Početna stranicaPortalFAQPretraľnikRegistracijaLogin

Share

Žene koje treba izbjegavati pod svaku cijenu

Go down 
Autor/icaPoruka
josip21
banned

Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Registration date : 15.12.2008

Žene koje treba izbjegavati pod svaku cijenu Empty
PostajNaslov: Žene koje treba izbjegavati pod svaku cijenu   Žene koje treba izbjegavati pod svaku cijenu Icon_minitimesub lip 06, 2009 8:30 pm

VODIČ ZA PAMETNE MUŠKARCE

Postoje žene koje svojim partnerima znaju zagorčati život. Zahtjevne su, znatiželjne, preosjetljive i sklone manipulaciji. Prepoznajte ih na vrijeme
Detektivka
S takvom ženom život vam postaje kviz s bezbrojnim pitanjima. Sve što kažete i napravite naići će na njezinu osudu i kritiku. To je žena koja će zapamtiti da ste je prije osam godina krivo pogledali te da joj se prije 11 mjeseci niste javili na telefon jer ste bili na liječničkom pregledu. Svi su ti podaci spremljeni u njezinoj datoteci 'Osveta'. Njoj ćete morati opravdavati svaki postupak i izvještavati je o svakom svome koraku. Ako želite imati život kao da ste svakoga dana na policijskom ispitivanju, ostanite s njom. Ako ne, bježite glavom bez obzira.

Nestabilna manipulatorica
Na krevetu ima 43 plišana medvjedića. Kada je upoznate, vaša je jedina briga kako natjerati njezina nervozna psića da vas zavoli. Nekoliko mjeseci kasnije, pas vam je najmanja briga. To je žena koja će vas zvati u tri ujutro kako bi vam priopćila da je odlučila prekinuti vezu. Manipulirat će s vama kao s malim djetetom. Igrat će na osjećaj krivnje, a vi ćete je moliti da ostane s vama. Uvući ćete se u začarani krug toplo-hladnog odnosa iz kojega nećete znati izići. Prepoznajte nestabilnu manipulatoricu na vrijeme i izbjegnite začarani krug. Jednostavno nestanite.

Sponzoruša
Prije nego što ste trepnuli okom, ona je već skenirala vaše imovinsko stanje. Zna kakvu imate plaću te koliko vam vrijede kuća, auto i vikendica na moru. Takvu ženu možete impresionirati isključivo svojim kreditnim karticama koje biste joj, naravno, trebali dati na korištenje. Njoj niste privlačni vi, nego životni stil koji imate. Uživat ćete u odnosu s njom sve dok joj budete davali što želi. Kada vi zatražite nešto više, otkrit ćete njezino drugo lice. Takvim je ženama moto 'dok nas siromaštvo ne rastavi'. Ako sumnjate da imate takvu partnericu, testirajte je. Recite joj da ste svo bogatstvo dali nekoj humanitarnoj organizaciji i pažljivo promotrite njezinu reakciju.

Aždaja
Ona viče, naređuje i zahtijeva, i to radi stalno. To je žena koja će vam uzeti muškost. Ona je glavna i njezina je zadnja. Vi ste nesposobni. Ne možete ni automobil parkirati bez njezinih prigovora: 'Što to radiš? Okreni se, ne tako, ne tu!' Kad jednom konačno skupite snage i kažete joj što mislite, iznenadi vas spoznaja da je ona opet korak ispred vas: 'Molim te, šuti! Kao da sam u vez s pudlicom. To mi ne treba, odlazim!' Vi se osjećate kao krpa kojom je upravo obrisan pod. Ako ne želite takav osjećaj, maknite se prvi i prepustite svoju 'dragu' nekim većim 'muškarčinama'.

Plačljiva manipulatorica
Ona toliko puno plače da je pravo čudo da se još nije utopila u rijeci vlastitih suza. Njezina osjetljivost nema granica. Ipak, nije toliko nježna koliko se čini. Ispod površine skriva se manipulatorica koja suzama pokušava dobiti što želi. Kad god je pogledate u suzama natopljene oči, ne možete joj reći 'ne' i ona to jako dobro zna. Plakat će zbog tužnoga filma, sretnog vjenčanja, prisjećanja vaše bake... Plakat će na sve. Ako se ne želite utopiti u njezinim suzama, bježite glavom bez obzira.

Ledena kraljica
To je žena koja koketira sa svim muškarcima bez iznimke. I da, izgleda bolje od Gisele Bundchen. Međutim, hladnija je od Sibira. Ako se vratite s posla umorni i pokušavate od nje dobiti zagrljaj i utjehu, čut ćete samo: 'Ostavi me na miru. Upravo sam stavila sjajilo na usne!' Kada navečer legnete u krevet, znajte da nećete imati pristupa njezinoj strani postelje jer ona treba kvalitetan san kako bi ujutro bila lijepa. Ako tražite nježnost, toplinu i zajedništvo, ovo nije tip žene za vas. Ako ste već zaglavili s jednom takvom, vrijeme je da razmislite o strategiji za bijeg.

IZVOR:t-portal
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Registration date : 22.09.2007

PostajNaslov: Re: Žene koje treba izbjegavati pod svaku cijenu   Žene koje treba izbjegavati pod svaku cijenu Icon_minitimesub lip 06, 2009 8:45 pm

ovo je više vodič za glupe muškarce zubo
[Vrh] Go down
josip21
banned

Male
Libra Buffalo
Broj postova : 4822
Registration date : 15.12.2008

PostajNaslov: Re: Žene koje treba izbjegavati pod svaku cijenu   Žene koje treba izbjegavati pod svaku cijenu Icon_minitimesub lip 06, 2009 8:53 pm

hehe pa svi mi muski smo malo glupi...znas kako se kaze da ne mislimo glavom nego..... rofl2
[Vrh] Go down
floridana
Legenda foruma CE-4
floridana

Female
Aries Tiger
Broj postova : 27984
Registration date : 22.09.2007

PostajNaslov: Re: Žene koje treba izbjegavati pod svaku cijenu   Žene koje treba izbjegavati pod svaku cijenu Icon_minitimesub lip 06, 2009 9:04 pm

nebi rekla. pametan muškarac skuži igru samo pristane na nju, ako uopće pristane, iz tog ili nekog drugog razloga pa tako postaje i sam manipulator. glup ne kuži i zato su njemu potrebne ove instrukcije miga
[Vrh] Go down
vladimir je idiot
Dinosaur
vladimir je idiot

Female
Taurus Dog
Broj postova : 417
Registration date : 25.05.2009

PostajNaslov: Re: Žene koje treba izbjegavati pod svaku cijenu   Žene koje treba izbjegavati pod svaku cijenu Icon_minitimened lip 07, 2009 12:33 pm

po onome sto sam procitao onda bi covek trebao ostati sam....
bilo kako bilo bez njih se ne moze,pogotovo kada se zaljubis u jednu extra-posebnu pa si bez treptaja spreman stati na ludi kamen....pa i neka manipulisu i prave budalom kada kao gore receno vecina muskih misli donjom glavom.....
[Vrh] Go down
Cico
PraGlodavac
Cico

Male
Aquarius Tiger
Broj postova : 839
Registration date : 11.10.2008

PostajNaslov: Re: Žene koje treba izbjegavati pod svaku cijenu   Žene koje treba izbjegavati pod svaku cijenu Icon_minitimepon lip 08, 2009 1:58 pm

Watchmen je napisao/la:
po onome sto sam procitao onda bi covek trebao ostati sam....
bilo kako bilo bez njih se ne moze,pogotovo kada se zaljubis u jednu extra-posebnu pa si bez treptaja spreman stati na ludi kamen....pa i neka manipulisu i prave budalom kada kao gore receno vecina muskih misli donjom glavom.....

haha, da u pravu si, jer ovdje gore su opisani u detalj svi tipovi zena ko9je postoje, ovo gore bi trebalo uokviriti negdje lol!

Citat :
ovo je više vodič za glupe muškarce Zubo

da, lako ti je to govoriti, sad kad ste razotkrivene :D

btw imao sam bliski susret sa 'Plačljivom manipulatoricom' i sa 'Detektivkom'
strasno je kako covjek moze prepoznati koja je koji tip zene haha

prijatelj mi je imao posla sa 'Nestabilnom manipulatoricom' strasno mu je bilo, radila je od njega sto je htjela, al va sreca odmaknuo se od nje na vrijeme, izludjivala ga je naprosto
[Vrh] Go down
Nefertiti
Moderator
Nefertiti

Female
Pisces Pig
Broj postova : 3651
Registration date : 15.10.2007

PostajNaslov: Re: Žene koje treba izbjegavati pod svaku cijenu   Žene koje treba izbjegavati pod svaku cijenu Icon_minitimepon lip 08, 2009 2:14 pm

Ja mislim da se mene treba zaobilaziti u širokom luku... raspa
[Vrh] Go down
Aurora Borealis
Dinosaur
Aurora Borealis

Female
Scorpio Cat
Broj postova : 474
Registration date : 25.06.2009

PostajNaslov: Re: Žene koje treba izbjegavati pod svaku cijenu   Žene koje treba izbjegavati pod svaku cijenu Icon_minitimepet lip 26, 2009 10:49 am

ja se ne bi svrstala među išta od navedenog već kao mješavina svih stilova :D
mislim da je i većina žena takva a da je ovo nabrojano ovde samo primjer ekstrema
[Vrh] Go down
Michael Wittmann
Pračovjek
Michael Wittmann

Male
Scorpio Broj postova : 2443
Registration date : 24.05.2009

PostajNaslov: Re: Žene koje treba izbjegavati pod svaku cijenu   Žene koje treba izbjegavati pod svaku cijenu Icon_minitimepon kol 24, 2009 3:59 pm

"Aždaja
Ona viče, naređuje i zahtijeva, i to radi stalno. To je žena koja će vam uzeti muškost. Ona je glavna i njezina je zadnja. Vi ste nesposobni. Ne možete ni automobil parkirati bez njezinih prigovora: 'Što to radiš? Okreni se, ne tako, ne tu!' Kad jednom konačno skupite snage i kažete joj što mislite, iznenadi vas spoznaja da je ona opet korak ispred vas: 'Molim te, šuti! Kao da sam u vez s pudlicom. To mi ne treba, odlazim!' Vi se osjećate kao krpa kojom je upravo obrisan pod. Ako ne želite takav osjećaj, maknite se prvi i prepustite svoju 'dragu' nekim većim 'muškarčinama'." hehe
[Vrh] Go down
Remke
Pračovjek
Remke

Male
Libra Pig
Broj postova : 3399
Registration date : 05.07.2009

PostajNaslov: Re: Žene koje treba izbjegavati pod svaku cijenu   Žene koje treba izbjegavati pod svaku cijenu Icon_minitimesri kol 26, 2009 10:39 pm

a sta ces, nemozes s njima, a nemozes ni bez njih
[Vrh] Go down
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Žene koje treba izbjegavati pod svaku cijenu   Žene koje treba izbjegavati pod svaku cijenu Icon_minitime

[Vrh] Go down

[Vrh] 
Stranica 1 / 1.