Početna stranicaPortalPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Theta iscjeljivanje

Go down 
+10
Love&Peace
jeruzalem
Lyra
Kahali
Foto
Alpha
Svjetloisjena
blue.knight
Mystica
snow queen
14 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
geapura
Višestanični organizam



Female
Leo Broj postova : 57
Registration date : 24.01.2015

Theta iscjeljivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Theta iscjeljivanje   Theta iscjeljivanje - Page 2 Icon_minitimeuto tra 14, 2015 1:15 am

waldox je napisao/la:
opet ti svaku moju temu otvaraš ... ja imam svoj način komentiranja ti svoj i točka.. banirala?zar me tako mrziš?šta sam ti napravio?drunken  vidiš ja nisam vrijeđao nikog ti nađi  ako misliš da jesam,ponašaš se kao malo dijete...  
Bože sveti...tvoju temu? Koju tvoju temu? Nema tvoje teme. Ti odgovaraš na svaku temu ismijavanjem, zato me nerviraš, pročitaj objektivno sve tvoje odgovore na svaku temu, možda ti sine...
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Theta iscjeljivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Theta iscjeljivanje   Theta iscjeljivanje - Page 2 Icon_minitimeuto tra 14, 2015 1:17 am

jednostavno ne obraćaj mi se i gotovo jer ja tebi nisam,samo ti piši gluposti nisam tu da komentiram geu kao što ti komentiraš mene , cheer
[Vrh] Go down
geapura
Višestanični organizam



Female
Leo Broj postova : 57
Registration date : 24.01.2015

Theta iscjeljivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Theta iscjeljivanje   Theta iscjeljivanje - Page 2 Icon_minitimeuto tra 14, 2015 1:44 am

waldox je napisao/la:
jednostavno ne obraćaj mi se i gotovo jer ja tebi nisam,samo ti piši gluposti  nisam tu da komentiram geu kao što ti komentiraš mene  , cheer
Ova tema je: Theta iscjeljivanje!
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Theta iscjeljivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Theta iscjeljivanje   Theta iscjeljivanje - Page 2 Icon_minitimesri tra 15, 2015 3:46 pm

prva si počela na ovoj temi napadati,ne blamiraj se..
[Vrh] Go down
geapura
Višestanični organizam



Female
Leo Broj postova : 57
Registration date : 24.01.2015

Theta iscjeljivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Theta iscjeljivanje   Theta iscjeljivanje - Page 2 Icon_minitimesri svi 06, 2015 6:26 pm

waldox je napisao/la:
prva si počela na ovoj temi napadati,ne blamiraj se..
Ha ha, ja se blamiram! Blaženi bili glupi, zaista! :)
Ajde, kada si već tako pametan i prepun iskustva...napiši neki doživljalj sa TM ili TI...
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Theta iscjeljivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Theta iscjeljivanje   Theta iscjeljivanje - Page 2 Icon_minitimesri svi 06, 2015 7:21 pm

evo je opet opet si počela ,šta imaš protiv mene'?komentiraJ temu ,ali uvijek waldox jesi dosadna :)
[Vrh] Go down
libera
Prašina



Female
Scorpio Rooster
Broj postova : 1
Age : 66
Registration date : 07.06.2015

Theta iscjeljivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Theta iscjeljivanje   Theta iscjeljivanje - Page 2 Icon_minitimened lip 07, 2015 1:56 am

Theta iscjeljivanje je jedna velika prijevara. Moj rođak je doživio strašnu traumu poslije seansi kod theta terapeuta koje su trajale tri tjedna po nekoliko sati dnevno, a kako najavljeni rezultati nisu postignuti, sva krivnja je svaljena na njega: ne želi izlječenje, želi patiti... Ne savjetujem nikom da se u to upušta....
[Vrh] Go down
waldox
Majmun



Male
Virgo Broj postova : 1773
Registration date : 18.03.2014

Theta iscjeljivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Theta iscjeljivanje   Theta iscjeljivanje - Page 2 Icon_minitimened lip 07, 2015 10:42 am

u pravu si to nitko ne može potvrditi liječi li ili ne, ni doktori ništa ne liječe kamoli kvazi liječnici.. miga
[Vrh] Go down
Muzički Tobogan
Stanica



Male
Capricorn Dog
Broj postova : 28
Age : 53
Location : Split
Registration date : 06.09.2015

Theta iscjeljivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Theta iscjeljivanje   Theta iscjeljivanje - Page 2 Icon_minitimesri ruj 09, 2015 2:13 am

Vadim ovu temu iz naftalina; poznajem čovjeka koji je theta iscijeljitelj. Čista, dobra, poštena duša. Pradalmatinac, veseo, pomogne bez da ga pitaš (bavi se još i travarstvom). Popili smo tri kave zajedno i neće mi reći koliko košta seansa jer mi ne želi uzeti novce u slučaju da mu završim na stolu.
Imam i prijateljicu koja ima izuzetnu, ajmo je ovdje nazvat, bioenergiju. Nije imala pojma čim se bavi ali je rekla da nosi ogromnu snagu sa sobom. Što joj to točno znači nisam uspio izvuči, no kad ona tako nešto izjavi ja joj vjerujem.
I da se razumijemo, ovdje sam nahvalio čovjeka a ne Thetu, za nju još ne znam šta bih rekao, premalo istraživanja...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Theta iscjeljivanje - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Theta iscjeljivanje   Theta iscjeljivanje - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Theta iscjeljivanje
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
CE-4 Misterije i neobjašnjivi fenomeni ::  Misterije i neobjašnjivi fenomeni :: Alternativna medicina-
Forum(o)Bir: