet stu 10, 2011 8:18 pm

Dakle tema se radi o 'Theta iscjeljivanju' konkretno. Ja sam se namjerno inicirao u Thetu 2 puta u dva grada kod dva različita msjtora, a u Reiki čak 4 puta kod različitih majstora samo da bih našao na bilo kakve točne informacije pozitivne ili negativne.
Osim ovih namjerno sam prošao inicijacije u još 5 drugih tehnika a iz jedne od njih sam se jedva i iskobeljao nakon što je jedan njihov učitelj prepoznao zašto sam tamo i složio mi zamku vrijednu spomena u koju je uspješno umiješao i moju sestru bez mog znanja.
Sve u svemu hororistično i grozno iskustvo koje ne bih poželio ni najgorem neprijatelju.
O ovim tehnikama sada neću pisati ali ako vas bude zanimalo mogu ispričati o čemu se radi i u njima. Vraćam se na Thetu i Reiki:

Za obje sam se uvjerio da se nešto stvarno dogadja jer sam se namjerno dodatno i senzibilizirao prije svih inicijacija kako mi nebi promakla ni jedna suptilna energetska promjena koje ja mogu biti svjestan.
Nakon svega toga počinjem otvoreno pisati po raznim Forumima (izmedju 97-me i 99.te najaktivnije, sa velikom pauzom do 2007-me kada se vraćam iz Indije sa mišlju da su ljudi davno provalili ove tehnike i da nema više neke velike opasnosti od širenja takvih zaraza, kako primjećujem i nije baš takav slučaj ali što je tu je, nazad u borbu za Svijest i ljude u okolini)
I onda na temi o toj Theti napišem što mislim a reakcija na to je :

"mozda bi morao poraditi na svojim stavovima. Za pocetak bi bilo dobro da ih se rjesis"
??????
??????
Nije mi jasno iz koje prizme Alpha promatra mene i možda misli da imam neke zadrte zaglupljene stavove što nije istina samom činjenicom što ja uopće ne držim do svojih stavova i ne želim ni jedan koncept o bilo čemu zadržati do kraja.. sve prepuštam nesigurnosti i relativnosti... ali bez obzira na to, ona iako se slaže sa tim da možda Theta i nije tako sigurna već u nju sumnja, odjednom iz vedra neba u rebra "možda bi morao poraditi ..." pazi ovo MOŽDA bi MORAO...

ali da ostavim Alphu Alphi neka se ona bavi svojom ustaljenom praksom, a da se mi krenemo baviti temom:

Odgovoriti ću na konzekvence bavljenja ovim i sličnim tehnikama uskoro malo podrobnije iako ukratko mogu reći da se do sada po onome što sam osobno vidio i zabilježio i po svjedočenjima drugih koji su radili slične stvari kao ja, radi o posljedicama koje variraju od uobičajenih energetskih disbalansa čovjeka koji je na dobrom putu da razvije bolest, pa sve do ozbiljnih poremećaja i već manifestiranih simptoma načetog imunološkog sistema popraćenim i konkretnim oboljenjima.
Najžalosnije je što se u skoro svim slučajevima manifestiraju i mentalne deluzije i simptomi gotovo fanatične zaluđenosti koje oni (sami "pacijenti") obično objašnjavaju sa "energetskim napadima", "urocima", bacanjem "čarki" na njih od točno odredjene osobe za koju su oni '"Sigurni"' da im je to:"ona napravila, jučer mi je to opet radila a danas se pravi kao da ništa ne zna",
a zatim i druge razne deluzije od toga kako ih prate i kako ih sabotiraju po noći do toga kako se "bore u Kozmosu" sa ovim ili onim entitetom i sa ovom ili onom "tamnom energijom" koju su na njih poslali jer su oni ovakvi ili onakvi...
Jednom prilikom sam direktno prisustvovao razgovoru jedne mlade "kolegice", koja je inicirana u Thetu isti dan kad i ja, i našeg "učitelja" koji nas je na savjetovao u teškoćama ili mogućim preprekama pri primjeni tehnika.
Oni su u tom razgovoru izmjenili nekoliko rečenica za koje sam mislio da se šale jer su bile neke od najvećih nebuloza koje sam ikad čuo, ali vrlo brzo shvatio da nije riječ o šali .. primjetivši tu moju prvu reakciju na njihov razgovor čak su interno 'prokomentirali' gestikulirajući i znalački kimajući glavama uz poneki (pod)smijeh kako ja to ne mogu shvatiti jer još nisam došao do nivoa da to truć..bljuć.blah..vlah..
Iako smo dakle počeli isti dan ona je već nakon tjedan dana bila puno "naprednija" od mene i doslovno je shvatila da "učitelja" može zvati kada god hoće, i ispostavilo se da je on doslovno i rekao što sam taj dan saznao kada su spomenuli dvosatni tel. razgovor.
Uglavnom nebi sada uspio točno rekonstruirati taj razgovor ali radilo se o njhovoj zajedničkoj karmi iz prošlih života i kako se moraju osvetiti čovjeku koji ih je rastavio, a bili su ljubavnici, koliko sam shvatio taj čovjek kojem se moraju osvetiti koristeći tehniku "thete" naravno, bio je neki čovjek kojeg su oboje znali i shvatio sam da je u nekoj vezi sa njom ranije.
Ona je inače prekinula svoje zaruke 20 dana nakon što je upoznala svog "spasitelja", "duhovnog Učitelja", "prijatelja" i nakon dva tjedna poznanstva i "ljubavnika" "od kojeg je bila rastavljena toliko života ali kozmos ih je opet spojio i to preko ove 'Divne' tehnike i poslije su živjeli sretno sve dok se nisu rastali nakon mjesec dana kada je došla treća grupa inicijata (u kojoj su bile 90% žene tj. cure izmedju 19 i 40).
Ja sam na kraju "učitelju" rekao što sam radio i zašto sam se inicirao i ovo su obično napeti i uzbudljivi trenuci jer nikada ne znate kakvo lice ćete vidjeti, kakvu reakciju doživjeti. Ovo sam radio sa svim drugim tehnikama kada sam iz njih izlazio, potpuno bi otvorio sve karte, u ovakvim situacijama sam obično dobijao još onu jednu malu kockicu koja je falila za cijeli puzzle promatrajući pomno što će reći i kako se ponijeti kada mu se ispred njega u trenutku slika promjeni i od 'naivnog malog učenika' kojeg drži u šaci, pretvori u 'najgoru noćnu moru'.
Svaki mi je dao taj zadnji puzzle i svaki bio po nečemu specifičan, kada sam usporedjivao te ljude vidio sam što ih otprilike povezuje i što je to što od ljudi pravi Učitelje pod navodnicima.
Ovaj je takodjer bio specifičan i on je reagirao toliko indiferentno, kurcoboljno i opušteno da mi je odmah bilo jasno iz kog svijeta dolazi. Ovo je bio Con Artist srednjeg do jakog kalibra i ranije u životu, nije mu ovo bila prva expedicija u manipulaciju ljudima i prevaru.
Bilo mi je čudno jedino što se uopće trudio bilo što stvarno naučiti (jer ponešto stvarno i je znao i poneku otužnu tehniku uspjevao postići) .

Evo ovo je jedan dio, mehanizme bumeranga i razloge ovih kretanja u i izvan tijela i dešavanja nisam mogao zahvatiti ovdje jer bi post opet bio predug pa nisam ulazio, ali hoću ako budete htjeli ovdje ili na nekoj drugoj temi.
[Vrh] Go down
jeruzalem
Prašina



Female
Pisces Dragon
Broj postova : 6
Age : 48
Location : u oblacima
Registration date : 29.06.2012

Theta iscjeljivanje Empty
PostajNaslov: Re: Theta iscjeljivanje   Theta iscjeljivanje Icon_minitimepet lip 29, 2012 4:42 am

Kahali hoćeš li mi molim te napisati u koja si to 2 učitelja bio na theta seminaru?i u kojim gradovima?
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Theta iscjeljivanje Empty
PostajNaslov: Re: Theta iscjeljivanje   Theta iscjeljivanje Icon_minitimečet srp 05, 2012 1:28 pm

@Kahali...mozda si zamjetio da ljudi koji se bave npr. pjevanjem, glumom, sportom i tako tim aktivnostima postaju "zvijezde". Oni su prakticki polubogovi, njihovo misljenje se slusa i uvazava i to bez obzira o kojoj se temi prica i td. Sami za sebe smatraju da su netko i nesto, da su iznad svih na svim nivoima, da su bogomdani, bezvremenski i naravno posebni...najposebniji...ekstranajposebniji....
Da se tim osobama oduzme sareni balon o sapunice stvoren od strane medija dobili bi prilicno mizernu, ne previse inteligentnu, polueduciranu osobu za kojom se ni u najvecem ludilu ne bi okrenuo nitko i ona manekenkica koja je 30 godina mladja nekako najednom vise ne bi bila iskreno i duboko zaljubljena u samu bit doticne osobe.

E, na isti nacin funkcioniraju i mnoge "duhovne prakse".

Najbolje mi je kad upoznam nekog duhovnjaka (?!) pa me pita kojom praksom se bavim...i uopce ne postoji mogucnost da si "pravi duhovnjak" ako nemas praksu. Pa se onda medju sobom dive sami sebi, svojim praksama i tako tome.

Hocu reci...iz tvojih postova je ocito da ti stalno nailazis na tako neke ljude koje puca egotrip na vlastitu duhovnu posebnost. Samo mi nije jasno kako to ne kuzis i kako ne kuzis da, unatoc tome sto je vecina takvih, ima i onih koji nisu. Ti si toliko pod utjecajem tih nekih da si izgeneralizirao svoje stavove na sve i odmah unaprijed pristupas s nekim stavom. To sto ces ti reci da je tebe bas briga ili nije briga za tvoje stavove ne znaci nista kad ih stalno ispoljavas. I dalje mislim da bi trebao pokusat otvorit se malo. Ok, mozda si razocaran i svasta nesto al ono....svejedno.

Koliko sam imala kontakta s ljudima koji se bave Thetom mogu reci da mi se cini kako je vecina slicnog ponasanja kakvo i sam opisujes....valjda su si utuvili da su ekstraposebni il nesto.

_________________
Respect
[Vrh] Go down
jeruzalem
Prašina



Female
Pisces Dragon
Broj postova : 6
Age : 48
Location : u oblacima
Registration date : 29.06.2012

Theta iscjeljivanje Empty
PostajNaslov: Re: Theta iscjeljivanje   Theta iscjeljivanje Icon_minitimeuto kol 14, 2012 12:49 am

Theta praktičar je zapravo samo svjedok iscjeljivanja.
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Theta iscjeljivanje Empty
PostajNaslov: Re: Theta iscjeljivanje   Theta iscjeljivanje Icon_minitimeuto kol 14, 2012 5:52 pm

Kako to mislis? Jel u stilu da bi se osoba iscijelila sama od sebe i bez (su)djelovanja thete?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Kahali
PraGlodavac
Kahali


Male
Capricorn Dragon
Broj postova : 584
Age : 47
Registration date : 19.10.2011

Theta iscjeljivanje Empty
PostajNaslov: Re: Theta iscjeljivanje   Theta iscjeljivanje Icon_minitimečet kol 16, 2012 4:25 pm

Alpha je napisao/la:
@Kahali...mozda si zamjetio da ljudi koji se bave npr. pjevanjem, glumom, sportom i tako tim aktivnostima postaju "zvijezde". Oni su prakticki polubogovi, njihovo misljenje se slusa i uvazava i to bez obzira o kojoj se temi prica i td. Sami za sebe smatraju da su netko i nesto, da su iznad svih na svim nivoima, da su bogomdani, bezvremenski i naravno posebni...najposebniji...ekstranajposebniji....
Da se tim osobama oduzme sareni balon o sapunice stvoren od strane medija dobili bi prilicno mizernu, ne previse inteligentnu, polueduciranu osobu za kojom se ni u najvecem ludilu ne bi okrenuo nitko i ona manekenkica koja je 30 godina mladja nekako najednom vise ne bi bila iskreno i duboko zaljubljena u samu bit doticne osobe.

E, na isti nacin funkcioniraju i mnoge "duhovne prakse".

Najbolje mi je kad upoznam nekog duhovnjaka (?!) pa me pita kojom praksom se bavim...i uopce ne postoji mogucnost da si "pravi duhovnjak" ako nemas praksu. Pa se onda medju sobom dive sami sebi, svojim praksama i tako tome.

Hocu reci...iz tvojih postova je ocito da ti stalno nailazis na tako neke ljude koje puca egotrip na vlastitu duhovnu posebnost. Samo mi nije jasno kako to ne kuzis i kako ne kuzis da, unatoc tome sto je vecina takvih, ima i onih koji nisu. Ti si toliko pod utjecajem tih nekih da si izgeneralizirao svoje stavove na sve i odmah unaprijed pristupas s nekim stavom. To sto ces ti reci da je tebe bas briga ili nije briga za tvoje stavove ne znaci nista kad ih stalno ispoljavas. I dalje mislim da bi trebao pokusat otvorit se malo. Ok, mozda si razocaran i svasta nesto al ono....svejedno.

Koliko sam imala kontakta s ljudima koji se bave Thetom mogu reci da mi se cini kako je vecina slicnog ponasanja kakvo i sam opisujes....valjda su si utuvili da su ekstraposebni il nesto.


Ja tebe Alpha ništa nisam shvatio šta si ti htjela reći u ovom tvom post-u ... pričaš o nekim pjavačicama koje su polu obrazovane i da nisu poznate bi bile samo to što jesu i onda odjednom nešto ja sam pod utjecajem nekih koje puca ego-trip na duhovnu posebnost (nemam pojma o čemu pričaš) ali onda osim toga tebi nije jasno kako ja ne kužim da iako je većina takva nisu svi takvi ????
What the hell are you talking about girl ??
Nakon toga iznosiš strašno 'mudar' uvid u to da ja svemu pristupam sa stavom ... hahah, pa hajde mi nadji nekoga tko se bavi nečim pa da udje u temu bez stava .. kako se to uopće radi ? kako jedan automehaničar može doći na temu o automehanici bez da ima stav o tome ? radio je na autima, popravljao je i ima iskustva .. naravno da će imati stav samim tim što ima iskutvo.. ali to ne znači da isti automehaničar ne može promijeniti svoj stav ili da neće evoluirati.
I na kraju dali je poigrešno imati stav pristupajući nečemu ?
Ja sam jako zahvalan Uniovezuumu kada dodje netko koji zna mnogo više ili koji mi da do znanja zašto moji stavovi i iskustva nisu dovoljno suptilna ali do tada ja zadržavam one koji za sada šljakaju i koji su mnogo viši od prosjeka koji se ne bavi ovim sa čim se ja bavim.
Stav o Theti imam iz Iskustva kojeg opisivah..
Ne znam odakle ti to i kako dolaziš do zaključaka sa kim se ja družim i koga srećem i tko mi puni glavu sa čim ?
Ja se u zadnje vrieme krećem u društvu nekoliko ljudi (većinom Učitelja borilačkih vještina), u profesionalnim krugovima tj. sa kolegama sa kojima radim i to je to...
Znanja koja imam rezultat su mog izučavanja i mojih iskustava koje sam imao sa praksom i tehnikama koje sam naučio od pra-starih tantričkih i okultnih škola od kojih je svaka milionima svijetlosnih milja od raznih Reikia i Theta...
[Vrh] Go down
Alpha
Admin
Alpha


Female
Aries Goat
Broj postova : 29076
Age : 44
Registration date : 30.09.2007

Theta iscjeljivanje Empty
PostajNaslov: Re: Theta iscjeljivanje   Theta iscjeljivanje Icon_minitimeuto sij 21, 2014 6:06 pm

Da malo osvježim temu.

Da li je netko bio na Theta iscjeljivanju? Kako je bilo? Da li je pomoglo i na koji način?

_________________
Respect
[Vrh] Go down
Love&Peace
Prašina



Male
Leo Rooster
Broj postova : 4
Age : 42
Registration date : 07.02.2015

Theta iscjeljivanje Empty
PostajNaslov: Re: Theta iscjeljivanje   Theta iscjeljivanje Icon_minitimesub vel 07, 2015 5:32 pm

Bio sam ja i nije mi jasno od kud takav otpor i price protiv ove tehnike koja mi je promjenila zivot na bolje.Mislim da ovakvo nesto moze pisati samo netko tko nikad nije probao Thetu.Vidim da su neki bili na tecaju a ne znaju koliko su platili za to dok ih se pitalo :) Ako koga zanimaju cijene rado cu odgovoriti na to...Nisam ucitelj Thete ali bih htio postati i zivim potpuno postenim zivotom ispunjenim ljubavlju prema drugima i sebi.Gledam da pomognem drugima koji traze da im se pomogne i ne namecem svoje stavove drugima :) To sam sve naucio kroz ovu prekrasnu tehniku i pomalo boli citati nesto lose o necemu sto ti je promjenilo zivot na bolje.P.S nema nikakve inicijacije ili obreda u ovu tehniku samo dobra volja da pomognemo sebi i drugima :) Hvala Sa ljubavlju i zahvalnoscu Love&Peace
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Theta iscjeljivanje Empty
PostajNaslov: Re: Theta iscjeljivanje   Theta iscjeljivanje Icon_minitimepon tra 13, 2015 12:42 am

laž ,tko može vjerovati u ovu glupost bravo
[Vrh] Go down
Love&Peace
Prašina



Male
Leo Rooster
Broj postova : 4
Age : 42
Registration date : 07.02.2015

Theta iscjeljivanje Empty
PostajNaslov: Re: Theta iscjeljivanje   Theta iscjeljivanje Icon_minitimepon tra 13, 2015 8:32 am

Super 😃 svi imaju pravo na svoje misljenje.Mene zanima u sta Waldox vjeruje da pomaze u iscjeljenju jel vidim da je na mnoge stvari nazalost razocaran pa eto cisto iz znatizelje da saznam tu informaciju ako Waldox zeli odgovorit 😊
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Theta iscjeljivanje Empty
PostajNaslov: Re: Theta iscjeljivanje   Theta iscjeljivanje Icon_minitimepon tra 13, 2015 10:35 am

sorry love peace ja ne vjerujem u sve što čujem,vidjeti je vjerovati..odakle tebi da iscjelivanje pomaže? to mnogi lažu slično kao placebo.i sad bi ja u to trebao vjerovati,ne vjerujem ni u doktore kamoli u kvazi medicinu. no
[Vrh] Go down
Love&Peace
Prašina



Male
Leo Rooster
Broj postova : 4
Age : 42
Registration date : 07.02.2015

Theta iscjeljivanje Empty
PostajNaslov: Re: Theta iscjeljivanje   Theta iscjeljivanje Icon_minitimepon tra 13, 2015 10:59 am

Super 😊 To je tvoje misljenje i postujem to.Osobno sam svjedok mnogim iscjeljenjima u ThetaHealing tehnici sto kod drugih i kod sebe.Ne moras vjerovat posto se nista ne MORA jel to ispada da te netko tjera da to prihvatis😊 Zivi svoj zivot kako znas i maksimalno uzivaj i sretno ti bilo 😉 Ako ces imati pitanja oko tehnike kako radi slobodno pitaj sa zadovoljstvom cu ti odgovorit ☺
[Vrh] Go down
Sponsored content





Theta iscjeljivanje Empty
PostajNaslov: Re: Theta iscjeljivanje   Theta iscjeljivanje Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Theta iscjeljivanje
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna medicina-
Forum(o)Bir: